Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.07. 23:25:29

Érdekes:
0-1-nél az Ajaxnak a Madrid ellen a PORTUGÁL bírók 2 (KETTŐ) szabályos gólt nem adtak meg, így 2-1 helyett 0-3 lett a vége.

Érdekes.

Vajon most fognak bírózni?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.07. 17:27:31

Real ellen :
VV - Alves ; Piqué ; Mascherano(Puyol) ; Abidal - Busquets ; Xavi ; Iniesta - Fábregas ; Messi ; Sánchez(Villa)
Tipp : 2-2 ( Cristiano, Marcelo ; Messi, Fábregas )
Csereként jöhet majd be Villa, Thiago és Keita.
Most perpill így gondolom. :)
Pár nap múlva biztos én is álmodok az El Classicoról. :D

Nagyon fontos lenne győzni!

Visça el Barçaaa!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.07. 17:23:08

samy85 írta:MOURINHO: NEM VAGYOK TOLMÁCS
:D :D
ezt kb. idáig volt értelme olvasni, sztem érdemes lenne átgondolnia, hogy mivel is kereste a kenyerét Sir Bobby Robson mellett. :twisted:
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.07. 17:05:21

madridronie írta:1-2 ember ugyanazokat elmondja: "nem kell félni, mert.... mi volt tavaly, és mi lett?..." stb szóval nyugtatgatjuk így itt egymást, de azért ne legyen kolbászból a kerítés na... Valaki írta h azért mert egy két meccsen jobban figyeltek mennek 6 ponttal... ez a lényeg idén sokkal kiegyensúlyozottabbak mint mi, eddig!... ugye nem a hazai meccsekért adják a bajnokság végén a serleget...Az idegenbeli meccseket is le kell játszani... a szombati ellenfél legalább annyira jó otthon mint mi csak ők még idegenben is képesek ezt a formát tartósan hozni... Ugye sokan elhiszik h feltétel nélkül nyerünk Maridban is... de nem... az a sok érv amit a mellettünk felsorolnak, igazak de mellettük is legalább ennyi szól... nem beszélve arról, hogy ők rendkívül motiváltak lesznek mivel mégiscsak a Barcelona jön hozzájuk, az a team, amelyik az elmúlt években jócskán rájuk számolt... most pedig adott minden a győzelemért az elégtételezéshez: a vendégek idegenbeli gyengécskébb formája, az ők futó szekere, stb... és Amit Pep mester mondott? :"A motiváció lesz a mindent eldöntő nem a taktika..." Hát a Madridnak abból van... nem is kevés... főleg velünk szemben... ezzel együtt is azért bízom én is a fiukban... és mint régi Barca szurkoló a győzelemben gondolkodom mindenképp... csak próbáltam a realítás síkján maradni... remélem sikerült... Szombaton pedig 1 rendkívül izgalmas, küzdelmes, játékvezetői "szerepléstől" mentes, gyönyörű játékot hozó futball gálát láthatunk, remélhetőleg egy vendég sikerrel.. Csak a Barca
Igen... én is... így gondolom... :d...
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.12.07. 16:09:54

MOURINHO: NEM VAGYOK TOLMÁCS

A Real Madrid számára már tét nélküli az Ajax elleni amszterdami mérkőzés: a blancók már megnyerték a D-csoport küzdelmeit, ám José Mourinho valószínűleg mindenképpen meg akarja nyerni a találkozót. A portugál szakember ugyanis megdöntheti Miguel Munoz rekordját, aki az 1960–1961-es szezonban sorozatban 15 tétmérkőzést nyert meg a fővárosi csapat edzőjeként.



Ha már Mourinhónál tartunk: a Special One – szokásához híven – nem hagyta unatkozni az újságírókat az Ajax elleni találkozó előtti sajtótájékoztatón. A mester az UEFA-t kritizálta, majd amikor a tolmács nem fordította le teljes egészében kritikáját, nem volt hajlandó szó nélkül hagyni a történteket.



„Jó, hogy visszatérhettünk Amszterdamba, öröm az Ajax ellen játszani, és ez a legfontosabb. A korábbi büntetésem a kiprovokált sárga lapokért azért történhetett, mert jobbá akarják tenni a futballt, és ha a labdarúgás javát szolgálja a megbüntetésem, akkor örülök. De nem erről van szó. Csak nekem szólt a büntetés. A futball ugyanolyan, az emberek ugyanazokat a dolgokat teszik, csak éppen őket nem büntetik meg. Csak engem büntettek meg" – mondta Mourinho egy angol újságírónak válaszolva angolul.



A tolmács azonban csak annyit fordított le spanyolra, hogy „jó, hogy visszatérhettünk Amszterdamba, öröm az Ajax ellen játszani, és ez a legfontosabb. Ami történt, bárkivel megeshet, a labdarúgásról beszélünk". Mourinho nem hagyta annyiban a dolgot, kijelentette, hogy nem ezt mondta, de amikor az újságírók arra kérték, mondja el a mondandóját spanyolul is, csak annyit válaszolt: „Nem vagyok tolmács."



A csoport harmadik helyéért még harcol az Ajax és a Lyon, de a hárompontos hátrányban lévő franciákon már szinte csak a csoda segíthet, mivel nemcsak a ponthátrányukat kell ledolgozniuk, de a gólkülönbségükön is jelentősen javítaniuk kell(ene)

ez már kicsit nekünk is szólt.... Apa kezdődik!!!! :D amugy a Madridiak is hangolnak arbeloa facebookján ez volt kint: http://www.youtube.com/watch?v=xG3EjEL8 ... ure=colike
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.12.07. 14:55:42

a csapat kapitányáról beszélgetünk gyerekek. nehogy már téma legyen, h játszik-e, ha egyébként egészséges és tagja a keretnek.

ha már gáz lenne a szereplése, ő szólna először, h fék van.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.07. 13:26:49

Szerintem ezen a Puyol ügyön teljesen felesleges itt mélázni, ráadásul olyan emberek teszik, akiket egyébként sokra becsülök. Idén rengeteg meccse nem volt az "öregnek", ráadásul egyik sem volt élet-halál és nem emlékszem ordító hibájára sem. Innentől nekünk fogalmunk sincs, mert fogalmunk sem lehet, hogy ő mit képes hozzátenni a Klasszikushoz. Ezt csak Pep és az edzők tudják, akik napról-napra látják edzésen, hogy mire képes. Hozzáteszem, hogy az utóbbi években is volt mikor rossz formában volt, aztán mégis oktatott nagy meccseken. Nem állítom, hogy én betenném, de azt se mondjátok már, hogy biztosan lejárt az ideje. Ez butaság, az edzői tudják higgyétek el, illetve még maximum a csapattársai, mi ebben a helyzetben nem tudhatjuk.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.07. 13:13:10

albicelesteX írta:
fcbpete írta:Real ellen:

--------- VV ---------
Dani Puyi Piqué Abi
--------- Busi ---------
--- Xavi - Iniesta ---
-- Messi --- Cesc ---
-------- Alexis --------
Kezdjen a lassú és ingadozó teljesítményt nyújtó Puyol a tanári formában játszó,jól védekező Mascherano helyett?! :roll: Puyolnak lejárt az ideje emberek.
Ott a pont. Puyol ideje lejárt. EB-n még ott lesz év végén és még levezet itt 1-2évet és visszavonul.
Idén is és tavaly is látszott,hogy sérül,stb. Nem az aki 2-3éve volt.

Igaz mentálisan sokat segíthet,illetve a rutinja is nagyot hozhat,ezért én még most betenném a kezdőbe, de tavasszal már nem biztos.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.07. 11:24:27

albicelesteX írta: Kezdjen a lassú és ingadozó teljesítményt nyújtó Puyol a tanári formában játszó,jól védekező Mascherano helyett?! :roll: Puyolnak lejárt az ideje emberek.
Szerintem Puyol még a kerekesszékből is tudna segíteni! :-)
Avatar
madridronie
Madridista
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009.05.26. 20:16:41
Tartózkodási hely: Szeged

2011.12.07. 10:13:08

1-2 ember ugyanazokat elmondja: "nem kell félni, mert.... mi volt tavaly, és mi lett?..." stb szóval nyugtatgatjuk így itt egymást, de azért ne legyen kolbászból a kerítés na... Valaki írta h azért mert egy két meccsen jobban figyeltek mennek 6 ponttal... ez a lényeg idén sokkal kiegyensúlyozottabbak mint mi, eddig!... ugye nem a hazai meccsekért adják a bajnokság végén a serleget...Az idegenbeli meccseket is le kell játszani... a szombati ellenfél legalább annyira jó otthon mint mi csak ők még idegenben is képesek ezt a formát tartósan hozni... Ugye sokan elhiszik h feltétel nélkül nyerünk Maridban is... de nem... az a sok érv amit a mellettünk felsorolnak, igazak de mellettük is legalább ennyi szól... nem beszélve arról, hogy ők rendkívül motiváltak lesznek mivel mégiscsak a Barcelona jön hozzájuk, az a team, amelyik az elmúlt években jócskán rájuk számolt... most pedig adott minden a győzelemért az elégtételezéshez: a vendégek idegenbeli gyengécskébb formája, az ők futó szekere, stb... és Amit Pep mester mondott? :"A motiváció lesz a mindent eldöntő nem a taktika..." Hát a Madridnak abból van... nem is kevés... főleg velünk szemben... ezzel együtt is azért bízom én is a fiukban... és mint régi Barca szurkoló a győzelemben gondolkodom mindenképp... csak próbáltam a realítás síkján maradni... remélem sikerült... Szombaton pedig 1 rendkívül izgalmas, küzdelmes, játékvezetői "szerepléstől" mentes, gyönyörű játékot hozó futball gálát láthatunk, remélhetőleg egy vendég sikerrel.. Csak a Barca
Ez igen, le a kalappal! :wink:
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.12.07. 10:01:10

1-2 ember ugyanazokat elmondja: "nem kell félni, mert.... mi volt tavaly, és mi lett?..." stb szóval nyugtatgatjuk így itt egymást, de azért ne legyen kolbászból a kerítés na... Valaki írta h azért mert egy két meccsen jobban figyeltek mennek 6 ponttal... ez a lényeg idén sokkal kiegyensúlyozottabbak mint mi, eddig!... ugye nem a hazai meccsekért adják a bajnokság végén a serleget...Az idegenbeli meccseket is le kell játszani... a szombati ellenfél legalább annyira jó otthon mint mi csak ők még idegenben is képesek ezt a formát tartósan hozni... Ugye sokan elhiszik h feltétel nélkül nyerünk Maridban is... de nem... az a sok érv amit a mellettünk felsorolnak, igazak de mellettük is legalább ennyi szól... nem beszélve arról, hogy ők rendkívül motiváltak lesznek mivel mégiscsak a Barcelona jön hozzájuk, az a team, amelyik az elmúlt években jócskán rájuk számolt... most pedig adott minden a győzelemért az elégtételezéshez: a vendégek idegenbeli gyengécskébb formája, az ők futó szekere, stb... és Amit Pep mester mondott? :"A motiváció lesz a mindent eldöntő nem a taktika..." Hát a Madridnak abból van... nem is kevés... főleg velünk szemben... ezzel együtt is azért bízom én is a fiukban... és mint régi Barca szurkoló a győzelemben gondolkodom mindenképp... csak próbáltam a realítás síkján maradni... remélem sikerült... Szombaton pedig 1 rendkívül izgalmas, küzdelmes, játékvezetői "szerepléstől" mentes, gyönyörű játékot hozó futball gálát láthatunk, remélhetőleg egy vendég sikerrel.. Csak a Barca
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.12.07. 09:58:00

albicelesteX írta:
fcbpete írta:Real ellen:

--------- VV ---------
Dani Puyi Piqué Abi
--------- Busi ---------
--- Xavi - Iniesta ---
-- Messi --- Cesc ---
-------- Alexis --------
Kezdjen a lassú és ingadozó teljesítményt nyújtó Puyol a tanári formában játszó,jól védekező Mascherano helyett?! :roll: Puyolnak lejárt az ideje emberek.
Puyol szerintem minden klasszikuson tanári, és pszichésen is rengeteget számít a jelenléte. Kell a csapatba.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.07. 09:39:18

Boixos írta:...
a bernabeuban szerintem többet nem engedheti meg magának,hogy only védekezést játszasson. ennek némileg ellentmond,hogy tán népünnepély lenne,ha a clasico után is 6 pont az előny. nagy dilemma lenne számomra,hogy hogy állítsam ki a fiúkat,de én ezt tenném:
-----------------------casillas-----------------------
lass--------ramos-------------pepe-----coentrao
--------khedira-------xabi---------marcelo-------
---dm--------------benzema--------------cr------

stabilnak érzem és nem túl védekező. gyenge pont: khedira.
a két szél gyors,marcelo és coentrao védekezik cé helyett és gyorsak is,illetve be tudnak segíteni elöl. dm nem rest védekezni,oda elég khedira is. illetve lass,mint jh szerintem gyorsabb,mint arbeloa,főleg ha fejben nem pattan el. ha özil formában lenne,akkor dm helyett játszhatna is a két támadó mögött,így nem lennétek akkora fölényben a kp-n,de dm és özil formája leegyszerűsíti a döntést
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.12.07. 09:27:43

azt, h jelenleg ennyivel v annyival jobbak, hagyjuk szerintem. okés, előttünk vannak azért, mert pár meccsükön jobban figyeltek, mint mi néhány sajátunkon, ennyi. de ahogy többszázszor leírták már, a klasszikus más kávéház. itt tök mindegy, h lezakóztunk a getafétől, v h ők x-0ra vertek meg egy másik brigádot, akkor sem lehet megmondani előre a frankót, bármelyik csapat nyerhet. nálunk mondjuk plusz lehet, h az utóbbi időben nem igazán voltunk kiszolgáltatva a bernabeuban, h nagyon finoman fogalmazzak, sőt inkább szórakoztattuk párszor a madridista bérleteseket és a turistákat, h lássanak már végre vmi focit is a kis pénzecskéjükért. és azért nem a harminckettedikként, hanem a 2. helyről megyünk hozzájuk, így ebből sem lehet túl nagy következtetéseket levonni.
amitől tartok, az inkább az, h bevállalja-e mú azt, h van most ugye 3 pont, de ha a lemaradt meccsüket behúzzák, akkor 6 pont difi a két brigád között, ezért egy hiperbiztonsági játékkal küldi ki őket, ahol inkább elrúgdosnak minden zsugát, h az x meglegyen, és hát mi van, ha találnak valamit még a végén, mint a getafe, mert így, ha a többi meccsüket egyébként hozzák, akkor tök mindegy, h mi lesz barcelonában, az előnyük elég marad a végéig. ehhez ráadásul ért is egyébként az az ember, nem is kicsit. na, ha ilyen lenne a felállás, az nem biztos, h jó nekünk. mondjuk azt nem tudom, h egy ilyet mennyire lehet megcsinálni madridban, ahol téma ugye a "szép játék", és vasdarabokkal dobálják azt, aki lehet, h nem gyönyörűen, viszont rendkívűl eredményesen működik...
aztán lehet, h kinyílik mindenki, és nyomnak egy hat-négyet...
nem oda, természetesen! :D 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.12.07. 08:59:46

fcbpete írta:Real ellen:

--------- VV ---------
Dani Puyi Piqué Abi
--------- Busi ---------
--- Xavi - Iniesta ---
-- Messi --- Cesc ---
-------- Alexis --------
Kezdjen a lassú és ingadozó teljesítményt nyújtó Puyol a tanári formában játszó,jól védekező Mascherano helyett?! :roll: Puyolnak lejárt az ideje emberek.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.07. 04:54:33

én nem tudom, egyre jobban optimista vagyok, pedig én voltam az egyik legnegatívabb hozzáállású tag szerintem a fórumon.
egyértelmű, hogy nem a csapattal van a baj, csak az idegenbeli formával...és mivel egy clasicón szerintem idegenben is ugyanúgy fogunk pörögni, ez talán nem fog gondot jelenteni.

továbbá ilyen apróságok az utóbbi meccsekből, mint alexis góljai, iniesta zseniális passzai, a kevés kapott gól, a magabiztos játék, mascherano tanári játéka, és még sorolhatnám....kezdek bizakodni, hogy megverhetjük őket, bármennyire is nekik áll most pont a zászló.

persze lehet, hogy pofára esés lesz, és magabiztosan elvernek, de miért ne nyerhetnénk... :)

nem mellesleg, ha az idei BALSZERENCSÉS pontvesztéseinket figyelembe vesszük, akkor remélhetőleg a nagy számok törvénye alapján lesz egy kis mákunk is már végre...ami nem jönne rosszul.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.07. 01:13:12

Azért az jó jel, hogy a fiatalok így teljesítettek.
Nekünk jó, a Realnak figyelmeztetés.
Nekünk van kikből meríteni, lehet meglepetést húzni.
A Realnak csak a szokásos forgatókönyv marad cserékbe.
A szokásos lépések, szokásos kontrák, előreívelés a széleken, aztán sprint.

Szerintem ők jobban idegesek lesznek, ha nem tudnak betalálni.
Valahogy sokkal jobban összeszedi magát a Barca ezekre a meccsekre, és sokkal higgadtabban tudnak játszani, mint ők.
Szerintem őket sokkal jobban buzerálja az a tudat, hogy az elmúlt években csak a szuperkupa döntőben tudták egy hosszabbításban fejelt góllal a Barcát megverni, mint a mieinket a hatpontos hátrány.

Saját stadion, remek forma, mindenki győzelmet vár tőlük.
Ha nem fognak gólt lőni nagyon idegek lesznek.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.12.06. 20:45:44

dak900 írta:Tavaly is mindenki rettegett a classico előtt, aztán mi lett a vége... :wink:
1-1
Tudom, hogy idén sokkal jobbak
akkor....
azt is tudom, hogy idén idegenben gyengék vagyunk
akkor...
, de szerintem győzni fogunk, akár több góllal is... :D
...mire fel a nagy mellény?
Amúgy (1-0) hendivel 5,55 szorzó van a barcára, szóval ezt vétek lenne kihagyni!!! :lol:
meg is raktam :D
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.12.06. 20:40:39

Tavaly is mindenki rettegett a classico előtt, aztán mi lett a vége... :wink: Tudom, hogy idén sokkal jobbak, azt is tudom, hogy idén idegenben gyengék vagyunk, de szerintem győzni fogunk, akár több góllal is... :D Amúgy (1-0) hendivel 5,55 szorzó van a barcára, szóval ezt vétek lenne kihagyni!!! :lol:
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2011.12.06. 20:36:04

Én nem értem miért van kétségbe esve mindenki,attól hogy volt mások ellen 1-2 rosz meccsünk,nekik meg jó,attól még nem lettek jobbak nálunk.
Ha úgy mész ki a pályára hogy nem nyersz inkább ne is menj!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.06. 18:52:40

Ha egyáltalán elfogultság nélkül kéne tippelnem akkor egy 1 gólos real győzelmet várnék, de mivel barcás vagyok egy x-et tippelek.
egyébként kb olyan 40-30-30. :)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.12.06. 12:13:03

A Marca nyilvánosságra hozta José Mourinho "tízparancsolatát", amelyet be kell tartaniuk a játékosoknak ahhoz, hogy megnyerjék a Barcelona elleni rangadót.

1. Ne kapjunk gólt, de legalábbis ne mi kapjunk gólt elsőként!
2. Használjuk ki, hogy a közönség pokoli hangulatot varázsol a Bernabéuba!
3. Ne foglalkozz a bíróval, és vigyázz a lapokra!
4. Ne feledjük, hogy fejjátékban mi vagyunk az erősebbek!
5. A labdát egy pillanatra se tévesszük szem elől!
6. Zárjuk le rendesen a tereket, tolódással védekezzünk!
7. Intenzitás, presszió, mélységi passzok és óriási ritmus.
8. Hatalmas erőkifejtés és rengeteg mozgás annak értekében, hogy megfojtsuk a Barcát.
9. Összpontosítás és koordináció a mozgásokban.
10. Önbizalom és türelem: nem szabad, hogy elkapjon a hév.

:lol: :lol: :lol:
Kép
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.12.06. 11:50:23

Ilúvatar írta:Na ez a nem gyenge :)

Audi is reklámozza az el clasico -t!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gD4iC6tZ2o
Nagyon kreatív reklám. A világ elkezdte a visszaszámlálást úh remélem lesz még egy pár multi aki a Clasicoval reklámoz majd :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.06. 11:21:36

Na ez a nem gyenge :)

Audi is reklámozza az el clasico -t!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gD4iC6tZ2o
KépKép
Avatar
fcbpete
Jugador del Barça
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.09.24. 15:33:58

2011.12.06. 09:45:41

Real ellen:

--------- VV ---------
Dani Puyi Piqué Abi
--------- Busi ---------
--- Xavi - Iniesta ---
-- Messi --- Cesc ---
-------- Alexis --------
Válasz küldése