Formula 1

Minden ami nem foci, de sport
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.31. 20:47:35

cps46,el kell keserítselek,idén tuti nem lesz Raikönnen világbajnok :!:
Tavaly megérdemelte volna,ezt aláírom,részemről inkább ő,mint Alonso :!:

DE, MINDÖRÖKKÉ SCHUMI :!: :twisted:

GO SCHUMI! :arrow: A LEGNAGYOBB BAJNOK,A BAJNOKOK KÖZÖTT :!:
(nem a mostani mezőnyre gondolok....)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.07.31. 12:46:44

A lényeg, hogy GO GO GO VILLENEUVE ÉS RAIKKONEN.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.07.31. 00:22:34

Los Banditos írta:Plíz mondj nekem párat mert a Villenuve aféron kivül másról nem tudok :!:
pl: Damon Hill affér.

Egyébként szerintem manapság az F1-ben már nincs értelme annak szúrkolni, aki a legjobb pilóta. 3-an kiemelkednek a mezőnyből (Schumacher, Alonso, Raikkönen), és köztük csak az dönt, hogy éppen kié a legjobb autó. Vannak még olyanok (Button, Webber, stb.), akiket úgy harangoztak be, hogy majd ők határozzák meg a következő évtizedet. Ők tényleg jók, de ha nem jutnak normális autóhoz, csak kiegészítő szerepet játszhatnak. Emellett a versenyzői kvalitásokat egyre jobban felváltja, hogy ki milyen jól tudja össze-vissza nyomogatni a műszerfalon lévő 10000 gombot. A másik a gumigyártók versenye. A Bridgestone-Michelin párhacot akár playstasion-ön is lejátszhatnák, mert a pilóták csak asszisztálnak hozzá. Sajnos engem nagyon elszomorít, hogy egy futamon az jelenti a legnagyobb izgalmat, hogy ki, mikor, hányszor megy ki a boxba, és Gyulám, ez vajon eltolt kettő? Az utóbbi 5 évben már teljesen átálltam a MotoGP-re, de sajnos ott is kezd az egész inkább a motorokról szólni, mint a versenyzőkről. Haydennél van minimum 4-5 jobb versenyző, persze ha Rossinak adnának olyan motort, amivel legalább végig lehet menni, akkor nem lenne miről beszélni, de így sajnos az lehet világbajnok, aki mindig beér a 3.-4. hely környékén, meg néha nyer, ha épp mindenki más szenved. A Forma 1-re visszatérve, szerintem ez már csak akkor lehet izgalmas, ha a legjobb autóba beleültetik a 2 legjobb pilótát, aztán engedik őket játszani, mert arra nincs sok esély, amire 97-ben, hogy Damon Hill az uccsó körig vezet az Arrows-zal, sőt szerintem mostanában nem is volt olyan, hogy valakinek az 1. helyen romlott el a kocsija, leszámítva a Raikkönen-féle első kerék kitörését, de azt tudtuk, hogy az elég rizikós szitu volt. Szóval akárhogy is lesz, remélem idén Raikkönen lesz a világbajnok.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.30. 22:44:16

El kell hogy keserítselek LG, Ronaldinho félvér.

Los Banditos te meg azonnal vedd kisebbre az avatarod ,mert irgum-burgum!!!
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.30. 20:54:07

barca99 írta:Kíváncs voltam hány Sumi-fan fog a torkomnak ugrani.... :D De tényleg akkor vált jobbá a Ferrari amikor Sumi odament. Értem ezalatt h ekkor lettek ennyire pontosak, ennyire megbízhatóak, stb.... remélem érted :D (hasonlíts össze egy ferrari és egy mclaren boxkiállást - a ferkánál hányszor hibáztak mióta sumi ott van?)
Abban igazad van,hogy az elmúlt években amit a McLaren csinál az szinte komédia!
A Ferrarinál is előfordultSchumi idejében is, főleg a 90-es évek második felénél,de nem ilyen gyakorian,és mostanában nem is lehet erre panasz :arrow: Profi Csapat,Profi pilótákkal :!: :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
juvefan23
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006.07.30. 20:33:03
Tartózkodási hely: Biatorbágy

2006.07.30. 20:42:18

Szép volt FIÚK!!!
FORZA SCHUMI!!!
FORZA MASSA!!

FORZA FERRARI!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.07.30. 20:40:25

Kíváncs voltam hány Sumi-fan fog a torkomnak ugrani.... :D De tényleg akkor vált jobbá a Ferrari amikor Sumi odament. Értem ezalatt h ekkor lettek ennyire pontosak, ennyire megbízhatóak, stb.... remélem érted :D (hasonlíts össze egy ferrari és egy mclaren boxkiállást - a ferkánál hányszor hibáztak mióta sumi ott van?)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.30. 20:07:01

barca99 írta:Én nem értem ezt az egészet... A McLarennek miért kell mindig kibabrálnia a saját pilótáival? Raikönnen már kétszeres világbajnok lehetne, de mindig problémák vannak a kocsival. Most is ez a box-utca látogatás?! Látott már vki ilyet a Ferrarinál? Alonso nekem se túl szimpi de elismerem h jó pilóta nagyon jó reflexei vannak de hát benne van a mediterrán vér, hamar felmegy a pumpa...(tavaly Montreal :) ). Sumi meg; nyert ő már életében eleget hagyja inkább a VB-címeket a fiataloknak. Sztem úgy se hozza be a reakordját már senki( legalábbis a a köv. 10-20 évben) főleg úgy h 4 címet annak köszönhet h a Ferrarin kívül senki nem tudott versenyképes kocsit csinálni. Persze ez nem az ő hibája, elvileg a Ferrari az ő érkezésekor kapta össze magát.
Mióta nézel te F1-et? :)
A Ferrari Schumi érkezésekor kapta össze magát :?: Jó vicc!
Schumi,Jean Todt,Ross Brawn 1996 óta ott van a Ferrarinal,de Schumi 2000-ben nyerte meg 1.Ferraris Vb címét! Kellett 5 év,hogy oda jutassák a Ferrarit ahova végül kerültek,és ami megilleti őket :!:
A másik 4címet annak köszönhet,h..... miért Senna,Prost is annak köszönhette,h mindig 1.,2. helyen végeztek 1-2évben,nem :?:
Ez így szokott lenni,de ez változik,ráadásul gyorsan. Pl: ebben az évben hogy kezdett a Renault?,most meg szenved,remélem még jó sokat :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.07.30. 20:05:05

Los Banditos írta:Niggerek azok a feketék Ronaldinho brazil,egyébként is nem nigger hanem néger.
A barnák is azok. De haggyuk inkább, pont azt mondtam h engem nem érdekel, csak focizzon jol :!:
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.07.30. 20:04:04

A helyes megfogalmazás inkább az hogy ember!! Ez a fontos!!

Továbbra is hajrá Montoya és merci!!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.07.30. 20:01:54

Niggerek azok a feketék Ronaldinho brazil,egyébként is nem nigger hanem néger.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.07.30. 19:56:50

Charlie írta:Nyugodtan is utálom!Tett érte a nyilatkozataival, cselekedeteivel.

Ronaldinho nem torzfejű, a fogai elállnak, de ez vissazvezethető gyermekkorára. A másik, nem nigger :wink:
C.
Hát lehet most 1 világ dől össze benned, de nigger. :wink:
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.07.30. 19:56:35

Charlie írta:Tett érte a nyilatkozataival, cselekedeteivel.
Plíz mondj nekem párat mert a Villenuve aféron kivül másról nem tudok :!:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.07.30. 19:55:21

Én nem értem ezt az egészet... A McLarennek miért kell mindig kibabrálnia a saját pilótáival? Raikönnen már kétszeres világbajnok lehetne, de mindig problémák vannak a kocsival. Most is ez a box-utca látogatás?! Látott már vki ilyet a Ferrarinál? Alonso nekem se túl szimpi de elismerem h jó pilóta nagyon jó reflexei vannak de hát benne van a mediterrán vér, hamar felmegy a pumpa...(tavaly Montreal :) ). Sumi meg; nyert ő már életében eleget hagyja inkább a VB-címeket a fiataloknak. Sztem úgy se hozza be a reakordját már senki( legalábbis a a köv. 10-20 évben) főleg úgy h 4 címet annak köszönhet h a Ferrarin kívül senki nem tudott versenyképes kocsit csinálni. Persze ez nem az ő hibája, elvileg a Ferrari az ő érkezésekor kapta össze magát.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.30. 19:50:26

Nyugodtan is utálom!Tett érte a nyilatkozataival, cselekedeteivel.

Ronaldinho nem torzfejű, a fogai elállnak, de ez vissazvezethető gyermekkorára. A másik, nem nigger :wink:
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.07.30. 19:44:46

Charlie írta:Szimpátiáról van szó...és felmerül Schumacher neve, jó vicc.

Hogy lehet annak a torzfejű nácinak szurkolni?! Ezt valaki elmagyarázhatná nekem.
C.
Hogy lehet 1 torzfejű niggerenek(Ronaldinho) szurkolni :?: Ennyi erővel ezt is lehetne kérdezni, de hát a sportolokat nem két szép szemükért szeretjük. Perxe ettől még nyugodtam utálhatod.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.30. 19:31:26

Semmi extrát,de ráragadt ez a jelző,mivel ő úgy gondolja,hogy ő mindenki felett álló :evil:

Pl tegnap időmérőn,Schumi kijött előtte a boxból,és rázta ott az öklét neki,meg még sok esett volt,saját csapattársának is,meg sok teljesen normális körülmény között is bedurran az agya.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.30. 19:11:24

Mit mutogatott amúgy?
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.30. 19:10:28

Charlie írta:Oké :) Nem vok F1 fan, nem szeretem, az érdeklődésem is inkább a Schumacher gyűlöletből áll, szóval többet nem szólalok meg inkább :D Úgyse tok érdemlegest hozzáfűzni!
C.
Semmi baj azzal,hogy nem bírod Schumit,mindenkinek megvan a joga,h kit akar utálni,és kit nem.

Csak leírtam,h pl miért lehet Schumiért szórítani :arrow: én már 1995 óta Schumacher fan vagyok. Átéltem a rossz korszakait,és a dicsőséges menetelését is. Most pedig nagyon szurkolok,hogy meg fogja Alonsot,nem lenne semmi ekkora hátrányból legyőzni a "mutogatóst"!

GO SCHUMI :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.30. 19:03:26

Oké :) Nem vok F1 fan, nem szeretem, az érdeklődésem is inkább a Schumacher gyűlöletből áll, szóval többet nem szólalok meg inkább :D Úgyse tok érdemlegest hozzáfűzni!
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.07.30. 18:59:38

Charlie írta:Szimpátiáról van szó...és felmerül Schumacher neve, jó vicc.

Hogy lehet annak a torzfejű nácinak szurkolni?! Ezt valaki elmagyarázhatná nekem.
C.
A Barcával kapcsolatban lévő hozzászólásaiddal egyet szoktam érteni,ezzel viszont nem,és a megfogalmazással sem :!:

Schumi hibázott (Villeneuvet kilökte),de mindenki képes hibázni,attól még ő a legnagyobb :!:
Eredményei magáért beszélnek,nehéz helyzetben is kiállt a Ferrari mellett,és véghezvitte amit.. :!:

Los Banditos: 2000 óta vezette csúcsra a Ferrarit,és már csak 6 futam van :!:

Alonso egy tetű,beképzelt [auto_cenzúra] :!:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.07.30. 18:11:06

Torzfejü náci ide,torzfejü náci oda Schumi mindig is megmutatta hogy ő a legjobb versenyző ehez kétség sem fért.Látszik hogy élvezi amit csinál ugyanolyan bátor mint amilyen a kezdettekor volt így hogy van egy szép felesége és három gyereke.Tulajdonképpen 2001-től újra ő vezette csúcsra a Ferrarit.Megnyeri idén a VB-T és folytatni fogja és elfogja utasítani a BMW 100 millió dolláros ajánlatát :!:
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.07.30. 18:06:37

Én mindíg is Montoya-nak szurkoltam, hát ezt jövőre már nem a Forma 1-ben fogom megtenni! :(
Én sem Alonsot, sem Schumachert nem bírom, mindkettő unszimpatikus, igaz azzal, hogy a barcelonai futam előtt kapott egy Barca mezt és abban feszített, nagyot nőtt a szememben! :D
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.07.30. 18:02:27

Szimpátiáról van szó...és felmerül Schumacher neve, jó vicc.

Hogy lehet annak a torzfejű nácinak szurkolni?! Ezt valaki elmagyarázhatná nekem.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Válasz küldése