Premier League / The FA Cup

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2023-24-es idényt?

Arsenal
7
15%
Manchester City
25
53%
Chelsea
0
0 szavazat
Liverpool
11
23%
Manchester United
0
0 szavazat
Newcastle
1
2%
Brighton
2
4%
Más csapat
1
2%
 
Szavazatok száma: 47
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.06. 16:38:03

Bocs a dupláért, de ezt nem hiszem el:

Vermaelen-t megműtötték, 2 hónap off :? Állítólag ugyanaz a baja, mint tavaly, csak most a másik lábával... Borzasztó, hogy ilyen porcelán játékosaink vannak, de azért az orvosi stábot is elküldeném a fenébe. A 3 legfontosabb játékosunkból 2 kidőlt 2-3 hónapra...

RvP és Fabregas részt vett egy showműsorban. Red or Black? Van Persie or Fabregas?
http://www.youtube.com/watch?v=YfKRWdymy8Q
FFT facebook oldalán csak ennyit írtak:
A Harmadik Félidőben remélhetőleg nem lesz hasonló játék, mert sosem érne véget. :lol:

"Red army, all day long" - Robin Van Persie 8)

Oxlade-Chamberlain remekel az U21-es válogatottban:
http://www.youtube.com/watch?v=x1ycb9ANx9E
Mind a 4 angol gólban benne volt, 3 gólpassz + 1 kiharcolt büntető. És Lansbury is betalált 8)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.04. 20:05:52

Szerintem a szurkolók most felvágták az ereiket...
Tocy írta:Wilshere sanszos, hogy decemberig nem játszhat...a csapat következő ikonja, talán legfontosabb játékosa kihagyja a fél szezont, hurrá, ismét kezdődik a szokásos story az Arsenalnál...

Viszont Hazard érkezik télen elvileg, na ő nagy fogás lehet, bár meg is fizetik az árát.
Fenébe :?

Ma írta twitteren:
"I can confirm I will be out for around 2-3 months! I am working hard in the gym to stay fit and I am gutted but I will be back stronger!"

:roll: :
Rosicky sat out training today and tomorrow will have an ultrasound to make sure there's no damage to his knee.

Hazard meg jöjjön csak, a széleken akkor már meglennénk, Gervinho, TW, Hazard. Arshavin-nal már nem számolok, ha jön a belga, akkor szerintem ő menni fog az Anzsiba/Zenitbe.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.09.04. 12:46:00

Wilshere sanszos, hogy decemberig nem játszhat...a csapat következő ikonja, talán legfontosabb játékosa kihagyja a fél szezont, hurrá, ismét kezdődik a szokásos story az Arsenalnál...

Viszont Hazard érkezik télen elvileg, na ő nagy fogás lehet, bár meg is fizetik az árát.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.04. 10:38:13

Nem követtem az utolsó pár napot, de eléggé felgyorsultak az események! :) Santos és Mertesacker nagy erősítések a védelemnek. Én simán a Vermaalen-Mertesacker kettősnek szavaznék bizalmat, a szélen Santossal és Sagnával. Arteta és Benayoun is erősítések, de ha Wenger hamarabb gondolkozik, azért jobban is erősíthettek volna. Így viszont az utolsó pillanatban Benayoun érkezése pl nekem inkább mennyiségi igazolásnak tűnik, amiből reméljük minőségi lesz! :)
De ez mind semmit nem ér ha a fél keret sérüléssel bajlódik majd, remélem hogy szerencsésebbek lesznek az ágyúsok, és akkor szerintem harcolhatnak a BL helyért.

Meglepő hogy Meireles távozott a Liverpooltól, pedig nem ment neki rosszul, a Chelsea-nek nagy erősítés. Bellamy ismét Liverpoolban! :roll: Poulsen végre látótávolságon kívül került!
A Spusnek előzetesen nem jósoltam nagy jövőt ebben az idényben, szerintem EL helyért fognak küzdeni, és örülhetnek ha meglesz.

A Stokenak miből volt 25 millája az utolsó napra?! A Fulham Bryan Ruizzal jó vételt csinált.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.09.02. 19:06:49

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... alban.html

Elég nagy az arca, egy közepes játékos, még semmit se tett le az asztalra, de én mégis bírom. :lol:
Nem hiszem, h a Sunderlandben megváltja majd a világot, max. valamivel többet fog játszani.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.02. 12:05:58

Game90 írta:
A Dortmund például megerősítette, hogy az Arsenal 35 millió eurót is ajánlott volna irányító középpályásukért, Mario Götzéért, ám az ágyúsok ajánlatát végül a játékos utasította el. A 19 éves német Götze ugyanis úgy érzi, még túl fiatal a Dortmundból való elköltözésre, túl korai lett volna a váltás. A játékost a szülei is támogatták ezen döntésében.

Wenger szerette volna leigazolni azt a Yoann Gourcuff-ot, akit már évek óta Fabregas egyik utódjaként tartottak, ám az ő transzfere sohsem realizálódott. Bár a francia középpályás jelenleg egy súlyos sérülés után lábadozik, a Lyon elengedte volna egy év kölcsönbe, ám miután Miralev Pjanic a Romához igazolt, a korábbi francia bajnok elutasította az Arsenal ajánlatát.

Eden Hazard is jócskán szerepelt a radaron, az Arsenal 30 millió eurót sem sajnált volna a Lille belga üdvöskéjéért, a France Football szerint. A Lille még el is fogadta volna az ajánlatot, ám túl késő lett volna bárminemű helyettesítést találni a játékos számára. Így bár az átigazolás most meghiúsult, januárban az Arsenal újabb ajánlatot tehet Hazardért.
Tényleg azzal volt a baj, hogy az utolsó másodpercben próbáltak erősíteni!A belga Hazard ha télen jönne nagy fogás jelenthet Londonban!Gervinho kifejezetten jó, s a védelem remélhetőleg Mertesacker érkezésével erősödik!Ha összeállnak mint csapat, igenis számolni kell az Arsenallal!Arteta Wilshere jó lehet középen, s még egy Hazarddal megspékelve megint gyors rohanós játékra lehetnek képesek!
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.09.02. 00:10:11

Nagyon várom már én is :)
A tavaly :?: játszottak már valamelyik kupasorozatban. Jó meccs lesz mindenesetre...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.09.01. 23:55:52

Mikor lesz a Millwall - West Ham meccs? :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.09.01. 22:43:04

Game90 írta:ám túl késő lett volna bárminemű helyettesítést találni a játékos számára.
Hát ehhez tényleg csak gratulálni tudok, fél nap alatt sikerült 4 igazolást összehozni, de az azt megelőző 2 hónapban semmit nem volt képes csinálni Wengert, és ilyenekben meg is van az eredménye
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.01. 22:17:03

lluisllach89 írta: Nehéz meggyőzni aztán Téged :mrgreen:
:D Arteta-ra majd visszatérünk az év végén... :)

A Dortmund például megerősítette, hogy az Arsenal 35 millió eurót is ajánlott volna irányító középpályásukért, Mario Götzéért, ám az ágyúsok ajánlatát végül a játékos utasította el. A 19 éves német Götze ugyanis úgy érzi, még túl fiatal a Dortmundból való elköltözésre, túl korai lett volna a váltás. A játékost a szülei is támogatták ezen döntésében.

Wenger szerette volna leigazolni azt a Yoann Gourcuff-ot, akit már évek óta Fabregas egyik utódjaként tartottak, ám az ő transzfere sohsem realizálódott. Bár a francia középpályás jelenleg egy súlyos sérülés után lábadozik, a Lyon elengedte volna egy év kölcsönbe, ám miután Miralev Pjanic a Romához igazolt, a korábbi francia bajnok elutasította az Arsenal ajánlatát.

Eden Hazard is jócskán szerepelt a radaron, az Arsenal 30 millió eurót sem sajnált volna a Lille belga üdvöskéjéért, a France Football szerint. A Lille még el is fogadta volna az ajánlatot, ám túl késő lett volna bárminemű helyettesítést találni a játékos számára. Így bár az átigazolás most meghiúsult, januárban az Arsenal újabb ajánlatot tehet Hazardért.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.09.01. 21:00:06

Nem tudom, de szerintem ilyen Santos meg Arteta nagyon kevés, egy olyan csapatnak, amelyik kupákat akar nyerni. Persze EL helyhez lehet, h jók, de kb. ennyi.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.09.01. 20:55:17

Game90 írta:
Arteta-val már kezdek megbarátkozni, egyre több helyen írják, hogy nagy fogás volt.
Nehéz meggyőzni aztán Téged :mrgreen:

Komolyra fordítva a szót szerintem is Wilshere függő a középpálya, de Artetával meg Songgal nem is rossz.
De a sok sérülés miatt olyanok is szóhoz fognak jutni sajna akik nem Arsenal szint, mint pl: Koscielny, Oxlade-Chamberlain, Jenkinson, Frimpong, Squillaci, a teljesség igénye nélkül. És még Ramsey is irtó kevés.

Chamakh is jól kezdett aztán mi lett belőle, Gervinho eddig játékban tűrhető, de a gólok hiányoznak. De ha RVP vagy Walcott ne adj'Isten kidőlne hónapokra akkor el lehet búcsúzni a 4. helytől. De lehet hogy még így is...
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2011.09.01. 18:10:42

Arteta-val már kezdek megbarátkozni, egyre több helyen írják, hogy nagy fogás volt.
Nagy vétel is volt az Arsenaltól.

Az egyik legjobb irányító a PL-ben, kellően kemény is, masszív pontja lehet az Arsenal középpályájának. Az pedig kimaradt a felsorolásból, hogy eszméletlenül jó szabadrúgás-lövő.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.09.01. 16:59:59

Ez csak utópia volt a részemről, de jó lenne, ha beválna...
A két videó meg szuper :lol:
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.01. 16:48:07

messideco írta:Szerintem az új idény kulcsembere Song lesz. Ő lesz a kulcs a középpályán szerintem. Látok egy gólerős Chamakhot, egy vezér Rosickyt és egy remek Gervinhot.
Középpályán szerintem Wilshere lesz a kulcs.

Gólerős Chamakh = :lol: :lol: :lol: Karácsony óta volt 3 kapuralövése, a kezdeti remeklése óta egy nagy nulla az ember. Rosicky lehetne vezér, ebben csak 2 dolog akadályozza meg: a sérülések és ha játszik is, akkor is csak 30 percet bír. De Gervinho-ban legalább egyetértünk :)

Toral + Bellerin + Gervinho + Jenkinson + Chamberlain + Campbell + Park + Santos + Mertesacker + Arteta + Benayoun = Torres + 5M

Aki nem látta ezeket a videókat, az gyorsan nézze meg :lol: :arrow:

Tévez :lol: :
http://www.youtube.com/watch?v=q9oQeAoWUAk

Wenger faterja Spurs fan (0:23-tól) :lol: :
http://www.youtube.com/watch?v=ImExA6o9_MQ

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ma ... eg-2093154

"Arsenal offered £5m on Tuesday and £10m on Wednesday afternoon - both bids were rejected. Any deal was dead until around 1900 BST, when Arteta told Moyes he wished to leave.
"Moyes spoke to the chairman, Bill Kenwright, and said he did not want to keep a player who did not wish to play for Everton.
"Arteta was Everton's highest-paid player ever on around £75,000 a week and took a big pay cut to join Arsenal."
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.09.01. 19:04:14-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.09.01. 16:16:26

messideco írta:Szerintem az új idény kulcsembere Song lesz. Ő lesz a kulcs a középpályán szerintem. Látok egy gólerős Chamakhot, egy vezér Rosickyt és egy remek Gervinhot.
Legyen igazam :)
Almunia még a klubnál van? :roll:
Rosicky a következő többhónapos sérüléséig lesz vezér, amit én kb. valahova szeptember közepe és október közepe közé képzelek...
Cseréld ki Rosickyt Artetára és ha bejön, amit írtál, akkor esetleg odaérhet az Arsenal a top4-be...

És a gólerős Chamakh helyett is reálisabb egy gólerős van Persie, csakhát ő is elég sérülékeny... :?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.09.01. 16:08:48

messideco írta:Almunia még a klubnál van? :roll:
Ja, de minek? :roll:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.09.01. 15:54:53

Szerintem az új idény kulcsembere Song lesz. Ő lesz a kulcs a középpályán szerintem. Látok egy gólerős Chamakhot, egy vezér Rosickyt és egy remek Gervinhot.
Legyen igazam :)
Almunia még a klubnál van? :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.09.01. 15:50:50

socio66 írta:szintentartásnak megteszik ezek az igazolások,de előrelépni nem fognak. mármint az arsenal.
ugyanazt lehet elmondani,mint minden évben.
Hát szerintem még csak szintentartásnak sem teszik meg. Balhátvédben Santos gyengébb mint Clichy, Mertesacker még csak-csak erősítés, bár meglátjuk mire lesz jó, szerintem a Koscielny-Verma duó szintjén áll max, mélységet mindenesetre adhat a középhátvéd posztján. A középső középpályás posztján óriási gyengülés tapasztalható, elvégre Fabre-Nasri helyére Arteta meg Benajun (bár őt inkább szélre képzelném)??? A támadószekcióból még mindig hiányzik egy brutál gólgép, aztán Szceszny is egyelőre inkább ígéret, mint klasszis kapus.

Ha Wengernek lett volna kis sütnivalója, ennyiért eladhatta volna a Nasri-Cesc duót nyár elején és akkor építkezhetett volna ésszel. Nem mondom tűzoltásnak jók lehetnek az igazolások, de ez kb arra jó, hogy maradhasson esély a BL-helyet elérni és jövő nyáron (vagy idén télen) megerősíteni úgy a csapatot, hogy az hagyományaihoz méltón szerepelhessen.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.09.01. 15:19:26

lluisllach89 írta:Ez akkor is szúrta a szemem amikor leírtad, mármint hogy egyiknek sem örülnél. Azért túlzás volt ahogy elnézem :D

Az izraeli kegyetlen jó volt a Poolban, kár hogy elment onnan. Artetánál meg nagyobb nevet vártál. Ki az a jó játékos, nagyobb név aki nem akar címeket nyerni? Már bocs.
Ki ne akarna címeket nyerni? De nem játszhat mindenki a ManUnited-ben, a Chelsea-ben, a Barcában stb. Szerintem például Gourcuff simán aláírt volna...vagy M'Vila és Hazard is, csak ők túl drágák voltak.

Arteta-val már kezdek megbarátkozni, egyre több helyen írják, hogy nagy fogás volt. Benayoun-nal viszont nem, egyrészt irritál, mint játékos, másrészt tipikus Arsenalos igazolás: máshol leselejtezett játékos és csak azért jött, mert az A/B/C-célpont túl drága volt, szóval ha ló nincs, jó a szamár is...

Akiket érdekelnek az új igazolások, azoknak olvasnivaló a kötelező olvasmány mellé:
http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... the_block/

No summa-summárum, most kalapot kell emelni Wenger előtt. Végignézve az érkezőkön, egy falat kenyérként van szükségünk mindegyikre. Egyik sincs 25 alatt, tapasztalat szrásig van bennük, bizonyított harcosok és karakter mindegyik. Nemzetközileg ha nem is magasan elismert, de bejáratott játékosok, lehetőséget adnak egy kollektívabb játékra és taktikai rugalmasságra, érett emberek és zsugások, Santost kivéve, mindenki hordott már kapitányi szalagot.
visca el barca írta:
Game90 írta:Mertesacker, Koscielny, Squillaci, Vermaelen, Djourou
na arra leszek kiváncsi ebből az 5-ösből melyik lesz az állandó páros. Squi sztem kiesik, de hogy wenger a maradék négyből kiket fog favorizálni passz....

szerinted Game?
Vermaelen egyértelműen az elsőszámú védőnk, neki bérelt helye van a kezdőben. Legtöbbször Mertezacskó és Koscielny lesz a társa, ez ellenféltől és formától függ szerintem. Djourou az utóbbi időben elég bizonytalan, ha nem lesznek sérülések (hahaha), akkor ebben a szezonban szerintem kevesebb lehetőséget fog kapni, mint tavaly. Squillaci-t meg nem akarom a pályán látni, nála még egy földbe szúrt karó is jobb lenne. De szerencsére csak akkor fog pályára lépni, ha a másik 4 védőnek egyszerre lesz eltörve mindkét lába...Szerintem a Vermaelen - Merte lesz az állandó páros és Koscielny az elsőszámú beugró.
messideco írta: Milyen igaz:
Bergkamp, Vieira, Ljunberg, S. Campbell, Pires, Henry...mekkora egyéniségek voltak :)

Remélem sikerül egyben tartani ezt a magot (Szczesny, Sagna, Vermaelen, Frimpong, Wilshere, Ramsey, Walcott, RvP + Oxlade-Chamberlain) és akkor megint ott lehetünk a tűz közelében :) Wilshere-ből meg lehetne egy új legenda...
messideco írta: A Tottenham is nagy elánnal kezdte el az átigazolási hajrát, de csak vesztettek vele :lol: De ki bánja.
A United egyre antipatikusabb számomra. Rengeteg olyan játékos került oda, akiket egyáltalán nem szeretek
Mintha elfogyott volna a pénz a Spurs-nél...

ManUnited-ból csak őket utálom: Rio, Evra, Rooney, Nani, Giggs, Park. Amúgy Anderson-t és Young-ot kifejezetten bírom :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2011.09.01. 14:26:48

szintentartásnak megteszik ezek az igazolások,de előrelépni nem fognak. mármint az arsenal.
ugyanazt lehet elmondani,mint minden évben. ha úgy erősítenének hogy közben megtartják az értékeiket,akkor jók lennének,de az hogy folyamatosan kevesebb pénzből pótolják a távozókat,az nem célravezető.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.09.01. 13:38:32

messideco írta:El fogadom a véleményed, ha nem értek is vele egyet. A United az évek alatt sokat süllyedt a szememben.
Mégis hogyan? :lol: Mik voltak azok a momentumok ami miatt szerencsétlenek idáig jutottatak? :D Már ha 2008-tól nézzük
Unitedes feketelistám: Berbatov,Evra,Young,Welbeck,Valencia, Diouf,Nani
Ez is epic kategória. Berbatov,Diuf peremember olyan mintha a Madridot PedroLeon-ért rühellnénk.
Young, Welbeck,Valencia az meg rejtély. Valencia paraszt volt a döntőn de hasonlót sem látttam tőle soha.
Remélem egy-két liverpoolos ellenfelet lerúg majd
Nah meg ezek után van értelme szimpatikus-unszimpatikus játékosokról beszélni
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.09.01. 13:36:33

messideco írta: A Unitedes feketelistám: Berbatov,Evra,Young,Welbeck,Valencia, Diouf,Nani. Valahogy nem azt a Uniteded sugallja amelyik pár éve Bl-t nyert. Na az nagyon szimpatikus csapat volt.
Young,Welbeck mitől unszimpatikus? Valencia mitől? Azért mert tavalyi döntőn pocsék formában volt,és valóban rúgdosodott? Diouf aztán meghatározó volt :D Valamint a Blt nyerő Unitedből is ott van még sok ember, ezekkel a fiatalokkal kiegészülve,akik tettrekészek, tehetségesek,és látványos a focijuk is. na mind1


lluisllach89-nak igaza van amúgy, ilyen szép, látványos,és eredményes focit még az Arsenal is megirigyelhetné, na nem ez,hanem még az 1-2évvel ezelőtti is.

Bár ennyi erővel minden csapatból találhatnánk olyat aki unszimpatikus. Szerencsére nem az dönti el,h egy egy csapat milyen focira képes,és miket nyer.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.09.01. 13:10:28

El fogadom a véleményed, ha nem értek is vele egyet. A United az évek alatt sokat süllyedt a szememben.
Remélem az Arsenal új igazolásai beválnak. Bendter kölcsönadása is jó erősítés szerintem :D
Az Everton kölcsön :?: vette Drenthét. Remélem egy-két liverpoolos ellenfelet lerúg majd :D Féltem az Evertont, mert nem fogják tudni pótolni Artetat megfelelőképp, talán szerkezetváltással sikerül valahogyan.

Milyen igaz:

Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.09.01. 13:07:59

Game90 írta:Mertesacker, Koscielny, Squillaci, Vermaelen, Djourou
na arra leszek kiváncsi ebből az 5-ösből melyik lesz az állandó páros. Squi sztem kiesik, de hogy wenger a maradék négyből kiket fog favorizálni passz....

szerinted Game?
Game90 írta:Meireles - Bellamy "csere" borzasztó
az.

értem én hogy elore kuyt, suarez, meg a 40 millás csodagyerek kevés, de hogy egy bellamyért odaadjék meirelest, az azért elég érdekes...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése