lionelmessi19 írta:Rosszul emlékszem hogy a Kölnből vették ?
Szerintem van vmi turpisság amiről nem tudunk.
Jól emlékszel, 2006-ban vették a Köln-től. (még akkor majdnem hozzánk került

)
Aprieto írta:1. hogy lehet, hogy a Madrid, Juve stb érdeklődők közül épp a Köln lehet a befutó?
2. ilyen alacsony vételár? Azért ennél jóval többre tartom Podolskit. -német válogatott mondhatni alapembere, csatárként és a kp. bal/jobb oldalán is bevethető, bal lábas játékos ami kisebb kincs....-
Azért ment vissza a Köln-be mert az a nevelőegyesülete. Olyasmi eset mint nálunk Piqué.

Elment máshova, nem jött be és most nyáron visszamegy ugyanannyiért, mint amennyiért a Bayern annó leigazolta. Az AS Roma állt még hozzá amúgy közel, de ők sokkalták rá a 10 millát.
Számomra az a meghökkentő, hogy a Bayern-ben 47 meccsen játszott és 9 gólt lőtt, a válogatottban viszont 49 meccsen 27 gólt!!! Szinte ugyanannyi meccsen a harmadát lőtte meg a Bayernben és nem játszik a két csapat nagyon eltérő stílusban. Csakhát a Bayernben volt előtte egy Toni-Klose páros, a válogatottban meg egy Kurányi, Asamoah valamint Klose akivel nagyon jól játszott mindig is a válogatottban.
