Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.20. 00:08:37

Andris írta:De én azért kérdezlek titeket, mert arra vagyok kiváncsi hogy ti mit gondoltok. a 80 éves madridista pártoló tag pont nem izgat most, vele ritkán beszélek. :)
a véleményem lentebb olvasható,tartom!
az én szememben az a csapat méltó volt,ez nem. a fő gondom az,hogy ma már nem tudnám megnevezni azt a 23játékost,aki
1. elérhető
2. a real nevéhez méltó. beszürkült egy kicsit ez a sport. sablonosabb lett,letisztultabb,technikátlanabb. a sebességből élnek a csapatok és kivárják mások hibáit,ahelyett,hogy cselekkel kialakítanák azokat(pl a lenti keret csinálta).szerintem ma a fizikai fölény és a dopping a legjelentősebb eleme a focinak és nem a labda. látható,hogy amint focizó brigáddal(barca) találkoznak a mai "nagy" csapatok,egyből zakó,sérülések,piros lapok kerülnek előtérbe a szórakoztatás helyett. mi volt a kétezres évek elején rendezett clásicókon? olyan cselek,hogy a gatyámba ejakuláltam...és mi van most? a kékeres méteres nem telik meg vérrel,mert messi ramos felé fut,aki tiszteletteljesen a nyakába ugrik és pepe pedig átrendezi az arcát. hát-hát...más világ.
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.12.20. 00:01:19

ferninho írta:
kilibarca írta: Ramos után szabadon... mindent megtehetnek...
azt se tudod mi történt, de azért osztod itt az észt...
ôssze vitatkoztak a kispadnál ilyen szakmai stábhoz tartozó emberek és véletlenül (szóval nem a fellökés volt a szándéka )fellökték azt a bácsit ... ennyi..... de azért szúrjunk még oda
Annyira tudom mint te... :wink: Másrészt fáj az igazság vagy miért ugrottál erre egyből?! Ramos semmi büntetést nem kapott ezek szerint a madrid mindent megtehet.Nem akarok odaszúrni elég lehet a bajod ,hogy ilyen meccseket kell nézned. :twisted: :wink:

Lehet szidni a bírót a Sevillát mindenkit... Ha madridistáknak ez jó. A profi foci szégyene Mourinho és ezért is örülök hogy madridban tevékenykedik.Látszik a fejlődés... Remélem az igazság fog győzni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:59:07

De én azért kérdezlek titeket, mert arra vagyok kiváncsi hogy ti mit gondoltok. a 80 éves madridista pártoló tag pont nem izgat most, vele ritkán beszélek. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.19. 23:57:33

Andris írta:A kérdéses eset szerintem is véletlen történt. A bácsit nem akarta ellökni senki.

Viszont az egész balhé nyilván nem véletlenül megint José mester és a díszpintyei körül alakult ki. :idea:

Megint komolyan kérdezem a madridistákat, ti tényleg a klubotokhoz méltó edzőnek tartjátok José Mourinhot ? Nem a viselkedés szempontjából, nem a tudása szempontjából, összességében.
mit nevezel a klubhoz méltónak? az edzői stábot,az orvosi kart,a középszerű játékosokat,a remek játékvezetést,stb(ezt kivetíthetjük a modern fociban a világ majd minden csapatára)? 21éves vagyok,halvány fogalmam sincs,hogy mi méltó egy 100+ éves klubhoz. feltételezem,hogy nem ez. én a casillas,salgado,hierro,helguera,rc,makelele,solari,zizu,figo,raúl,morientes csapatba szerettem bele. a jelen csapat bármely játékosát elcserélném az akkori keret hasonló posztot betöltő játékosára. hogy ők illenek-e a csapat nevéhez? nem tudom. hozzám közelebb állnak és én az olyan játékosokkal jellemezném a real madridot,nem khedirával,meg özillel...(mourinho-v.d.b. :roll: )de hogy mi illik a madrid szellemiségéhez,arról egy 80éves,madridi pártoló tagot kéne kérdezni. ő átérzi a közeget,én csak a tv-t nézem
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:56:03

Hát bizony van abban valami, amit Varatrix ír, ha tényleg nem segítette föl, kért bocsánatot.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.19. 23:54:08

ferninho írta:azt se tudod mi történt, de azért osztod itt az észt...
ôssze vitatkoztak a kispadnál ilyen szakmai stábhoz tartozó emberek és véletlenül (szóval nem a fellökés volt a szándéka )fellökték azt a bácsit ... ennyi..... de azért szúrjunk még oda
Szép és jó, hogy nem akarta, de ha utána mondjuk egyből felsegíti és elnézést kér, akkor van elnézés.
De se puszi se kóla.
Áhh! Megy tovább inkább vitatkozik.
Akkor már senki nem tudja miről beszélünk?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.12.19. 23:50:24

higany írta: (.... )Ehhez szvsz kell min 1 ev. Addig a cel a tisztes helytallas, vagy valami csoda folytan begyujtott kupa.
A tisztességet már eljátszotta a Madrid, de csoda még lehet sajnos.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:47:37

A kérdéses eset szerintem is véletlen történt. A bácsit nem akarta ellökni senki.

Viszont az egész balhé nyilván nem véletlenül megint José mester és a díszpintyei körül alakult ki. :idea:

Megint komolyan kérdezem a madridistákat, ti tényleg a klubotokhoz méltó edzőnek tartjátok José Mourinhot ? Nem a viselkedés szempontjából, nem a tudása szempontjából, összességében.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.19. 23:47:16

Andris írta:és gusztustalan sportszerűtlenségeket módszeresen alkalmazni.
Azért ez nem áll távol a madridi mészárszék elitjétől.
Gondolok a liga legjobb Pepére, a csudarutinos Carvalho-ra vagy a hihetetlen Ramos-ra.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.12.19. 23:43:58

kilibarca írta: Ramos után szabadon... mindent megtehetnek...
azt se tudod mi történt, de azért osztod itt az észt...
ôssze vitatkoztak a kispadnál ilyen szakmai stábhoz tartozó emberek és véletlenül (szóval nem a fellökés volt a szándéka )fellökték azt a bácsit ... ennyi..... de azért szúrjunk még oda
madridista
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.12.19. 23:42:40

Cali írta:
Cali írta:Néztem a Google világát, mert az valahogy jobban érdekelt mint a Real meccs, de ahogy vége lett átkapcsoltam. Félidő volt és épp egy olyan esemény végét láttam, hogy egy öreg bácsit fellökött vmi realos edző/tréner..
Mi történt ott?
Erre válaszolna valaki? Nagyon érdekelne...
http://www.youtube.com/watch?v=293R7bYSXlE
Itt van az eset. Hogy miről ment a vita passz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:39:44

higany írta:
Aki azt varta Josetol, h egy fel ev alatt felepit egy olyan madridot amelyik veri az evek oda ugyanazzal a tengellyes jatszo barcelonat, az el van tevedve.
Nem lehet megvaltani a vilagot par honap alatt.
Igenis latszik valtozas az elmult evek madridjaival szemben. Ha osszeszokik a csapat es vegre megkapjuk azt a Kakat aki mindig is hianyzott a csapatbol akkor talan melto ellenfelek leszunk a barcanak, addig nem.
Ehhez szvsz kell min 1 ev. Addig a cel a tisztes helytallas, vagy valami csoda folytan begyujtott kupa.
Nem akarnám letörni az optimizmusod, de szerintem teljesen megalapozatlan bizakodás ez.

Kétlem h Kaka tudna majd többet hozzátenni, mint akár Özil, akár Di Maria, Cé.. etc.

Ott hibázik az egész, hogy Mourinho most először került olyan bajnokságba, ahol nem az ő kerete a legerősebb a mezőnyben. Meg ott is, hogy nem csak a madridi közönség nem vevő arra a focinak csak nehezen csúfolható valamire, amit a portugál csapatai mindig játszottak, hanem a játékosok egy jó része is inkább focizni és támadni szeret, mint védekezni, és gusztustalan sportszerűtlenségeket módszeresen alkalmazni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.12.19. 23:35:17

Cali írta:
Cali írta:Néztem a Google világát, mert az valahogy jobban érdekelt mint a Real meccs, de ahogy vége lett átkapcsoltam. Félidő volt és épp egy olyan esemény végét láttam, hogy egy öreg bácsit fellökött vmi realos edző/tréner..
Mi történt ott?
Erre válaszolna valaki? Nagyon érdekelne...
Ramos után szabadon... mindent megtehetnek...
higany
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.04.29. 15:02:41

2010.12.19. 23:34:49

Higany, szerintem nem a színvonallal van itt a probléma, bár ilyenkor az amúgy jogos felháborodásunkat biztos nemjó olvasni. De általánosságban egyszerűen azért nem írnak, írtok, mert aki azonosulni tudott joséval és a madriddal, az most óriási pofáraesésen megy keresztül. Akik hónapokig mondogatták, hogy majd mekkorát esek a magas lovamról, azok most mit tudnának mondani? erről van szó egyszerűen, nem pedig másról.
Aki azt varta Josetol, h egy fel ev alatt felepit egy olyan madridot amelyik veri az evek oda ugyanazzal a tengellyes jatszo barcelonat, az el van tevedve.
Nem lehet megvaltani a vilagot par honap alatt.
Igenis latszik valtozas az elmult evek madridjaival szemben. Ha osszeszokik a csapat es vegre megkapjuk azt a Kakat aki mindig is hianyzott a csapatbol akkor talan melto ellenfelek leszunk a barcanak, addig nem.
Ehhez szvsz kell min 1 ev. Addig a cel a tisztes helytallas, vagy valami csoda folytan begyujtott kupa.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.12.19. 23:34:04

Elég ergya meccset játszott a Real.
Undorító a pályán mutatott magatartásuk.
A játékukról sem lehet sokkal szebbeket mondani.
A legalapvetőbb gond, hogy mindenki magáért játszik a Realban.
Nincs csapat, nincs passz játék.
Hányinger. :oops:
Di Maria most kihúzta őket a kakiból, de ez nem megy a végtelenségig.
Ráadásul az Argentin is mindent egyedül akar megoldani....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.12.19. 23:32:33

Cali írta:Néztem a Google világát, mert az valahogy jobban érdekelt mint a Real meccs, de ahogy vége lett átkapcsoltam. Félidő volt és épp egy olyan esemény végét láttam, hogy egy öreg bácsit fellökött vmi realos edző/tréner..
Mi történt ott?
Erre válaszolna valaki? Nagyon érdekelne...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.12.19. 23:25:10

haszi írta:
Andris írta:
kérdezném, hogy mi a véleményük a csapatukról és az edzőjükről?
Ez a meccs egy trágya volt a bírói tevékenységek még trágyábbak a Sevilla gusztustalan focit játszott szokásához híven, ennyi.
Most akkor mivan? :D


Higany, szerintem nem a színvonallal van itt a probléma, bár ilyenkor az amúgy jogos felháborodásunkat biztos nemjó olvasni. De általánosságban egyszerűen azért nem írnak, írtok, mert aki azonosulni tudott joséval és a madriddal, az most óriási pofáraesésen megy keresztül. Akik hónapokig mondogatták, hogy majd mekkorát esek a magas lovamról, azok most mit tudnának mondani? erről van szó egyszerűen, nem pedig másról.
Ja, azt gondolom elfelejted, hogy már az első félidő közepétől (nemtom pontosan mikor volt) emberhátrányban kellett volna játszanotok, illetve hogy a másik oldalon is akasztottak meg hibásan helyzeteket.

még hogy provokálni. még miután teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy amit írok, nem provokáció, hanem megalapozott és később igazolódott vélemény, akkor is ezzel jössz? :) nem szép dolog.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.12.19. 23:33:34-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
higany
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.04.29. 15:02:41

2010.12.19. 23:23:39

Andris írta:A Sevilla sokkal több nagy helyzetet alakított ki, mint ti.
Hozzatennem, h ugy nem volt nehez dolguk, ha a mi helyzeteinket les cimen megallitottak. Ilyenbol akadt 2-3 ami siman gollal vegzodott volna.
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2010.12.19. 23:20:50

Bűn rossz mérkőzés volt , sejtettem hogy a Sevilla gyenge , de hogy ennyire az már kicsit abszurd . Madrid produkciója sem mérhető a 11 skálához véleményem szerint :D Várom a tavaszt meg kell szórni a Madridot újra , legalább az otthoni veretlenségük is szűnjön meg :D
Tots Unit Fem Forca !!
higany
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.04.29. 15:02:41

2010.12.19. 23:20:36

Andris írta:Hogy kikopott innen a sok nagyszájú madridista, ilyenkor valahogy nem megy a fórumozás itt.

haszitól, zsírosdeszkától, hehe barátunktól, sziesztától és a többi magabiztos úrtól kérdezném, hogy mi a véleményük a csapatukról és az edzőjükről? Ez most nem költői kérdés.
Gyertek beszélgetni, mert az jó!
Nincs kit provokalj, h hirtelen madridistakert kialltasz?
Nyugodj meg, h ha ertelmesen el lehetne vitazgatni ezen a forumon, nem kellene ehhez hasonlo hsz-ket irkalnod. :wink:
Ahogy latom egyre tobben eszrevettek, h ertelmetlen a dolog.
Avatar
Bree
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.08.01. 23:14:48
Tartózkodási hely: Bp

2010.12.19. 23:19:33

Gali írta:
Bree írta: A Real mai teljesítménye tényleg valami hihetetlen volt. Remélem tavasszal megmutatjuk nekik milyen az igazán szép foci... :)
Már megmutattuk nekik nov. 29-én.
Azért a Bernabéuban így megverni őket olyan szép lenne!
Kép
Lionel Messi - El Mejor
>I belong to Jesus<
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.19. 23:18:35

Andris írta:Hogy kikopott innen a sok nagyszájú madridista, ilyenkor valahogy nem megy a fórumozás itt.

haszitól, zsírosdeszkától, hehe barátunktól, sziesztától és a többi magabiztos úrtól kérdezném, hogy mi a véleményük a csapatukról és az edzőjükről? Ez most nem költői kérdés.
Gyertek beszélgetni, mert az jó!

Nem kell izgulni Andris,most erőt gyűjtenek, hízik a májuk az ilyen sikerektől,majd megjelennek itt lassan, aztán a tavaszi klasszikusig itt fogják magyarázni a magyarázhatatlant. Aztán megint jön a klasszikus,ahol megtudják,hogy ők bizony messze vannak tőlünk.

"Fényév távolság...csak hallgatom,csak bámulom..."..."Nézem tisztaságát, mégsem értem..."

Ennyit a két csapat közti különbségről.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2010.12.19. 23:17:54

haszi írta: a Sevilla gusztustalan focit játszott szokásához híven, ennyi.
Érdekes egybeesés pont a gusztustalan szót megemlíteni a te avataroddal :wink:
szieszta
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.10.31. 12:33:52

2010.12.19. 23:17:11

Hogy kikopott innen a sok nagyszájú madridista, ilyenkor valahogy nem megy a fórumozás itt.

haszitól, zsírosdeszkától, hehe barátunktól, sziesztától és a többi magabiztos úrtól kérdezném, hogy mi a véleményük a csapatukról és az edzőjükről? Ez most nem költői kérdés.
Gyertek beszélgetni, mert az jó!
Off:
- a kikopás nem véletlen, de ebbe most nem mennék bele.

On:
Meccsről nyilatkozni szerintem ilyenkor felesleges, mert nagyon nagy az ellenszenv mindenre, mindenkire, de azért mégis

- Nem volt Xabi, aki hozta volna az indításait, vagy mozgatta volna a pálya egyik vagy másik oldalát.
- Van egy szem topa csatárunk, mint lehetőség, még nyomást sem tudunk gyakorolni az ellenfélre
- A bíró találomra intette be a leseket
- Impotens meccs volt, mindkét csapat gyenge volt
- a gól inkább volt jó helyzetfelismerés mint szerencse
- Kellett a 3 pont, meglett a három pont, lehet okolni a sevillat
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.12.19. 23:16:40

Hogy kikopott innen a sok nagyszájú madridista, ilyenkor valahogy nem megy a fórumozás itt.
Mert kb. a real szánalmasan gyenge produkciójához hasonló a színvonal ma itt .... kitiltatni pedig nem akarom magam.
Válasz küldése