2019 után újra jó esély van erre
Fél lábbal már az elődöntőben. ✅ pic.twitter.com/tfyvumqRsR
— EuroBarça (@eurobarcahu) April 9, 2025
Jah,megvan,nem nagy szám!bouba írta:Pro beach soccer-t ismeri valaki?
IP adress: 80.99.72.75:27015MessiFan írta:
persze. jöhet..
persze. jöhet..Varga írta:Érdekelne egy olyan szerver ami elég ritkán megy és ha megy akkor csak 3 man játszanak rajta (köztük én is)?MessiFan írta: 1.6
Hétvégén menni szokott, de nem egész nap.
Érdekelne egy olyan szerver ami elég ritkán megy és ha megy akkor csak 3 man játszanak rajta (köztük én is)?MessiFan írta: 1.6
1.6Varga írta:1.6 vagy source?MessiFan írta:Újra rákeztem a cs-re tudna valaki magyar szerót mondani?
1.6 vagy source?MessiFan írta:Újra rákeztem a cs-re tudna valaki magyar szerót mondani?
Szerintem jó játék,bár a motoros játékokat nem kedvelem 1általán 4-5 verseny játszottam vele és semmi gond nincs vele a grafika is jó...unokatestvérem állandóan ezzel játsziksocio66 írta:Hallottatok már az SBK08 nevű motoros játékról? ha valaki már játszott vele esetleg megoszthatná tapasztalatait..
egyébként a Képes Sportban van ilyen játék rovat,ott ajánlották, és már jó ideje nem játszottam jó motoros játékkal,ezért kipróbálnám.
Counter Strike:Source szerver:Synapse-Hosting CS:S/HUN/Public server/With Radio/Fast Down IP:87.229.109.31:27015MessiFan írta:Újra rákeztem a cs-re tudna valaki magyar szerót mondani?
Hát, ha torrentek is jók, akkor: http://www.mininova.orgM19 írta:Hali!
Valaki nem tud egy olyan oldalt, ahol ingyen le lehet tölteni teljes játékokat? Vagy ilyen nem létezik? Az nem baj ha régiek a játékok.
Mosquito írta:Az off alatt én az official(hivatalos) szervert értettem.lopakodo írta:aha...van vele egy kis munka de így legalább nem kell 6ezret fizetni....ez a legjobb szerver:
http://lineage.revolution-world.com/news.php
próbáld ki mer jó...
én már elég régóta nem jáccok vele....most felrakom a vistát aztám majd tolom újra(eddig 61-es szint a rekord)![]()
Egyébként 18$ a havidíj, az messze van a 6e-től és mindig az eredeti a legjobb szerver.
Az off alatt én az official(hivatalos) szervert értettem.lopakodo írta:aha...van vele egy kis munka de így legalább nem kell 6ezret fizetni....ez a legjobb szerver:
http://lineage.revolution-world.com/news.php
próbáld ki mer jó...
én már elég régóta nem jáccok vele....most felrakom a vistát aztám majd tolom újra(eddig 61-es szint a rekord)