Nem volt rossz meccs.... elejében sem aludtunk bele, sőt tőlünk nem megszokott módon elég pörgősen, vehemensen kezdtünk.
Munír góljának kifejezetten örülök, a mezőnyben mutatott munkájának talán még jobban.
Mindenhol ott volt a srác, támadott, szerelt, vagy épp az alapvonalunknál védekezett és labdát hozott ki, biztató!
Nálam a MOM Rakéta volt, mert mindenhol ott volt és megint széthajtotta magát a pályán, de Messi is nagyot játszott megint.
Lajos csak megrúgta a maga gólját, ami klasszis volt megint a maga nemében, de tényleg röhej, hogy a ziccereket meg sorra elrontja. Talán ez a találat kicsit enyhít a frusztráltságán, mert nagyon kész volt már ő is saját magától.
Talán Arda is elkapja a fonalat, volt egy két szép megmozdulása, de ez még ide kevés, illetve a futómennyisége és védekezése is gyenge.
Lefelé nem lógott ki nagyon talán senki, esetleg Alba volt egy vonással pontatlanabb.
3 pont megint meg van, gólt sem kaptunk, mi kell még?
