Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Ha így megy tovább a csapatnál Depay a Milané lesz és mi megint csak pislokhatunk,hogy ajánlatot se tettünk,mert a vezetőségnek csak a szája nagy tenni nem hajlandó semmit, Bartomeu már senkit nem fog venni.neki annyi elég,hogy nem ment el Messi így a csapat zsebéből megint sikerült kb 200misit kihúzni és ez csak maga a pénz + játékosokbarcahub írta: ↑2020.09.19. 01:02:17Depay cseréje Suarez. Ez lenne a legjobb felállás.bence0330 írta: ↑2020.09.19. 00:51:35Persze, én sem cserélném el egy hét évvel fiatalabb Lajosra, de ez csak egy elméleti sík, nincs hét évvel ezelőtti Lajos. Egy öreg Lajos van, meg 1-2 lehetséges ember csatárra, és nem tudok jobbat elképzelni ár-érték arányban, mint Depay-t... ha Te igen, mondj nevet.Aki nem brutálisan drága, és elérhető, és azért jó is.
Egyetértek, hogy cserélgetve ő még tud 15+ gólos szezont hozni, de ha a cseréje Griez, akkor nem sokat értünk vele, mert Griez kb 4-et rúgna 50-50%-os felosztásban. Akkor már cserélgessen Depay-jal, aki lehozza kb Lajos számait.
Grízt kipaterolni nyilván, és akkor tumultus sem lenne oda.
Ne haragudj, de egy kit érdekel jelenlegi Suareznél jobb? (ebbe se vagyok biztos amúgy) Nekünk nem jobb kell, hanem olyan akivel versenyképes a csapat BL-ben, vagy Ligában, annyival nem jobb, megint 4-5 évre aláírjunk valakivel aki nem megoldás a problémára. Gól/perc? Komolyan Neymarral, aki szélső, néha támadó középpályás Mbappé mellett... Hasonlítsd össze lassabb Dembelével, mert a saját csapatában van jobb, gólba, asszisztba percbe, amibe csak akarod, ja és nem drágább, bár lassabb és nem technikás, de kérdezem én Suarez mikor volt? Bevállt annak idején? De még hogy! 2x is gólkirály, Cr-Messi érában. Azt kell nézni ami működik/működhetne nálunk, és ne haragudj de Suarez előtt sokkal nagyobb neveknek mint Depay is beletört a bicska csatár poszton a Barcába...bence0330 írta: ↑2020.09.18. 23:31:291 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érte
Természetesen ha Suarez marad, akkor okafogyottabbá válik az érkezése, az uruguayi mellett azért van olyan aki cserének bevethető talán.
Depay cseréje Suarez. Ez lenne a legjobb felállás.bence0330 írta: ↑2020.09.19. 00:51:35Persze, én sem cserélném el egy hét évvel fiatalabb Lajosra, de ez csak egy elméleti sík, nincs hét évvel ezelőtti Lajos. Egy öreg Lajos van, meg 1-2 lehetséges ember csatárra, és nem tudok jobbat elképzelni ár-érték arányban, mint Depay-t... ha Te igen, mondj nevet.Aki nem brutálisan drága, és elérhető, és azért jó is.
Egyetértek, hogy cserélgetve ő még tud 15+ gólos szezont hozni, de ha a cseréje Griez, akkor nem sokat értünk vele, mert Griez kb 4-et rúgna 50-50%-os felosztásban. Akkor már cserélgessen Depay-jal, aki lehozza kb Lajos számait.
Grízt kipaterolni nyilván, és akkor tumultus sem lenne oda.
Persze, én sem cserélném el egy hét évvel fiatalabb Lajosra, de ez csak egy elméleti sík, nincs hét évvel ezelőtti Lajos. Egy öreg Lajos van, meg 1-2 lehetséges ember csatárra, és nem tudok jobbat elképzelni ár-érték arányban, mint Depay-t... ha Te igen, mondj nevet.
7 évvel fiatalabb azért jobb. Egy 26 éves Suarezt senki semmiért és senkire nem cserélne le. Lenne egy megfelelő cseréje Luis még most is jó lenne. 2 meccs game 2 meccs pihivel elit számokat hozna még mindig.bence0330 írta: ↑2020.09.18. 23:31:291 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érteSergiBarjuan írta: ↑2020.09.18. 23:25:19Gyerekek! Megnéztem ezt a Lyon meccset,és csak annyit mondhatok,tegyük össze a kezünket,hogy nincs 25 milliónk Depayra.Na,ő hiányozna még ide.Csak cselben gondolkodik,felelőtlenül sarkalgat össze-vissza,rohadt idegesítően játszott.Ha elvesztette a labdát,megállt reklamálni,szidta a társait,ráadásul semmit nem tudott hozzátenni.Nincs itt helye,maradjon csak ott....
Természetesen ha Suarez marad, akkor okafogyottabbá válik az érkezése, az uruguayi mellett azért van olyan aki cserének bevethető talán.
1 vagy 2 meccsel ezelőtt meg vágott egy mesterhármast, tavaly pedig Suareznél kicsit jobb, Neymarnal csak egy árnyalatnyit rosszabb gól/játékperc mutatót hozott, 26 éves, Suarezzel szemben kb mindenben előnyben van - védekezés, összjáték, gyors, kiugratható, tud cselezni. Létezik nála jobb csatár, de űrt betölteni szerintem bőven jó, Suareznél alighanem jobb 9-es lenne. Nem Haalandhoz és Mbappéhoz kell hasonlítani, akit úgysem szerzünk meg. Mondj jobbat, aki megszerezhető, és nem kell érte 100 Milkót kiperkálni... 25-30 M szerintem nagyon kevés érteSergiBarjuan írta: ↑2020.09.18. 23:25:19Gyerekek! Megnéztem ezt a Lyon meccset,és csak annyit mondhatok,tegyük össze a kezünket,hogy nincs 25 milliónk Depayra.Na,ő hiányozna még ide.Csak cselben gondolkodik,felelőtlenül sarkalgat össze-vissza,rohadt idegesítően játszott.Ha elvesztette a labdát,megállt reklamálni,szidta a társait,ráadásul semmit nem tudott hozzátenni.Nincs itt helye,maradjon csak ott....
Ezt írtam egy lenti hozzászólásomban. Elengedhetetlen hogy a kezdőbe igazolj, de padra minek 40 milliós csere? Arra ott vannak a Masia játékosok. Ezért állunk anyagilag ennyi rosszul, nem csak a Coutinho, Dembele, Griezmann trió miatt. Nem spórolunk se fizetéseken, se igazolásokon, minden centet elverünk.bence0330 írta: ↑2020.09.18. 20:11:17Egyetértek, ezt a viszonyt nagyon gyorsan helyre kellene állítani. Lehet, hogy van, mikor nem jönne ki onnan egy Xavi-Ini-Messi, de a csapat felét szerintem mindig fent lehetne onnan tartani. És azért remélem végre tényleg foglalkoztatva lesznek a jobb fiatalok, mert elegük lesz és elmennek, és majd visszavesszük 250 M-ért Fatit meg 160-ért Puig-ot és csak nézünk hogy megspórolhattunk volna 400 milkót, ha szimplán foglalkoztatjuk őket korrekt módon. Szerintem nekik pl lassan elegük lesz, ha nem lesznek érdem szerinti kezdők.Barcahun írta: ↑2020.09.18. 20:05:09Igazolásokkal kapcsolatban még annyit hogy a legnagyobb igazolásokat eddig a Barca B-ből hoztuk ingyen! Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Busquets, Pedro, Valdes. Ehhez az alaphoz már csak kiegészítő embereket kellett vásárolni, gyakran egyébként La masia-s széllnek eresztett játékosokat visszahozni![]()
Nem mondom arany generáció volt, és Guardiola rálátott ezekre amíg a B-be vezényelt, de látszik az is, hogy az akadémia és B valamint ezek felnőtt csapathoz való viszonya is megcsúszott.
Fatit fel tudják mutatni, de őszintén? Nincs ennyi sérült már ő is jövőre másik csapatba lenne és sose kapott volna lehetőséget.
5 évvel ezelőtti B-ből ma már olyan játékosok lehetnének beépítve INGYEN mint Grimaldo, Traoré, Munir, Patric( Lazioba jobb és belső védő, hasonló tehetség mint, Garcia sőt sokoldalúbb). Sőt sokkal jobbak is lehetnének, mint most, ha Barcába fejlődhettek volna, bár Munir vitatható, de benne is több volt sztm csak rosszul kezelték bár ő kapott lehetőséget.
Nekem bevallom, nem kéne már több igazolás, a fiatalokkal kiegészülve azért komoly változás van a csapatban emberanyagban is. Csak Griez menjen el, mindegy mennyiért. 20-ért is, plusz a bére, az már sok pénz.
Ésszel mindent!davi10 írta: ↑2020.09.18. 19:43:431. Puig, Araujo, Pedri, Trincao, Fati, egyik se tűnik egy motiválatlan gyereknek.cykka22 írta: ↑2020.09.18. 19:06:10Úgy néz ki bárkit szeretnénk senki nem jön és senkit nem fogunk tudni igazolni Bartomeu kinyírta a Barcát. A játékosoknál NO motiváció a kulcsjátékosok mind 33+ játékosok. A fiatalok nem nagyon tapasztaltak 1-2 kivétellel. Most itt az újabb pletyka és valamennyi alapja biztos van,ha már felvetődött,hogy Messi-Fati viszonya megromlott,mert Fati dobta Messi tesóját mint menedzserét. NO ötlet igazolásra csak várnak a nagy semmire,mert senki nem fizet egy játékosunkért se,ha már megakarja venni, bocsánat még nem akarja venni csak leigazolni.nagy világsztárok Messivel együtt. és senki nem akarja egyiket se megvenni.csoda! Nem! teljesítmény nincs, covid19 van, pénz nem sok,de mi Dembeleért még mindig 60-80m eurót akarunk kérni, bár 3év alatt nincs 1teljes szezonja.vicc Griezmann már akkor nem ért 90misit amikor mi kivásárlási áron elhoztuk stb. Ki áll emögött? Bartomeu! és egyéb szakmai vezetők. Messi,Griezmann,Dembele,Suarez,Busi,Alba,S.R mind mehet!
2. Sorold már fel a 33+os kulcsjátékosainkat. Messi, Pique és Lajos 33, utóbbi fél lábbal már kinn a csapatból.
3. Kétlem, hogy Messi ezzel foglalkozna, hogy Fati-nak ki a menedzsere.
4. Teljesítmény nincs - el se kezdődött a szezon.
A névsorral viszont nagyjából egyetértek. Ötlet meg lenne igazolásra, de pénz az tényleg nincs
Nem akarok kötözködni, de azért na...
Egyetértek, ezt a viszonyt nagyon gyorsan helyre kellene állítani. Lehet, hogy van, mikor nem jönne ki onnan egy Xavi-Ini-Messi, de a csapat felét szerintem mindig fent lehetne onnan tartani. És azért remélem végre tényleg foglalkoztatva lesznek a jobb fiatalok, mert elegük lesz és elmennek, és majd visszavesszük 250 M-ért Fatit meg 160-ért Puig-ot és csak nézünk hogy megspórolhattunk volna 400 milkót, ha szimplán foglalkoztatjuk őket korrekt módon. Szerintem nekik pl lassan elegük lesz, ha nem lesznek érdem szerinti kezdők.Barcahun írta: ↑2020.09.18. 20:05:09Igazolásokkal kapcsolatban még annyit hogy a legnagyobb igazolásokat eddig a Barca B-ből hoztuk ingyen! Messi, Xavi, Iniesta, Puyol, Busquets, Pedro, Valdes. Ehhez az alaphoz már csak kiegészítő embereket kellett vásárolni, gyakran egyébként La masia-s széllnek eresztett játékosokat visszahozni![]()
Nem mondom arany generáció volt, és Guardiola rálátott ezekre amíg a B-be vezényelt, de látszik az is, hogy az akadémia és B valamint ezek felnőtt csapathoz való viszonya is megcsúszott.
Fatit fel tudják mutatni, de őszintén? Nincs ennyi sérült már ő is jövőre másik csapatba lenne és sose kapott volna lehetőséget.
5 évvel ezelőtti B-ből ma már olyan játékosok lehetnének beépítve INGYEN mint Grimaldo, Traoré, Munir, Patric( Lazioba jobb és belső védő, hasonló tehetség mint, Garcia sőt sokoldalúbb). Sőt sokkal jobbak is lehetnének, mint most, ha Barcába fejlődhettek volna, bár Munir vitatható, de benne is több volt sztm csak rosszul kezelték bár ő kapott lehetőséget.
1. Puig, Araujo, Pedri, Trincao, Fati, egyik se tűnik egy motiválatlan gyereknek.cykka22 írta: ↑2020.09.18. 19:06:10Úgy néz ki bárkit szeretnénk senki nem jön és senkit nem fogunk tudni igazolni Bartomeu kinyírta a Barcát. A játékosoknál NO motiváció a kulcsjátékosok mind 33+ játékosok. A fiatalok nem nagyon tapasztaltak 1-2 kivétellel. Most itt az újabb pletyka és valamennyi alapja biztos van,ha már felvetődött,hogy Messi-Fati viszonya megromlott,mert Fati dobta Messi tesóját mint menedzserét. NO ötlet igazolásra csak várnak a nagy semmire,mert senki nem fizet egy játékosunkért se,ha már megakarja venni, bocsánat még nem akarja venni csak leigazolni.nagy világsztárok Messivel együtt. és senki nem akarja egyiket se megvenni.csoda! Nem! teljesítmény nincs, covid19 van, pénz nem sok,de mi Dembeleért még mindig 60-80m eurót akarunk kérni, bár 3év alatt nincs 1teljes szezonja.vicc Griezmann már akkor nem ért 90misit amikor mi kivásárlási áron elhoztuk stb. Ki áll emögött? Bartomeu! és egyéb szakmai vezetők. Messi,Griezmann,Dembele,Suarez,Busi,Alba,S.R mind mehet!
"We're working towards the new season and I think we will go into it with the same group of players that we have now for pre-season."visca el barca írta: ↑2020.09.18. 15:09:17Lajos helyere egy csatart vhonnan kukazni kell, meg egy szurot mert a de jong pjanic kettos keves, buszkecc meg sr nem szint puig meg nem odavalo. 2 ember kellene vhogy es meg is lennenk.
El akart menni, de mikor Messi belógatta lép, megyőzték maradjon, gondolom most mégis menj már kicsit gáz lenne a vezetésnek
Menjen. Így is túl sokan vagyunk előre szélre.
Hova megy lajos? Juventus leigazolta a Dzekot.visca el barca írta: ↑2020.09.18. 15:09:17Lajos helyere egy csatart vhonnan kukazni kell, meg egy szurot mert a de jong pjanic kettos keves, buszkecc meg sr nem szint puig meg nem odavalo. 2 ember kellene vhogy es meg is lennenk.