Én ilyen randadon 1ik fiatalt sem raknám kezdőbe. Iniesta kell Messi helyett, melette Marcelonak kellemetlen percei lehetnek, + ő a védekezésben is be tud segiteni, hiszen vkp-t szokott játxani, jol megtudja tartani a labdát, ha elveszti, rohan visszaszerezni, gyakran sikerrel, jol cselez, nagy paxokat tud adni, és most van is aki berugja azt, mert Henryt is gyakran leinditotta, de a francia rengeted ziccert hibázott.
Ronaldinhot meg egyszerüen egy rangadon nem szanad kihagyni. Tavalyi hazai klasszikuson is Messi után ő volt a csapat 2. legjobbja. Ráadásul ha ezen a meccsen tudna nagyot alkotni, akkor az igencsak meghozná a kedvét. Emlékxem 2004-2005-s szezonban sem ment Ronienak igazán ősszel a játék, bár a klasszikuson ott is varázsolt

De tavasszal összekerültük a cselzivel, első meccsen nem volt hü de jo. A másodikon is eleinte szenvedett. Aztán 3-0-nál kaptuk egy 11st

Azt belőtte, innentől kezdve elkezdett harapni, és lőtt egy álomgolt. Végül is kikaptunk egy vitathato gollal, de Ronie onnantol varázsolt, lőtt pár pazar golt, pl. Valecia ellen is, és a VB-ig egésszen kitartott a formája. Ott viszont megtört.
Perxe, lehet, csak egy edzőváltás segitene rajta. Raulon is ez segitett, mindenki azt hitte, már kiégett, aztán Capello föltámasztotta, és most is csapata 1ik legjobbja.