Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.02. 12:18:05

na jól van eddig minden király: deulofeu remek játékos, jobb hátvédnek azt vettük meg akit akartunk, paulinho is nagyszerű focista majd meglássa' mindenki. munir, tello, douglas, samper kölcsönadása adott volt, azt is sikerrel vitték véghez. vermaelen meg egyenesen világklasszis, valverde nagyon örül h ilyen játékos áll rendelkezésére

beveszek 3 rivotrilt aztán olvasom tovább :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.02. 12:14:53

Elvileg Paulinho is beszállt. Kicsit fenntartással kezelném ezt (főleg ha a Mundo hozza le), hogy a gyengébb képességű, előreláthatóan abszolút nem közösségkedvenc játékosok valahogy mindig beszállnak lével.

Szerk.: Albert Soler has confirmed that Paulinho cost €40m plus variables.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.02. 12:09:52

Cestus írta:
BFC írta:Nem tudom elhinni, hogy Mathieu eligazolásából nem tudtunk mi is legombolni 30M legalább.)
Ha nem is 30-at, de tényleg nevetséges, hogy ingyen elengedtük. A Sporting még játszotta is az agyát, hogy kipróbálják a leigazolása előtt, hogy mit tud. Azóta stabil kezdő a csapatukban, BL-selejtezőkön, bajnokságban, mindenhol kezd náluk.
Gondolom azért, mert az idejöveteléhez ő is beszállt lével. Valszeg ez egy gesztus volt a Barcától.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.02. 12:04:49

https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 3617080320" target="_blank

Nagy, bölcs vezetőink hamarosan sajtótájékoztatót tartanak. Várom az olyan okosságokat, hogy a PSG 200 milliót kért Di Maríáért, megőrült a piac, az összes csapat összefogott ellenünk. Meg kíváncsi vagyok, melyik titkárnőt/WC-s nénit mondatják le.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.02. 11:59:23

azt hittétek vége van mi? :D jönnek még ám utólag is hírek

Barça have sent a €100m offer for Napoli winger Insigne in the last days of the transfer window.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.02. 11:12:40

BFC írta:Nem tudom elhinni, hogy Mathieu eligazolásából nem tudtunk mi is legombolni 30M legalább.)
Ha nem is 30-at, de tényleg nevetséges, hogy ingyen elengedtük. A Sporting még játszotta is az agyát, hogy kipróbálják a leigazolása előtt, hogy mit tud. Azóta stabil kezdő a csapatukban, BL-selejtezőkön, bajnokságban, mindenhol kezd náluk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2017.09.02. 11:02:50

Szerencsére nem tudtuk leigazolni Di Mariát, az lett volna mindenek a legalja. Azt az embert ebben a csapatban nem akarom látni a PSG meccs után látottak miatt. Tegnap mikor megláttam azthittem, hogy ez egy rossz vicc, ennyire buta, hogy lehet a vezetőség. Na de reméljük a bizalmatlansági inditvány célba ér. [-o<
Érkezett egy pár ember akik talán beválnak és távoztak páran. ( Nem tudom elhinni, hogy Mathieu eligazolásából nem tudtunk mi is legombolni 30M legalább.)
Dembélé és Semedo ha beválik akkor az csak jó, de még mindig van egy hatalmas lyuk középen ahová sikerült egy Paulinho-t hozni, ami lássuk be elég szomorú.
Persze a fölösleges emberek nagy része a nyakunkon maradt, köszönjük Bartomeu,Robert és Segura.
#BartomeuOut
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2017.09.02. 10:47:43

Nem vagyok totál elkeseredve...

1. Most egy olyan év jön/jöhet, ahol kicsit többet kell izgulni meccseken, még a "kevésbé nívós" ellenfelek ellen is, az 1-2 gólos győzelmeket, dönteleneket is jobban meg kell becsülni, sőt örülni nekik. És nem hetente/kéthetente lesz unalmas gálaest 4-5 góllal, és várni a klasszikusokat, mint szinte egyetlen - tartalmi szempontból - értelmes meccset, mint a karácsonyt.

2. Hála égnek, nem kell nézni Neymart. Ennyi. Ezt valaki érti és egyetért, vagy nem érti és nagyon nem ért egyet. Egy csapat emberekből áll, különböző mentalitásokkal, képességekkel, stb. Ő nekem olyan volt, akit szenvedés nézni, ahogy kinéz, amit csinál, ahogy csinálja, amit generál, amit "képvisel". Van még ilyen a csapatban, de... ez van. A csapat akkor is csapat.

3. Nekem az sem okoz problémát, ha nem emelünk BL trófeát az égbe idén... vagy mást.

Én küzdést, akarást, játékot akarok látni. A többi ráér utána jönni. Akár IDŐVEL is.
Én ráérek.
Nekem az elég.
Bár az én vagyok...
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.09.02. 10:31:17

Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.02. 10:30:02

Kovbal88 írta:Coutinho annyira jó játékos lenne, hogy nincs kivel pótolni?
Igen, egy Liverpoolnak mindenképp.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.09.02. 10:24:36

Cestus írta:
Kovbal88 írta:Azért a Liverpool se normális, hogy nem adták el 160 millióért a brazil fiút, miközben a felét nem éri.
Nem láttak senkit a piacon, aki jelenleg a helyébe léphetne. Mindenki tele van pénzzel, de jó játékos (főleg elérhető) kevés van.
Coutinho annyira jó játékos lenne, hogy nincs kivel pótolni?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.02. 10:22:54

Cestus írta:
Nem láttak senkit a piacon, aki jelenleg a helyébe léphetne. Mindenki tele van pénzzel, de jó játékos (főleg elérhető) kevés van.
Túrót nem. Meg is vették maguknak 2018-ra, mert úri kedvük így diktálta.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.02. 10:04:19

Pont ez a baj: Olyan játékosokat akartunk, akiknek nincs kivásárlásijuk, a klubjukat nem érdekli a zseton, mert van bőven, ráadásul pótolhatalanok. Ha így nézem, csoda, hogy egyiküket legalább megszereztük.
Másrészről pedig felmerül a kérdés, hogy ha itt mi fórumozók nagyjából be tudtuk lőni, kb kire lehet sansz, és kikért felesleges több kört tenni, ezt miért nem látták azok, akiknek ez a munkájuk. Nem mentünk rá ugyanakkor olyan nyílvánvaló célpontokra, akikre igenis lehetett volna sansz-Draxler, Goretzka, Lemar, stb- és akik komoly erősítést jelenthettek volna. Az, hogy a sallangtól képtelenek vagyunk megszabadulni, ugyancsak gáz. Ennél pocsékabbul nem lehetett volna lehozni ezt a nyarat, és itt még csak nem is Neymarra gondolok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.02. 09:17:34

Kovbal88 írta:Azért a Liverpool se normális, hogy nem adták el 160 millióért a brazil fiút, miközben a felét nem éri.
Nem láttak senkit a piacon, aki jelenleg a helyébe léphetne. Mindenki tele van pénzzel, de jó játékos (főleg elérhető) kevés van.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2189
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.09.02. 09:05:25

Azért a Liverpool se normális, hogy nem adták el 160 millióért a brazil fiút, miközben a felét nem éri.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.09.02. 00:32:20

Normandia írta:
lics írta:Tehát akkor összegezzünk. Tulajdonképpen nincsen semmi különödebb probléma azon kívül, hogy nincs cserecsatárunk az még haggyán védelemben is érzek hiányosságot de lehet ezzel egyedül vagyok plusz a bónusz a középpálya na az hogyan lessz megoldva? Messimama majd Iniesta helyén fog irányítani azt nemhiszem akkor kilessz az irányítónk az évben? Iniestával semmi baj csak kicsit elfárad már a bemelegítésnél meg a bevonulásnál, onnantól kezdve talán van egy félideje, hogy neköpje ki a tüdejét, persze nemhibáztatom én 15perc alatt kifulladnék csak sajnos itt úgyérzem elmegy a bajnokság meg a bl nincs normális középpálya meg védelem de semmi baj Paulinho védekezőközép nyilván ezért igazoltuk a kis brazil fenegyereket. Rakiticet szeretem de ő sem az igazi lássuk be nem fiatal. Most nem akarom leírni meg nemis jutna mindenki eszembe de szám szerint mennyi játékosunk van 30-35 év között? Sztem kicsit sok. Lassan már arról beszélhetünk, hogy egy komplett csapatot kéne venni. Ardarol lemondott az edző pedig szerény véleményem szerint pár gól meg csel meg helyzet lenne a lábába, Rafinhat sem tartom rossz játékosnak de Enrique utolsó idényében kicsit eltüntette persze sérülések is hátráltatták. Vezetőségünk hazudik kit igazolumk kit nem végül senkit pedig nem hiszem el hiszen itt is fel lett sorolva pár név akiket lehetett volna hozni nem 100millákér fiatalok tehetségesek de nem kellettek. Hogy tegyél tönkre bármit? Misem egyszerűbb hát hívd Bartomeut és társait. Kell 2-3 év mire vissza vezetik a Barcelonat oda ahova tartozik a top3ba persze sokáig nemlessz ez így miután kínai, arab, orosz stb milliárdosok vesznek meg klubbokat. Képtelenség velük versenyezni kicsit nagyobb a büdzséjük. Valverdét azért sajnálom, bármi legyen az évbe ő lessz mindenért hibáztatva amikor a vezetőségünk terve egyértelműen az volt: lováltatok? Igen? Leakartok? Akkor ezt nektek! Hát köszönjük. Még egy kérdés Mahrezt elnyelte az ElPrat vagy mi? Semmi hír nincs róla :D
Mondjuk a védelmet nem igen értem miért nincs?
Biztos nem ugyanúgy gondolkodunk de Pique életveszély nem értem mit keres itt najó tudom rokonság, Mascherano nemis védő mégis ott játszatják nem egy biztos pont Vermaalenről említést sem teszem Umtit Jordi Alba Semedo ügyesek de kérdem én ha sérülés meg eltiltás lessz és csak 2-t kéne helyettesíteni kiket fognak behozni?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.09.02. 00:27:14

Elso olyan évem barcaskent amikor félve varom a klasszikusokat meg a komolyabb BL meccseket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.09.02. 00:20:32

MessiNeymarSuarez írta:Egy szó amivel jellemezném: TRAGIKOMÉDIA
Felesleges erre 12 betüs szavakat írogatni, nem ért annyit az egész. :|

Legalább Bertolli margarinék eltakarodnak innen és lesz minimális esély a jövőre Messi hosszabbításával. Persze nem igazoltuk le Coutinhot meg Verrattit, de az semmi ahhoz képest ha a történelem legjobb játékosa ingyen távozik tőlünk =D>

Mellesleg ha már tudták hogy nem jönnek a nagy nevek, Martinezt igazán leigazolhatták volna kivásárlási áron az edző kérésére.
94:39 6 - 1
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.02. 00:16:23

lics írta:Tehát akkor összegezzünk. Tulajdonképpen nincsen semmi különödebb probléma azon kívül, hogy nincs cserecsatárunk az még haggyán védelemben is érzek hiányosságot de lehet ezzel egyedül vagyok plusz a bónusz a középpálya na az hogyan lessz megoldva? Messimama majd Iniesta helyén fog irányítani azt nemhiszem akkor kilessz az irányítónk az évben? Iniestával semmi baj csak kicsit elfárad már a bemelegítésnél meg a bevonulásnál, onnantól kezdve talán van egy félideje, hogy neköpje ki a tüdejét, persze nemhibáztatom én 15perc alatt kifulladnék csak sajnos itt úgyérzem elmegy a bajnokság meg a bl nincs normális középpálya meg védelem de semmi baj Paulinho védekezőközép nyilván ezért igazoltuk a kis brazil fenegyereket. Rakiticet szeretem de ő sem az igazi lássuk be nem fiatal. Most nem akarom leírni meg nemis jutna mindenki eszembe de szám szerint mennyi játékosunk van 30-35 év között? Sztem kicsit sok. Lassan már arról beszélhetünk, hogy egy komplett csapatot kéne venni. Ardarol lemondott az edző pedig szerény véleményem szerint pár gól meg csel meg helyzet lenne a lábába, Rafinhat sem tartom rossz játékosnak de Enrique utolsó idényében kicsit eltüntette persze sérülések is hátráltatták. Vezetőségünk hazudik kit igazolumk kit nem végül senkit pedig nem hiszem el hiszen itt is fel lett sorolva pár név akiket lehetett volna hozni nem 100millákér fiatalok tehetségesek de nem kellettek. Hogy tegyél tönkre bármit? Misem egyszerűbb hát hívd Bartomeut és társait. Kell 2-3 év mire vissza vezetik a Barcelonat oda ahova tartozik a top3ba persze sokáig nemlessz ez így miután kínai, arab, orosz stb milliárdosok vesznek meg klubbokat. Képtelenség velük versenyezni kicsit nagyobb a büdzséjük. Valverdét azért sajnálom, bármi legyen az évbe ő lessz mindenért hibáztatva amikor a vezetőségünk terve egyértelműen az volt: lováltatok? Igen? Leakartok? Akkor ezt nektek! Hát köszönjük. Még egy kérdés Mahrezt elnyelte az ElPrat vagy mi? Semmi hír nincs róla :D
Mondjuk a védelmet nem igen értem miért nincs?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.09.02. 00:14:03

Tehát akkor összegezzünk. Tulajdonképpen nincsen semmi különödebb probléma azon kívül, hogy nincs cserecsatárunk az még haggyán védelemben is érzek hiányosságot de lehet ezzel egyedül vagyok plusz a bónusz a középpálya na az hogyan lessz megoldva? Messimama majd Iniesta helyén fog irányítani azt nemhiszem akkor kilessz az irányítónk az évben? Iniestával semmi baj csak kicsit elfárad már a bemelegítésnél meg a bevonulásnál, onnantól kezdve talán van egy félideje, hogy neköpje ki a tüdejét, persze nemhibáztatom én 15perc alatt kifulladnék csak sajnos itt úgyérzem elmegy a bajnokság meg a bl nincs normális középpálya meg védelem de semmi baj Paulinho védekezőközép nyilván ezért igazoltuk a kis brazil fenegyereket. Rakiticet szeretem de ő sem az igazi lássuk be nem fiatal. Most nem akarom leírni meg nemis jutna mindenki eszembe de szám szerint mennyi játékosunk van 30-35 év között? Sztem kicsit sok. Lassan már arról beszélhetünk, hogy egy komplett csapatot kéne venni. Ardarol lemondott az edző pedig szerény véleményem szerint pár gól meg csel meg helyzet lenne a lábába, Rafinhat sem tartom rossz játékosnak de Enrique utolsó idényében kicsit eltüntette persze sérülések is hátráltatták. Vezetőségünk hazudik kit igazolumk kit nem végül senkit pedig nem hiszem el hiszen itt is fel lett sorolva pár név akiket lehetett volna hozni nem 100millákér fiatalok tehetségesek de nem kellettek. Hogy tegyél tönkre bármit? Misem egyszerűbb hát hívd Bartomeut és társait. Kell 2-3 év mire vissza vezetik a Barcelonat oda ahova tartozik a top3ba persze sokáig nemlessz ez így miután kínai, arab, orosz stb milliárdosok vesznek meg klubbokat. Képtelenség velük versenyezni kicsit nagyobb a büdzséjük. Valverdét azért sajnálom, bármi legyen az évbe ő lessz mindenért hibáztatva amikor a vezetőségünk terve egyértelműen az volt: lováltatok? Igen? Leakartok? Akkor ezt nektek! Hát köszönjük. Még egy kérdés Mahrezt elnyelte az ElPrat vagy mi? Semmi hír nincs róla :D
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2017.09.02. 00:08:59

MessiNeymarSuarez írta:Egy szó amivel jellemezném: TRAGIKOMÉDIA
Én a SZÉGYEN szóval jellemeznem...
Més que un club !
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.02. 00:06:47

Egy szó amivel jellemezném: TRAGIKOMÉDIA
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2017.09.02. 00:01:20

Hála az égnek :D
Més que un club !
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.09.02. 00:00:34

végre vége :mrgreen:
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.09.01. 23:42:40

15 perc. Micsoda izgalmak
Válasz küldése