Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.12.20. 08:45:23

Di Maria méltó helyet foglal el a hisztiánó színitanodában... :lol:
Ezen a Palopon meg nem tudok kiigazodni. A gólig simán a meccs embere, aztán sikerült kinevettetni magát. De nem baj, ahogy ismerem ellenünk hozni fogja a formáját...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.12.20. 08:41:00

ezzel a játékkal nem lesz bajnok a madrid, ráadásul előbb vagy utóbb murinnyót is kifilézik (ha nem az elnökség, akkor majd a szurkolók). ott akkor is ez volt a helyzet, amikor capello visszavitte őket a csúcsra (ahogy Livia Drusilla kollegina is írta). ilyen utcaiharcos történeteket eddig nem annyira lehetett eladni madridban.

azt lehet tudni, h melyik "úriember" volt az a vadparaszt, aki lerázta magáról az öreget a szünetben, mint az esővizet és ment tovább ugatni?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2010.12.20. 08:40:02

Imperial írta:Amúgy ilyen meccset százával játszott már mindkét csapat, amikor nem volt még mindkét csapat ekkora értékű kerettel felvértezve bizony rengeteg ilyen meccset játszottunk mindketten. Szerintem nem is kell olyan messzire menni, a 07-08-as idényben mi is játszottunk pár ilyet, de a Madridtól sem kuriózum ez a teljesítmény. Tény hogy az elmúlt szezonban a Real szerintem is sokkal tetszetősebben, élvezetesebben játszott, de a fölényeskedést szerintem hanyagolni kellene. Maradjunk meg szerények, és élvezzük a csapatunk sikereit, játékát! Néhányan tanulhatnának alázatot a csapat játékosaitól...
Na erről van szó!2 külön dolog a RM-t „gyűlölni”, vagy a Barcát szeretni!Ilyen meccs után én pl büszkébbnek érzem magam, mert tudom, hogy biztos lábakon állunk az élen, s még ha 2 pont is a hátránya a fővárosi csapatnak, de nem „izgulok”!Tudom-tudom mi a topik neve, de miért kell ezerrel szórni az átkokat rájuk?A saját csapattal kellene foglalkozni!
Vannak vitaalap dolgok ez természetes, ezekkel lehetne foglalkozni, s nem olyanokat írni, hogy hányinger meg egyéb hsz-k!Nem védeni akarom őket, mert tényleg nem volt sok ötlet a játékban, de akkor mindenkinek ajánlom „szenvedje” végig a Sporting elleni bajnokinkat…..Az se volt látványos, de voltak szép megmozdulások, mint tegnap is!
A gól pl teljesen szép volt, s igaz nem volt látványos meccs, de szerintem izgalmas volt!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.12.20. 08:26:44

ezt a meccset a Sevilla veszítette el, akármennyire igaz az is , hogy a Real nemcsak rosszul, de csúnyán is játszott!
ilyen béna csatársorral egyszerűen nem lehet nyerni! bár a gól ordító védelmi hiba volt, ilyen benne van a 90 percben, de a Sevillában egyszerűen nem volt benne , hogy itt gólt lőhetnek!
sajnálom, mert a lehetőségük meg lehetett volna és nekünk is jól jött volna karácsonyra még + 2 pont!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.12.20. 06:02:18

én is nagyon csalódott vagyok, elhihetitek, de azért legalább a normálisan írogató, első osztályú aláírásképeket gyártó madridistákra KICSIT lehetnénk tekintettel sztem... :roll:
a nagyszájúak nem hiányoznak nekem se, de 1-2 ember ilyen "hangulat" közben is bizonyította, h toleráns, szóval nem akarok én kritizálni senkit se a mieink közül, de ha már tényleg ilyen ürülék meccset játszottak, és EL IS ISMERIK, akkor kicsit vegyünk erőt magunkon és bizonyos határokon maradjunk belül...
ha "mi" is nagyszájúak leszünk, akkor milyen jogon kritizáljuk ugyanezért őket?

megismétlem: én is káromkodtam tegnap, de a normális madridisták miatt nem írtam ki magamból a keserűséget...

megérdemlik a tegnapiért a kritikát, de nem mind1, h milyen módon adjuk azt elő...

bocsi azoktól, akik úgy érzik, kioktatásnak szántam ezeket, nem annak, mindössze leírtam az álláspontom...
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2010.12.20. 02:05:04

Andris írta:a madridtól egyszerűen focit várna az ember, még ha nem is nagy betűkkel, mint a Barcától.
Ez meg ma nem jött össze nekik. Ennyi az egész
Hogy kinek melyik stílus a nagybetű, az szubjektív, de a Bernabeu közönsége a saját csapatától várja/várná el, h játssza a focit... :)

Az természetes, h egy csapat nem lehet minden mérkőzésen jó, de van egy szint azért...ezen a mai meccsen inkább a verekedés dominált, mondjuk a Sevilla partner volt ebben. Ettől függetlenül világosan látszott, h be fogja húzni a Madrid, még eggyel kevesebb emberrel is.
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2010.12.20. 01:09:53

Amúgy ilyen meccset százával játszott már mindkét csapat, amikor nem volt még mindkét csapat ekkora értékű kerettel felvértezve bizony rengeteg ilyen meccset játszottunk mindketten. Szerintem nem is kell olyan messzire menni, a 07-08-as idényben mi is játszottunk pár ilyet, de a Madridtól sem kuriózum ez a teljesítmény. Tény hogy az elmúlt szezonban a Real szerintem is sokkal tetszetősebben, élvezetesebben játszott, de a fölényeskedést szerintem hanyagolni kellene. Maradjunk meg szerények, és élvezzük a csapatunk sikereit, játékát! Néhányan tanulhatnának alázatot a csapat játékosaitól...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 01:05:09

lui1698 írta:
daffy írta:visszavonult nem volt ott sok foci sajnos.
Hogy klasszikust idézzek, akkor volt ott utoljára foci mikor mi ott jártunk. :D
nem vagy vicces :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.20. 00:57:32

daffy írta:visszavonult nem volt ott sok foci sajnos.
Hogy klasszikust idézzek, akkor volt ott utoljára foci mikor mi ott jártunk. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 00:46:56

Andris írta:a madridtól egyszerűen focit várna az ember, még ha nem is nagy betűkkel, mint a Barcától.
Ez meg ma nem jött össze nekik. Ennyi az egész
amióta zizu visszavonult nem volt ott sok foci sajnos.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.20. 00:45:50

a madridtól egyszerűen focit várna az ember, még ha nem is nagy betűkkel, mint a Barcától.
Ez meg ma nem jött össze nekik. Ennyi az egész
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2010.12.20. 00:42:26

ferninho írta: 2.rész
egyedül ti vártatok itt gálát senki más... egy sérültekkel és eltiltásokkal teli Real játszott egy a Real ellen mindig tökéletesen és agresszívan védekezö Sevilla ellen...
és ti ebböl a meccsböl kiindulván már írjátok, hogy a lyon simán kiejt minket, Jos? munkája nem ér semmit és a többi hülye szövege...
Nem gondolnám, h bárki is gálát várt volna - legfeljebb némi játékot azért... :wink:
Szerintem Mout sokan elismerik itt, viszont a csapatai játékstílusát szintén sokan nem szeretik, ahogyan én sem. Attól persze neked még bejöhet... :wink:
Ugyan ki indulna ki egy meccsből?
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.20. 00:31:04

kilibarca írta:
Annyira tudom mint te... :wink: Másrészt fáj az igazság vagy miért ugrottál erre egyből?! Ramos semmi büntetést nem kapott ezek szerint a madrid mindent megtehet.Nem akarok odaszúrni elég lehet a bajod ,hogy ilyen meccseket kell nézned. :twisted: :wink:

Lehet szidni a bírót a Sevillát mindenkit... Ha madridistáknak ez jó. A profi foci szégyene Mourinho és ezért is örülök hogy madridban tevékenykedik.Látszik a fejlődés... Remélem az igazság fog győzni.
1.rész: biztos nem olvastad a véleményem Ramos ügy kapcsán, de ok....
egyszerüen baromság volt ezt felhozni azt egy ilyen esetnél amikor egy szakmai stábtag fellök valakit, teljesen nonszensz és idi?ta érv, ez csak ilyen szabtassuk még öket szindr?ma tipikus esete volt. mert ez érv kózelében nem volt...
2.rész
egyedül ti vártatok itt gálát senki más... egy sérültekkel és eltiltásokkal teli Real játszott egy a Real ellen mindig tökéletesen és agresszívan védekezö Sevilla ellen...
és ti ebböl a meccsböl kiindulván már írjátok, hogy a lyon simán kiejt minket, Jos? munkája nem ér semmit és a többi hülye szövege...

én ezt vártam a meccstöl és örülôk hogy a 10 emberes Real megverte a 14 emberrel felálló Sevillát. ez a meccs nálam csak a 3 pontr?l sz?lt semmi másról
madridista
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2010.12.20. 00:28:55

Daffy, szerintem nem kell ahhoz 80 éves pártoló tagnak lenni, h tudd a választ. Gondolom, a csapatod történelmét te is ismered, tisztában vagy azzal, hogy a Madrid az utóbbi évek mélyrepülése előtt mindig látványos támadófocit játszott. Mou nem erről a stílusról híresült el, nemde? (+ inkább a gusztustalan sportszerűtlenségekről, ahogy Andris is írja, de nem erre akarom kihegyezni..)
A nyáron az volt a fő téma, h Madridban vajon mit fog alkotni? Mivel ott nem elég az eredményesség, a közönség a FOCIt is elvárja, így nagybetűvel.
Capellót épp emiatt menesztették... :wink:

A kérdés nem a csapatra, a játékosokra vonatkozott, hanem Mourinhora, h ő mit tud alkotni, és ez méltó -e a Madrid hagyományaihoz... 8)

A játékosok viselkedése azon is múlik, h mit néz el az edző...
++Én nem szoktam különösebben figyelni, de a mai meccsen nekem is feltűnt, h milyen üresek a lelátók a Bernabeuban...ez is egyfajta kritika valahol, nem? Mégcsakfélév ide, vagy oda... :)
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 00:08:37

Andris írta:De én azért kérdezlek titeket, mert arra vagyok kiváncsi hogy ti mit gondoltok. a 80 éves madridista pártoló tag pont nem izgat most, vele ritkán beszélek. :)
a véleményem lentebb olvasható,tartom!
az én szememben az a csapat méltó volt,ez nem. a fő gondom az,hogy ma már nem tudnám megnevezni azt a 23játékost,aki
1. elérhető
2. a real nevéhez méltó. beszürkült egy kicsit ez a sport. sablonosabb lett,letisztultabb,technikátlanabb. a sebességből élnek a csapatok és kivárják mások hibáit,ahelyett,hogy cselekkel kialakítanák azokat(pl a lenti keret csinálta).szerintem ma a fizikai fölény és a dopping a legjelentősebb eleme a focinak és nem a labda. látható,hogy amint focizó brigáddal(barca) találkoznak a mai "nagy" csapatok,egyből zakó,sérülések,piros lapok kerülnek előtérbe a szórakoztatás helyett. mi volt a kétezres évek elején rendezett clásicókon? olyan cselek,hogy a gatyámba ejakuláltam...és mi van most? a kékeres méteres nem telik meg vérrel,mert messi ramos felé fut,aki tiszteletteljesen a nyakába ugrik és pepe pedig átrendezi az arcát. hát-hát...más világ.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.12.20. 00:01:19

ferninho írta:
kilibarca írta: Ramos után szabadon... mindent megtehetnek...
azt se tudod mi történt, de azért osztod itt az észt...
ôssze vitatkoztak a kispadnál ilyen szakmai stábhoz tartozó emberek és véletlenül (szóval nem a fellökés volt a szándéka )fellökték azt a bácsit ... ennyi..... de azért szúrjunk még oda
Annyira tudom mint te... :wink: Másrészt fáj az igazság vagy miért ugrottál erre egyből?! Ramos semmi büntetést nem kapott ezek szerint a madrid mindent megtehet.Nem akarok odaszúrni elég lehet a bajod ,hogy ilyen meccseket kell nézned. :twisted: :wink:

Lehet szidni a bírót a Sevillát mindenkit... Ha madridistáknak ez jó. A profi foci szégyene Mourinho és ezért is örülök hogy madridban tevékenykedik.Látszik a fejlődés... Remélem az igazság fog győzni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:59:07

De én azért kérdezlek titeket, mert arra vagyok kiváncsi hogy ti mit gondoltok. a 80 éves madridista pártoló tag pont nem izgat most, vele ritkán beszélek. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.19. 23:57:33

Andris írta:A kérdéses eset szerintem is véletlen történt. A bácsit nem akarta ellökni senki.

Viszont az egész balhé nyilván nem véletlenül megint José mester és a díszpintyei körül alakult ki. :idea:

Megint komolyan kérdezem a madridistákat, ti tényleg a klubotokhoz méltó edzőnek tartjátok José Mourinhot ? Nem a viselkedés szempontjából, nem a tudása szempontjából, összességében.
mit nevezel a klubhoz méltónak? az edzői stábot,az orvosi kart,a középszerű játékosokat,a remek játékvezetést,stb(ezt kivetíthetjük a modern fociban a világ majd minden csapatára)? 21éves vagyok,halvány fogalmam sincs,hogy mi méltó egy 100+ éves klubhoz. feltételezem,hogy nem ez. én a casillas,salgado,hierro,helguera,rc,makelele,solari,zizu,figo,raúl,morientes csapatba szerettem bele. a jelen csapat bármely játékosát elcserélném az akkori keret hasonló posztot betöltő játékosára. hogy ők illenek-e a csapat nevéhez? nem tudom. hozzám közelebb állnak és én az olyan játékosokkal jellemezném a real madridot,nem khedirával,meg özillel...(mourinho-v.d.b. :roll: )de hogy mi illik a madrid szellemiségéhez,arról egy 80éves,madridi pártoló tagot kéne kérdezni. ő átérzi a közeget,én csak a tv-t nézem
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:56:03

Hát bizony van abban valami, amit Varatrix ír, ha tényleg nem segítette föl, kért bocsánatot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.19. 23:54:08

ferninho írta:azt se tudod mi történt, de azért osztod itt az észt...
ôssze vitatkoztak a kispadnál ilyen szakmai stábhoz tartozó emberek és véletlenül (szóval nem a fellökés volt a szándéka )fellökték azt a bácsit ... ennyi..... de azért szúrjunk még oda
Szép és jó, hogy nem akarta, de ha utána mondjuk egyből felsegíti és elnézést kér, akkor van elnézés.
De se puszi se kóla.
Áhh! Megy tovább inkább vitatkozik.
Akkor már senki nem tudja miről beszélünk?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.19. 23:50:24

higany írta: (.... )Ehhez szvsz kell min 1 ev. Addig a cel a tisztes helytallas, vagy valami csoda folytan begyujtott kupa.
A tisztességet már eljátszotta a Madrid, de csoda még lehet sajnos.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:47:37

A kérdéses eset szerintem is véletlen történt. A bácsit nem akarta ellökni senki.

Viszont az egész balhé nyilván nem véletlenül megint José mester és a díszpintyei körül alakult ki. :idea:

Megint komolyan kérdezem a madridistákat, ti tényleg a klubotokhoz méltó edzőnek tartjátok José Mourinhot ? Nem a viselkedés szempontjából, nem a tudása szempontjából, összességében.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.19. 23:47:16

Andris írta:és gusztustalan sportszerűtlenségeket módszeresen alkalmazni.
Azért ez nem áll távol a madridi mészárszék elitjétől.
Gondolok a liga legjobb Pepére, a csudarutinos Carvalho-ra vagy a hihetetlen Ramos-ra.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.19. 23:43:58

kilibarca írta: Ramos után szabadon... mindent megtehetnek...
azt se tudod mi történt, de azért osztod itt az észt...
ôssze vitatkoztak a kispadnál ilyen szakmai stábhoz tartozó emberek és véletlenül (szóval nem a fellökés volt a szándéka )fellökték azt a bácsit ... ennyi..... de azért szúrjunk még oda
madridista
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.12.19. 23:42:40

Cali írta:
Cali írta:Néztem a Google világát, mert az valahogy jobban érdekelt mint a Real meccs, de ahogy vége lett átkapcsoltam. Félidő volt és épp egy olyan esemény végét láttam, hogy egy öreg bácsit fellökött vmi realos edző/tréner..
Mi történt ott?
Erre válaszolna valaki? Nagyon érdekelne...
http://www.youtube.com/watch?v=293R7bYSXlE
Itt van az eset. Hogy miről ment a vita passz.
Válasz küldése