recrea írta:Olyan nagy drámai fordulatokra én nem emlékszem, legutóbb kb. 2007-ben volt az, de azóta nem rémlik drámai fordulat.
13/14 vége volt még, ami elég fordulatos volt, de az csak azért, mert mindhárom bajnokesélyes az utolsó 4 fordulóból csak 1-et tudott megnyerni. Olyan hajrát se láttam még soha, hogy egymást múlják alul az aranyért küzdők..
Idei bajnoki győzelemmel meg az a "bajom" csak, hogy 23 forduló alatt 1-szer jött olyan össze, hogy legalább 4 bajnokit megnyertünk egymás után. Most megint sikerülhet, ha megverjük az Atmát, de idén baromi hullámzó a csapat. Örülök a Leganes elleni 3 pontnak, de az is nagy szenvedés volt sajnos. Amivel baj nincs, kellenek az ilyen meccsek, csak idén nem olyan a csapat, hogy ezeket túlnyomó többségében behúzzuk a végén valahogy, ezért gondolom úgy, hogy nem lesz nagy menetelés a szezon hátralevő részében. Persze jó lenne, ha a PSG pofon, meg a Leganes elleni füttykoncert erőt adna az Atma ellen, és valami elkattanna Messiéknél, kb ebben látom az egyetlen esélyünk idén..
