Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025
Én is így látom ,ha hazaiak elkezdenek támadni hamar eldőlhet a meccs. A mi javunkra !!!mess2009 írta:TS és Alba kész elmebaj.ez a lassított felvétel erre elég. azt sem lehet mondani hogy nem akarnak... ezt tudják és ez kevés. ha a hazaiak megunják és elkezdenek támadni hamar eldőlhet a meccs.
SR, Rakitic, Busquets halovány, de Semedo sem brillíroz különösen hátul. ennyi sárgát kéne csökkenteni cserékkel és kissé gyorsítani talán akkor kereshetünk valamit.
Idegeire ment a csapaton belüli cirkuszLilfish írta:Ter Stegennel is mivan ma?
Most meg Fatit faultolták sípszó után(mint Messi előtte), természetesen Messinek járt ezért a sárga, a Bilbaosnak meg nemcsababarca írta:komoly volt hogy fél percen belül 4 játékosunkat rúgták térden, de le se fújta, majd dobott 3 sárgát ugyanannyi idő alatt a mieinknek.NovaProspekt írta:Nekik mindent lehet, nekünk semmit. Így könnyű lesz nekik
Mondjuk Semedo 5. percben kapott sárgája előrevetítette ezt.

komoly volt hogy fél percen belül 4 játékosunkat rúgták térden, de le se fújta, majd dobott 3 sárgát ugyanannyi idő alatt a mieinknek.NovaProspekt írta:Nekik mindent lehet, nekünk semmit. Így könnyű lesz nekik

Hat ja, a neheze most jön. Legalább bármi lesz is Bilbaoban valami kicsi öröm jut máraMQuCsabi írta:Ramosnal ott volt a meccslabdaEnnek most annyira orulok, mintha mi jutottunk volna tovabb.