Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.02. 13:14:11

salas9 írta:
daffy írta: ... Ganso ... Neymar ...
Ganso elég közel van a Milanhoz(aminek örülök mert a Milant szeretem a Barca mellett) és bízok benne hogy a Rossonerit választja. Neymarból jó játékos lesz, de vele meg úgy vagyok, hogy őt még meg kell nevelni, mert néha olyan mintha már most elszállt volna magától :D
el is szállt,de még így is piszok jó :) nem úgy nagyképű,mint balotelli,szóval nem egy barom. csak látszik,hogy tudja magáról,hogy nagyon jó. egyébként a lucas-ganso-neymar trióból neymart tartom a legkevesebbre,viszont az vitán felül áll,hogy kicsit közelebb hozná bármelyik játékos a realt az igazi színéhez és még a csapatba is beférne akár melyik.
ugyan európában még nem bizonyítottak,de ha már llorrente 35 milla,akkor inkább a brazil.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.05.02. 13:10:01

daffy írta: ... Ganso ... Neymar ...
Ganso elég közel van a Milanhoz(aminek örülök mert a Milant szeretem a Barca mellett) és bízok benne hogy a Rossonerit választja. Neymarból jó játékos lesz, de vele meg úgy vagyok, hogy őt még meg kell nevelni, mert néha olyan mintha már most elszállt volna magától :D
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.02. 12:59:31

salas9 írta: Ügyes kis játékos, de szerintem vele csak többen lennétek. Meg az ő helyében nem a Realba igazolnék(most nem azért mert Barcás vagyok) ha fejlődni akarok hanem mondjuk egy Villareal vagy Valencia lenne az ő képességeihez való csapat. Már amennyiben Spanyolországban szeretné folytatni.
szerintem is,próbálom félretenni a brazil fanatizmusom,de akkor is úgy gondolom,hogy a 2 fiatal brazil kp-ból az egyiket meg ként fogni. mindenképp kreatív játékos kell a kp-ra és gansonál kreatívabbat nem tudok mondani.
csatárként ugyan az,ilyen llorrentét hoznak velünk szóba,meg 30-35 milliót. akkor már neymar. llorrente tutira nem válik be,mert a bilbaoban sem nagy szám,de neymar még lehet jó.
úgy értem mou rossz felé kacsintgat.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.05.02. 12:48:40

daffy írta:ha szabad egy kicsit másfelé terelnem a szót:

sahint egyre közelebb látják a spanyol lapok a realhoz. ez nem tudom,hogy jó vagy rossz-e,de nem hiszem,hogy ő kéne nekünk.
Ügyes kis játékos, de szerintem vele csak többen lennétek. Meg az ő helyében nem a Realba igazolnék(most nem azért mert Barcás vagyok) ha fejlődni akarok hanem mondjuk egy Villareal vagy Valencia lenne az ő képességeihez való csapat. Már amennyiben Spanyolországban szeretné folytatni.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.02. 12:46:10

Ezen már csak nevetni lehet.
Mi is jelentsük fel a Madridot, akkor Di Maria is mehet pihenni, cr-ért meg jöhet a S.W.A.T., vagy vizsgálja a CIA, de minimum egy 8-10 éves letöltendőt kapjon, ha a szimulálás ekkora bűn.
Forca Barca!!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.02. 12:29:29

TrogAir írta:http://www.hatharom.hu/article/3b7db7-a ... -eltiltana Ez mi?...Ezek komolyan lebetegedtek....
Nagyon meglepődtem hogy nem szerepel a felsoroltak között Messi :D
KépKép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.02. 12:28:32

ha szabad egy kicsit másfelé terelnem a szót:

sahint egyre közelebb látják a spanyol lapok a realhoz. ez nem tudom,hogy jó vagy rossz-e,de nem hiszem,hogy ő kéne nekünk.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.02. 12:28:18

"Régóta ismerem Wolfgang Starkot, mint embert, aki egy nagyon közvetlen mentalitással vezeti a mérkőzéseket. Stark jogosan állította ki Pepét. Ha Dani Alves lába a földön van Pepe szerelési kísérleténél, most bizonyosan nem játszhatna egy ideig lábtörés miatt" - vélte tehát jogosnak Pepe kiállítását a holland tréner, aki végül elemezte magát a mérkőzést is.

Ennyit erről. Még ő is azt mondja hogy jogos piros volt, s nem csak mi drukkerek.
KépKép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.02. 11:40:28

d írta:Ne költsük át azért Mournhi nyilatkozatait, mint rossz pletykás vénasszonyok...
Az utalás arról szólt, hogy a Barcelona UNICEF-fel való kapcsolata miatt kedvezne az UEFA a csapatnak. Szó nincs arról, hogy az UNICEF beleszólna bármibe...

Ettől még meredek marad persze a kijelentés, de ne torzítsuk el.
Odaírtam, hogy szó szerint nem tudom idézni. De ahogy Te írtad, akkor is van összefüggés a 2 között.

Barca+Unicef>UEFA
Real=<UEFA

Egy vicces egyenlőtlenséggel így tudom jelölni az ő nyilatkozatát :D De sztem hagyjuk is ezt a témát. Ezt csak úgy megjegyeztem (remélem most nem ezen fog rágódni mindenki holnap estig :D), nem vita tárgyaként hoztam fel.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.02. 11:37:52

Ne költsük át azért Mournhi nyilatkozatait, mint rossz pletykás vénasszonyok...
Az utalás arról szólt, hogy a Barcelona UNICEF-fel való kapcsolata miatt kedvezne az UEFA a csapatnak. Szó nincs arról, hogy az UNICEF beleszólna bármibe...

Ettől még meredek marad persze a kijelentés, de ne torzítsuk el.
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.05.02. 11:28:23

Barcaman1993 írta:Hiddink nagyon korrektet nyilatkozott. Mourinhonak lenne kitől tanulnia. Remélem a Real a saját tőrébe esik bele és nem minket, hanem Mourinhot és a Madridot büntetik meg. És ez nem is lehetetlen... Ilyen kirohanást nem lehet csinálni. Azt meg tudom érteni, hogy a játékvezetőt szidják, aztán azt is meg tudom érteni, hogy minket szidnak (bár ismét megint csak mi fociztunk), aztán már kevésbé tudom megérteni, hogy az UEFA-t miért bírálják, de ami a legfelháborítóbb egy civil szervezetet a gyerekeket védő világszervezetet az UNICEF-et szidják :!: És ez az elítélendő :!: Ezzel a föld alá ásták magukat (pontosabban Mourinho). A Barca évről évre egy rakatnyi pénzt arra költ, hogy gyerekek milliói ne haljanak éhen és normális körülmények közt tudjanak iskolába járni, vagy esetleg egy normális pályán tudjanak focizni. Mou pedig ez ellen vonul jelenleg fel. Ez már nála nem a fociról szól hanem, hogy igazat adnak-e neki vagy sem.

A Madridnál el kéne gondolkozni, mert akárkit büntetnek meg (bár sztem senkit nem fognak), azért ez mélyen ott lesz sok ember szívében...
Tökéletesen egyetértek veled mert míg a Barca jótékonykodik addig a Reál bezssebeli a rengeteg pénzt és így nem nehéz sztárokat venni.. na de nem ez a lényeg hanem az hogy ha valóban visszanyal a fagyi és megbüntetik a Reált akkor JM ismét olyanokat mond hogy az UNICEF az UEFÁT manipulálja stb és a vége az lenne hogy eltiltanák Mourinhot.. Amúgy nagyon szép dolog az a Barcától hogy segít a rászorulókón :roll:
Csak a Barça
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.02. 11:28:14

Nazario írta:Az UNICEF-et szidják? Kicsodák? Na mesélj.
:wink:
Ez Mourinho kirohanó nyilatkozatában volt, a legelső nyilatkozata. Szó szerint nem tudom, hogy mondta, de azt nyilatkozta, hogy nem tudja kiáll az ellene föllépő összeesküvés ellen, de ő úgy gondolja, hogy a UNICEF éléről vki, vagy az UEFA-tól.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2011.05.02. 11:24:57

Az UNICEF-et szidják? Kicsodák? Na mesélj.
:wink:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.02. 11:21:02

Hiddink nagyon korrektet nyilatkozott. Mourinhonak lenne kitől tanulnia. Remélem a Real a saját tőrébe esik bele és nem minket, hanem Mourinhot és a Madridot büntetik meg. És ez nem is lehetetlen... Ilyen kirohanást nem lehet csinálni. Azt meg tudom érteni, hogy a játékvezetőt szidják, aztán azt is meg tudom érteni, hogy minket szidnak (bár ismét megint csak mi fociztunk), aztán már kevésbé tudom megérteni, hogy az UEFA-t miért bírálják, de ami a legfelháborítóbb egy civil szervezetet a gyerekeket védő világszervezetet az UNICEF-et szidják :!: És ez az elítélendő :!: Ezzel a föld alá ásták magukat (pontosabban Mourinho). A Barca évről évre egy rakatnyi pénzt arra költ, hogy gyerekek milliói ne haljanak éhen és normális körülmények közt tudjanak iskolába járni, vagy esetleg egy normális pályán tudjanak focizni. Mou pedig ez ellen vonul jelenleg fel. Ez már nála nem a fociról szól hanem, hogy igazat adnak-e neki vagy sem.

A Madridnál el kéne gondolkozni, mert akárkit büntetnek meg (bár sztem senkit nem fognak), azért ez mélyen ott lesz sok ember szívében...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.02. 11:12:37

http://www.hatharom.hu/article/3b7db7-a ... -eltiltana Ez mi?...Ezek komolyan lebetegedtek....
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.02. 10:38:19

Bányász írta:Különösebb kommentár nélkül...

A katalán sportnapilap internetes száma a Catalunya Radióra hivatkozik amikor azt írja, hogy a Real Madrid Alves, Pedro, Busquets esetében színészkedésért 2-2 meccs eltiltást, Pinto, Valdés és Keita esetében pedig 1-1 mérkőzésre szóló kiutasítást kezdeményez. Sőt, állítólag Busquetset azért is szankcionálnák, mert rasszista kijelentéseket tett Marcelora a Real játékosára.
Úgyse fognak megbüntetni... Ha meg igen azt nem a döntőre fogják kitűzni. Másrészt sztem a Barca is készül érdekes képekkel és felvételekkel úgyhogy nem hiszem, hogy bármi miatt is aggódni kéne. Az UEFA-nak sem az a célja, hogy a B csapat játszon a döntőben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.02. 10:35:13

Fecooo írta:http://www.independent.ie/sport/soccer/ ... 34460.html

érzelgős és egyben objektív írás, aminek természetesen a vége a lényeg ;) (aki tud angolul feltétlenül olvassa el!)

amíg van egy Messi a fociban, addig van remény ;)
Jópofa cikk.
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2011.05.02. 10:28:31

Ami kérvényt benyújt a Barca azt mind elutasítják tudtom szerint :evil: De amit most a reál művel hogy tiltsák el az előbb említett játékosokat..áááááááh figyeljétek meg hogy el fogják őket tiltani mert ők a Real Madrid :evil: Remélem madridban megjön az ész és messze elutasítják a sz..os kérvényüket..Remélem a Barca jól megcsapja őket a Nou Campban és akkor nem lesz akkora szájuk. Ugye láthattuk mi történik ha a Madrid támadó illetve védekező felfogásban játszik meg a Barca nem Valencia hogy orbitális hibákat csináljon hátul. Tipp 4-0 vagy 5-1 :wink: :lol: De minden bizonnyal 3-0 lesz :twisted: vélemények??
Csak a Barça
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2011.05.02. 10:11:54

samy85 írta:
Bányász írta:Különösebb kommentár nélkül...

A katalán sportnapilap internetes száma a Catalunya Radióra hivatkozik amikor azt írja, hogy a Real Madrid Alves, Pedro, Busquets esetében színészkedésért 2-2 meccs eltiltást, Pinto, Valdés és Keita esetében pedig 1-1 mérkőzésre szóló kiutasítást kezdeményez. Sőt, állítólag Busquetset azért is szankcionálnák, mert rasszista kijelentéseket tett Marcelora a Real játékosára.
Egykori csatárunk, Samu, tudna mesélni a Madridi "antirasszizmusról"!
De feljelenteni őket??? áááááá
Ahhh nevetséges az egész amit a madrid művel!!saját magukat alázzák porig az ilyen megnyilvánulásaikkal.... :twisted:
még h szinészkedünk?? de az nem volt gond h a az eddig eltelt 3 classico alatt roncika meg dimária-néni folyamatosan dobálták csak magukat h egy kapjanak egy francos szabadrugast amit majd a portugál cukifiú rátüzel akár félpályárol is!!!.....:) :twisted:
vicc ez az egész!!!!
remélem megcsapkodjuk őket hnap aztán elkussolnak egy darabig!!!!
VISCA EL BARCA!!!! bocsi a sajátos hangvételért de már "kijött belőlem"... :):)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.02. 10:10:21

Bányász írta:Különösebb kommentár nélkül...

A katalán sportnapilap internetes száma a Catalunya Radióra hivatkozik amikor azt írja, hogy a Real Madrid Alves, Pedro, Busquets esetében színészkedésért 2-2 meccs eltiltást, Pinto, Valdés és Keita esetében pedig 1-1 mérkőzésre szóló kiutasítást kezdeményez. Sőt, állítólag Busquetset azért is szankcionálnák, mert rasszista kijelentéseket tett Marcelora a Real játékosára.
Nevetségesnek tartom, viszont Busquetsnek minimum pénzbüntetést danék, senkit nem majmozunk le, főleg nem egy színes bőrű embert, de színészkedésért eltiltani….Na ilyen még nem volt a focitörténelemben, s nem is lesz belőle semmi!
Kép
Kép
Kép
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2011.05.02. 10:08:05

Bányász írta:Különösebb kommentár nélkül...
Szánalmas a Mourinho-Real.
.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.05.02. 10:07:24

Bányász írta:Különösebb kommentár nélkül...

A katalán sportnapilap internetes száma a Catalunya Radióra hivatkozik amikor azt írja, hogy a Real Madrid Alves, Pedro, Busquets esetében színészkedésért 2-2 meccs eltiltást, Pinto, Valdés és Keita esetében pedig 1-1 mérkőzésre szóló kiutasítást kezdeményez. Sőt, állítólag Busquetset azért is szankcionálnák, mert rasszista kijelentéseket tett Marcelora a Real játékosára.
Tényleg ennyire el akarják ásni ezek magukat? :evil: Vonatkozna ez egyébként a BL-döntőre? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.02. 10:01:39

Bányász írta:Különösebb kommentár nélkül...

A katalán sportnapilap internetes száma a Catalunya Radióra hivatkozik amikor azt írja, hogy a Real Madrid Alves, Pedro, Busquets esetében színészkedésért 2-2 meccs eltiltást, Pinto, Valdés és Keita esetében pedig 1-1 mérkőzésre szóló kiutasítást kezdeményez. Sőt, állítólag Busquetset azért is szankcionálnák, mert rasszista kijelentéseket tett Marcelora a Real játékosára.
Egykori csatárunk, Samu, tudna mesélni a Madridi "antirasszizmusról"!
De feljelenteni őket??? áááááá
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.05.02. 09:55:01

Különösebb kommentár nélkül...

A katalán sportnapilap internetes száma a Catalunya Radióra hivatkozik amikor azt írja, hogy a Real Madrid Alves, Pedro, Busquets esetében színészkedésért 2-2 meccs eltiltást, Pinto, Valdés és Keita esetében pedig 1-1 mérkőzésre szóló kiutasítást kezdeményez. Sőt, állítólag Busquetset azért is szankcionálnák, mert rasszista kijelentéseket tett Marcelora a Real játékosára.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2011.05.02. 09:14:41

Innen mar csak mi tudjuk elrontani.....
Válasz küldése