Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.05. 11:09:17

ez volt az egyetlen meccs amit megnéztem a copáról, de szörnyű volt. kis túlzással jobban élvezek egy getafe-elchét... nulla kreativitás.. chilét meg még megértem, de ez az argentín válogatott... bazz, ilyen kerettel igázniuk kellene az egész világot.

petúr mondta meccs közben, hogy az argentin válogatottnak évek óta nincs semmi stílusa és tata azt ígérte, hogy majd csinál... :lol: én az argentín szövetség helyébe úgy kitenném h a lába nem érné a földet...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.05. 10:41:19

Nagyon sajnálom Messit és Maschot, amiért nem sikerült nyerniük. Sajnos amíg ilyen Taták, meg Higuainok is a válogatottban vannak, addig ne számítsunk sok jóra. Bravónak és Sancheznek pedig gratulálok, kb ők voltak az egyetlenek, akik megérdemelték a chileiek közül. Az ilyen Medel féle játékosok a sport szégyenei. Nem is nagyon tudok mit írni, eléggé csalódott vagyok a tegnapi után.

Kommentár nélkül
Ez pedig szégyen...
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.07.05. 09:14:18

Ennek az Argentin válogatottnak nem volt már középpályája azután, hogy Pastorét lehozta.
Di Maria hozta a formáját, lesérült egy döntő mérkőzésen, innentől kezdve kivel kombináljon Messi? Kivel játszon össze? Behozta Tata Higuaint, aki a VB dontő után a Copát is elxarta, Mascherano tanári volt, de neki nem volt túl sok ideje a kombinált játékra, volt elég gondja azokkal az izompacsirtákkal ott a támadósorban a Chileiek részéről, Biglia volt világtalan. Ez a Copa úgy ahogy volt egy kaki az egész, nem értem miért törtek össze a végén annyira az Argentínok, semmi izgalmat nem éreztem ebben az egész tornában, ez a Copa mindig is arra volt jó, hogy megszivassa a nagyokat (Brazília,Argentína...stb). Martinoról nem mondok semmit, kb ez volt a gondom vele a Barcánál is, nincs játék, nulla, csak erőlködés, Messit egyszerűen nem tudja "használni", néha bexar egy nagyobb arányú győzelem valami töltelék csapat ellen, nagyokkal szemben viszont megy a tökölés. Jövőre Diego Simeonéval neki kell vágni ismét, és megnyerni ezt a répakupát.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.07.05. 08:16:42

én nyilván a barcások miatt szurkoltam az Argentinoknak, de vígaszként ott is van egy volt barcás és ugye Bravo.....szóval egye fene..... :lol: :x
ahogy az első félidőről írtam: Chíle jobban akarta a győzelmet ez nagyon látszott, amit az edzője elmondott a taktikáról, az szintén űlt, ennyi elég is volt a sovány (némileg szerencsés) nyeréshez.
a meccs kapcsán egy (hülye) mítoszról:..." Messi megállíthatatlan...."nos ez úgy ahogy van baromság. Messi megállítható volt tegnap és még jó néhányszor más hasonló zsánerű meccseken, mert valljuk be láttunk már ilyet néhányszor.... egyszerűen ez sok volt neki .. itt nem csak egy Medel volt hanem 4-5, itt szó szerint vették a jó tanácsot, hogy , ....fel kell rúgni.....,amúgy pedig jók a lentebb felhozott érvek is...Martínó?, Higuain?,...stb.
mindegy, jól szórakoztam, jó kis meccs volt.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.05. 08:06:11

Martino lehet h szimpatikus ember, de edzőként erősen leszerepel. Nálunk se volt képes felpörgetni a csapatot, az argentinok pedig rosszabbak, mint a VB-n voltak. Nem igaz h nem képes összerakni egy épkézláb kp-t.
A védelem is szervezetlennek tűnt, de a kp valami rettenet. Pastore rendszerint szélre ment ki, Messi alig mozog, Biglia rossz vicc, Masche meg túl hátul van. A VB-n pl Sabella felismerte h nincs rendes szervezője, így Masch egy sorral fentebb volt, sokszor szervezett és annak ellenére h nem ért hozzá, még mindig jobb volt, mint bárki más. Messin átlag 3 ember áll, ehhez képest a többiektől minden labda messze elpattan. Agüero is sokkal gyengébb, mint pl Suarez nálunk, Higuain meg sose volt jó. Lavezzi kp elvesztette nekik a Copát. Di Maria meg cselez ész nélkül.

Remélem lecserélik Martinot, mert keret alapján Argentína a világ 2-3 legjobb válogatottja között van, de szervezettségben nulla.
A Fifa egy szégyen
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2015.07.05. 07:26:41

Azért álljon már meg a menet, Martino copa döntőbe vitte argentínát, lehet utána csinálni aki szerint ez semmi teljesítmény. És ha jól emlékszem elég jól szerepelt nálunk is, ahhoz képest hogy volt 3 középső védőnk, semmi beleszólása nem volt abba hogy kit igazolnak, mintha Mathieu is az ő kérése lett volna csak akkor sokallta érte Rosell/Zubi (?) a 10 milliót...
Ja, és az előszezonja se volt teljes, de egy kis szerencsével minimum a liga meglehetett volna, a bl-elődöntő meg pár ember számára már kudarc lassan .
Persze örülök hogy a barcától elküldték, de nem kéne annyira lenézni mint azt pár ember teszi, csak mert ahogy hajnesz is írta névtelen edző...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.07.05. 03:07:50

Ha Messit előre tolja, akkor ennyi labdát se kapott volna, mivel ez a középpálya csak ennyire képes- robotolni, meg leadni az elsőnek a labdát.
Agüeronak volt több, mint 1 órája, hogy bizonyítson, nem csinált semmit,illetve ketten sétáltak Messivel visszafelé. Tevez meg jó játékos, de ő sem az az igazi középcsatár (ahogy Agüero sem), a Juveban is sokkal visszavontabban játszott. Biglia-Banega összehasonlítást meg megint csak nem értem, teljesen más típusú játékosok, nem is teljesen ugyanaz a posztjuk. Ez olyan Messi>Agüero féle.
Nem bántásból: Trollfocit szoktam olvasni, de csak azért, hogy egy jót nevessek. Oda mindenki írhat, nem számít,hogy évente 2, vagy 102 meccset néz meg, vagy valaha is rúgott-e labdába. Ott menő szidni Tatát, Mathieu, mert fele azt se tudja kik ők. Messit nem lehet, mert a 7éves már irja,hogy hádeőalegjobb.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.05. 02:41:41

Alfa írta:
Messithebest írta:Martinot már a Barcába is utáltam... nem való edzőnek.... csak sétálgat egész meccsen, sokat mondok ha 3 mondatot beszél meccs közben... és várja a csodát...
Azért ez a semmit sem csinál az elég nagy túlzás. Az egész copan ott pattogott a taktikai zónában. Az viszont kétségtelen , hogy követett el hibákat.
Oké, a semmi talán túlzás, de most a troll football nevű fb oldalról idéznék egy kommentet, csak egyet tudok vele érteni:
"Higuain>Tevez and Aguero
Messi=Midfielder(=középpályás)
Biglia>Banega
Such a useless coach and person(=micsoda haszontalan edző és ember)"

az utolsó mondat talán erős, de, egyszerűen vicc hogy egy Tevezt, aki a BL döntőben(!) játszott és egész szezonban húzóember volt a Juvéban, be sem küld, előbbre tart egy Higuaint. Vicc, hogy Messinek a középpályán kellett játszani egész tornán(ezt a döntőben már javította mondjuk, de mondjuk ki hogy későn), ezáltal mindenki megint viccet csinál belőle mert nem lő gólt.. A Biglia-Banega különbséget pedig nem ecsetelném, szerintem egyértelmű.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.05. 01:24:09

Martino Logic... Semmi taktika, full alibi Biglia játszatása, kiváló idényt futó Tevez padozása és helyette Higuaint cseréli be... No comment..

Higuain VB meccslabdát kihagyja, most Copa America meccslabdát, majd tizit is kihagyja...
És persze a sok kárörvendő meg most is Messit szídja... #-o

Durva, amikor észreveszed hogy egyedül Messi rúgta be a tizit... #-o #-o #-o
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.07.05. 01:06:56

Csak nem tudom,hogy mit vártok Tatától...
Agüero 70 percig a pályán volt, momentuma nem volt. Egy felhypeolt senki. Higuain többször megtartotta a labdát, többet futott,többször került helyzetbe, az más kérdés, hogy egy lúzer.
A PSG-s küldöttség szintén. Momentum nélkül, ilettve nagyon kevéssel. Ahhoz képest, hogy 40 milliós játékosokról beszélünk, nevetnem kell. Messi a mai meccsen is összehozott 2 meccslabdát, csak be kellett volna rúgni. Egyáltalán nem érzem azt, hogy ez a válogatott (akár nevekben is) jobb lenne,mint a chilei(Messiből is csak 1 van),vagy akár a portugál. Itt ez volt a maximum, kis szerencsével nyerhettek volna, de ez van. Bravo megérdemli az után, hogy a bajnokságban hibátlanul védett, de a Bl medálját visszavették :twisted:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.07.05. 01:04:32

Teljesen igaza van Nyilasinak, tökéletesen megfogta a lényeget az argentinokkal kapcsolatban. Megjegyzem, a vb-döntőig is csoda volt szinte, hogy eljutottak, olyan izzadságszagú volt az egész, mint ezen a tornán is. Messinek pedig nem megy a válogatottal. Ég és föld a "barcelonai" és az "argentin" Messi.

Chilétől se kell elájulni, egy Németország átgázolna rajtuk.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.05. 01:01:54

Messithebest írta:Martinot már a Barcába is utáltam... nem való edzőnek.... csak sétálgat egész meccsen, sokat mondok ha 3 mondatot beszél meccs közben... és várja a csodát...
Azért ez a semmit sem csinál az elég nagy túlzás. Az egész copan ott pattogott a taktikai zónában. Az viszont kétségtelen , hogy követett el hibákat.

Amit pedig a stúdióban leművelnek az kész röhej. Hegyi kezében pedig nyugodtan rakhatnának egy kis brazil zászlót...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.05. 01:00:36

Viszont az nagyon csúnya adat, hogy 2007 óta kieséses rendszerben Messi nem rúgott gólt.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.05. 00:57:50

Martinot már a Barcába is utáltam... nem való edzőnek.... csak sétálgat egész meccsen, sokat mondok ha 3 mondatot beszél meccs közben... és várja a csodát...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Csaron
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015.04.15. 21:04:45

2015.07.05. 00:57:15

Sajnálom messit nagyon :( . És most jönni fog a szöveg hogy ez a messi a történelem legjobbja. A stúdióba mar szedik szét
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.07.05. 00:54:35

No comment ez az argentin válogatott.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.05. 00:53:07

Messit nagyon sajnálom.
Tata folytatta azt a sz*r semmitmondó taktikáját, amit nálunk csinált.
Ezt a tingli-tangli semmit.
Nem tudom mit látnak egy-két argentin támadóban.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.07.05. 00:51:28

mascherano meg messi egy vesztes vb döntő után jöttek a triplázásra. most elvesztettek egy copa america döntőt, szétfognak durranni.

edit: most már megértem miért lúzerezték ennyire higuaint a madridisták. az a gyerek egyszerűen gyenge és fejben sincs ott soha amikor kellene. jó lett volna ha argentina nyer, de be kell vallani, nagyon gyengék voltak ezen a copán.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2015.07.05. 01:00:04-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.05. 00:49:31

na ezért nem érdemes tizikre játszani. 2 elbukott döntő 1 év alatt... na nem baj, jövőre is van Copa(jubileumi rendkívüli Copa, mivel jövőre lesz 100 éve, hogy lejátszották az első Copát), lehet javítani.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.07.05. 00:49:22

balfék Higuain gratulálok. Így elfoshni ezt az egészet...

Sajnálom Messit , de valahogy várható volt. Ha nem Leguán ront akkor ott lett volna Biglia.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.05. 00:48:25

Már megint emiatt a hülye fogalmatlan túlértékelt barom miatt bukják el a 2. döntőt az argentinok. Köszi higuain...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.05. 00:42:58

Innen Chile. :D Otthon vannak, Argentína már nyert tizit és Chile csak nem lesz olyan béna mint a kávésok a sok kihagyott büntetővel.

Persze ilyenkor jön Muprhy, s nyer Argentína, de chili behúzza. És Bravo amúgy is jó kapus, mint a Valencia ellen ki kell fogni és jóccakát.


Tessék, Bravo kiszedte mint a denevérek ellen, Sanchez meg hidegvérű volt. Nagy győzelem, Chile a VB-n is jó volt, szép siker nekik, grat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.07.05. 00:48:27-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.07.05. 00:39:12

Nincs ellenemre a kemény foci, de azért ez elég durva volt a végén. Ahogy Messihez került a labda, lerántották, és mind megúszta sárga nélkül.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.05. 00:16:58

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=562737BE" target="_blank

Ott gurult szépen a meccslabda...

Jó lesz Higuainokkal, Bigliákkal tizit rúgni...
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.07.05. 00:15:32

Már most látom előre a tiziket. Argentína a rendes játékidő végén eldönthette volna a meccset azzal a Higany helyzettel.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Válasz küldése