Remélhetőleg a nagy legendák nyomdokaiba lép
This is just... pic.twitter.com/FxBzTvE62n
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 16, 2025
Jó, de miért indul jobb helyzetből a következő edzőnél 2 év padozas után, mintha most elment volna kölcsönbe és játszott volna. Kár, hogy ne látunk bele a háttérbe, de így kívülről két full makacs ember szerencsétlen talalkozasanak tűnik ez, amiből mindketten vesztesként kerülnek ki a hülyeségük miatt.
Én is így gondolom. Szerintem nagyon jól tudja, hogy Koemannal nem fognak hosszabbítani, akár jön Xavi, akár nem. A következő edzőnél pedig már más lehet a helyzet.
Szerintem is így gondolkodik, de fél év, aztán ha RK még mindig itt lesz, még egyszer fél év opció nélküli kölcsönnel legalább nem épülne le közben, és utána Xavi rendelkezésére állhatna jobb mentális és fizikális állapotban + akár válogatottként már.
Csak erre reagálnék... szerintem pontosan tudja, hogy Koeman csak azért maradt mert Xavi még a vb-ig Katarozik, plusz így nem kellett fizetni a végkielégítését. Sok szempontból 3 meccs után már s jövő évi szezont várom.bence0330 írta: ↑2021.08.30. 20:17:26Megígértem magamnak, hogy többször nem írok ezzel kapcsolatban...
...
Sima húzóember lehetne a középpályán, és konkrétan húzó, mert ő húzza fel és diktálja a tempót. De ettől még ő az idióta, ha a következő 1,5 napban nem gondolja meg magát, akár még az is lehet, hogy az egész karrierjének lőttek. De lehet, hogy ez már meg is történt. Hősi halált halt a semmiért...![]()
Megígértem magamnak, hogy többször nem írok ezzel kapcsolatban, mert egy időben tényleg túl sokat siránkoztam itt miatta, és tényleg idegesítettem ezzel pár embert, és ez semmiképp sem szándékom, de gondoltam most még egyszer leírom a véleményem, mert kicsit specifikusan is tudok reagálni erre a témára. Szóval bocsi előre is.
nézd meg a fiatal Iniestat, Messit, vagy Neymart.Nocturn4L írta: ↑2021.08.30. 18:27:04Gavi 17 évesen 1.73m mig Puig 22 évesen 1.69m. Puig alacsony és nulla izom van rajta. Gavi mindenben jobb nála már most felépitésben. Nem értem miért panaszkodik mindenki. Puigra ráférne egy izmositás és biztosan játszana, de jelenleg alacsony és pehelysúlyú. Esélye nincs egy értelmes KP és védelem ellen. Ez van.
A poén, hogy pont ugyanazt játsszák, szóval innentől már tényleg egyértelmű, hogy személyes az ügy. Puignak még két napja van észhez térni...bunga írta: ↑2021.08.29. 20:51:31Puig és Koeman még legalább fél évig tovább játssza a "Juszt se megyek el" "juszt se játszatlak" játékot. De közben felkerült egy másik, apró termetű, technikás középpályás. Gavi ma mutatkozott be - és nagy tehetségnek látszik. Ketten egyszerre aligha férnek a csapatba. Még összehasonlítani se lehet őket, ha egyik kap perceket, a másik nem.
Komolyan nem értelek.
Volt eddig 3 edzője az első csapatnál, abból 1-nél játszott. Ez nem 10-ből 9, hanem 3-ból 1.Andris írta: ↑2021.08.19. 13:07:35
De mindegy, nincs ehhez türelmemMindenki higyjen amit akar, Puig nem azért nem játszik mert olyan hiányosságai vannak. Biztos vannak neki, mert mindenkinek vannak. De nem azért nem játszik.
Setien nem volt fasírtban a sráccal, játszatta is kezdőnek jó pár meccsen, és Fatival együtt ők voltak a húzóemberek a csapatban. Nem arról van szó, hogy Setien jobb összességében, hanem hogy láttuk játszani Puigot stabil kezdőként, a világon semmiféle problémát nem jelent neki a spanyol első osztályban illetve a Barcában kezdeni, mindene megvan hozzá.
Az egyetlen hunyó a mi mogorva vörös képű egomániás edzőnk, aki eleve csak a klub nehézségei miatt ülhet a padon, és pontosan tudjuk milyen jellem. Puig 10ből 9 edzőnél alap ember lenne, ha nem a kezdőben, akkor is első középpályás csereként, vagy rotációban.
Na pont ezaz. Nekem ez is visszás. Nem is ismerte, de akkor már utáltacsababarca írta: ↑2021.08.19. 13:22:53
EGyetértek veled ezekben a dolgokban, amiket írsz, de itt el kell fogadni, hogy ezek mellett bizony van benne szimpátia kérdés is. Tavaly megmondta, hogy neki nem kell, úgy hogy nem is ismerte, Puig maradt, és ennyi volt a sztori.
Nem a foci halad ilyen irányba. Nem értek egyet.davi10 írta: ↑2021.08.19. 12:59:55És szerinted miért erőltettünk Paulinho-kat? Mert ilyen irányba halad a foci. Nézd meg Pep csapatát, Ő se rak be ilyen gyerektermetű játékosokat.Kalapos írta: ↑2021.08.19. 12:35:56Emellé hiába írjátok le 1000x hogy gyenge és alacsony. Barcelonában ez soha nem számított, kivéve az utóbbi pár évet amikor a Paulinhókat erőltettük. Puig akaratos a pályán is, és remekül érzi mikor kell odalépni, valamint a passzsávokat is jól ellálja. Labdát szerezni nem csak úgy lehet hogy fellökjük a másikat. Ráadásul a fürgeség jobb mint a tömeg, még test a test elleni párharcokban is. Puig meg pont fürge. Na mind1, Koeman biztos jobban tudja, hiszen tavaly is bizonyította hogy tudja mikor kire van szükség a pályán... Szurkolónak azért jó lenne mert senki se kéri rajtunk számon ha nem lett igazunk, és nekünk szabad utólag okoskodni![]()
A passzsávok elállásába pl. pont a "semmi extra" Pedri jobb, mint Puig. Meg talán az összes többi kp is.
Az U válogatottba simán beférhetne, Szalai is volt, hogy alig játszott szezon közbe, aztán mégis végigtolja az összes válogatott meccset.
Nem a képességei a kérdésesek, hanem a hiányosságai, amiket egy szurkoló figyelmen kívül hagy (talán észre se veszi), egy edző meg nem.
Másnál miért nem látja a hiányosságokat?
Meg is volt az eredménye ennek hogy "modern"davi10 írta: ↑2021.08.19. 12:59:55És szerinted miért erőltettünk Paulinho-kat? Mert ilyen irányba halad a foci. Nézd meg Pep csapatát, Ő se rak be ilyen gyerektermetű játékosokat.
A passzsávok elállásába pl. pont a "semmi extra" Pedri jobb, mint Puig. Meg talán az összes többi kp is.
Az U válogatottba simán beférhetne, Szalai is volt, hogy alig játszott szezon közbe, aztán mégis végigtolja az összes válogatott meccset.
És szerinted miért erőltettünk Paulinho-kat? Mert ilyen irányba halad a foci. Nézd meg Pep csapatát, Ő se rak be ilyen gyerektermetű játékosokat.Kalapos írta: ↑2021.08.19. 12:35:56Emellé hiába írjátok le 1000x hogy gyenge és alacsony. Barcelonában ez soha nem számított, kivéve az utóbbi pár évet amikor a Paulinhókat erőltettük. Puig akaratos a pályán is, és remekül érzi mikor kell odalépni, valamint a passzsávokat is jól ellálja. Labdát szerezni nem csak úgy lehet hogy fellökjük a másikat. Ráadásul a fürgeség jobb mint a tömeg, még test a test elleni párharcokban is. Puig meg pont fürge. Na mind1, Koeman biztos jobban tudja, hiszen tavaly is bizonyította hogy tudja mikor kire van szükség a pályán... Szurkolónak azért jó lenne mert senki se kéri rajtunk számon ha nem lett igazunk, és nekünk szabad utólag okoskodni![]()
Nem a képességei a kérdésesek, hanem a hiányosságai, amiket egy szurkoló figyelmen kívül hagy (talán észre se veszi), egy edző meg nem.