Boixos írta:ahogy így elnézem, ez volt az a meccs, amin ha reggelig játszunk és a bíró is úgy száll be a buliba, ahogy megtette -, akkor sem rúgunk több gólt.
jogos. tavaly ilyen volt az első forduló az Alavés ellen, sőt utána kellett még 4-5 meccs, amíg a csapat belejött a játékba. ha a kapuralövéseket nézzük, akkor bánkódhatunk az X miatt, dehát minden meccsen nem nyerhetünk.
a bírót is lehetne akár okolni, a két Eto'o-t ért szabálytalanságért a 16-oson belül, valamint a "kezezésért", de azt se feledjük, hogy a spori kétszer is visszafújt Valenkia támadást les miatt és hát nem hinném, hogy mindkettő az volt...én inkább az idő előtti lefújás miatt vagyok bosszús, valamint azért, mert
Canyi már megint csúcsformát mutatott ellenünk.
a védelem a gólnál nagyon elaludt, egyébként viszont Puyi és Rafa is (kivéve Villa ellen a kapufánál...)jó volt, valamint Zambrinak megint kellett egy félidő, hogy belejöjjön.
vele szemben türelmesnek kell lenni, ezt kérte ő is. hiába nagyon jó zsugás, mégiscsak új ország, új klub, új játékfelfogás, hiszen itt támadni kell!

ahhoz viszont túl jó játékos, hogy a Barçaban rosszul teljesítsen!
egyébként úgy néz ki, hogy a Valenkia lassan társul az Athletico mellé, és Barça mumus lesz/van (legalábbis otthon).
nyomunkban a Madrid,
a klasszikuson győzni kell!!!