Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.31. 18:11:29

Rivaldo11 írta:Nincs lenézve, csak egész egyszerűen nem méltó arra, hogy ugyanannyi zsugája legyen, mint Messinek. Merthogy ég és föld a két pali tudása között a különbség. Ezt tartom.
Félve írom le, h utóbbinak nem az Aranylabda a fokmérője, szóval ne vágj eret magadon, ha mégis megkapja :) Továbbá Messi sem fog emiatt álmatlanul forgolódni, abban biztos vagyok :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.31. 18:00:52

Erről beszélek. Az Inzaghis hasonlatot meg lehet kedvencnek választani, de érteni kéne először miről beszélek. Gólfosó csatárok voltak korábban is. A jelenlegi Ronaldo pedig már középcsatár. Ennyi és nem több-játékban sem. Ezért írtam, hogy ha mondjuk Benzema fog ki 3 meccset így, és dönt, akkor most ő lenne az aranylabda fő várományosa...?
Nincs lenézve, csak egész egyszerűen nem méltó arra, hogy ugyanannyi zsugája legyen, mint Messinek. Merthogy ég és föld a két pali tudása között a különbség. Ezt tartom.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.31. 17:15:42

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.05.31. 16:32:24

ferninho írta:

CRes vitához meg annyit, hogy olyan szinten és nevetségesen le van már nézve itt egyesek által, hogy röhej és emiatt felesleges is vitatkozni róla.
Nem gond, hogy valaki nem követi az összes Realos meccset, én se nézem meg a Barcás meccseket mindig, de olyan nevetséges általánosítások mennek, hogy az valami hihetetlen.
Inzaghi volt a kedvencem.. :lol:
az tényleg meredek, de nem egy az egyben kell érteni az összehasonlítást.
én sok real meccset néztem idén, viszonylag, és nem véletlen volt a bm elleni meccsekig ekézve nálatok is. és várta mindenki mint a messiást a Cé utáni időket.
Aztán aratott, és megváltozott a megítélése. de egész szinte egész szezonban gyenge volt játékban, plusz a gólok se jöttek addig tőle úgy, ahogy szoktak. az Céhez képest átlag alatti gólemnnyiség volt, amit addig lerakott a szezonban.

Góljai megjöttek, játékban továbbra is ugyanaz maradt szinte. Szerintem a Bm elleni odavágón jtszott úgy a góljai mellett, hogy arra azt lehet mondani hogy naigen. ott ényleg jól ment, ha leveszem a góljait akkor is.
Mégis a visszavágós teljesítménye után lett annyira felhúzva nálatok (is), amit én pl nem értek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2017.05.31. 16:24:41

recrea írta:Ronaldo 20-25 gólokat rúgott szezononként, mégis messze a történelem legjobb csatára volt...ha nem a legjobb focistája, széttört térddel, 90 kilósan :D
Hihetetlen, h milyen tehetséget meg észt kapott az az ürge.

Kár kupákon meg gólokon rugózni, látni kell :)
Nekem pl magasan ő a Top1, lehet itt Messizni meg CRezni.

MBappe is pont azért fogott meg ennyire, mert benne látom, hogy van benne valami Ronaldoból és ha már fele annyit tudna már magam alá csinálnék, de hát sajna túl magasak az elvárásaim :D Olyan nem lesz még egy, mint a brazil...


CRes vitához meg annyit, hogy olyan szinten és nevetségesen le van már nézve itt egyesek által, hogy röhej és emiatt felesleges is vitatkozni róla.
Nem gond, hogy valaki nem követi az összes Realos meccset, én se nézem meg a Barcás meccseket mindig, de olyan nevetséges általánosítások mennek, hogy az valami hihetetlen.
Inzaghi volt a kedvencem.. :lol:
madridista
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.31. 13:59:07

Ronaldo 20-25 gólokat rúgott szezononként, mégis messze a történelem legjobb csatára volt...ha nem a legjobb focistája, széttört térddel, 90 kilósan :D
Hihetetlen, h milyen tehetséget meg észt kapott az az ürge.

Kár kupákon meg gólokon rugózni, látni kell :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.31. 12:17:13

miro. írta:
Rivaldo11 írta:Ronaldo idei termelését-nem számoltam utána-de simán hozhatták. Még mindig csak erre a szezonra gondolok. Nyílván nem összességében hozom egy szintre a fent említett kettőssel a portugált, de ilyen szezont-gólokban, játékban-hoztak már ők is simán.
Egyetlen szezonja sikerült 44 gólosra RVN-nek,(Ronaldo most 40-nél tart).
Inzaghi kanyarba sem volt.
De azért tegyük hozzá hogy 32 évesen tudott lehozni egy ilyen szezont,amilyet a két említett játékosod összevetve egész karrierjük során egyszer tudott..
Tehát az a "simán" nem igazán állja meg a helyét..
Rúgózni lehet a darabszámokon, meg mondhattam volna más csatárokat is, de itt a lényeg az, hogy rúgott gól nélkül nincs jó meccse a palinak-vagy csak a legritkább esetben-ezt kár vitatni. Erre meg aranyzsugát ne osszanak már...
Ahhoz nálam egész egyszerűen "jobban kell tudni futballozni", mint amit Ronci mutat már vagy két éve.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 09:42:00

EBbetyar írta:de itt rajtatok kivul(akik valamennyire objektivek) olyanokat irnak ami konkretan marhaság. ez az ami zavar nem az, hogy cr lassult meg mar nem olyan mint regen.
a karomkodassal igazad van, odafigyelek ra
Lévén ez egy Barca fórum, nem egy elfogult Barcás véleménnyel fogsz találkozni. Ezt sose értettem, hogy ezen miért lepődik meg sok Madridista. Azon a fórumon is pont ugyanígy megvannak az elfogult vélemények, csak arra nyitottabbak vagytok, ezért nem tűnk fel, ez velejárója az ilyen helyeknek.. :D Változtatni nem fogsz tudni ezen, hidd el nekem.
recrea írta:Palesz komám, eszem azt a jólelkű szívedet :D elképzelem, ahogy valaki felrúg a focipályán és elnézést kérsz tőle :D

Sztem meg Iniesta a kor legjobb focistája és két aranylabdát vettek el tőle :mrgreen:
Annyira azért nem vészes a helyzet, de tényleg nem vagyok egy vehemens vérmérsékletű ember. :D

Az Iniestás résszel viszont teljes mértékben egyetértek! :mrgreen:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.31. 09:34:34

EBbetyar írta:oke en latom rosszul, igazatok van. cr nem csinal semmit csak "ott van" ahol kell.
Pontosan. Nyilván ehhez is kell tehetség nem vitatja senki, meg be is kell rúgni, nálunk Suarez még ezeket is kihagyta jó eséllyel.
Szóval régebben több lehetőséget teremtett magának, most inkább jókor van jó helyen. A kvalitásait itt sem kérdőjelezi meg senki, de őszintén mondod, hogy ez CR legjobb szezonja? Ennek ellenére a kb 5 jól lehozott meccsére fog aranylasztit kapni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.31. 09:24:56

Rivaldo11 írta:Ronaldo idei termelését-nem számoltam utána-de simán hozhatták. Még mindig csak erre a szezonra gondolok. Nyílván nem összességében hozom egy szintre a fent említett kettőssel a portugált, de ilyen szezont-gólokban, játékban-hoztak már ők is simán.
Egyetlen szezonja sikerült 44 gólosra RVN-nek,(Ronaldo most 40-nél tart).
Inzaghi kanyarba sem volt.
De azért tegyük hozzá hogy 32 évesen tudott lehozni egy ilyen szezont,amilyet a két említett játékosod összevetve egész karrierjük során egyszer tudott..
Tehát az a "simán" nem igazán állja meg a helyét..
Cseri írta: vannak szorgalmas, megszállott atléták,mint Hiszti.
Csak azért mert szorgalmas vagy,és tökéletesre hozod ki a testi adottságaidat nem fogsz rúgni 500 gólt,csak szólok...
hogy cr lassult meg mar nem olyan mint regen.
Lassult,meg nem is olyan mint régen.
2 éve nem cselezett ki senkit egy az egybe.
Csak ugrál a labda fölött,majd ad egy visszapasszt.
De ez van nem 25 éves,átalakította a játékát..
TripleH írta:Miro, egyébként az a baj ezzel az aranylabdával, hogy se a BL/EB győztes Spanyol válogatottból nem kapta meg senki, a vb győztes németektől sem, az interből sem és a báyernből sem mikor tripláztak. Mellette a Chelseaből sem kapta meg senki mikor BL-t nyertek, az a nagy büdös helyzet, hogy ezek a címek, csak és kizárólag Messi és Ronaldo mellett érvek, a többiek esetében, a lőtéri kutyát nem érdekli.
Ezzel teljesen egyetértek. Viszont szerintem ez anno egy óriási hülyeség volt,sok-sok esetben.
Megkellett volna kapnia másnak is,remélem ebben az évben ez változik.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.05.31. 09:21:38

Palesz komám, eszem azt a jólelkű szívedet :D elképzelem, ahogy valaki felrúg a focipályán és elnézést kérsz tőle :D

Sztem meg Iniesta a kor legjobb focistája és két aranylabdát vettek el tőle :mrgreen:
EBbetyar
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.30. 21:29:05

2017.05.31. 09:13:39

oke en latom rosszul, igazatok van. cr nem csinal semmit csak "ott van" ahol kell.

palesz: megint nem ezt írtam, hogy ugyanugy cselez mint 20 evesen, nyilvan nem. de itt rajtatok kivul(akik valamennyire objektivek) olyanokat irnak ami konkretan marhaság. ez az ami zavar nem az, hogy cr lassult meg mar nem olyan mint regen.
a karomkodassal igazad van, odafigyelek ra
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.05.31. 09:03:32

Ledegradálni? Az mi? A degradálni azt jelenti,hogy lenézni,hogy lehet valakit le-lenézni? Vannak korszakos,ösztönös zsenik,mint Messi és vannak szorgalmas, megszállott atléták,mint Hiszti. Neki van még max. 2 éve,ha nem szenved sérülést. Nincs ezzel gond,ha valaki cr 'játékára' bukik,vannak olyanok is akinek murinyó focija is bejön,ezért szép a sport.Örülök az itt frissen megjelent balettosoknak,sok új szempontot hoznak,így 5 év után. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.31. 08:56:12

mcspell írta:Pár napja fedeztem fel ezt a videot.
Tényszerűen közli a dolgokat a 2016/17es szezonból. :
https://www.youtube.com/watch?v=elHZA2USPMQ" target="_blank
Mondjuk ez a videó minden csak nem pártatlan. :D Lehetne olyat is csinálni, amiben CR-t hozzák ki jobbnak, elég lenne a BL meccseket nézni pl. Nem azt mondom, hogy CR jobb, mert egyáltalán nem, de ez a videó se fog meggyőzni senkit szerintem..:D
EBbetyar írta:ezekkel a cselekkel kabaré amit műveltek :D kb a testfelépítésükből adódik, hogy CR fizikailag képtelen ezekre a gyors irányváltásokra, de nálatok ha valaki nem így cselez mint messi már nem is focista. :D
Mert szerinted nem romlott cselezésben CR? Nem azért mondjuk ezt, mert nem úgy cselez mint Messi. Hanem mert érződik rajta a kor ilyen szempontból, védelmeket már szerintem nem is bont meg 1v1-el idén.

Neked amúgy ajánlom a fórumszabályzatot minden rosszindulat nélkül, a dupla meg káromkodás kipontozva tilos itt. Meg azt is tanácsolnám, hogy ne ilyen vehemensen reagálj a dolgokra, de ez már a te döntésed, de általában az ilyen vérmérsékletű Madrid szurkolók nem szoktak sokáig maradni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.31. 08:56:00

EBbetyar írta: tehát az hogy elitelt adocsalo es ezt ra mondjak, az ugyan az mint ledegradalni egy gomes meg inzaghi szintre a kor egyik legjobb focistajat?
Szerintem meg olvasd el indulatok nélkül, amit írt Rivaldo és rájössz, hogy amit írt az erre a szezonjára igaz Roncinak. Kiszolgálták olyan szinten, hogy ezeket talán még T Sanyi is berúgta volna. Erre írta, hogy a lent megnevezett labdarúgók is tudtak volna ilyen szezonvéget produkálni, ehhez nem kell CR-nek lenni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
EBbetyar
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.30. 21:29:05

2017.05.31. 08:38:24

Initom írta:Elismertek a másik oldalon ? És mikor ? Szerintetek lennie kéne 2 aranylabdajanak max.

Nem is a néven szolitjatok ,csak torpekent meg adocsalokent ;)
Na mind1....
tehát az hogy elitelt adocsalo es ezt ra mondjak, az ugyan az mint ledegradalni egy gomes meg inzaghi szintre a kor egyik legjobb focistajat?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.31. 08:36:34

Szerintem jegelni kellene ezt a kié nagyobb dolgot. Mi itt tudjuk ki a zseni, ők meg a másik oldalon amúgy is CR-re recskáznak. Meggyőzés lehetetlen. Felesleges felülni s provokációknak még ha "normális" hangnemben teszik is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2017.05.31. 08:21:49

Elismertek a másik oldalon ? És mikor ? Szerintetek lennie kéne 2 aranylabdajanak max.

Nem is a néven szolitjatok ,csak torpekent meg adocsalokent ;)
Na mind1....
Abi & Tito
EBbetyar
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2017.05.30. 21:29:05

2017.05.31. 07:40:40

mcspell írta:Pár napja fedeztem fel ezt a videot.
Tényszerűen közli a dolgokat a 2016/17es szezonból. :
https://www.youtube.com/watch?v=elHZA2USPMQ" target="_blank

Számomra nem kérdés a sorrend az aranylasztinál és ezt nem elfogultként mondom.
Illetve nálam még Buffon is játszik..sőt!
magicalmessi... tényszerű aham
ezekkel a cselekkel kabaré amit műveltek :D kb a testfelépítésükből adódik, hogy CR fizikailag képtelen ezekre a gyors irányváltásokra, de nálatok ha valaki nem így cselez mint messi már nem is focista. :D jo most nem az ilyen rivaldo11 féle elborultakra gondolok mert neki már mindegy, de azért az nevetséges, hogy míg real oldalon elismeri nagyjábol mindenki messit, addig itt ugy beszél a többség cr-ről mintha torghelle lenne
mcspell
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.06.26. 19:44:36

2017.05.31. 07:28:01

Pár napja fedeztem fel ezt a videot.
Tényszerűen közli a dolgokat a 2016/17es szezonból. :
https://www.youtube.com/watch?v=elHZA2USPMQ" target="_blank

Számomra nem kérdés a sorrend az aranylasztinál és ezt nem elfogultként mondom.
Illetve nálam még Buffon is játszik..sőt!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.05.31. 06:41:56

Miro, egyébként az a baj ezzel az aranylabdával, hogy se a BL/EB győztes Spanyol válogatottból nem kapta meg senki, a vb győztes németektől sem, az interből sem és a báyernből sem mikor tripláztak. Mellette a Chelseaből sem kapta meg senki mikor BL-t nyertek, az a nagy büdös helyzet, hogy ezek a címek, csak és kizárólag Messi és Ronaldo mellett érvek, a többiek esetében, a lőtéri kutyát nem érdekli.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.31. 05:59:47

Ronaldo idei termelését-nem számoltam utána-de simán hozhatták. Még mindig csak erre a szezonra gondolok. Nyílván nem összességében hozom egy szintre a fent említett kettőssel a portugált, de ilyen szezont-gólokban, játékban-hoztak már ők is simán. Semmi extra az ember, egy cselt nem tud megcsinálni, csak a kapu előtt él.
A 2013-as díjat meg kisírta magának Ronci, ahogy azt anno Pandiani kommentálta is. :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.30. 22:55:29

S.Agüero írta:Komolyan kérdezem, mik azok a nagy meccsek akkor? Clásico+negyeddöntőtől a BL, vagy mi? :D
Kupadöntő, Tico, Sevilla elleni meccsek nem számítanak bele?

Mert akkor ezek szerint van 5-6 nagy meccs egy évben jó esetben, aztán ez dönt a kupákon kívül.

Ha a Juve nyeri a BL-t, akkor simán esélyes lesz Messi is, főleg egy jó ősszel.
Nálam egy aranylabdásnál igen,nagy lényeg az ősz is,mert bajnokságot csak úgy tudsz nyerni ha ott is kiegyensúlyozott vagy,és hozod a meccseket,de a BL-ben,illetve ott is a hajrá az márciustól kezdődik,és akkor élesedik.
Szerintem egy aranylabdásnál ez szempont,hogy ebben az időszakban jól teljesítsen.
Ne haragudj,de azért egy Alaves elleni Spanyol kupa döntő nálam nem igazán mérvadó,még annak tudatában sem,ha ősszel jól fog játszani Leo..

Írtam,lesz még spanyol/olasz szuperkupa,ill eu szuperkupa.
Esetleg ha ezeket is a BL döntős nyeri,akkor nincs nálam kérdés,hogy ezekből a csapatokból kell az aranylabdás.
MessiNeymarSuarez írta:

Mondjuk tényleg érdekes....

Ha ez egyéni díj, miért az számít hogy milyen díjakat nyert a csapat?
Most ezen a kérdésen gondolkodj el..
Ha viszont csapatdíj, akkor miért nyerte pl Ronaldo 2013-ban kupa nélkül, mikor a Bayern Triplázott?
Nem tudom. Jó nagy hülyeség volt.
Ha egy Müller juttatja tovább a Bayernt, akkor senki sem kiált aranylabdáért, ellenben ha Ronaldo, akkor rögtön a fél világ.
Nem tudom hogy ez nekem szólt-e,de nem írtam egy szóval sem hogy Ronaldonak kell kapnia.

Ronaldo nem több már, mint egy kilences. A ziccereit beveri, ha odakerül, de ezt megtette anno Inzaghi, meg Nistelrooy is mondjuk, játékban meg ők sem voltak gyengébbek, mint az idei Ronaldo. Aranyzsuga közelébe mégsem kerülhettek...
Mikor rúgtak ők ennyi gólt mint Ronaldo...? :roll:
Nem a szívem csücske a portugál,de attól még ez egy butaság..



Mostani év nagyon érdekes,mert Messi hiába jobb sokkal egyénileg,nem tudott igazán nagyot alkotni a csapattal,nem tudott kihúzni titeket Ő sem,nincs is a tűz körül.
Viszont nálunk is a csere csapat húzta be a végén a bajnokságot gyakorlatilag,a BL-ben volt 4-6 meccse Ronaldonak ami elképesztő volt,de igazából ennyi,sok-sok jó teljesítmény kellett ehez,nem mint anno,hogy majd Ronaldo berúgja.
A Juve szintén ugyanez,nincs nekik 1-2 játékosuk,hanem csapatként erősek.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.30. 22:50:12

markionni írta:
Nero. írta:Buffont kihagyta a mai edzest, Pjanic meg elvileg tutira nem lesz
:lol: :lol:

Mibe hogy Dybala se lesz 100%os #-o
Pjanicost hol olvastad?
Buffon meg nem serules miatt hagyta ki az edzest, hanem kisebb betegseg miatt, szerintem 40 fokos lazzal is ott lenne ugyhogy mindegy is hogy ma kihagyta az edzest. :D
Pjanicot egy haverom mondta de őt ismerve szerintem csak félre olvasta Pjacát szoval az vissza.
Hát azért ha lehet ne 40 fokos lázzal legyen ott...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.05.30. 22:45:50

Nero. írta:Buffont kihagyta a mai edzest, Pjanic meg elvileg tutira nem lesz
:lol: :lol:

Mibe hogy Dybala se lesz 100%os #-o
Pjanicost hol olvastad?
Buffon meg nem serules miatt hagyta ki az edzest, hanem kisebb betegseg miatt, szerintem 40 fokos lazzal is ott lenne ugyhogy mindegy is hogy ma kihagyta az edzest. :D
Válasz küldése