geridoss írta:A hajnali Brazília - Uruguay meccsen Suarez a gólja után felmutatott egy pólót a közönség felé, nem tudja valaki véletlen, hogy mit ábrázolt a póló? Az összefoglalóban nyilván nem mutatták szemből, csak hátulról, hogy egy fehér pólót tart fel.
Bár biztos lényegtelen, hiszen mindennapos dolog...  

 
Nem tudom, én kettőre tippelnék:
1. az orvosa, akihez a 2014-es Vb-n rohant ki a visszatérésénél akinek nagyon hálás volt hogy olyan gyorsan rendbe tette ( meccs előtt 1 hónappal sérült le és még nagyban tolószékben volt meg mankóval járt), és sajnos kb 2 hónapja elhunyt rákban, és ha jól tudom akkor is már ezzel szenvedett és így vállalta azt hogy Suarezt elkíséri a VB-re, szóval le a kalappal előtte és nyugodjék békében!
2.Cruyff miatt, de majd keresek én is full meccsről videót aztán meglátjuk 
Ami számunkra jó hír:
Neymar 
kisárgázta magát , ezért kihagyja a másik vállogatott meccset, és  jöhet vissza a Barcába, pihenni és készülin az El Clasicora  
  
Ez az "állat" már megint pályára lépett, és megint hős lett, imádom  
  
 
Mint anno az említett esetnél a VB-n az angolok ellen, sérülés után tért vissza és 2-t vágott az angoloknak 
 
Amúgy Neymarral így fogadták egymást:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=577C1C7A
Látszik hogy nem egy Barcelonában színlelés az egész nagy barátság 
 
Nade most mi lesz a hamburgerekkel? Gondolom mindkettőjük maguknak állja  
