Segítség kéne

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.04.19. 10:05:05

Az hogy lehet, hogy vannak olyan mappák a gépen, amit a Sajátgép lát, de a Total Commander meg nem? :roll:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.04.18. 20:39:00

Szandi írta:
Tudod a mai világban is él az egyenlőbb az egyenlők között törvény. :wink:
Bocs, de nem tudom miért lehet. Ha más nem, Tim biztosan beböki a hiba okát.
lluisllach89 írta:
Igen, küldj egy ímélt az első címre. Nekem hasonló esetem volt az ebay-el. Igaz engem akkor azért pihentettek, mert regisztrációm után több, mint 1 évig feléjük sem néztem, aztán pár hónapja újra felléptem, hogy vásároljak is valamit. Akkor írták, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot, és újra aktívvá teszik az accountomat.
Írd le mit vétettél, mi volt a szituáció, aztán 1-2 levélváltás személyes adatok kérése, küldése érdekében, majd feltételezhetően küldenek egy aktivációs kódot, amivel újra beléphetsz a felhasználóneveddel.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2009.04.18. 19:46:09

Az miért van az, h ha én akarok bejelentkezni msn-re, akkor azt írja, h a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető, ha meg a tesóm, akkor neki meg minden oké?
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.04.18. 11:20:22

Kérlek csak most az egyetlen egyszer segítsetek!!!

Szétidegel a gamebookers.com :twisted: :twisted:

Én voltam a hibás, mert faterommal készítettünk 1 accountot és a jelszót csak én tudtam, és ma nem tom néhányszor elk.rtam de aztán eszembe jutott. És most az van hogy zárolták a számlámat és ezt csak akkor írja ( persze login errorral egyetemben nem vágom miért...) amikor a jó jelszóm írom be ami már eszembe jutott.

Most ezt írja ki:

Login Error!
We have encountered an issue with your account; please contact us immediately on the details below.

ts@pay-pro.com (for emails)
efax@pay-pro.com (for documents)
Toll Free for Europe**:
Phone: 00 800 2000 7789,
Fax: 00-800-3333 7789

Toll free for Canada:
Phone: +1 (866) 593-7792.
Fax: 00186 6907 3653
International Phone: +350 41003
International Fax Number: 00 186 6907 3653(Charges Apply)


**UK, Rep. of Ireland, Spain, France, Belgium, Netherlands, Germany, Denmark, Italy, Switzerland, Sweden, Luxembourg, Hungary, Poland, Norway and Portugal**
http://www.pay-pro.com

Most dobjak mailt/ telót v mit? Mert parázok nehogy elrontsak vmit.

Jah és ami a legszebb: biztonsági kérdésig akármilyen oldalon eljutott vki amikor új pw-t kért? Mert az a vicc hogy az nekem 1 szó és ami a legjobb nem tom hogy kis/nagy betűvel kezdődik ( nah jó ez már lol télleg :D)
szal ott van legalább 2 lehetőség??
Pls help
:roll:

Szerk.: Magyar verzió:
Számláját átmenetileg zároltuk. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal, hogy minél hamarabb megoldjuk a biztonsági problémákat.

Akkor most az 1. címre dobjak 1 mailt??
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.04.17. 20:37:20

Köszönöm Mindenkinek, sokat segítettetek, igy már tisztábban látom a dolgokat :wink:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.04.17. 20:34:58

A televízió-vásárlás esetében arra is gondolnod kell, hogy a szobában,
melyben nézni fogod egészségesen nagy távolság legyen a fotelod
és a képernyő között, ami a tervezett készüléked képátlójának a
három és félszerese kell legyen!
A szemeid károsodása nélkül nézhetsz így minden műsort!
Ezt fontos betartanod mert én majdnem megjártan az én új
tévémmel, annyira közelről néztem!
Hetekig fájt a szemem és a fejem a túl közeli nézőtávolság miatt.
Szóval ez egy nagyon fontos dolog, hogy olyan képátlójú tévéd
legyen, amit rendes távolságból tudsz nézni!
K.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.04.17. 18:44:39

cps46 írta:Én egyvalamit még hozzátennék a TV vásárláshoz. Mindenképp nézd meg élesben a készüléket vásárlás előtt. A torrestoni által leírt definíciók nagyon hasznosak és jó támpontot adnak, de a képi megjelenítésre vonatkozó információk nagyon sokszor csak arra szolgálnak, hogy a különböző márkák képviselői egymásra tudjanak licitálni.
Így igaz! És arra is figyelj hogy lehetőleg ne a saját "demója" fusson a tv képernyőn mert az természetesen tökéletes,hanem kapcsolj valamelyik tv csatornára :wink: A beépített dekódert nem valószínű hogy tudod használni
mert a legtöbb mpeg2 kódolást használ,Magyarországon pedig az mpeg4 kódolást használja az a három csatorna ami fogható(Hír tv,Atv,Duna tv)
Kép
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.04.17. 18:33:28

Én egyvalamit még hozzátennék a TV vásárláshoz. Mindenképp nézd meg élesben a készüléket vásárlás előtt. A torrestoni által leírt definíciók nagyon hasznosak és jó támpontot adnak, de a képi megjelenítésre vonatkozó információk nagyon sokszor csak arra szolgálnak, hogy a különböző márkák képviselői egymásra tudjanak licitálni.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
VIII.Henrik
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.20. 11:37:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.04.17. 18:21:32

Én már csak annyit tudok mondani, azaz írni Torrestoni hsz-a után, hogy jó képátmérőben gondolkozol, 80-82 cm-es átmérő alatt nincs értelme, mert így alacsonyabb lesz a képernyő, mint egy átlagos, 4:3 osztású 55cm-es TV-ké. 82 cm felett már van is értelme a vásárlásnak.
Amit még hallottam, hogy a 15000:1 az ajánlott kontrasztarány, 8000:1-eseket semmiképpen se vegyél.
Én nem a munkámmal akarom a halhatatlanságot elérni. Azzal akarok halhatatlan lenni, hogy nem halok meg.
http://www.flickr.com/photos/8109059@N03/
Carte D'or: Rákóczi túrós, a világ 3. legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta. :)
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.04.17. 18:15:18

torrestoni írta:...
Nagyon szépen köszönöm!! :wink:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1691
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.04.17. 17:35:56

kudu írta:LCD TV vásárlás előtt állok, tudnátok pár tanácsot adni, hogy mire figyeljek, vagy mely márkákat érdemesebb megvenni?

Átmérőben olyan 80 cm körüliben gondolkodom.

De van még pár dolog, ami nem világos

Modul Fényerő: 500 cd/m2
Kontrasztarány: 15, 000:1
Válaszidő: 6.

Ezek mit jelentenek pontosan? :roll:
Úgy tűnik már eldöntötted, hogy LCD TV-t vásárolsz, így gondolom nagyjából tisztában vagy a kínálattal, az előnyökkel, hátrányokkal.

Egy 32-es készüléknél csak a szakértők szemében jönnek ki a különbségek, ha a nevesebb márkák készülékeire gondolunk.

Persze az sem mellékes, hogy milyen szolgáltatóval állsz kapcsolatban, a képminőséget ezen a szinten ez befolyásolja leginkább. Elvégre egy valamire való LCD ma már támogatja a Full-Hd felbontást is. Ezt alig tudod kihasználni, még a DVD-k is jócskán alulmaradnak. Szóval ajánlom a digitális TV adást.

Az is fontos, hogy hova helyezed el a készüléket. Az LCD-k élvezhetően csak szemből nézhetőek.


Nézzük azokat a tulajdonságokat, amiket említettél:
Fényerő: a fényerő megmutatja számszerűleg az egy négyzetméterre eső pont fényességét. Tehát egyrészt minél nagyobb, annál károsabb a szemre, azonban minél magasabb, annál jobb a képminőség, s a kontraszt. Persze ez csak egy irányadó, melyet a fekete színnél mérhetünk. Ez nem biztos, hogy a világos színeknél is azonos értékű, így csalóka lehet. A legjobb, ha teszteled őket. Az 500cd/m2 bőven megteszi, persze ez csak névleges adat, működés közben nem biztos, hogy azt kapod.

Ezzel kapcsolatban fontos megjegyezni, hogy milyen adat van feltüntetve a TV-n a megjeleníthető színekről. Gyakran vezetik félre az embert több millió színnel, miközben a gyakorlatban csupán 262e-nyi színt képesek megjeleníteni (korábban pl.: LG, Samsung). Minél kevesebb színt képes megjeleníteni, annál jobban torzítja az eredeti képet. Persze ezt egyéb modulokkal próbálják háttérbe szorítani (FRC). Itt jön képbe a válaszidő! Minél alacsonyabb (ma már a 2ms-os TV-k sem ritkák), annál gyorsabban frissíti az egy képpontra jutó információt. A 6ms elég jó, de alacsonyabb felbontású műsoroknál érnek majd kellemetlen meglepetések (melyek pl. képcsöves TV esetében kevésbé zavarnának).

Fontos még a képfrissítési frekvencia, mely a mai csúcsmodellek esetében akár 100Hz, én 60Hz alatt több okból sem ajánlom.

Végül nézzük a kontrasztarányt: a lényege, hogy megmutatja a maximális eltérést a fekete és a fehér között. Ez nem befolyásolja döntően a színmélységet. Így ennek kicsi a jelentősség, mivel a fényerővel lehet egyensúlyozni. Minden esetre ma általában a 15000:1 arányú TV-ket forgalmaznak.

Márkák... Érdekesek, olcsó=rosszabb képminőség, rövidebb élettartam.
Én egyedül a Panasonic-ot ajánlom, a Sony-t tudom még egy lapon említeni mellette.

Végül néhány szempont, amit figyelembe vehetsz a TV kiválasztásakor:
-tápegység;
-DVB-T (nélkülözhetetlen)
-csatlakozási lehetőségek
-belső erősítő
-illetve, ha PC-vel is szeretnéd használni, akkor DVI-HDMI lehetőség.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.04.17. 16:21:03

LCD TV vásárlás előtt állok, tudnátok pár tanácsot adni, hogy mire figyeljek, vagy mely márkákat érdemesebb megvenni?

Átmérőben olyan 80 cm körüliben gondolkodom.

De van még pár dolog, ami nem világos

Modul Fényerő: 500 cd/m2
Kontrasztarány: 15, 000:1
Válaszidő: 6.

Ezek mit jelentenek pontosan? :roll:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.04.17. 00:03:56

Krojf írta:
Fernando írta:Nemtud valaki egy olyan oldalt ahol a régebbi érméim becsült értékét tudnám leinformálni? (kb 1850-2007-ig, magyar, külföldi mindenféle van)

Más:
PES 6-ot PC-re nemtudná valaki belinkelni torrent formájában? Kerestem, de csak olyanokat találtam ahol csak páran seedelik, lassan jönne le. Legalább pár ezer seeder kéne, hogy lejöjjön hamar.
Fernando Koma!
Nincsen valahol a környéketeken valaki, aki ért a numizmatikához,
vagy maga is numizmatikus?
Mert az ilyen emberek nagyon értenek az érmékhez!
Vagy esetleg nincsen ötvös ismerősöd? Hátha ő útba tudna Téged
ezügyben igazítani!
K.
Vagy akkor bogarássz! http://numizmatika.lap.hu
K.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.04.17. 00:01:19

Fernando írta:Nemtud valaki egy olyan oldalt ahol a régebbi érméim becsült értékét tudnám leinformálni? (kb 1850-2007-ig, magyar, külföldi mindenféle van)

Más:
PES 6-ot PC-re nemtudná valaki belinkelni torrent formájában? Kerestem, de csak olyanokat találtam ahol csak páran seedelik, lassan jönne le. Legalább pár ezer seeder kéne, hogy lejöjjön hamar.
Fernando Koma!
Nincsen valahol a környéketeken valaki, aki ért a numizmatikához,
vagy maga is numizmatikus?
Mert az ilyen emberek nagyon értenek az érmékhez!
Vagy esetleg nincsen ötvös ismerősöd? Hátha ő útba tudna Téged
ezügyben igazítani!
K.
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7938
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.04.16. 19:58:25

Fernando írta:Nemtud valaki egy olyan oldalt ahol a régebbi érméim becsült értékét tudnám leinformálni? (kb 1850-2007-ig, magyar, külföldi mindenféle van)

Más:
PES 6-ot PC-re nemtudná valaki belinkelni torrent formájában? Kerestem, de csak olyanokat találtam ahol csak páran seedelik, lassan jönne le. Legalább pár ezer seeder kéne, hogy lejöjjön hamar.
regelj egy egy magyar torrent oldalra... ott ezek a progik általában jól seedeltek...
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.16. 19:56:38

Fernando írta:Nemtud valaki egy olyan oldalt ahol a régebbi érméim becsült értékét tudnám leinformálni? (kb 1850-2007-ig, magyar, külföldi mindenféle van)

Más:
PES 6-ot PC-re nemtudná valaki belinkelni torrent formájában? Kerestem, de csak olyanokat találtam ahol csak páran seedelik, lassan jönne le. Legalább pár ezer seeder kéne, hogy lejöjjön hamar.

Pár ezer? Egyszer a válasz, nem. :D Jó is lenne egyszer egy olyan torrent-re acc. 8)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8750
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.04.16. 19:53:11

Nemtud valaki egy olyan oldalt ahol a régebbi érméim becsült értékét tudnám leinformálni? (kb 1850-2007-ig, magyar, külföldi mindenféle van)

Más:
PES 6-ot PC-re nemtudná valaki belinkelni torrent formájában? Kerestem, de csak olyanokat találtam ahol csak páran seedelik, lassan jönne le. Legalább pár ezer seeder kéne, hogy lejöjjön hamar.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2009.04.16. 14:30:41

Hello
Nem tudtok véletlenül olyan oldalt ahol Kenvelo,New yorker,Retro jeans,Gas webshop lenne? nagyon megköszönném..
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.04.16. 13:24:45

vki nem tudja, h honnan lehet letölteni a barcelona-bayern mecset? :?: fontoss :!:
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7938
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.04.16. 12:39:49

Lionel Messi 10 írta:Valaki tudna adni egy online Cd kulcsot a Fifa 2009 -hez
Előre is kösz

online nem tudsz játszani, mert senki se olyan hülye, h önként lemondjon a sajátjáról...
minden kulcsot csak 1 helyen lehet használni egy időben...
Lionel Messi 10
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.08.01. 11:45:20

2009.04.16. 12:32:53

Valaki tudna adni egy online Cd kulcsot a Fifa 2009 -hez
Előre is kösz
BARCELONA FAN
Válasz küldése