Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Elég durván tolja a közönség, bár lehet azért mert Pique egyszer nyilatkozta, hogy a madridi füttykoncert neki felér egy ódával. Ez csak ösztönzésS.Agüero írta:Piquét fütyülik rendesen.
Én Iscora tippelek,amolyan hamis 9-es lesz ez.S.Agüero írta:Az a fránya alkohol mindig közbeszól az ilyen szombat esti meccseknek...visca el barca írta:ha valaki épp nem inni készülődik, 20:45 sport1, spanyol-olasz
De Gea; Carvajal, Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba; Sergio Busquets, Koke, Iniesta, Isco; Asensio y Silva![]()
![]()
Amúgy nem rossz ez a kezdő, de ki lesz a csatár?
Az a fránya alkohol mindig közbeszól az ilyen szombat esti meccseknek...visca el barca írta:ha valaki épp nem inni készülődik, 20:45 sport1, spanyol-olasz
De Gea; Carvajal, Piqué, Sergio Ramos, Jordi Alba; Sergio Busquets, Koke, Iniesta, Isco; Asensio y Silva
Ja, ténylegS.Agüero írta:Lopetegui a szövetségi kapitány már egy ideje.recrea írta:Az Iniesta-Villa kettős mi a túrót keres a válogatottban?
VdB kísérletezik?
Amúgy Villa mostanában nagyon rugdossa a gólokat az USA-ban.
Lopetegui a szövetségi kapitány már egy ideje.recrea írta:Az Iniesta-Villa kettős mi a túrót keres a válogatottban?
VdB kísérletezik?
Az első félidőben közük nem igen volt a mecshez. Ennyire gyenge Madridot régen láttam. A mf 60. percéig néztem aztán elkapcsoltam, lehet nem kellett volna.LG írta:
Nem néztem az Atletico meccsét, de az is komoly lehetett, hogy Griezmann kiállítása után 2-0-ról x-re mentettek.
Most még nyilván nem, de lehet néhány hónap múlva elgondolkodunk, hogy talán jobb megoldás lett volna, mint Valverde. Reméljük nem így lesz, és EV beválik.Nem hiszem, hogy itt sírna valaki utána. A Celta is leadta a 3 pontját.
Nem hiszem, hogy itt sírna valaki utána. A Celta is leadta a 3 pontját.LG írta:Lehet fogunk mi még Unzue után sírni. Alapvetően lehet, hogy Valverde nagyobb név a szakmában, de előbbi belülről látta a problémákat a csapatnál, és lehet nem most vakarózna, hogy mit kéne kitalálni.pezZy írta:Pofásan tolja eddig a Celta, szerintem jók lesznek.
Lehet fogunk mi még Unzue után sírni. Alapvetően lehet, hogy Valverde nagyobb név a szakmában, de előbbi belülről látta a problémákat a csapatnál, és lehet nem most vakarózna, hogy mit kéne kitalálni.pezZy írta:Pofásan tolja eddig a Celta, szerintem jók lesznek.
Nem, a Leganes vezet a Valencia majd 10kor kezd.MQuCsabi írta:Mai meccseket lemondták? Sport1 en poker megy