Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.02.02. 14:30:55

recrea írta: Fura ám, ha 50 évig mindenki neked nyal, aztán ez megváltozik. Meg az is, h a 21. század legjobb csapata a 22. században a kanyarban sincs, ráadásul a lenézett Barca a legjobb 6 éve.
azért ennyire ne haladjunk előre :D jó az 20. századnak és a jelenlegi 21.-nek :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.02. 14:27:42

visca el barca írta:
connor írta:Addig biztosan nem lesz a két klub között újra jó viszony, ameddig a portugál ül a madridi kispadon.
sztem meg majd akkor lesz jó viszony, ha nekik is lesz egy olyan csapatuk, akik tartósan sikeresek lesznek. néha leesik egy-két kupa, de a jelenlegi kerettel edzővel, nem hinném h sorra fognak halmozni bármit is. addig amíg ilyen frusztráltak ez lesz... 27-én kiejtjük őket a kupából megy tovább majd a mocskolódás, majd meg lesz magyarázva h azért estek ki, mert xavinak nem szőrös a lába.
Fura ám, ha 50 évig mindenki neked nyal, aztán ez megváltozik. Meg az is, h a 21. század legjobb csapata a 22. században a kanyarban sincs, ráadásul a lenézett Barca a legjobb 6 éve.
Engem meg az idegesít, h egye inkább úgy tűnik számomra, h egymás ellen már nem ők, hanem mi vagyunk betojva. Ugyanis a meccs képe alapján nem úgy látszott, h szétfocizzuk őket, pedig az utóbbi évek leggyengébb Realjával játszottunk.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.02. 14:24:15

én már észre sem veszem a durva belépőket, egyszerűen megszokta a szemem a clasicókon. úgy, ahogy azt is, hogy az évi 5-6 clasicón annyit színészkedünk, mint a többi 50 egyéb meccsünkön összesen.
nyilván van ok-okozat, csak mindenki másképp látja.

ami biztos, hogy még a másik gépemen néztem egy hosszú videót, ahol az utóbbi évek clasicóiból össze voltak vágva a hentelések...anyámék hárman vittek le a lépcsőn ebédelni utána. :D
khm.. és ha ti estek ki??
akkor kell pár győzelem bebiztosítani a bajnoki címet, és rá lehet feküdni a bl-re.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.02. 14:12:39

REMY írta:
visca el barca írta:27-én kiejtjük őket a kupából megy tovább majd a mocskolódás, majd meg lesz magyarázva h azért estek ki, mert xavinak nem szőrös a lába.
khm.. és ha ti estek ki?? :wink:
olyan nincs. a bíró nem fogja engedni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 14:05:13

REMY írta:
visca el barca írta:27-én kiejtjük őket a kupából megy tovább majd a mocskolódás, majd meg lesz magyarázva h azért estek ki, mert xavinak nem szőrös a lába.
khm.. és ha ti estek ki?? :wink:
Ez is benne van a pakliban. :)
Mindenesetre a játékvezetőkre nem kis figyelem, s nyomás fog irányulni/nehezedni :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.02.02. 13:58:22

visca el barca írta:27-én kiejtjük őket a kupából megy tovább majd a mocskolódás, majd meg lesz magyarázva h azért estek ki, mert xavinak nem szőrös a lába.
khm.. és ha ti estek ki?? :wink:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.02. 13:57:08

connor írta:Addig biztosan nem lesz a két klub között újra jó viszony, ameddig a portugál ül a madridi kispadon.
sztem meg majd akkor lesz jó viszony, ha nekik is lesz egy olyan csapatuk, akik tartósan sikeresek lesznek. néha leesik egy-két kupa, de a jelenlegi kerettel edzővel, nem hinném h sorra fognak halmozni bármit is. addig amíg ilyen frusztráltak ez lesz... 27-én kiejtjük őket a kupából megy tovább majd a mocskolódás, majd meg lesz magyarázva h azért estek ki, mert xavinak nem szőrös a lába.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.02. 13:43:39

Én meg sem lepődöm azon, hogy a Madrid durván, sportszerűtlenül durván játszik. Abszolút fizikai fölényben vannak, nem csak velünk, de kb. az összes La liga csapattal szemben. Ha csak a szerdai kezdőjüket nézzük: Khedira, Özil - Bundesliga, Ronaldo, Essien, Carvalho, Xabi Alonso, Arbeloa - Premier League. A 10 mezőnyjátékosból 7 érkezett olyan bajnokságból, ahol a testi erő sokat nyom a latba. Plusz azért Benzema és Varane sem tartoznak a gyenge fizikumú játékosok közé. A két csere közül pedig Modric is Premier League-ből érkezett. Nálunk Piqué és Cesc akik hasonló múlttal rendelkeznek és pályán is voltak. A többiek mind Spanyol honban játszottak karrierjük eddigi részén és alapvetően nem tartoznak az erős fizikumú játékosok közé - Puyol biztosan, de talán Alves még kivétel.
A fizikai fölényhez pedig adott Mourinho személye, aki előszeretettel helyezi erre a hangsúlyt és aki az első évében kisírta a bírók "szeretetét". Pontosabban fogalmazva: minden olyan meccsen, ahol pirosat kaptak sírt a szája erősen a játékvezető miatt. Ezek után nem csodálom, hogy tartanak tőle. :roll:

Azon sem csodálkozom, hogy a nálunk már kezd betelni a pohár a madridi hozzáállással.
Addig biztosan nem lesz a két klub között újra jó viszony, ameddig a portugál ül a madridi kispadon.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.02.02. 12:59:01

Varane az utóbbi évek legnagyobb védő-tehetsége. Itt nem arról van szó, hogy egy meccsen jól játszott - ha láttatok több Madrid meccset ez évben, akkor azt is láthattátok, hogy ez a srác a fiatal kora ellenére tanári munkát végez egy olyan pozícióban, ahol 26-28 éves korukra érnek be a játékosok.

Más:
Dani Alves gondolatait teljes mértékben adom annak kapcsán, hogy a jelenlegi "Madrid csak akkor nyugodt, ha nyernek". Nem is feltétlenül a nyugodt kifejezést használnám csak, hanem ezeket a szavakat: tisztességes, sportszerű, emberi.
Xabi Alonso és a többiek vérben forgó szemű állatokká válnak a Barca meccseken, és óriásit hibáznak a bírók, amikor hagyják, hogy ezek minden alkalommal befejezhessék a meccset 11 emberrel.
És hadd tegyem hozzá, hogy annak ellenére mondom ezt, hogy nekünk szinte alig előny (vagy tán még hátrány is), ha az ellenfél 10 emberrel játszik. De a sport szelleme megkövetelné, hogy alattomos gazemberek ne foglalják el a pályán egy sportoló helyét.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.02.02. 12:43:30

Mejia, emlékszem Ő volt az új Sanchíz. Vagy ott volt a Ruben gyerek is, ő sírta el magát a kispadon, miután lecserélték, mert összehozott egy öngólt, meg valami rekord mennyiségű bénázást rekord időt alatt?

Azért ennyi tehetség után, már csak összejön nekik egy normális gyerek, szerintem Casillas óta nem került ki onnan épkézláb játékos.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.02. 11:53:05

Portillo, Gago, Canales, Opare, Diarra, és még tököm tudja ki kapta meg a csodagyerek jelzőt madridban-most épp Varane. Jól játszott, és aa képességei is megvannak, de nem ő az egyetlen, aki ennyi idősen tanári meccset hoz le a Barca ellen. Előfordul. A visszavágón lehet bizonyítani ismét.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 11:35:36

Folytassák csak a Leo elleni kampányukat! ezzel gyakorlatilag azt ismerik el, hogy pályán, játékerőben előrébb vagyunk! Hiszen ha nem így lenne, akkor erre a Messi ellenes lejáratásra nem lenne szükségük!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.02. 08:28:43

gergo9 írta:Egyetértek borzasztóan játszottunk. Semmi okunk nem lenne a görcsösségre a kapkodásra erre ugyanazok a primitív hibák mint az utóbbi klasszikusokon.
Madrid támadójátéka egy faék összetettségét karcolja alulról mégis képtelenek vagyunk szervezetten/szervezettebben védekezni.
Az hogy mennyi tiszta ziccert hagytunk ki elől azt most hagyjuk.

Mésik oldalról ez a pitiánerizmus ( :mrgreen: ) abszolút jellemzője lett manapság az egész madridi/moudridi sleppnek ami átragadt sajna pár primitívebb szurkolóra is.
egyetértek, borzasztóan játszottunk...de: a Madrid támadójátéka a világon az egyik leg hatékonyabb... másrészt a védelmünk volt a jobb csapatrészünk ezuttal. harmadrészt a ziccerekből a Madridnak is volt néhány... csak a tárgyilagosság kedvéért.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2013.02.02. 01:29:51

Egyetértek borzasztóan játszottunk. Semmi okunk nem lenne a görcsösségre a kapkodásra erre ugyanazok a primitív hibák mint az utóbbi klasszikusokon.
Madrid támadójátéka egy faék összetettségét karcolja alulról mégis képtelenek vagyunk szervezetten/szervezettebben védekezni.
Az hogy mennyi tiszta ziccert hagytunk ki elől azt most hagyjuk.

Mésik oldalról ez a pitiánerizmus ( :mrgreen: ) abszolút jellemzője lett manapság az egész madridi/moudridi sleppnek ami átragadt sajna pár primitívebb szurkolóra is.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2013.02.02. 00:56:48

Azért szerintem lehetne ezt szerényebben is.

Egy olyan csapatnak, amelyet a világ legjobbjának tartanak, egy olyan csapatot, ahol a senior Essien és Carvalho játszik, vagy a mindent és mindenkit rugó Arbeloa, meg Khedira, ráadásul még egyszerre is, gólokkal kéne vernie. Az, hogy 1 rúgott góllal jöttünk haza Madridból, egy hatalmas szégyen. Egy olyan meccsen, amit agyon kellett volna nyerni, nekiállni bírózni, azért elég meredek dolog. Borzasztó volt nézni.

Aminél csak az volt borzasztóbb, amikor a hivatalos oldalon a "We deserved to win..." idézet fogadott másnap. Megérdemelték, sok mással együtt...

Még annyit hozzátennék, hogy ez a játék a football. Nem rugdosódásra megy, nem aljas dolgok elkövetésére, viszont nem is színészkedésre. Ezt a játékot gólokra játsszák. Aki valaha focizott, bármilyen szinten, az tudja, hogy milyen érzés az, amikor meccs közben csak annyit kell mondanod, a fogalmatlan ellenfélnek, hogy "na, és mennyi az állás?". Vagy meccs végén milyen arcot vág a végig ágaskodó királyfiú, amikor megkérdezed, hogy, "Te, akkor ki is nyert most?". Persze, mindez fordított helyzetben több, mint kellemetlen, de ez erről szól. Semmi sem okoz akkora elégtételt, mint a pályán győzni. Egyszerűen nem tudok elképzelni nagyobb örömöt annál, mint amikor látod a sok fogalmatlan fejét a meccs végén. Ehelyett azt kell olvasni, hogy "Raphael Varane egyedül ikszelt a Barcelonával". Szégyen, erre nincs se más, se jobb szó.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.02. 00:13:50

S.Agüero írta:csak, hogy a vakok is lássák, nincs uefalona meg stb...
Már pedig van, most ez egy kivételes meccs volt, ahol a mi kárunkra tévedtek súlyosakat, de annyit kaptunk, hogy ezt el kell viselnünk...................
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.02. 00:07:12

Sőt, még a Real gólja előtti szöglet sincs benne, ami ugye kirúgás kellett volna, hogy legyen. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy a bírón ment el, csak, hogy a vakok is lássák, nincs uefalona meg stb...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.01. 23:34:48

Aki meg van róla győződve, hogy szabálytalan volt, az gondoljon bele abba, hogy miért nem reklamált EGY Barca játékos sem? Csak nézze meg azt az esetet mindenki. Még csak a kezüket se teszik fel, vagy tárják szét...
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.01. 23:29:45

Stalkyard írta:Azért azt a labdaszerzést én akkor sem láttam annyira tisztának, emlékeim szerint kézzel jókorát taszított Messin, márpedig kézzel lökni szabálytalan, és nem épp test-test elleni harc. Szvsz.
Szerintem szabályos volt. Ugyan ez volt a mérkőzés elején, mikor Jordi Alba ugyanígy vállal eltette láb alól Özilt. Test a test ellen.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.01. 23:23:19

Mihu írta:Hát, igazából az a nem tudom eldönteni kategória...mert amikor Alba becsúszik, akkor Essien lába már a levegőben volt, tehát már ott eldöntötte, hogy jobbal belé a labda mellé...aki focizott valaha, az tudja, hogy amikor eldöntötted hogy mit fogsz tenni, akkor már szinte lehetetlen olyan gyorsan változtatni, mert más mozgáskoordinációt igényel. Ilyen sebességnél meg pláne. Úgyhogy arról nem tudom eldönteni, hogy meg akarta taposni Jordit, vagy Alba peche, hogy becsúszott elé.

A Messi elleni labdaszerzés a 16osnál, azt én akkor élőben is test-test elleni csatának ítéltem, de ott nem is reklamált egy játékos se, még Messi se, úgyhogy szerintem ha másnak nem, akkor nekik lehet hinni.
Voltak azért egyéb finomságok is, amolyan sunyi, alattomos dolgok. Nahát, mégsem csak Messi sunyi, és alattomos? :mrgreen:

Azért azt a labdaszerzést én akkor sem láttam annyira tisztának, emlékeim szerint kézzel jókorát taszított Messin, márpedig kézzel lökni szabálytalan, és nem épp test-test elleni harc. Szvsz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.01. 23:20:42

Stalkyard írta:
Mihu írta:
És akkor Essien ámokfutásairól még nem is beszéltünk... :)
Hát, igazából az a nem tudom eldönteni kategória...mert amikor Alba becsúszik, akkor Essien lába már a levegőben volt, tehát már ott eldöntötte, hogy jobbal belé a labda mellé...aki focizott valaha, az tudja, hogy amikor eldöntötted hogy mit fogsz tenni, akkor már szinte lehetetlen olyan gyorsan változtatni, mert más mozgáskoordinációt igényel. Ilyen sebességnél meg pláne. Úgyhogy arról nem tudom eldönteni, hogy meg akarta taposni Jordit, vagy Alba peche, hogy becsúszott elé.

A Messi elleni labdaszerzés a 16osnál, azt én akkor élőben is test-test elleni csatának ítéltem, de ott nem is reklamált egy játékos se, még Messi se, úgyhogy szerintem ha másnak nem, akkor nekik lehet hinni.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.01. 23:20:29

csababarca írta: ]A másik, most Varane az isten ott, ez a legnagyobb röhej,ráfogják,hogy Messi miatta volt gyenge. (egy gólpassz,meg pár forintos labda így is belefért) Az nem zavarja őket,hogy kettőnél többször nem is találkoztak, de tényleg,Varane vette le a pályáról. =D>
Ezzel csak azt ismerik el tudtukon kívül, hogy Messi mégis csak akkora zseni, amit lépten-nyomon hangoztatnak, hogy márpedig nem az! Hiszen ha ennyire isteníteni kell valakit, mert "levett"(:lol:) a pályáról egy játékost, akkor az a bizonyos játékos azért tudhat valamit. :mrgreen:

Szerk: Bocsi a dupláért, szerkeszteni akartam, csak elbambultam. :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2013.02.02. 01:57:03-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.01. 23:07:03

S.Agüero írta:Itt egy kissé elfogult, de érdekes videó:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... GS-X1ZMhMc#!
UEFALONA!
Sokan mondták, hogy a bíró nekünk fújt, meg hogy nem láttak még ennyire a Barcának fújó bírót, szánalmas viselkedés, stb. stb. A videó tartalmaz olyan jeleneteket is, amelyek szerintem is elfogultak, nem érdemlik meg, hogy ebben az összeállításban szerepeljenek, mert ilyenből 100 van egy meccsen. Csak azokra kell koncentrálni, amiket kiemeltem. A többi nem lényeges. Kérdéseim a következők:

4. perc: Arbeloa szándékosan rálép Alves Achilles-ére...mi a sárga, ha ez nem?
16. perc: Arbeloa lebírkózza Pedro-t kontratámadás közben, utólag nem ért volna meg egy sárgát?
17. perc: Callejon elhúzza Iniesta lábát...bíró továbbengedte
21. perc: Callejon páros lábbal beleszáll Busquets-be...csak jelzem hogy ezért Angliában (!!!) a Man. City egyik játékosát 10, azaz TÍZ meccsre meszelték el, pedig Ő elérte a labdát is...
30. perc: Ronaldo szándékosan bal belsővel belerúg egyet Alves combjába, a labdához köze nem volt...nemhogy örüljön annak, hogy nem kapott sárgát, inkább annak örüljön, hogy nem állították ki...
40. perc: Arbeloa folyamatosan utána rúgdos Alvesnek, majd jön Xabi Alonso, és a labda megszerzésének apró szándéka nélkül beleszáll Alves-be...nyílván ezért se kellett volna sárgát adni, igaz?
43. perc: Arbeloa...azt hiszem ezen nincs mit kommentálni, a képek magukért beszélnek...egyértelmű piroslap...
45. perc: Arbeloa utánaküldi a kísérő balost...nyílván ez sem lap...
55. perc: Messi 1 méterrel visszább volt mint a védő, a partjelző valószinűleg a felező környékén tartózkodott, mint ahogy ilyen játékhelyzetnél szokás, de a szeme 1 métert csalt...az azért szép :)
59. perc: Xabi Alonso végül is csak izomból combon rúgta Alvest, gondolom ez még nem lap...
63. perc: Xabi Alonso...levegőből lefelé eső labdára nem csúszunk rá nyújtott lábbal...
79. perc: az egy sárgával rendelkező Carvalho KINYÚJTJA a karját a labda felé, blokkolva egy pillanatra a játékszert, szándékos kezezésért mióta nem adnak sárga lapot?
89. perc: Xabi Alonso harmadik vagy negyedik durva belépőjére kapja meg az első sárgát...brávó

Harmadik éve folyamatosan ilyen rúgásokat, taposásokat, szándékos henteléseket kell elviselni a Barca játékosoknak. Ezek után még valaki csodálkozik rajta, hogy elszakad a cérna? De folyamatosan a bíróval van elfoglalva az összes madridista, miközben csak azt kéne megnézni, hogy hány olyan szabálytalanságot követnek el a Real játékosok meccsről meccsre, amik miatt sárgát vagy pirosat kellene kapniuk, de van hogy még le se fújják a bírók ezeket az eseteket...ezek után nekem egy madridista se jöjjön azzal, hogy a bíró, meg hogy Messi mekkora gyökér, hogy ÁLLÍTÓLAG beszólt Arbeloa-nak...csodálkozok rajta, hogy eddig bírták a játékosok...Érdekes módon most minden újság tele van Messi-vel, meg az összes madridista fel van háborodva, de kérdem én: melyik a mocskosabb? Ha valaki 2 év, és kb 20 nagyon durva szabálytalanság után lehülyézi a másikat, vagy ha valaki minden előzmény nélkül megpróbálja kinyomni a másik szemét?
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.02.01. 21:59:57

Itt egy kissé elfogult, de érdekes videó:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... GS-X1ZMhMc#!
UEFALONA!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.01. 21:35:17

én nem tudok abban állást foglalni hogy lehetett e egyáltalán olyan szituáció amiben ez a "beszólás" létrejöhetett, de elég életszerűtlen különösen annak fényében, hogy a Barca busszal közlekedett. az azonban előttem évek óta egyszerű száraz tény, hogy a Madridból Pepe, Xabi Alonsó, Sergio Ramos alapból egy alattomos sunyi durva játékos nem csak a Barcával de egyáltalán!mecsek tucatján tapasztalom nekem ez evidencia. sajnos azonban az is kezd feltűnni, hogy Messi is változik és nem éppen előnyére. egyre többet reklamál! igaz elismerem az is döbbenetes, hogy mennyi rúgdosást, inzultust kell, kellett elszenvednie és hogy milyen elképesztő egyhangúsággal tűrte, de ez most határozottan változni látszik.
a Varane gyerekről: lehet, hogy soha az életében nem fog így ki jönni neki a lépés! a Fabre szerelésnél és a Xavi lövésnél nem az ő erényei hanem sajna a mi játékosaink hibái domináltak, amikor Messit lehagyta az lehet egy alkati kérdés, hosszabb távon valószínű gyorsabb de maga a szitu arról szólt, hogy Messi egy szakasz után látta, hogy nem éri el és vissza lassult míg a védő éppen fordított módon ment a lasztiig.
ettől még Messi sajna nagyon rossz napot fogott ki az sem vitás...
Válasz küldése