Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.11.27. 16:07:06

A képlet egyszerű. A spanyol törvények mindig is hülyék voltak, de eddig a fene se foglalkozott vele, de az sokak szemét szúrta, hogy a Barca ilyen erős. Azért nem egy spanyol van komoly beosztásban a fifánál. Így hát elintézték h ne igazolhassunk(az eredmény: triplázás és 2 remek téli igazolás :lol: ) A gond csak az h a Barca se ma jött le a falvédőről és biztos nyomás alá helyezte akiket kell, így most a többi csapat is szív. Hajrá!

Legjobb lett volna ha senkivel nem kezdenek ki ezek a marhák.

Benzema pedig. Volt pár szimpatikus játékos a Realban: Benzema, Isco. #-o =D>
A focistákat nem az eszükért fizetik....
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.27. 15:07:04

Benzema kegyetlen. Tényleg szóhoz se jutok, ráadásul francia futball kedvelőként még inkább felháborít ez és fél évvel az EB előtt ilyen botrányt......Ami persze lógott a levegőben, de most kezd realizálódni. Plusz a párizsi események, ellentétes hangulat....Így kell készülnie a válogatottnak egy olyan tornára, ami ennek a tehetséges csapatnak egy óriási kiugrási lehetőség lehetne, ráadásul hazai pályán. Én is nagyot csalódtam Benzema-ban nem csak Valbuena.

palesz:
valóban lehetett már régen is hallani, hogy az Atletico és a Rm körül is vizsgálódnak, csak az hogy a mundo hozta le volt "érdekes". Nem akarok összeesküvés elméletekbe belemenni, de valakinek vagy valakiknek nagyon szúrja a szemét, hogy a spanyolok oda-vissza keresztbe kasul verik Európát....Ez is benne lehet, de ez csak spekuláció részemről és nem hiteles.

Ha tényleg esetlegesen nem regisztrálhatnak, igazolhatnak nevezzük bárminek az azért egy érdekes szitut teremtene. Nekünk azért volt egy mag egy séma és láthatjuk, hogy túl tudjuk tenni magunkat a büntetésen, de a RM nagy változások előtt áll(hat). És itt nem csak arra gondolok, hogy esetlegesen új edző érkezése sem egyszerű, ha ő nem tud játékosokat hozni és beépíteni, hanem hogy Ronaldo lehet távozik, másokról is szó van és még Benzema is. Kemény időket élhetnek meg, s jobban sújtaná őket mint minket anno. Kíváncsian várom a fejleményeket, de mivel "csak" Mundo ezért fent tartásaim vannak. Kisebb belső konfliktusok vannak, talán nem véletlen hogy egy katalán lap most hozta ezt nyilvánosságra és próbál olajat önteni a tűzre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.11.27. 14:10:46

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a Benzema sztoriból.
Egyre inkább úgy látszik, hogy tudatosan vett részt bűncselekménybe, így pedig csak a büntetés mértéke lehet kérdéses.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.11.27. 13:39:14

noname írta:Perez menten főbe lőné magát. :twisted:
Nana vigyázz, igazolni lehet, csak regisztrálni meg játszani nem, de az utóbbi úgysem számít Flo-papának, csak lehessen pénzt költeni meg játékosbemutatókon villantani az új sztárt, hogy a pályán mi van az másodlagos :)

Na csipkelődést abbahagyva, sajnálni fogom, ha ez a végtelenül ostoba szabály újabb áldozatot szed, mondjuk nyilván úgy fair, ha minket elmeszelnek ezért, akkor más sem ússza meg. Ettől függetlenül ezt a szutyok FIFÁ-t valaki behinthetné már sóval, hátha a korrupt pedofil nagypapák gyülekezete helyett végre kompetens, a futball általános érdekeit néző emberek vezethetnék ezt a sportágat.

Benzema sztorit meg végig felfújt lufinak gondoltam, de végül úgy néz ki komoly a dolog. Hihetetlen, hogy egy Benzema fizetését nézve uzsonnapénznek számító ügyben mit kell görcsölnie magát, ha olyan jó barátja volt a tényleges zsaroló, miért nem adta neki kölcsön (vagy csak oda) az összeget. Kb. mint Hernandez a Patsből. Döbbenetesen hülye az az ember, ha igaz. Bár még mindig nehezemre esik elhinni.

Szerk.: A goal.com-os Valbuena interjú, meg a telefonbeszélgetés alapján viszont már elég egyértelműnek tűnik...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.27. 12:39:39

Valbuena on Benzema’s blackmail: “I cannot defend this. I couldn’t do what he did to my worst enemy.” [Diario As]

Na mondjuk ez viszont ha tényleg elhangzott, akkor Karimnak ezzel az üggyel lehet reszeltek is..
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.11.27. 10:42:11

Perez menten főbe lőné magát. :twisted:
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.27. 10:31:55

Bob_Marley írta:Én is olvastam, de azért a Mundo katalán. :lol:
Ja, ezért nem venném még egyelőre komolyan a hírt én se, tudnak cifra dolgokat összehozni a Mundonál. :D De volt már róla szó többször is, úgyhogy lehet alapja. Aztán az is lehet, hogy a szokásos példányszámnövelő csak.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.27. 10:28:24

palesz77 írta:Mundo szerint a Real is 2 átigazolási szezonról ki lesz tiltva. Elvileg hiteles forrás, de azért én még egyáltalán nem venném biztosra.
Én is olvastam, de azért a Mundo katalán. :lol:

Mindig élvezet olvasni, hogy miként lát valamit az AS a Marca vagy éppen a Mundo Deportivo. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.27. 10:23:05

Mundo szerint a Real is 2 átigazolási szezonról ki lesz tiltva. Elvileg hiteles forrás, de azért én még egyáltalán nem venném biztosra.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.26. 02:43:44

Bob_Marley írta: Szerintem Benitez alatt azért is kezdett jobban mert sokkal agresszívabb volt a Real támadásvezetése és több területe volt, több "minikontra" több beadás. Szerintem meg van ehhez a keretük, s lehet ebből egy nagyon egységes csapatot gyúrni és voltak már erre életjelek ezért sem kell őket temetni. És emiatt gondolom azt is, hogy hosszabb távon is lehet Bale-lel keresnivalójuk, mert vannak olyan adottságai amiket kilehet aknázni és sok hasznot hoz egy csapatnak. Ezért sem adnám el feltétlenül az ő helyükben és nem is Reus féle emberekben gondolkodnék. Mondjuk a német is sokat sérült, passzolna Madridba. :D
Bale-nek pont ezek az erősségei amiket írtál, de ehhez nem nagyon vannak társak. Idáig is beadásokból CR talált be kb. 70 százalékban, esetleg Benzema lehet még veszélyes gyenge védelem ellen, de erre nem lehet építeni. A Real kerete nem alkalmas az ívelgetős játékra, jól passzoló, technikásabb játékossal tudnának igazán eredményesek lenni Bale helyén, aki érzi a bemozgásokat. Mennyivel előrébb voltak, mikor James játszott szélen!
Az árát figyelembe véve nem azt kell alapul venni amennyiért a Real vette, mert az már akkor is irreális volt, más csapat nem vette volna annyiért. Nem hiszem, hogy elkövetnének az esetében még egy ekkora túlzott robbantást. És akkor vegyük figyelembe, hogy amikor vették Anglia legnagyobb sztárja volt, itt meg szerintem kijelenthető, hogy csalódás.

Cr pedig jövőre már 31 múlt és ha mondjuk a PSG vinné és rajta kívül vennének még valakit a pénzügyi fair play is betehet nekik. Hacsak ők sem árusítanak valakit nagy pénzért. (Verratti?)
Mondjuk megnézném őt együtt Ibrával. A világ két legnagyobb ego-ja egy csapatban. :D
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.11.25. 18:38:06

Normandia írta:Iscot 2 meccsre meszelték el a Ney elleni belépése okán.
jogos az ítélet, nincs miről beszélni!!, de ettől függetlenül tartom, hogy nem egy tipikus madridi favágó és a kisiklásától eltekintve nem rossz gyerek.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.25. 18:25:45

Iscot 2 meccsre meszelték el a Ney elleni belépése okán.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.25. 17:39:51

westerngom írta:ha már így kiárusítotok, Isco érdekelne minket is ha kellően occó árat mondtok :mrgreen:
...
Iniesta utódjaként akár hosszú távon is eltudnám képzelni a keretben

Verattit illetően fogadni merek már nálunk is kinn a háló és szerintem (is) tökéletesen illene a képbe!
Ha ezt Bob meglatja..:mrgreen:

Verrattis resszel egyetertek, de ha Sampert megprobaljuk beepiteni, es Busival letten lesznek "karmesterek", akkor sajna felesleges lenne az olasz, tul sokan vagyunk. De en se lepodnek meg rajta, ha erkezne a nyaron, orulnek is meg nem is, az emlitett Samper miatt nem. De egyes hirek szerint mar szobeli megallapodasunk is van vele - ketlem, hogy igaz, de nagyon sokszor szoba kerul, tuti van valami.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.11.25. 17:08:27

daffy írta:Őszintén meglepne,ha 200 alatt menne el a kettő. Egyébiránt nem adok 30%-nál többet arra,hogy mindketten távoznak. Cr ugye tuti. Bale-t csak úgy tudom elképzelni,ha nem Flo papa marad az elnök. Én azt mondom,hogy darabja minimum egy százas. Ronaldo elmehet 50ben is,ha Verratti is a pakk része.
Isco másfél lábbal kívül van és én formációt is váltanék. Nagyon tetszik a Bayern 4-1-4-1es rendszere. Oda még beférne,máskülönben nem látom a helyét.
ha már így kiárusítotok, Isco érdekelne minket is ha kellően occó árat mondtok :mrgreen: , a csúnya utánrúgásától eltekintve, szimpatikus, pengés gyerek, nem is értem hogy játszhat Nálatok! :roll: :D :D (peace!)
Iniesta utódjaként akár hosszú távon is eltudnám képzelni a keretben, bár Ardával nem tudom mi a pontos elképzelése LE-nek.

Verattit illetően fogadni merek már nálunk is kinn a háló és szerintem (is) tökéletesen illene a képbe!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.25. 14:12:22

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Mondjuk szerintem Bale nem kezdett rosszul idén, s első évében is jól kezdett. Úgy gondolom, hogy ha "nagy takarítás" is van, őt nem feltétlenül kell kiebrudalniuk, mert lehet azért vele mit kezdeni és kihasználni az előnyeit.
Szerintem ő egy kontracsapatba való, neki kell hogy legyen tengernyi területe a pályán. Viszont a Real keretének 80%-a nem arra a focira lenne alkalmas szerintem, úgyhogy én megválnék tőle a helyükben, és kicsiben is játszani tudó emberkéket hoznék - említett Reus pl. Mourinho féle fociba passzolt volna, ebbe szerintem egyáltalán nem, és kétlem, hogy a Real megint azt akarja majd játszani.
Szerintem Benitez alatt azért is kezdett jobban mert sokkal agresszívabb volt a Real támadásvezetése és több területe volt, több "minikontra" több beadás. Szerintem meg van ehhez a keretük, s lehet ebből egy nagyon egységes csapatot gyúrni és voltak már erre életjelek ezért sem kell őket temetni. És emiatt gondolom azt is, hogy hosszabb távon is lehet Bale-lel keresnivalójuk, mert vannak olyan adottságai amiket kilehet aknázni és sok hasznot hoz egy csapatnak. Ezért sem adnám el feltétlenül az ő helyükben és nem is Reus féle emberekben gondolkodnék. Mondjuk a német is sokat sérült, passzolna Madridba. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.11.25. 14:08:28

Őszintén meglepne,ha 200 alatt menne el a kettő. Egyébiránt nem adok 30%-nál többet arra,hogy mindketten távoznak. Cr ugye tuti. Bale-t csak úgy tudom elképzelni,ha nem Flo papa marad az elnök. Én azt mondom,hogy darabja minimum egy százas. Ronaldo elmehet 50ben is,ha Verratti is a pakk része.
Isco másfél lábbal kívül van és én formációt is váltanék. Nagyon tetszik a Bayern 4-1-4-1es rendszere. Oda még beférne,máskülönben nem látom a helyét.
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2015.11.25. 14:01:45

daffy írta:Az árak egyre magasabbak. Kizárt,hogy kevesebbért legyen eladva,mint amennyiért érkezett.
Ez így igaz a futball világában általában, de nem egy konkrét játékos esetében. CR7-t fénykorában vettétek, most 30 éves. Ha ugyanolyan jó lenne, akkor sem érne annyit, mint 5 éve, de nem is ugyanolyan jó. Ezt a különbséget némileg kompenzálja az árak általános növekedése, de CR7-ért szerintem az idény végén senki nem fog adni 100 - 120 misit.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.25. 13:57:35

daffy írta:Itt senki nem arró beszélt,hogy mennyit érnek. Hanem hogy mennyit fizetnek értük. Bale ért 90et? Soha,max a felét. Az árak egyre magasabbak. Kizárt,hogy kevesebbért legyen eladva,mint amennyiért érkezett. Ronaldo sem fog elmenni 100 alatt,de inkább 120. A walesi egy pl csapatnak aranyat ér. Ronaldo meg a PSG-nek még 3 évig a reklámarca lehet.
Én ezt tudom, meg értem is. De Bale az űberbrutál PL szezonja után volt túlárazva 100 körül. Azóta nem fejlődött semmit, csak romlott hozzáállásban. Én el nem tudom képzelni, hogy van olyan eszement, aki többért vinné el - lehet lesz, de számomra ez érthetetlen.. :D CR-nél se értem, hogy a PSG-nek ez miért éri meg ennyiért, de nála a 100-at én is reálisnak látom - sajnos -, szerintem annyiért meg is váltok majd tőle. De hogy Bale.. 80-ért már azt mondanám, hogy jó üzlet az eladása, ha annyiért adjátok, amiért vettétek az mágia, ha meg többért, akkor feladom a harcot. :D
Bob_Marley írta:Mondjuk szerintem Bale nem kezdett rosszul idén, s első évében is jól kezdett. Úgy gondolom, hogy ha "nagy takarítás" is van, őt nem feltétlenül kell kiebrudalniuk, mert lehet azért vele mit kezdeni és kihasználni az előnyeit.
Szerintem ő egy kontracsapatba való, neki kell hogy legyen tengernyi területe a pályán. Viszont a Real keretének 80%-a nem arra a focira lenne alkalmas szerintem, úgyhogy én megválnék tőle a helyükben, és kicsiben is játszani tudó emberkéket hoznék - említett Reus pl. Mourinho féle fociba passzolt volna, ebbe szerintem egyáltalán nem, és kétlem, hogy a Real megint azt akarja majd játszani.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.25. 13:47:18

Mondjuk szerintem Bale nem kezdett rosszul idén, s első évében is jól kezdett. Úgy gondolom, hogy ha "nagy takarítás" is van, őt nem feltétlenül kell kiebrudalniuk, mert lehet azért vele mit kezdeni és kihasználni az előnyeit.

Tehetségben meg van a RM, a keretet ott robbantanám meg, ahol belülről bomlasztják. CR már lehet nem is akar ott játszani őt szerintem eladják, de mellette Isco is úgy érzem egy bomlasztó tag, az hogy folyamatosan sír az nonszensz. És daffy jól írta le, hogy nem feltétlenül muzsikusok kellenek, hanem pl egy Matuidi atom lenne. Az egész onnan kell kiinduljon, hogy válasszanak valakit és hagyják dolgozni. Balet is kikezdte már a sajtó régebben lehet a békesség kedvéért őt is el kellene adniuk, de megint az van hogy eladni x játékost venni y játékost, és hozni új edzőt stb stb. Így nagyon nehéz egyről a kettőre jutni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2015.11.25. 13:26:59

Itt senki nem arró beszélt,hogy mennyit érnek. Hanem hogy mennyit fizetnek értük. Bale ért 90et? Soha,max a felét. Az árak egyre magasabbak. Kizárt,hogy kevesebbért legyen eladva,mint amennyiért érkezett. Ronaldo sem fog elmenni 100 alatt,de inkább 120. A walesi egy pl csapatnak aranyat ér. Ronaldo meg a PSG-nek még 3 évig a reklámarca lehet.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.11.25. 13:13:58

Ha Ronaldo meg Bale 250 misit ér, akkor az MSN trió mennyit? 1 milliárdot? Mert, hogy nem csak a dupláját az tuti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2015.11.25. 14:27:09-kor.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.11.25. 12:21:48

250-et max egy tündérmesében ér a kettő együtt, az meg hogy az újságok azt hozzak le, hogy 100x millt adott volna a MU szerintem szinten kacsa. Reálisan egy ilyen szezon után, ha 150et ér a 2 együtt.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.11.25. 11:27:21

recrea írta: Akkor megemelem a nem létező kalapomat.
Ki vinné? És mi ér ennyit ebben a srácban?
.
A PL klubok például. Angliában sokkal nagyobb az ázsiója mint Spanyolországban vagy máshol, és nem is alaptalanul, főleg az utolsó Spurs-ös évei miatt. Szerintem nyilvánvaló, hogy nem felejtett el focizni, viszont neki a spanyol liga, és az, amit a Realnál elvárnak tőle nem fekszik. Egy MU-ban kitennék szélre, hogy fussál banyek, kicsit szabadabb kezet kapna, ő lenne az első számú sztár a csapatban, a szellős angol védekezés mellett lenne területe az t csinálni amihez ért. Valahogy úgy ahogy a Spurs-ben is. Óriási tévedés volt őt Madridba vinni, szerencsére azóta is nyögik.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.11.25. 11:10:07

daffy írta:
recrea írta: Tudom, h elég jók vagytok játékos előadásban, de valóban reális, h 250-et kapjatok értük?
Szerintem reális. Ha hinni lehet a híreknek már idén is 100 fölött vitték volna Bale-t. Szerintem ő megy el drágábban.
Akkor megemelem a nem létező kalapomat.
Ki vinné? És mi ér ennyit ebben a srácban?

Ja, és még nem is olyan szép, mint CR :D

Palesznek is van egy-két jó kérdése, de azért én óvatosan fogalmazok, adtak el ezek Higuaint, Özilt irdatlan pénzért.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.25. 11:08:55

Szerintem nagyon max 200. Baleért ki adna 150 milliót? Tavaly még azt mondom, mert 1 rossz év, előtte Bl döntőben gólt lőtt meg kupadöntőben is.. Apróbb kisiklás, de idén egyelőre megint nem remekel. Ha így tolja végig a szezont el nem hiszem, hogy 100 fölött adjátok tovább, főleg nem 150-ért. CR meg szintén kétlem, hogy ebben a formájában érne 100 fölött, még a marketing értékét beleszámolva se. Főleg úgy, ha ő el is akar majd menni, és nyomást helyez a klubra.. Persze év végéig sok minden változhat, de én 200 millión is csak röhögni tudnék, a 250 meg egyenesen felháborító lenne.. :D Vagy akkor mennyit érne egy valóban jó formában levő tehetséges játékos? 200milliót?
Válasz küldése