Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.07. 15:28:18

Mi a véleményetek Iniesta top3-ságáról?

Bár kétségtelenül nagyon jó képességű focista és szívesen elnézegetném akár Madridban is, a tavalyi szezonja szerintem egyáltalán nem az az "aranylabdás" kategória. Egy VB-döntőbeli gól bár nagyon fontos, mégse érjen már aranylabdát, legalábbis nálam nem. A jelenlegi top3-ból a másik 2 tag szerintem nagyságrendekkel jobban megérdemli (mondom ezt úgy h Init sokkal inkább kedvelem, mint Messit, és képességekben tartom legalább olyan jónak, mint Xavit), és a top3-on kívül is vannak olyan focisták, akik az év során azért többet tettek hozzá a saját csapatukhoz. Mert szerintem az döntő dolog kellen hogy legyen, hogy a Barcelona illetve Spanyolország is erős lenne nélküle is, ellenben Messi/Xavi kiválása jobban megrengetné a rendszert.
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.07. 08:58:31

Andris írta:Szerintem ez minden idők legjobban eltalált crackoviája:
:P

http://www.youtube.com/watch?v=TJRYpI2fQFw
Ez mekkora! Az eredeti is a kedvenc reklámjaim között van, de így sokkal jobb! :D
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.07. 02:00:27

Szerintem ez minden idők legjobban eltalált crackoviája:
:P

http://www.youtube.com/watch?v=TJRYpI2fQFw
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.07. 01:38:08

Általában nagyon erőltettek a Crackoviák, de néhány vicces azért akad. Pl ez, tavaly mikor CR megsérült:
socio66

2010.12.06. 21:43:21

ez a crackovia nekem annyira nem adja,olyan gagyi az egész,sose tudtam fél percnél tovább nézni.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.06. 21:37:21

Ilúvatar írta:5-0 CRACKOVIA!

Nagyon jóóóó :lol: főleg a Murinnyós :D
Hát ez besz@rás :D:D
Nagyon gagyik a figurák kivéve Mou viszont szétröhögtem a fejem :D
Amikor Ini játszik Ronaldoval az a legjobb :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.06. 21:33:27

5-0 CRACKOVIA!

Nagyon jóóóó :lol: főleg a Murinnyós :D
KépKép
Avatar
RonaldinhoX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2006.04.07. 14:08:25

2010.12.06. 21:32:26

Na ez a vicc,plusz hogy sergio ramos Messi elleni mészárlásért nem végezték ki nyílvánosan vagy nem kapott életfogytiglant.......
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.12.06. 19:59:13

Fecooo írta:csökkentették (az amúgy sem túl szigorú... :? ) büntetést...

ennyit számít, h kiröhögte az UEFA-t? sikeresen csökkent ezzel az eddig is a béka nemesebbik fele alatt levő tekintélyük...

Mekkora poén ez a videó... tejóég :D tiszta gyerekfoci kb..
KépKép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.06. 19:50:24

csökkentették (az amúgy sem túl szigorú... :? ) büntetést...

ennyit számít, h kiröhögte az UEFA-t? sikeresen csökkent ezzel az eddig is a béka nemesebbik fele alatt levő tekintélye a szövetségnek...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.12.06. 19:59:48-kor.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.12.06. 17:41:55

S.Agüero írta:Khm írta, h nem rád gondol, nem? :D
Olvasd el az egész hsz-t és értelmezd is. :wink: :)
Fogadjunk, h ebből is vita lesz. :roll:
dehogy lesz ;)
Abi & Tito
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.12.06. 17:38:03

Khm írta, h nem rád gondol, nem? :D
Olvasd el az egész hsz-t és értelmezd is. :wink: :)
Fogadjunk, h ebből is vita lesz. :roll:
szerk.: Akkor örülök. :)
Végre valaki elismeri, hogy tud hibázni. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2010.12.06. 17:44:25-kor.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.12.06. 17:37:08

ferninho írta:
Initom írta:http://barcanoticias.blog.hu/2010/12/06 ... ore2496687


én személy szerint örültem volna neki,reálból azon kevesek közé tartozik akit kedvelek,tisztelek.
lehet hogy pletyka volt...de elgondolkodtató :)
ennél már csak az viccesebb, hogy sokan ezt el is hiszik (nem rád gondolok)
baromság az egész úgy ahogy van :)

khm...írtam hogy pletyka nem? :roll:

szerk.: khm nem szóltam ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2010.12.06. 17:41:16-kor.
Abi & Tito
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.06. 17:18:22

Initom írta:http://barcanoticias.blog.hu/2010/12/06 ... ore2496687


én személy szerint örültem volna neki,reálból azon kevesek közé tartozik akit kedvelek,tisztelek.
lehet hogy pletyka volt...de elgondolkodtató :)
ennél már csak az viccesebb, hogy sokan ezt el is hiszik (nem rád gondolok)
baromság az egész úgy ahogy van :)
madridista
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.12.06. 16:58:32

http://barcanoticias.blog.hu/2010/12/06 ... ore2496687


én személy szerint örültem volna neki,reálból azon kevesek közé tartozik akit kedvelek,tisztelek.
lehet hogy pletyka volt...de elgondolkodtató :)
Abi & Tito
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2010.12.06. 15:03:03

Rosszindulat nélkül: Mi a fenének nem operálják meg Higuaint?
Mert balfék a srác. A Madrid orvosi kara és Mou is ezt akarja, de ő valami kuruzslóhoz jár. Ezek a marhaságok szinte sosem jönnek be, és csak késleltetik a teljes felépülést, de ez az ő döntése.

daffy: ne csodálkozz ha vannak, akiknek szúrja a szemét a hszeid. Itt nem az objektivitásról-szubjektivitásról van szó, hiszen bármennyire is gondolja ezt sok Barcás kolléga, a madridista közösség nem olyan gondolatokkal van tele hogy hú mennyire jobbak vagyunk mint a Barca, és hogy húú CR hogy alázza meg Messit. De az, hogy ez így van, nem jelenti azt, hogy cinikusan örömködünk rajta a rivális fórumán. Engem nem zavar, de megértem pl. fir3b1rdöt, és ráadásul előre leírja, hogy nem arról van szó, hogy dicsérni kell a csapatot- majd te megkérdezed hogy mire fel dicsérd ? :D Ne tedd, csak ne rúgj bele az elvileg szeretett klubba minden hszben, hiszen vannak elegen akik ezt megteszik. És itt nem arról van szó, hogy az ember kritikát fogalmazzon meg a csapata felé - szoktam én is bőven. De hogy mi értelme a rivális fórumán fikázni a csapatot, az valóban elgondolkodtató :lol: . No offence, de sokszor ha szó van valamiről, elképzelem mit kell rá írni hogy egy Barcás totál egyetértsen vele és be lehessen gyűjteni az online respectet "éleslátásért", majd 2 hsz-el később ott van a lényeg a neved alatt :D .

Szóval egyike vagy azon fórumereknek az általam látogatott portálokon, akiken elgondolkodom hogy vajon egy mögöttes cél, sajátos motiváció érdekében írkál-e. Ez az utolsó rész csak érdekes eszmefuttatás, és magas intelligenciát feltételez, szal semmiképp sem sértésként, inkább érdekességnek gondoltam :wink: . Ha reagálsz rá, kérlek priviben tedd.

Érdekesség2: Volt egy Barcás kolléga anno a madridistán aki hasonló módon írt saját, akkor döcögő csapatáról. A "helyiek" számára akkor is ő volt a mintaszurkoló és az éleslátás királya, a Barcások egy része meg ki volt ellen kelve.

Szerk:
ugye mostanság fejezik be a 2 hetes injekció kúrát
most fejezik be az 5 napos infekció kúrát, és jön a 2 hetes spec kezelés. Ez összesen 3 hét, ami ha nem jön rendbe, megy a levesbe.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.06. 11:00:06

noname írta:Rosszindulat nélkül: Mi a fenének nem operálják meg Higuaint?
Annak idején Tourenak volt nálunk porckorongsérve. Jó ideig beinjekciózva játszott, a teljesítménye pedig meccsről meccsre rosszabb volt, a végén ha nem tévedek, az operáció rendbe rakta. Higuain így félig leszázalékolva kell majd játsszon a BLben, ha a Real továbbmegy, miközben ha megoperálják, néhány BL meccset kell csak majd kihagyjon, utána kutya baja. A bajnokságról azért nem írok semmit, mert Higuain ide vagy oda, nincs ki megverje őket. A Villarreal meg a Sevilla az, ami veszélyes lehet, de max előbbiben látok arra erőt h megszorongassa őket. Most kéne Higuaint rendbe hozni, mintsem aztán végigszenvedjen egy fél szezont!
adom. szerintem is meg kellene operálni. ugye mostanság fejezik be a 2 hetes injekció kúrát és nem írnak nagyon jó híreket. én azt mondom,hogy meg fogják műteni,de így is elment akkor 2 felesleges hét a próbálgatásokkal. jelenleg van 1 csatára a csapatnak,akinek itt a lehetőség a bizonyításra,illetve morata,aki még nem nagyon szerepelt ronaldoékkal.
bízom a javulásban,de sztem kell egy csatár a télen. akit én vennék ilyen milito,almeida és hasonlók helyett az HULK. gyors,erős,technikás,a lövései is rendben vannak és brazil :) nagyon el tudnám képzelni a hófehér mezben

detabarca,Fecooo köszi a bíztatást,de kemény vagyok,mint a kád széle. nem törnek meg :D :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.12.06. 10:48:59

Rosszindulat nélkül: Mi a fenének nem operálják meg Higuaint?
Annak idején Tourenak volt nálunk porckorongsérve. Jó ideig beinjekciózva játszott, a teljesítménye pedig meccsről meccsre rosszabb volt, a végén ha nem tévedek, az operáció rendbe rakta. Higuain így félig leszázalékolva kell majd játsszon a BLben, ha a Real továbbmegy, miközben ha megoperálják, néhány BL meccset kell csak majd kihagyjon, utána kutya baja. A bajnokságról azért nem írok semmit, mert Higuain ide vagy oda, nincs ki megverje őket. A Villarreal meg a Sevilla az, ami veszélyes lehet, de max előbbiben látok arra erőt h megszorongassa őket. Most kéne Higuaint rendbe hozni, mintsem aztán végigszenvedjen egy fél szezont!
A Fifa egy szégyen
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.06. 09:44:57

Fecooo írta:....
Tudom. Teljesen egyetértek, én is ezen az állásponton vagyok. Amit írtam, azért írtam mert úgy vettem észre, hogy a mi daffynknak szüksége van egy kis megerősítésre, hogy jó helyen van :D
Elég sokan kikezdték az utóbbi időben, ezért keltem a védelmére.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.12.06. 09:29:25

Gyere daffy, legyél barcás, senki nem fog megszólni miatta :)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.06. 09:00:46

hidd el detabarca, éppen azért tisztelendő a daffy-féle szurkoló(legyen akármelyik klub híve...), mert nem "birkastílusban" követi a trendet...(akinek nem inge ne vegye magára!)
lehet, h csak azért értem meg, mert én is kritizáltam/kritizálom a Barcát...
ha vmi olyan történik, ami egyáltalán nem tetszik nekem, annak én is hangot adtam(Samu és Yaya ügye...)
egy szurkoló nem attól válik szurkolóvá, h elfogult lesz... történjék bármilyen rossz az adott csapattal, akkor is kitart mellettük, mégha szavaiban látszólag ennek ellent is mond... attól, h az ember nem tud azonosulni egy-egy állapottal, és ennek hangot is ad, még nem lesz "áruló"... (pl. Hegyi Iván Mo. első számú Real Madrid drukkere, mégha látszólag folyamatosan osztja is őket...)
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.06. 08:55:55

daffy írta:nem várom,sőt tudom,hogy a legtöbben hasonlóan vélekednek,csak nem írják ki. én vállalom a véleményem,ha ez baj,szólni kell és kész(hidd el,ha többeket zavar,abbahagyom).
Remélem nem az jött le, hogy zavarna itt bárkit is a tisztánlátásod. Lehet hogy van 1-2 ember aki túlzónak tartja, de azért nekik is jól esik olvasni hsz-eidet, ebben biztos vok.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.06. 08:49:49

detabarca írta:
daffy írta: ui: ne haragudj,hogy egy undorító játékról,stílusról és emberi megnyilvánulásokról nincs jó véleményem. nyilván neked követendő és elismerendő dolog,hisz megszóltál az utálata miatt,de hidd el,itt nem bennem van a hiba
De benned van a hiba. Ne érts félre, de jelen esetben a te objektív szemléleted tartozik a kisebb halmazba. A legtöbb ember elfogult a saját csapata iránt és nagyon ritka, hogy ilyen nyíltan vállalják a negatív kritikát a csapatukkal szemben. Nem meglepő, hogy az itteni fórumozók többségének szimpatikus a jelenléted, de ne várd el minden idelátogató Real szimpatizánstól, hogy hasonlóképp vélekedjen.
nem várom,sőt tudom,hogy a legtöbben hasonlóan vélekednek,csak nem írják ki. én vállalom a véleményem,ha ez baj,szólni kell és kész(hidd el,ha többeket zavar,abbahagyom).
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.06. 08:18:39

daffy írta: ui: ne haragudj,hogy egy undorító játékról,stílusról és emberi megnyilvánulásokról nincs jó véleményem. nyilván neked követendő és elismerendő dolog,hisz megszóltál az utálata miatt,de hidd el,itt nem bennem van a hiba
De benned van a hiba. Ne érts félre, de jelen esetben a te objektív szemléleted tartozik a kisebb halmazba. A legtöbb ember elfogult a saját csapata iránt és nagyon ritka, hogy ilyen nyíltan vállalják a negatív kritikát a csapatukkal szemben. Nem meglepő, hogy az itteni fórumozók többségének szimpatikus a jelenléted, de ne várd el minden idelátogató Real szimpatizánstól, hogy hasonlóképp vélekedjen.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.06. 06:43:07

fir3bird írta: miért szerinted nekem nincs szemem? én is látom, hogy az elmúlt 2 meccsen egy fos volt a madrid, de attól még nem jövök ide és hányom tele a topikot a madrid savazásával.
a barca a legjobb. elismerem? elismerem. messi a legjobb? a legjobb, ezt se vitatom, mert nincs is mit ezen. de nyílván mint real madrid szurkoló nem fogom mindennap ezt írogatni a rivális fórumán.
ki mondta, hogy dícsérni kell a csapatot? nem erről van szó. hanem arról, hogy madridista létedre itt irogatsz negatív gondolatokat az állítólagos kedvenc csapatodról nap mint nap. persze az itteniek ezért meg imádnak. és ettől már te vagy a nagy korrekt madridista, a többi meg szánalmas gyökér.
még mindig nem válaszoltál arra,amit írtam. mi okod van dícsérni ezt a realt? cr a kis csapatok ellen jól tolja és kész,kifújt. a többit nem írnám le,hisz Te magad is látod. még jó,hogy belekötök nap,mint nap ilyen teljesítmények láttán.(sétálgatnak össze vissza). igazából nem baj,hogy nem értünk egyet,hisz ez egy forum,csak furcsa,hogy mindketten ugyanazt a csapatot nézzük és nekem szúrja a szemem a gyenge játék,neked pedig nem(ez jön át abból,hogy szidom a realt,te pedig nem). no mind1, bocs ha megbántottalak. üdv :wink:
ui: ne haragudj,hogy egy undorító játékról,stílusról és emberi megnyilvánulásokról nincs jó véleményem. nyilván neked követendő és elismerendő dolog,hisz megszóltál az utálata miatt,de hidd el,itt nem bennem van a hiba
Válasz küldése