Rashford az első angol játékos Barcelonában Lineker óta
"Yeah… It’s official." Rashford follows in Lineker’s footsteps. pic.twitter.com/ZvbnDAtbax
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 23, 2025
inkább paco....MatyiG írta:Teljesen fölösleges, ha Munir is marad. .Varatrix írta:Már nem emlékszem hol olvasta, de Paco elvileg marad, számolnak vele.
Dignenek nagy hála, biztos felhívta a srácokat, hogy gyertek gyertek, jó lesz itt nekünk, létrehozzuk az exbarca különítményt.BarcafanTomee írta:Csupa jó hír, és még Gomesért is kaptunk egy kis aprót. Végre találtunk egy csapatot ahova kiszórhatjuk a felesleget, és még kaptunk is tőlük 50+ millát.
A Munir-Paco kettősből szerintem az egyiket majd megveszi vagy kölcsön veszi valamelyik spanyol csapat. Kizártnak tartom, hogy mind a ketten itt maradjanak.
Meg a Samper-Alena kettősre is ezt jósolom.
Marlon lesz még a kérdőjel.
Meg kellene Coutinho EU-s papírja, mert lassan majd nevezni kell a ligára, nem? Nekünk meg 4 emberünk van, szal 1 valakit ki kéne hagyni.
Teljesen fölösleges, ha Munir is marad.Varatrix írta:Már nem emlékszem hol olvasta, de Paco elvileg marad, számolnak vele.
Rafinha toronymagasan jobb Denisnél. Alena meg maradni fog - ez becsületbeli ügy a Clubnak. Legfeljebb télen megy majd kölcsönbe.nemespatro írta:Még Marlon és Paco vissza van. Jó lenne legalább az egyikből idén pénzt látni. Akkor már csak 1-2 fiatal kölcsönadása (Alena, Samper, Cucurella) és a Rafinha/Denis kettős közül egyikük értékesítése maradna vissza. Lehet hogy tökéletes nyarunk lesz az átigazolási ügyekben?
Remélem a faxgépek is eendben voltak!visca el barca írta:ESTE BEBA**UNK!
Hivatalos Barca oldalon ha rámész a News-ra akkor látszik.davi10 írta:30,25 + 1,5 Visszavásárlási opcióval. Egész jó deal.fanbarca írta:Mina to Everton, official.
Gomes-t én még nem látom, de ha igaz, akkor ma a Barca szurkolók fele pezsgőt bont
30,25 + 1,5 Visszavásárlási opcióval. Egész jó deal.fanbarca írta:Mina to Everton, official.
Van rá visszavásárlásink, elég jó üzlet lett így.fanbarca írta:Mina to Everton, official.
Beb.szna ha megválasztanák kapitánynak erre lelépne.MatyiG írta: PSG és Monaco vinné Rakiticet a MD szerint, 100 milláért vihetnék.
2,5 millió euróért megy egy évre kölcsönbe az Evertonhoz.visca el barca írta:hihetetlen h itt fog ránk rohadni. ha még álljuk is a fizuját 100%-ban akkor is le kell passzolni egy getaféhez vagy bárhova, csak itt ne legyen.Feast4 írta:Közbe Gomes orvosin bukta...