Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.27. 15:14:03

Értem, szóval Pep elmondott egy tényt. Messi sárgalapjáról van szó, ehhez tök releváns, hogy hát a Pepének is összegyűlt. Ez nemhogy nem sértő, de még dícséret is.

Benne van amúgy az előző hszemben, hogy miért foglalkozom vele: mert a múltkor még XY tettéhez sehogy sem jött az, hogy mit tesz YZ.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.02.27. 15:07:52

Halfkey írta:Bocsássatok meg, de ezen két okból hatalmasat röhögtem.
„Mindenki azt kéri, hogy Messi kapjon pihenőt, nos, a következő fordulóban pihenni fog, akárcsak Pepe” – mondta Pep, ezzel arra célozva, hogy stílusosan a Real Madridot erősítő Pepe ugyanebben a fordulóban szedte össze idénybeli ötödik sárga lapját.
1, Mást felhozni ugyebár ovis dolog, mint a minap megtudtam.
2. Evil Mourinho mekkora szemétláda, hogy mindig beszól a Barcának.

Egyébként semmi bajom a dologgal, azt nyilatkozik amit akar, csak remélem konzisztensen ítélitek meg a dolgot az eddigi véleményeitekkel :wink: .
Hu öreg, nem vagy semmi :) Oké elmondta, hogy Pepe sem játszik, de ebben mi a bántó vagy a sértő? Vagy, ha nem az, akkor mi a baj vele és mi a fenéért érdekel téged? Egyébként ezt Pepe dícséretnek is veheti, míg amikor a ti edzőtök nyilatkozik Barcelona játékosokról, akkor a leggyakoribban előforduló jelző a színész...Csak én érzem a különbséget aközött, hogy elmondok egy tényt, mert figyelek az ellenfél fontos játékosaira ( lehet 10-ből 9 edző nem tette volna meg, de ettől még ez nem válik sértővé, bántóvá és semmi baj sincs vele), vagy megsértem a másikat?
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2012.02.27. 15:03:53

Bocsássatok meg, de ezen két okból hatalmasat röhögtem.
„Mindenki azt kéri, hogy Messi kapjon pihenőt, nos, a következő fordulóban pihenni fog, akárcsak Pepe” – mondta Pep, ezzel arra célozva, hogy stílusosan a Real Madridot erősítő Pepe ugyanebben a fordulóban szedte össze idénybeli ötödik sárga lapját.
1, Mást felhozni ugyebár ovis dolog, mint a minap megtudtam.
2. Evil Mourinho mekkora szemétláda, hogy mindig beszól a Barcának.

Egyébként semmi bajom a dologgal, azt nyilatkozik amit akar, csak remélem konzisztensen ítélitek meg a dolgot az eddigi véleményeitekkel :wink: .
Wolfy11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:50:27

2012.02.26. 23:24:42

Ez a Rayo-Real
AtMadrid-Barca meccs rémisztően hasonlított

Messi csodagólja és Rongyolló gólja ...mind a kettő rémisztően szép volt
Valdes ugyanolyan helyzetet fogott ki mint Casillas...csakhogy Casillas a felső sarokból míg Valdes alsóból szedte ki :D
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2012.02.26. 21:29:52

Nem kell keresni nekem semmit, épp elég volt nekem egyszer látni... egyszerűen csak valótlan amit írtál -nem csak te, sokan mások-, mert noha Pepe viselkedése többszörösen megbotránkoztató, kihagyással járó sérülésre nem tudnál példát mondani, ami neki köszönhető. Másfelől ha szerinted nem a lényegre reagáltam, akkor kiváncsi lennék az előző hsz-edben mi volt a lényeg. :)
odanézz SMS
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.02.26. 20:57:49

füst írta:
Hát ezért gratulálni tudok csak, végülis igen, inkább törjön el 382 boka, meg szárkapocscsont, minthogy valaki eljátssza hogy bántották. szíved joga
Ugyan már... madridistaként nekem is már a farkam tele van Pepe megmozdulásaival, de sérülést kinek okozott, és mikor? Pedig mind tudjuk mennyi undorító belépője volt...
Hihetetlen komolyan. :D Nem ez a lényeg egyáltalán. Mellesleg hidd el, az adott esetekben ő akkorákat taposott oda mindenkinek, amekkorát csak bírt. Ha minden az ő 'tervei' alapján sikerül, akkor Casqueronak nincs háta, Cissokkonak feje, Messi egy kézzel jár... de keresek neked videókat mindjárt ha akarod.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 20:47:50

Beregisztrálok a "sötét oldalra", és megpróbálom előadni hogy Busi igazából soha sem színészkedett... :D Nagy sikerem lenne abban a 2 percben amíg ki nem dobnak. :D
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.26. 20:42:46

Messidona10 írta:
Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
Saját magadnak mondasz ellent több esetben is. Kezdeném azzal, hogy a Getafe elleni rugdosódása szerintem önmagában olyan, ami mellé már ha semmit nem mondunk, akkor is mindenkinek bőven elég. Rendben, hogy a saját szurkolói védik, hiszen ettől szurkoló a szurkoló, de egyet nem értenek vele. Szerintem elég szomorú, ha ez így van, az a jelenet ugyanis nagyon könnyen téríthet el tízezreket a futballtól... Aminek a játék a lényege, ezt pedig megmagyarázni sehogy sem lehet.
Írtad, hogy a "többi nem akkora hogy húha", de jogosan vannak előítéleteink. A szavaidból azt érzem, és bocsáss meg, ha nem így van, hogy te magad sem nézed jó szemmel Pepét, és valóban csak a szurkoló beszél belőled. Elismerem, hogy Pepe sportszakmailag, tehát mikor valóban a labdával törődik, jó játékos, de a többi megmozdulásával nálam azt érte el, hogy nem tudok rá rendes emberként tekinteni. Szerencsére én csak egy vagyok a sok közül, ez nem befolyásol semmit, de ez egy fórum, ahol mindenkinek a saját véleménye számít.
Egyébként pedig ezt a vitát soha senki nem fogja tudni eldönteni, egy évszázados ellentét az ellentét marad, a mi oldalunk Mourinhót sosem fogja szimpatikusnak találni, ti pedig a "színésztársulatot" nem. Én azért bízom benne, hogy lesz még olyan El Clásico, amelyet két ellentétes csapatnak szurkoló is bátran ülhet le közösen megnézni, úgy, hogy utána egymás szemébe tudnak nézni. Sajnos mostanában ez nem így volt.
Visca el Barca!
Maximálisan egyet értek veled és igen én sem nézzem szívesen Pepét már egy ideje Kakával és Híguainnal karöltve, de alapvetően nem tudnék helyette jobb opciót igazolni... :shock: Talán Varane de ő meg fiatal például egy Messi ellen nem hinném hogy feltudná venni a versenyt.... bár letesztelni le lehetne. :D
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.02.26. 20:38:17

Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
Saját magadnak mondasz ellent több esetben is. Kezdeném azzal, hogy a Getafe elleni rugdosódása szerintem önmagában olyan, ami mellé már ha semmit nem mondunk, akkor is mindenkinek bőven elég. Rendben, hogy a saját szurkolói védik, hiszen ettől szurkoló a szurkoló, de egyet nem értenek vele. Szerintem elég szomorú, ha ez így van, az a jelenet ugyanis nagyon könnyen téríthet el tízezreket a futballtól... Aminek a játék a lényege, ezt pedig megmagyarázni sehogy sem lehet.
Írtad, hogy a "többi nem akkora hogy húha", de jogosan vannak előítéleteink. A szavaidból azt érzem, és bocsáss meg, ha nem így van, hogy te magad sem nézed jó szemmel Pepét, és valóban csak a szurkoló beszél belőled. Elismerem, hogy Pepe sportszakmailag, tehát mikor valóban a labdával törődik, jó játékos, de a többi megmozdulásával nálam azt érte el, hogy nem tudok rá rendes emberként tekinteni. Szerencsére én csak egy vagyok a sok közül, ez nem befolyásol semmit, de ez egy fórum, ahol mindenkinek a saját véleménye számít.
Egyébként pedig ezt a vitát soha senki nem fogja tudni eldönteni, egy évszázados ellentét az ellentét marad, a mi oldalunk Mourinhót sosem fogja szimpatikusnak találni, ti pedig a "színésztársulatot" nem. Én azért bízom benne, hogy lesz még olyan El Clásico, amelyet két ellentétes csapatnak szurkoló is bátran ülhet le közösen megnézni, úgy, hogy utána egymás szemébe tudnak nézni. Sajnos mostanában ez nem így volt.
Visca el Barca!
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.02.26. 20:34:16

Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
ááá mi se tartjuk pepét mészárosnak: http://www.youtube.com/watch?v=uh_C8CIFN7M
am komolyan nem értem (nem a barcás beszél belőlem) h a margit miért nem küldte el ezek után, egy ilyen szintű klubnak meg kéne őriznie a jó hírét
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.26. 20:33:55

Legkisebbtobi írta:Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...
Ezt vártam már, akkor kíváncsi vagyok hány darab színészkedést tudsz felsorolni Busquets-től
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 20:32:50

Busi sem csinálta olyan sokszor, csak pont meghatározó meccseken.Ez örökre rajta marad, de meg is érdemli.
Pepe viszont egy alattomos állat.Nem a Real Madridot akarom bántani ez által, ne értsd félre.Amiket ő csinál, sehol sem férnek bele.Materazzit is túlszárnyalta már, pedig az nem semmi teljesítmény.Egy dolog lenne az ideggyengesége, de rengeteg alattomos, hideg fejjel elkövetett durvasága van.A földön rugdosós eset után nem engedtem volna többet focizni.A mai belépője is inkább piros volt mint a Rayo játékosáé.
füst, ezt itt már sokan bepróbálták, de nem jött be.Nem Pepén múlt, hogy egyikből sem lett komolyabb sérülés.Nagyon sok játékosnak hatalmas mázlija volt.Robi Carlos is okozott komoly sérülést, pedig ő cseppet sem ez a kategória.Rengetegszer a szerencsén múlik, Pepe áldozatai eddig megúszták, de Pepe is, mert ha egyszer valakinek ezek után eltöri a lábát, szerintem végleg elmeszelik.Persze, hacsak nem mondja azt hogy nem volt szándékos...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2012.02.26. 20:37:25-kor.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2012.02.26. 20:31:52

Hát ezért gratulálni tudok csak, végülis igen, inkább törjön el 382 boka, meg szárkapocscsont, minthogy valaki eljátssza hogy bántották. szíved joga
Ugyan már... madridistaként nekem is már a farkam tele van Pepe megmozdulásaival, de sérülést kinek okozott, és mikor? Pedig mind tudjuk mennyi undorító belépője volt...
odanézz SMS
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.26. 20:26:34

Pepe nem színész... egyszer-kétszer beprobálja a barca (!) ellen az nem jelenti hogy egyből színész...

Mészárosnak sem mondhatnám persze undorítóan durva a barca (!) és néhány csapat ellen de számomra beleférnek ezek. (Mielőtt leszednétek a fejem a barca elleniek és a 11 mecses eltiltásos szabálytalansága nem tartozik ide) de a többi egyáltalán nem akkora hogy húha... angoloöknálé röhögve találok ezeknél durvábbakat... Csak nektek van előitéletetek (nem ok nélkül)
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.26. 20:21:50

Hát vazze

A real simán kaphatott volna 3-4 gólt, de még üres kapuba két lépésről sem sikerült gólt rúgni.
Ez hihetetlen....
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.02.26. 20:15:39

Legkisebbtobi írta:választani Busquets meg Pepe között nálam egyértelmű hogy a portugál lenne.
ha választhatsz a színész, valamint a mészáros ÉS színész között, akkor miért lenne az utóbbi?
Valamilyen perverziód van a futballpályára nem való momentumok iránt?
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.02.26. 20:09:59

Legkisebbtobi írta:ha lehetne választani Busquets meg Pepe között nálam egyértelmű hogy a portugál lenne.
Hát ezért gratulálni tudok csak, végülis igen, inkább törjön el 382 boka, meg szárkapocscsont, minthogy valaki eljátssza hogy bántották. szíved joga. :)

ennek ellenére leszögezném, hogy én is rühellem ha színészkedik valaki, ezalól nem kivétel tőlünk sem senki.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.02.26. 20:05:54

Legkisebbtobi írta:
mahitoo írta:Nem igaz hogy a madridisták nem fogják fel hogy mi a különbség.Ti bíróztatok a fórumotokon, mi bírózunk a sajátunkén.Nem megyek bele melyik jogosabb, mert értelmetlen.Csak míg mi itt rohadtul nem érdeklünk senkit, addig a drágalátós edzőtök a fél világgal megutáltatta a Barcelónát, koholt, kitalált, hazug vádakkal.Valaki írta hogy csak párszor.Igen, párszor ment el olyan szintre, amikor már az ufók is nekünk segítettek.Most hogy megy a szekér, kevesebbet nyavajog, de jött 1 x a BL-ben, és megint elkezdte.Fóleg a "sportszerűség határait túllépő moszkvaiakon" nevettem egy jót.Pepe?Ramos? És van képe, sokan meg nem néznek utána, bekajálják.
Mourinho megutáltata a fél világgal a barcát? Ehat a fuck? Tudsz te újat mondani.. jah tényleg el is felejtettem hisz José robantotta ki a második világháborút is... na számomra ennyi volt a vita... remélem elgondolkozol mégegyszer azon amit írtál és rájösz mekkora baromság...

Jah és szerintem (!) a barca magának okozta hogy a fél világ utálja... ami volt tavaly vagy tavalyelőtt az Arsenal elleni Bl meccsen enyhén szólva is undorító volt... Busquetsről az Inter elleni mecsen ne is beszéljünk... de ezt kivesétézték sokan már előttem ez nem az én dolgom de ha lehetne választani Busquets meg Pepe között nálam egyértelmű hogy a portugál lenne.

Amúgy Football Managerben (játék) volt egy furcsa dolog--> Pepe átigazolt a barcához.. meg is van még a kép valahol nagyot röhögtem :lol:
A kiemelt mondatnál nagyobb hülyeséget nem írhattál volna!! :lol: Egyébként az Arsenál ellen mire gondoltál? Talán arra, hogy a bíró nem állította ki egyből Van Persie-t, az első félidei könyökléséért? :D Aki a Bl meccsekkel jön nekem, annak csak azt tudom mondani, hogy mindkét meccs összefoglalóját nézze meg... :D Az egész dologhoz még annyit, hogy Mou hihetetlenül undorító, mert tényleg csak bírózni tud, ha nem megy a csapat szekere!!! :roll: Egyébként ha jobb bírók lennének a ligában, akkor sem lennénk az elsők, ezt szinte biztosra veszem, de nem is 10 pontos hátrányunk lenne... :? Amúgy ha továbbra is ilyen meccseket játszik a Madrid, akkor előbb vagy utóbb pontot fog veszíteni!!! :wink:
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 20:04:58

Legkisebbtobi
Rengeteg spanyol focit annyira nem figyelő ember beérte Mou szavaival, és még 20 év múlva is a Barcelona lesz a színészválogatott.Cr, Di Maria, és mostanában Pepe mellett hadd ne írjam le, ezzel miért nem értek egyet, mindamellett, hogy rohadtul elítélem a játékosainkat ha színészkednek.Meg Unicef, UEFA stb.Mikor hallottál Barcelona oldalról ilyeneket?
Ha pedig neked Pepe szimpatikusabb, mint Busi (aki kb 5ször színészkedett), akkor tényleg nincs miről beszélgetnünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo 2012.02.26. 20:06:51-kor.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.02.26. 20:02:01

Batuka írta:
Nem igaz hogy a madridisták nem fogják fel hogy mi a különbség.Ti bíróztatok a fórumotokon, mi bírózunk a sajátunkén.Nem megyek bele melyik jogosabb, mert értelmetlen.Csak míg mi itt rohadtul nem érdeklünk senkit, addig a drágalátós edzőtök a fél világgal megutáltatta a Barcelónát, koholt, kitalált, hazug vádakkal.Valaki írta hogy csak párszor.Igen, párszor ment el olyan szintre, amikor már az ufók is nekünk segítettek.Most hogy megy a szekér, kevesebbet nyavajog, de jött 1 x a BL-ben, és megint elkezdte.Fóleg a "sportszerűség határait túllépő moszkvaiakon" nevettem egy jót.Pepe?Ramos? És van képe, sokan meg nem néznek utána, bekajálják.
De most olyan dolog miatt vagy mérges, amibe semmi szabálytalan nincs. Ha egyszer bejön (bár nem hinném, h ez miatt fújnak nekünk szerintetek, mert Mou korábbi csapatainál is ezt csinálta és ott nem emlékszem, h a bírók nyerték volna meg neki a címeket) akkor miért ne. Ha így szerintetek lehet hatni a bírókra, akkor hajrá. De sztem a barcásokon kívül senki sem fogja azt mondani, h a bírók miatt nyertünk idén.

már bocs de felvilágosítanál h mi volt tavaly az arsenal ellen????
Hát h Van Persie-t kiállították a semmiért.
ja arra gondolsz mikor a spori lefújta az akciót és a sípszót még a Bernabeuban is hallották persie meg hülyének nézte a sporit? :wink:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.02.26. 20:00:57

A Gonosz el fog bukni előbb-utóbb, ebben biztos vagyok :)
Az nem lehet, hogy sportszerűtlen favágók maradandó elismerést szerezzenek (tisztelet a kevés kivételnek a Madridból) akár egy bajnoki cím megnyerése kapcsán.

A szerencséjük még kitart, de az sem tart örökké.
Batuka
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.02.26. 18:31:02

2012.02.26. 19:55:35

Nem igaz hogy a madridisták nem fogják fel hogy mi a különbség.Ti bíróztatok a fórumotokon, mi bírózunk a sajátunkén.Nem megyek bele melyik jogosabb, mert értelmetlen.Csak míg mi itt rohadtul nem érdeklünk senkit, addig a drágalátós edzőtök a fél világgal megutáltatta a Barcelónát, koholt, kitalált, hazug vádakkal.Valaki írta hogy csak párszor.Igen, párszor ment el olyan szintre, amikor már az ufók is nekünk segítettek.Most hogy megy a szekér, kevesebbet nyavajog, de jött 1 x a BL-ben, és megint elkezdte.Fóleg a "sportszerűség határait túllépő moszkvaiakon" nevettem egy jót.Pepe?Ramos? És van képe, sokan meg nem néznek utána, bekajálják.
De most olyan dolog miatt vagy mérges, amibe semmi szabálytalan nincs. Ha egyszer bejön (bár nem hinném, h ez miatt fújnak nekünk szerintetek, mert Mou korábbi csapatainál is ezt csinálta és ott nem emlékszem, h a bírók nyerték volna meg neki a címeket) akkor miért ne. Ha így szerintetek lehet hatni a bírókra, akkor hajrá. De sztem a barcásokon kívül senki sem fogja azt mondani, h a bírók miatt nyertünk idén.

már bocs de felvilágosítanál h mi volt tavaly az arsenal ellen????
Hát h Van Persie-t kiállították a semmiért.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.02.26. 19:53:43

Legkisebbtobi írta:
mahitoo írta:Nem igaz hogy a madridisták nem fogják fel hogy mi a különbség.Ti bíróztatok a fórumotokon, mi bírózunk a sajátunkén.Nem megyek bele melyik jogosabb, mert értelmetlen.Csak míg mi itt rohadtul nem érdeklünk senkit, addig a drágalátós edzőtök a fél világgal megutáltatta a Barcelónát, koholt, kitalált, hazug vádakkal.Valaki írta hogy csak párszor.Igen, párszor ment el olyan szintre, amikor már az ufók is nekünk segítettek.Most hogy megy a szekér, kevesebbet nyavajog, de jött 1 x a BL-ben, és megint elkezdte.Fóleg a "sportszerűség határait túllépő moszkvaiakon" nevettem egy jót.Pepe?Ramos? És van képe, sokan meg nem néznek utána, bekajálják.
Mourinho megutáltata a fél világgal a barcát? Ehat a fuck? Tudsz te újat mondani.. jah tényleg el is felejtettem hisz José robantotta ki a második világháborút is... na számomra ennyi volt a vita... remélem elgondolkozol mégegyszer azon amit írtál és rájösz mekkora baromság...


Jah és szerintem (!) a barca magának okozta hogy a fél világ utálja... ami volt tavaly vagy tavalyelőtt az Arsenal elleni Bl meccsen enyhén szólva is undorító volt... Busquetsről az Inter elleni mecsen ne is beszéljünk... de ezt kivesétézték sokan már előttem ez nem az én dolgom de ha lehetne választani Busquets meg Pepe között nálam egyértelmű hogy a portugál lenne.

Amúgy Football Managerben (játék) volt egy furcsa dolog--> Pepe átigazolt a barcához.. meg is van még a kép valahol nagyot röhögtem :lol:
már bocs de felvilágosítanál h mi volt tavaly az arsenal ellen????
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.02.26. 19:51:23

mahitoo írta:Nem igaz hogy a madridisták nem fogják fel hogy mi a különbség.Ti bíróztatok a fórumotokon, mi bírózunk a sajátunkén.Nem megyek bele melyik jogosabb, mert értelmetlen.Csak míg mi itt rohadtul nem érdeklünk senkit, addig a drágalátós edzőtök a fél világgal megutáltatta a Barcelónát, koholt, kitalált, hazug vádakkal.Valaki írta hogy csak párszor.Igen, párszor ment el olyan szintre, amikor már az ufók is nekünk segítettek.Most hogy megy a szekér, kevesebbet nyavajog, de jött 1 x a BL-ben, és megint elkezdte.Fóleg a "sportszerűség határait túllépő moszkvaiakon" nevettem egy jót.Pepe?Ramos? És van képe, sokan meg nem néznek utána, bekajálják.
Mourinho megutáltata a fél világgal a barcát? Ehat a fuck? Tudsz te újat mondani.. jah tényleg el is felejtettem hisz José robantotta ki a második világháborút is... na számomra ennyi volt a vita... remélem elgondolkozol mégegyszer azon amit írtál és rájösz mekkora baromság...

Jah és szerintem (!) a barca magának okozta hogy a fél világ utálja... ami volt tavaly vagy tavalyelőtt az Arsenal elleni Bl meccsen enyhén szólva is undorító volt... Busquetsről az Inter elleni mecsen ne is beszéljünk... de ezt kivesétézték sokan már előttem ez nem az én dolgom de ha lehetne választani Busquets meg Pepe között nálam egyértelmű hogy a portugál lenne.

Amúgy Football Managerben (játék) volt egy furcsa dolog--> Pepe átigazolt a barcához.. meg is van még a kép valahol nagyot röhögtem :lol:
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.02.26. 19:43:43

Nem igaz hogy a madridisták nem fogják fel hogy mi a különbség.Ti bíróztatok a fórumotokon, mi bírózunk a sajátunkén.Nem megyek bele melyik jogosabb, mert értelmetlen.Csak míg mi itt rohadtul nem érdeklünk senkit, addig a drágalátós edzőtök a fél világgal megutáltatta a Barcelónát, koholt, kitalált, hazug vádakkal.Valaki írta hogy csak párszor.Igen, párszor ment el olyan szintre, amikor már az ufók is nekünk segítettek.Most hogy megy a szekér, kevesebbet nyavajog, de jött 1 x a BL-ben, és megint elkezdte.Fóleg a "sportszerűség határait túllépő moszkvaiakon" nevettem egy jót.Pepe?Ramos? És van képe, sokan meg nem néznek utána, bekajálják.
Válasz küldése