Atlantis írta: ↑2020.12.08. 20:14:50
Bármilyen felállást küld fel, itt a fórum 80%-a elkezdi ekézni. Ha fiatalok játszanak az a baj, hogy miért nem veszi komolyan a meccset. Ha a régi arcok, akkor meg az hogy miért nem a fiataloknak ad lehetőséget a bizonyításra. A komplett középpálya ki lett itt már kukázva Puigot leszámítva. Stegen és Dest a két ember akinek a szerepeltetése ellen még nem olvastam kifogást.
Ez még igaz is, kár, hogy kb minden meccsen be is jön a dolog.

A védelembe nehéz most belenyúlni, de Lenglet nagyobb hibát vétett, mint Mingu, és már nagyon sokadszor, mégis ő maradt a kezdőben. Szűrőknél tényleg kb semmi opció, bár ez sem lenne igaz, ha nem 4-2-3-1-et nyomatna, mintha muszáj lenne. Elöl Pedri, Trincao soha nem lő gólt támadó létükre, de még csak kulcspasszokig sem jutnak el, Pedri balszélen mindig pont akkora 0, mint amit mindenki megjósol a fórumon. Az 1-2 erőszakkal mellőzött játékos mindig vagy jól, vagy erős közepesen száll be arra a 20 percre, amit 10 meccsenként kap, aztán utána mégsem játszik soha. Hogy mindez tök eredménytelen, azt bizonyítja a rengeteg elbukott meccs.
Reméljük, megint mázlink lesz, mint a múltkor, amikor 3-szor múlott centiken a Juve gólja, és még CR7 sem volt ott. Ne legyen igazam, és gyűrjük le őket rendesen.
ter Stegen; Baldé - Cubarsí - Araujo - Koundé; - Christensen - Pedri; Raphinha - Olmo - Yamal; Lewy