Raphinha is ott van az Aranylabda megnyerésére esélyes 30 játékos közöttt

Mourinho csak azért mond ilyen baromságokat, mert ezt várják el tőle hogy ilyeneket mondjon.
Hát ha a Brémát sem tudjuk itthonxatary írta:igen ozsimiki +1, de az a bréma meccs előtt még minusz kettő lesz. Szal ott nyerni kell és az x sem jó !!!!
Igen!xatary írta:Pontegyenlőség esetén nem az egymáselleni számít és utána a gólkülönbség?
Hy!Vito írta:ja tényleg...xatary írta:Ha megnyerjük az utolsó két meccsünket, akkor mindenki mehet a levesbe murinygyóval együtt. Persze ehhez el kell viselni a lelki terhet, hogy az utolsó fodulóban mindenképpen meg kell vernünk a Brémát. Ott nem lehet hibázni. Ebben az lehet a kellemetlen, hogy a bréma az utóbbi meccseken önbizalom növelő győzelmeket arat (igaz a bundásligában) és ha a chelsea leadja nekik a meccset, akkor mégnagyobb lesz az önbizalmuk és nekik is csak kontrázniuk kell (nekik jó az x). Higgyünk a csapatban végtére is mi vagyunk a BL címvédője, nem ????![]()
az általam vázolt forgatókönyv szerint is maximum pontegyenlőség lehet.
és akkor a gólkülönbség dönt, az pedig eddig 4 góllal jobb, mint a Brémáé.
viszont akkor győzni kell a Bréma ellen.
nem szabad erre számítani, mert a bréma ellen megint leixelhetünk és a szófiát ők is nyomhatják 4-el... és máris bukunk...Vito írta:ja tényleg...xatary írta:Ha megnyerjük az utolsó két meccsünket, akkor mindenki mehet a levesbe murinygyóval együtt. Persze ehhez el kell viselni a lelki terhet, hogy az utolsó fodulóban mindenképpen meg kell vernünk a Brémát. Ott nem lehet hibázni. Ebben az lehet a kellemetlen, hogy a bréma az utóbbi meccseken önbizalom növelő győzelmeket arat (igaz a bundásligában) és ha a chelsea leadja nekik a meccset, akkor mégnagyobb lesz az önbizalmuk és nekik is csak kontrázniuk kell (nekik jó az x). Higgyünk a csapatban végtére is mi vagyunk a BL címvédője, nem ????![]()
az általam vázolt forgatókönyv szerint is maximum pontegyenlőség lehet.
és akkor a gólkülönbség dönt, az pedig eddig 4 góllal jobb, mint a Brémáé.
viszont akkor győzni kell a Bréma ellen.
nagyjából egyetértek! nem fejjel kell megverni a cselszit, az úgysem menne, de saviolát a lapos passzos játéknál is simán elnyomják, edmilson hiába nincs formában, motta még annyira sem! iniesta sztem csak akkor fog bejönni ha nagyon támadni kell!!! remélem akkor nem gio helyére, mint londonban, mert semmi értelme sem volt!Shakur írta:Kb sztem is uez van a cselzit levegőben legfeljebb klose veri meg szal iennel remélem nem is fogunk probálkozni me guddy sehol sincs,ezé kéne a rövidpasszos játékot eröltetni me nekünk az megy és nem a beivelgetés...Jah és Marquezt vkp-nak![]()
![]()
ja tényleg...xatary írta:Ha megnyerjük az utolsó két meccsünket, akkor mindenki mehet a levesbe murinygyóval együtt. Persze ehhez el kell viselni a lelki terhet, hogy az utolsó fodulóban mindenképpen meg kell vernünk a Brémát. Ott nem lehet hibázni. Ebben az lehet a kellemetlen, hogy a bréma az utóbbi meccseken önbizalom növelő győzelmeket arat (igaz a bundásligában) és ha a chelsea leadja nekik a meccset, akkor mégnagyobb lesz az önbizalmuk és nekik is csak kontrázniuk kell (nekik jó az x). Higgyünk a csapatban végtére is mi vagyunk a BL címvédője, nem ????
Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fcjoc írta:Ma nyerjünk!! A BL-ért, a Csapatért, a születésnapomért![]()
Kb sztem is uez van a cselzit levegőben legfeljebb klose veri meg szal iennel remélem nem is fogunk probálkozni me guddy sehol sincs,ezé kéne a rövidpasszos játékot eröltetni me nekünk az megy és nem a beivelgetés...Jah és Marquezt vkp-nakantiimperialista írta:Értem én az érvedet Gudjohnsen mellett, DE:Los Banditos írta:Edmílson helyére nincs más esetleg Iniesta de ő támadófelfogású és nem fejel olyan jól amire ma szükség lenne.
Gio:Sylvnho támadófelfogású Gio a védekezésben jobb!
Gudjohnsen:Ismeri a Chelseat,Savioa pedig elveszne a kis termetével ezek a védök között.
Levegőben nem fogjuk megverni a Chelseat, hát földön kell, rövid passzokkal, sok futással, gyors emberekkel, tehát: nem Gudjohnsennel. Hiába fejel jól, nem játszik jól, nem érzi a csapatot, ráadásul a Nyúl érzelmileg is kötődik a csapathoz, ez nagyon sokat számít!
Edmilsonról: Van más a helyére, Marquez, de jelenleg még Mottát is inkább beraknám, mint Edmilsont. Iniesta nem védekező kp!
Gioval meg az a bajom, hogy nem elég erőszakos, könnyen el is nyomják. A Chelsea ellen ez nem lesz jó...