Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Ez a buta fiú, olyan gyors hogy a Fradi játékosai csak nézték mit csinál. Igaz a többieket is. Nem értem azokat akik Neymarban látják a tehetséget és Dembiben nem. Ha ez a fiú nem a Barcában lesz klasszis az csakis a Barcelona hibája. le merem fogadni, hogy máshol meg fogja mutatni mire képes.Mert brutális tehetség a srác. Henry óta az első , olyan igazolás számomra akinek örülök, hogy gránátkék -piros mezben látom.Barca_10 írta: ↑2021.02.02. 16:48:27Az a baj vele hogy a profi futballista általában 19-24 éves kor között fejlődik teljes játékossá. Ebben az időszakban ő szinte végig sérült volt, amennyire tudom a Dortmundnál elkerülték a sérülések, nálunk pedig ezek miatt sem tudta megugrani a szintet. Vannak későn érő játékosok, de neki szerintem nincs meg az intelligenciája ahhoz hogy felérjen arra a szintre amire a tehetsége megkövetelné. Én megtartanám, de külön edzőt is tennék mellé aki elmagyarázza neki az erősségeit és arra kezd el építeni, extra munkával. Nem CR mentalitást várok tőle, hanem folyamatos fejlődést. Akkor nagy fegyver lehetne.
Szerintem ha ez a buta néger berúgja azt a ziccert, akkor azóta is tripláztunk volna minden évben, a kovid sem lenne, és csődben sem lenne a klub. Minden az ő hibája, takarodjon innét már végre!Sinya22 írta: ↑2021.02.03. 18:36:18Vagy kihagyta,majd a csapat összeomlott lelkileg,ezért vertek agyon. Sőt,ebben lehet valami,lehet Dembelé kihagyott ziccere indította el az egész lavinát.ventiladors írta: ↑2021.02.03. 18:06:57
Biztosan azért hagyta ki, mert tudta a visszavágón úgyis agyonvernek. Csúnyább lett volna ha 5-4 gyel ejtenek ki.![]()
Vagy kihagyta,majd a csapat összeomlott lelkileg,ezért vertek agyon. Sőt,ebben lehet valami,lehet Dembelé kihagyott ziccere indította el az egész lavinát.ventiladors írta: ↑2021.02.03. 18:06:57
Biztosan azért hagyta ki, mert tudta a visszavágón úgyis agyonvernek. Csúnyább lett volna ha 5-4 gyel ejtenek ki.
Kár a gőzért,valakinek ez maradt meg az egész párharcból. Az nem,hogy agyon lettünk verve a visszavágón
+1. Én pont ezért nézem szívesebben Puigot Pedrinél. Aki elöl van, játsszon előrefelé, agresszíven, váratlanul, és kész. Nálam minden más humbug. Dembélé még most ősszel is játszott ennél pontosabban, meg fog is, de a kedve kb töretlen. Én csak azt hiányolom tőle, hogy mikor megindul nagy tempóban, meerje végigvinni, mert sokszor megáll és bevárja a társakat, akkor is, ha már csak egy ember van előtte. Remélem ez nem egy tiki-taka becsicskítás kezdete.Sinya22 írta: ↑2021.02.03. 12:37:06Nézd vissza nyugodtan Griezmann őszi teljesítményét,,meglepődsz majd mi mindenre volt képes.
Egyébként igen,Dembelé elég rossz formában van,de adom Csaba véleményét,inkább nézem azt hogy 5/4 csele nem sikerül, de abból az 1-ből meg lesz valami értékelhető dolog, mint a 25. hátratett labdát Lengletnek.
Nézd vissza nyugodtan Griezmann őszi teljesítményét,,meglepődsz majd mi mindenre volt képes.
nem dembelé miatt estünk ki a pool ellen, de az a ziccere és a benny hill showba illő "befejezése" olyan volt, amire csak ő képes azóta is a keretben. nem most kell eladni, de előtted se ezt írták, csak azt, hogy ha top csapat akarunk lenni, akkor abba ő nem fog illeni, mert képtelen konstans szintet hozni. és ezt nem cáfolja az se, hogy Trincao, Busquets meg Brait is kuka.drobika írta: ↑2021.02.03. 10:14:55Valaki azt gondolja, ha berúgja a helyzetét akkor az Anfielden lett volna esélyünk? Hát nem! Ha öttel mentünk volna k, akkor hatot kaptunk volna!
Én meg azt nem tudom elfelejteni hogyan kaptuk a végső kegyelemdöfést ! Amkor még szögletnél sem tudtunk felállni,még asszsztálni sem a gólnál! Teljesen hitehagyott, enervált, impotens bagázs volt. Éppúgy mint a szörnyű 8-2 -es meccsen ! Nehogy már Dembelé miatt estünk ki a Pool ellen!
Ki lenne jobb jobbszélső a keretben? Ki az aki a sérült Fatin kívül és persze Messin kívűl egy az egyet fel mer vállalni?
Nem top szintű játékos...Trincao az,? Busi az? Brait az? Ezzel kell főzni.
Valaki azt gondolja, ha berúgja a helyzetét akkor az Anfielden lett volna esélyünk? Hát nem! Ha öttel mentünk volna k, akkor hatot kaptunk volna!Xavier Hernandez írta: ↑2021.02.02. 16:35:46Nem tudom neki elfelejteni a Pool elleni utolsó percekben kihagyott helyzetét, amikor Messi látványosan elterült a bénázása láttán. Teljesítménye teljesen random, amit összességében nyújt, az nem Barca szint. Persze, van benne egy jó adag tehetség, ami ritka a mostani keretben, de az agyat nem lehet pótolni, iszonyat idegesítő nézni az ostoba megoldásait, aztán váratlanul (véletlenül?) húz egy jót, és megint reménykedni kezd az ember, hogy a csávó tulajdonképp egy zseni. Évek óta ez megy.
Mára talán kinőtte a korábbi fegyelmezetlenkedéseit, mielőbb meg kellene szabadulni tőle, amíg játékra alkalmas állapotban van, hátha fizetnek érte valami szép összeget. Tartok attól, hogy hamarosan beesik a szokásos sérülés, és ismét hónapokra kidől, és szezon végén megint a nyakunkon ragad.
Rohadt messze van a "top kategória" fogalmától, az első perctől kezdve nem értettem, mit keres itt.
Szerintem a második félidőre a gólban való részvételen kívül is feljavult.Nero. írta: ↑2021.02.01. 18:24:43A gólunkban vastagon benne volt, de előtte teljesen súlytalan volt megint. Ráadásul egyre többször pazarol, ront el olyan szituációkat amikor 2v2, 3v3 van stb. kontrázunk és sok a terület.
Mert ugye az volt “megbeszélve” hogy hát a tiki-taka meg a be tömörült védelem nem fekszik neki, de ha kontrára kerül a sor akkor ő az elsőszámú gyilkos. Én ezt nem vettem még észre. Látszik rajta hogy robbanékony meg próbál cselezgetni, de túl sok valós eredménye nincs.
az a zavaró a gyerekben, h megindul egy ilyen elemi erővel, és mindig azt hiszed, h itt most szét lesz szaggatva mindenki, aztán a végén húz vmi full butaságot, és semmi nem lesz az egészből