Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.12. 09:46:13

Mit össze nem sírtok rajta :D mintha bármire is féltékenynek kellene lennünk...jön az új szezon, meg a szokásos menetrend, megint elkenjük a szájukat, ahogy 10 éve tesszük :)
Felőlem pózolhat januárban a kamerának, ha megint 10 ponttal megyünk majd.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2016.07.12. 09:20:11

Nézem, hogy van ahol bekerült az EB álomcsapatba meg a sötét oldalon is kb mindenki betette de azt magyarázza már meg valaki, hogy mire fel. A döntőben is a leghasznosabb dolog az a lecserélése volt azon kívül meg az egész tornán alig volt emlékezetes megmozdulása, de mindegy úgyis kihozzák majd, hogy ő a legjobb meg hasonlók...

A meccs végi ripacskodáról meg annyit, hogy ha Casillas csinálta volna akkor meg azt mondják, hogy nem bírja elviselni a padot meg társai. Annyira gáz ez a kettős mérce.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.07.12. 09:02:23

Nero. írta:
visca el barca írta:legyünk őszinték, cr kapcsán
Nem tudom elmondani, hogy mennyire várom már az őszt meg a klasszikust, hogy majd láthassuk a két játékos közti különbséget. :D Szerintem az ember idén még a tavalyinál is gyengébben kezd (a szokásos CR-el kapcsolatos kifogások jönni fognak mint a huzat: nem 100%-os, kivan facsarva, a térde nem a régi) majd. Vicces lesz majd nézni, ahogy a madridisták kampányolnak az aranylabdájáért de már házon belül se ő lesz a legjobb. :lol:

Az meg a legnagyobb vicc, hogy mindenki arról beszél mennyit tett hozzá a győzelemhez a mutogatásával meg a bekiabálásaival, holott az egész semmi más nem volt csak a szokásos cirkusz hogy ő legyen a középpontban. Azt is mindenki tudta hogy lefogja venni a polóját mert beteg ha nem feszíthet. :lol:
nem tudom kihagyni, mennyire egyetértek! egy "oszkárdíjas" rendező sem tudta volna jobban megrendezni amit ez a rafinált pojáca előadott a rajta csüngő kameráknak......
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.07.12. 01:07:30

ferninho írta:...
Azt, hogy a francia-portugál duóból ki érdemelte meg jobban azt nem vitatom, mert a franciák az egész tornán erőlködtek csak, kisebbnél kisebb csapatokat nyomtak le nagy nehezen, a németek ellen meg óriási szerencséjük volt ráadásul a hazai pálya minden előnyét megkapták. Az lett volna a minimum, hogy megnyomják a döntőt hazai közönség előtt, pláne az ellenfél legjobbjának kiesése után. Erről ennyit.

CR-ről meg annyit, hogy fel tudnék sorolni kapásból 5-6 olyan játékost (utóbbi 6 évből), aki EB-n vagy VB-n győztes csapat vezéregyénisége volt, az aranylabdáról meg mégis lemaradt. Ahogy a triplázó Bayern legnagyobb ásza is még 2013-ban. Akkoriban a BL-győzelem vagy egy Világbajnoki arany ló...pikula sem volt, mondván, hogy CR vagy Messi egyénileg sokkal jobbak és ez egyéni elismerés, blablabla.
Most persze az a legfőbb indok, hogy hát CR mit összenyert, meg milyen erős személyiség meg stb, miközben a teljesítménye meg sem közelíti azt, amit mondjuk más posztokon játszó játékosok megtesznek a csapatért.
És igenis bőven ki lehetne emelni akár Nani-t akár R.Sánchez-t akár Pepe-t is, de szerintem Rui Patricio is kiemelkedőt nyújtott a maga posztján. Röhej, hogy CR-hez sokan gólpassznak vagy kulcsmozdulatnak titulálnak olyan szituációkat, amikor ziccert ront, csak szerencséjére társ csap le a kipattanóra. Roncinak volt ellenünk egy szép gólja, meg egy szép fejese Wales ellen, slussz. Bohóckodott, meg bénázott az egész tornán, szinte a kihagyhatatlant is kihagyta nem is egyszer.
Az pedig röhej kategória, hogy egy sérült játékos menedzsert játszik a partvonalnál. Sajnáltam CR-t a sérülése miatt, de a viselkedése kritikán aluli. Nem csak a döntőben, hanem az egész tornán. Ez nem egy reality show, Való Világ, hanem sportesemény. Bár a mai 30 év alatti korosztálynak ez "menő". Nem csodálkozom majd, ha ő kapja a lasztit is. Az lepett meg, hogy nem ő lett az EB legjobbja...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.07.12. 00:21:18

visca el barca írta:legyünk őszinték, cr kapcsán
Nem tudom elmondani, hogy mennyire várom már az őszt meg a klasszikust, hogy majd láthassuk a két játékos közti különbséget. :D Szerintem az ember idén még a tavalyinál is gyengébben kezd (a szokásos CR-el kapcsolatos kifogások jönni fognak mint a huzat: nem 100%-os, kivan facsarva, a térde nem a régi) majd. Vicces lesz majd nézni, ahogy a madridisták kampányolnak az aranylabdájáért de már házon belül se ő lesz a legjobb. :lol:

Az meg a legnagyobb vicc, hogy mindenki arról beszél mennyit tett hozzá a győzelemhez a mutogatásával meg a bekiabálásaival, holott az egész semmi más nem volt csak a szokásos cirkusz hogy ő legyen a középpontban. Azt is mindenki tudta hogy lefogja venni a polóját mert beteg ha nem feszíthet. :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.07.12. 00:17:07

visca el barca írta:legyünk őszinték, cr kapcsán senki nem arra fog emlékezni, hogy milyen jól játszott, hanem arra, hogy
1. portugália EB-t nyert,
2. ronaldo ott picsogott az a pályán, utána meg a partvonalon kívül sem tudta megemészteni, hogy nem ő van a központban. a reálosok hívhatják marha nagy szenvedélynek, sztem nem véletlen hogy rajtuk kívül a többség utálja épp ezért. mikor payet odapakolt neki, már én is sajnáltam, de mikor elkezdett a meccs vége felé bohóckodni, újra megmutatta a "nagy, szenvedélyes" énjét.

sok nagy játékost láttam már sérülés miatt kifingani (akár focidöntőben, akár más eseményen), de ekkora cirkuszt egyik sem vágott le soha...
Teljesen adom, amit írsz. Ekkora ripacsot még nem hordott hátán a föld. A saját szerencstlenségéből is színházat csinált. Pontosan tisztában volt vele, hogy 50 kamera veszi minden mozdulatát, grimaszát, teátrális mozdulatait. Az edző melletti jelenet meg vitt mindent. És én balga még sajnáltam, hogy ennyire kegyetlen a sors vele. Ez a sérülése volt a tornán, kis túlzással, az egyetlen klasszis megmozdulása, mert a többieket felspanolta. Itt mndenki el van ájulva tőle, de hogy miért, azt fel nem foghatom. Az 5 meccséből 1,5-en volt elfogadható a többi egy nagy 0, a döntőt nem számolva.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.07.11. 15:49:19

Egyet értek Fernivel azzal, amit a portugálokról mondott, annyival még kiegészítenem, hogy Reanto Sanchez is még rengeteg hibával játszott, nagy tehetség, de ha igazán jó lett volna a csapat, aligha lehetett volna kezdő, még nem az a szint.

Viszont, nem szabad csak CR sikereként tekinteni erre az EB-re, mert a többiek is hatalmasat küzdöttek. A franciák é horvátok szerintem jóval erősebb csapat voltak náluk, mégis megverték mindkettőt, és ehhez kellett az is, hogy nem túl tehetséges portugál játékosok erőn felül teljesítsenek, mint ahogy Ferni pl. Édert kiemelte.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.11. 15:49:10

legyünk őszinték, cr kapcsán senki nem arra fog emlékezni, hogy milyen jól játszott, hanem arra, hogy
1. portugália EB-t nyert,
2. ronaldo ott picsogott az a pályán, utána meg a partvonalon kívül sem tudta megemészteni, hogy nem ő van a központban. a reálosok hívhatják marha nagy szenvedélynek, sztem nem véletlen hogy rajtuk kívül a többség utálja épp ezért. mikor payet odapakolt neki, már én is sajnáltam, de mikor elkezdett a meccs vége felé bohóckodni, újra megmutatta a "nagy, szenvedélyes" énjét.

sok nagy játékost láttam már sérülés miatt kifingani (akár focidöntőben, akár más eseményen), de ekkora cirkuszt egyik sem vágott le soha...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.07.11. 15:39:19

Hát az EB-n konkrétan szinte semmit sem nyújtott. Ellenünk volt egy szép sarkazós gólja, meg két fejese, meg egy eltört lövése, amiből mázlijára gólpassz lett.
Volt olyan meccse, amin még kaput eltaláló lövése sem volt, sőt, a tizin belül sem látta őt senki.
Azt hittem, hogy a görögöknél nincs lejjebb, de mégis. Mert az, hogy ők egy olyan kerettel azt játszották, hát érthető. De egy ilyen kerettel ilyen ratyi "játékot előadni, nevetséges.
És szégyen, hogy mégis sikerült bemakkerolniuk.
Ugyanolyan viccágon jutottak be a döntőbe, mint a bl-ben.
Szóval csak egyedül tartotta a csapatát, miközben háromszor is kiesésre álltak...
Gólpassz, gól, gól... Persze csak a "magyarok" ellen, de nem kellemes úgy játszani, hogy bármit csinálsz folyamatosan kiesésre állsz.
CR amikor hatalmas sz@rban volt a haza jött és kimentette őket (pontosan, mint a Wolfsburg ellen)...
Nem az élete tornája volt, meg az élete BL szezonja, de amikor nagyon durván égett a ház mindkêtszer ő volt az aki előrelépett és megmutatta hogy is kell ezt.
És azért Wales ellen is csak egy elődöntőben fejelt egy gólt, illetve a 2. Gólban is benne volt, kb annyira mint a horvátok ellen.
Nem élete meccseit játszotta, de hogy semmi köze hozzá, meg nem csinált semmit meg nélküle jobbak lettek volna vêgig stb... Hagyjuk is. Ez még mindig egy csapatjàték, nem egyedül kell megverni az ellenfelet, de amikor nagyon kellett CRre lehetett számítani és képes volt előrelépni.
Na ez a nagyon nem mindegy.
És még a sérülése után is, mikor bicegni alig bírt is visszajött a pályára, mert ő ennyire akarta ezt... és most nem saját maga miatt, hanem a válogatottja, a csapattársai, edzői és a hazája miatt...
Láttuk, hogy utána is próbálta folyamatosan tüzelni a csapatot, meg Santos mellett ugrált kb fél lábon és Éderrel is sikeresen elhitette, hogy egy Terminátor, mert én mêg azt a csókát a portugâl válogatottban így játszani mêg közelében se láttam. :lol:


És milyen kerettel?
Carvalho Bruno Alves duóra gondolsz?
Szerencse, hogy Fonte összekapta magát és Pepe mellett tudott normálisan játszani, mert a szolis indiántól az az egy meccs is csoda volt, hogy úgy lehozta.
Carvalho-Pepe duó mikor együtt játszottak meg felért egy katasztrófával kb.

Vagy emlékezhetünk a Cedricre mit alkotott a lengyelek ellen, illetve amikor Eliseu játszott.... azt is hagyjuk...
Középen megint csak totál iparos focisták voltak, egy szem Renato Sanches volt, akire azt lehet mondani, hogy ez igen.
Előre meg volt 3 szélsőjük azt kész, abból az egyik mindig fixen csere, nagy merítési lehetőség.
Az volt a nagy szerencséjük, hogy Éder valami ihletett formában tolta, mert fele ilyen jó focista nincs alapból. Nem véletlen nem lett becserélve nagyon korábban és nem azért mert rejtegették a titkos fegyvert... :lol:
Aztán lehet mostantól berobban, de eddigiek alapján olyan 250%on pörgött kb Éder.
Valakiből ezt hozza ki egy Döntő, valaki meg leblokkol azt elcsesz mindent, ez a nagyon nem mindegy.
Ez a Portugál keret nem volt jó, sőt... De megnyerték, ez egy kisebb csodával felér és fel lehet itt hozni sok dolgot, de amekkora tartás volt ebben a csapatban a döntőben...Azok után számomra nem kérdés ki érdemelte meg a 2 csapat közül.
madridista
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.07.11. 14:59:32

Hát az EB-n konkrétan szinte semmit sem nyújtott. Ellenünk volt egy szép sarkazós gólja, meg két fejese, meg egy eltört lövése, amiből mázlijára gólpassz lett.
Volt olyan meccse, amin még kaput eltaláló lövése sem volt, sőt, a tizin belül sem látta őt senki.
Azt hittem, hogy a görögöknél nincs lejjebb, de mégis. Mert az, hogy ők egy olyan kerettel azt játszották, hát érthető. De egy ilyen kerettel ilyen ratyi "játékot előadni, nevetséges.
És szégyen, hogy mégis sikerült bemakkerolniuk.
Ugyanolyan viccágon jutottak be a döntőbe, mint a bl-ben.

De ennek ellenére ő fogja kapni a lasztit, le kell nyelni, ez van.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2016.07.11. 13:00:12

palesz77 írta:CR megnyeri iden, jogosan, szep lassan dolgozza fel mindenki.
Kérdés nincs. Ezúton látnám a legszívesebben a kezében. Megérdemelte egy ilyen szutyok csapattal EB-t tudott nyerni, nálam csak erre megkapná. A BL hab a sz@aros tortán. :mrgreen:

Ez van megérdemli.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.11. 08:39:33

Pavel írta:Azért tavasszal nem lőtte a gólokat Ronci.
...
Talán Neymar befoghatja, ha egyedül megnyeri az olimpiát. Bár az olimpia nem nagyon mérvadó.
Ahhoz kepest van 32 golja ebben a naptari evben. Mi lett volna, ha lovi a golokat..

Neymar meg meccsenkent 10 golt love is megnyerhetne az Olimpiat, eselye se lenne. Tavasszal o tenyleg nem termelt sokat, az Olimpiara meg ifik mennek csak kb, ot is a falu vonzza inkabb allitom, nem az Olimpiai cim presztizse. Elobb adnek egy u21-es VB-re Aranylabdat, pedig annak sincs erteke ilyen szinten..

CR megnyeri iden, jogosan, szep lassan dolgozza fel mindenki.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.11. 07:40:57

Pavel írta:Azért tavasszal nem lőtte a gólokat Ronci.
Mindkét döntőjén egy kalap sz*r volt. (Tegnap még annyi se.)
Nagyon nehéz lesz eldönteni.
Talán Neymar befoghatja, ha egyedül megnyeri az olimpiát. Bár az olimpia nem nagyon mérvadó.
Azt meséld már el nekem, hogy sikerült ezt a 2 döntőn mutatott játékról levonni ezt a konzekvenciát, mikor a fele meccsen se volt a pályán.

Alsó hangon jegyzem meg, hogy akik a tuloldalt pocskondiázzák, hogy ők sem különbek az ilyen es ehhez hasonló kommentekkel.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.11. 07:34:22

Azért tavasszal nem lőtte a gólokat Ronci.
Mindkét döntőjén egy kalap sz*r volt. (Tegnap még annyi se.)
Nagyon nehéz lesz eldönteni.
Talán Neymar befoghatja, ha egyedül megnyeri az olimpiát. Bár az olimpia nem nagyon mérvadó.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.11. 06:26:57

Sajnos nézzük a tényeket:
A Barca és az MSN megállíthatatlan volt ősszel, de naprári év számít és hát tavasszal sajnos nem ment jól, majdnem a ligába került, kiestünk a BL-ből.... Közben a Hisztisék nagyon ránkjöttek a ligában, megvertek minket, behúzták a BL-t ahol Hisztike elég jól termelt gólokat... Most meg megnyerték az EB-t és bármennyire is gyengén játszott a kis sírós és Messi bármennyire jól játszott a Copán, arra fognak emlékezni, hog megnyerte illetve elbukták, kihagyta, stb... Szal eddig sajna oda áll a zászló...
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.11. 01:06:08

palesz77 írta:Evek ota csak a golok szamitanak, amikor meg hasonloan termelnek, akkor a kupak. Most raadasul Messi betlizett a dontoben a tiziknel, CR nem - meg ha jol nem is jatszott -, valogatottal is revbe ert - senkit nem fog erdekelni hogyan -, szerintem egyertelmu a dolog. Pepe fele jatekos ebben a rendszerben mar soha nem fog nyerni.
Pepet csak példaként hoztam fel, hogy legalább akkora szerepet tulajdonítanék neki, mint Cének, ami a 2 kupa megnyerését illeti. A lényeg amúgy az 1. mondatodban van: "Evek ota csak a golok szamitanak"
Mutatja a díj komolyságát, hogy egy ilyen komplex sportágból csak a gólszerzést veszik figyelembe, amikor aranylabdát osztanak. Nagyon jellemző a 21. századra. Mindent lebutítunk, hogy az egyszerűbb emberek is értsék, és el lehessen adni nekik a "terméket".
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.11. 00:56:57

Evek ota csak a golok szamitanak, amikor meg hasonloan termelnek, akkor a kupak. Most raadasul Messi betlizett a dontoben a tiziknel, CR nem - meg ha jol nem is jatszott -, valogatottal is revbe ert - senkit nem fog erdekelni hogyan -, szerintem egyertelmu a dolog. Pepe fele jatekos ebben a rendszerben mar soha nem fog nyerni.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.11. 00:40:25

palesz77 írta:CR termelte a golokat is, be is huzta a 2 legnivosabb kupat a 2016-os evben, szerintem tok egyertelmu a dolog. Meg ha serult is lesz egesz osszel, akkor is o nyeri meg, nem is jogtalanul.
De ez a "behuzta" dolog is. Végülis Pepe is "behúzta" a 2 legfontosabb kupát, ráadásul a portugálok sikerében sztem több szerepe volt, mint Ronaldonak. Én nem érzem, hogy Cén múlott volna ez a 2 kupa. Persze az meg a díj komolyságát minősíti, hogy csak Leo és CR közül kerülhet ki a győztes.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.11. 00:34:09

a picsogasa amit levagott mindenkit meg fog hatni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.11. 00:33:29

CR termelte a golokat is, be is huzta a 2 legnivosabb kupat a 2016-os evben, szerintem tok egyertelmu a dolog. Meg ha serult is lesz egesz osszel, akkor is o nyeri meg, nem is jogtalanul.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.07.11. 00:28:33

S.Agüero írta: Nem ezen a 2 gólon fog múlni, nem mintha jobban játszott volna CR ebben az évben, de amikor ilyen kicsi a különbség, akkor a címek szoktak számítani, amiben vezet sajnos.
Ha úgy nézzük eddig mindketten 2-2 címet nyertek csapatszinten ebben az évben. :lol:
Illetve ha hozzávesszük a gólpasszok számát a statokhoz, akkor elég markáns Messi fölénye. :lol:
Na jó. Viccet félre téve elég valószínű, hogy Cé kapja majd a bogyót. De egyébként közel sem érzem olyan megérdemeltnek, mint mondjuk 2014-ben, amikor tényleg ő volt a legjobb. Az a helyzet, hogy senki sem volt olyan kiemelkedő ebben az évben eddig, mint a korábbiakban.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.11. 00:27:20

LG írta: Nézd, nekem úgy fos ez az év, ahogy van, és nemcsak szurkolói szempontból, de abból is. Még jó, hogy a bajnokságban még tavaly összeszedtünk annyi előnyt, amit már nem sikerült leadni.
Legszomorúbb ebben az évben foci szempontból Cruyff és Manel Vich ( Camp Nou "hangja") halála... :(
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.07.11. 00:25:00

hajnesz írta:Remélem ebben a szezonban letudtunk minden balszerencsét, és jövőre minden visszamegy a régi kerékvágásba....
Tham, FRA, Barcelona bl-ben, CR aranylabdája, kézilabda bl dőntők.
Idén akárkinek szurkoltam, ....ta. Kivéve a bajnokságban, amit nagyon nagyra értékelek.
Nézd, nekem úgy fos ez az év, ahogy van, és nemcsak szurkolói szempontból, de abból is. Még jó, hogy a bajnokságban még tavaly összeszedtünk annyi előnyt, amit már nem sikerült leadni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.07.11. 00:18:18

Messias2 írta:
S.Agüero írta:Na, ez is eldőlt. :mrgreen:
Nem biztos az. :lol:
Legalábbis a Cé fanoktól mindig ezt hallottam, amikor Messi kupákban jobban állt, de kevesebb gólt lőtt. :lol:

Most goals in 2016:
34 ― Messi
34 ― Suarez
33 ― Ibra
32 ― CR7
26 ― Griezmann
Nem ezen a 2 gólon fog múlni, nem mintha jobban játszott volna CR ebben az évben, de amikor ilyen kicsi a különbség, akkor a címek szoktak számítani, amiben vezet sajnos.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.07.11. 00:16:38

Remélem ebben a szezonban letudtunk minden balszerencsét, és jövőre minden visszamegy a régi kerékvágásba....
Tham, FRA, Barcelona bl-ben, CR aranylabdája, kézilabda bl dőntők.
Idén akárkinek szurkoltam, ....ta. Kivéve a bajnokságban, amit nagyon nagyra értékelek.
Válasz küldése