2008.04.12. 23:56:30
Katasztrófális, le vagyok sújtva és teljesen szégyenteljes ami ma történt. Mégis mit képzelnek ezek az emberek magukról?
Az egész védelmünk egy nagy rakat szemétdomb. 2 olyan gólt kaptunk, amit a bírótól függetlenül nem lett volna szabad, alapvető helyezkedési gondok, ennyire éles szögből meg legfeljebb megye II-ben lehet gólt fejelni.
Nem vagyok elégedett, hihetetlen, hogy mennyire nem. Annyira rosszak a kilátásaink a bajnokságban, hogy még a Sevilla is beelőzhet minket, ha így folytatjuk, aztán teljesen mind1, hogy ki lesz az edző és hogy kit igazolunk, mert nem fogunk még a BL-re sem odaérni.
Laporta nyilván nem fogja kivágni holnap Rijkaardot, aki sikeresen tönkretesz mindent ami menthető. A BL egy más kategória, de egyre kevesebb esély van, hogy ott bármivel is jobb lesz a helyzet, mert alapvető hozzáállásbeli, motivációs és taktikai gondjaink vannak, ezek nem javulnak meg 2 hét alatt, csak egy új alapozással, a keret átalakításával és egy új edzővel.
Csak reménykedni tudok, hogy nem csúszunk lejjebb a szégyenben. Rijkaard maradni fog év végéig, kivéve, ha elszégyelli magát és felmond. De erre a tapasztalat szerint nincs esély.
HATALMAS FEHÉR ZSEBKENDŐT TARTOK!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára
gekkodan 2008.04.12. 23:57:52-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!
Yaya Touré - a szikla.
SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!