Közeleg a visszatérés…
Not a bad view, right? pic.twitter.com/uTpLDhaxy9
— FC Barcelona (@FCBarcelona) November 7, 2025

Tehát te úgy véled, hogy ha majd Casillas visszavonul, akkor Adan vagy valamelyik másik fiatal átveszi a helyét a kezdőben ahelyett, hogy igazolnátok egy világklasszis kapust?daffy írta:a real utánpótlásának az egyetlen erénye,hogy kb soha nem lesznek kapus gondjaink

a real utánpótlásának az egyetlen erénye,hogy kb soha nem lesznek kapus gondjainkzsuni írta:egy rendkivül tehetséges srác volt, természetesen az uj Casillas (Tudnátok nekem információt mondani Adánról? Ő saját nevelés nálatok, vagy hogy került hozzátok?)
aztán egy sérülés után megrekedt a fejlődése, de szerintem még igy is jó kapus a srác
egy rendkivül tehetséges srác volt, természetesen az uj Casillas (Tudnátok nekem információt mondani Adánról? Ő saját nevelés nálatok, vagy hogy került hozzátok?
saját nevelés,23 éves.kudu írta:Real drukkerek!haszi írta:
--------------Adán---------------
Ramos--Pepe--Garay--Arbeloa
-------Khedira---Gago----------
-P.León---Canales------Granero
--------------Benzema----------
Tudnátok nekem információt mondani Adánról? Ő saját nevelés nálatok, vagy hogy került hozzátok?
Real drukkerek!haszi írta:
--------------Adán---------------
Ramos--Pepe--Garay--Arbeloa
-------Khedira---Gago----------
-P.León---Canales------Granero
--------------Benzema----------
Szóval elég tartalékos, Gago és Khedira kezdő lesz, szvsz ilyensmi csapat állhat fel:Levante elleni keret: Adán, Jesús, Pacheco; Carvalho, Pepe, Ramos, Mateos, Arbeloa, Garay; Gago, Kaká, Lass, Granero, Canales, Pedro León, Khedira, Juan Carlos, Juanfran; Benzema és Morata.
ez mind rendben lenne,csak kontrák után nem fog visszaérni a csapat és láthattuk a barca ellen is,hogy a lestaktika,meg a vonal védekezés semmit nem ér. a kp-t kéne megnyomni és adott esetben fel/le léphetne +1 ember(védekezésben pl kaka,cr,támadásban marcelo fel és lass visszább). bár nyilván mourinho jobban tudja,de akkor is furcsa számomra,hogy hogyan akarunk dominálni és stabilan védekezni/támadni ilyen felfogásban. a 4-3-3 jó,hogy megszokottságot igényel,de valahol a megszokást is el kell kezdeniBob_Marley írta:4-5-1ből mennek át 4-2-4be!De ez sem teljesen igaz, mert van 1 klasszikus csatár, 2 szélső, meg egy irányító jellegű emberke!De itt hiányzik Kaka nagyon!Özillel semmi bajom, s egész jól kezd beilleszkedni, de fejben lassú a gyerek!Van 1-2 szép megmozdulása, de nálam továbbra sem akkor játékos, mint amekkora a reklámja!Tudom, hogy ironikus volt, de akkor is nem elég csak kimenni azt játszunk 1 jót, még egy Gijón ellen sem!Azért a BLben is csak simán továbbmentek!Majd év végén kiderül valóban mit ér Mourinho munkája!Amíg előttük vagyunk nincsen gond, ezért nem is foglalkozok azzal mit játszanak!De persze változhat minden! (De úgysem fog)
4-5-1ből mennek át 4-2-4be!De ez sem teljesen igaz, mert van 1 klasszikus csatár, 2 szélső, meg egy irányító jellegű emberke!De itt hiányzik Kaka nagyon!Özillel semmi bajom, s egész jól kezd beilleszkedni, de fejben lassú a gyerek!Van 1-2 szép megmozdulása, de nálam továbbra sem akkor játékos, mint amekkora a reklámja!Tudom, hogy ironikus volt, de akkor is nem elég csak kimenni azt játszunk 1 jót, még egy Gijón ellen sem!Azért a BLben is csak simán továbbmentek!Majd év végén kiderül valóban mit ér Mourinho munkája!Amíg előttük vagyunk nincsen gond, ezért nem is foglalkozok azzal mit játszanak!De persze változhat minden! (De úgysem fogdaffy írta:a barca elleni meccs kivételével,ha 7-2-1ben játszana a csapat is nyerne mindent. azt nem értem nálad,hogy a 4-2-4 miért stabilabb,mint a 4-3-3? ja meg azt,hogy cr mikor jár védekezni,mert az rendben van,hogy gyors,de védekezni ritkán látod. 4-3-3ba 1 ember hiányzik,max 2. a középpályára egy fabregas/essien típusú mindenes és egy jh.



a barca elleni meccs kivételével,ha 7-2-1ben játszana a csapat is nyerne mindent. azt nem értem nálad,hogy a 4-2-4 miért stabilabb,mint a 4-3-3? ja meg azt,hogy cr mikor jár védekezni,mert az rendben van,hogy gyors,de védekezni ritkán látod. 4-3-3ba 1 ember hiányzik,max 2. a középpályára egy fabregas/essien típusú mindenes és egy jh.Bob_Marley írta:4-3-3hoz elég nagy összeszokottság kell, valaki lemarad védekezésben, s jön a kontra gól!
Játszhatnának 4-3-3ban, de akkor is kontrára, egy 4-4-2 tudna átalakulni 4-3-3ba, vagy 4-2-4be!
Ráadásul Khedira, lassú, s egy 4-3-3nál az alap pillér a középpálya tengelye!Ott elveszíted a labdát véged!
Okos taktika ez Mourinhotól, mert Ronaldo nagyon gyors, s Di María is+ Marcelo is tud veszélyt okozni ha felfut!Szóval szerintem taktikailag nagy húzás, mert leszámítva az 5:0-t jön neki minden!És sajnos ott vannak a nyomunkban!Egy RM-t pedig sosem szabad leírni, még ha 125:0ra vered őket akkor sem!
4-3-3hoz elég nagy összeszokottság kell, valaki lemarad védekezésben, s jön a kontra gól!daffy írta:de sokszor benézi a szitukat:Bob_Marley írta:, de nagyon jól felkészít minden csapatot, s nagyon jó taktikai húzásai vannak!
-a real 4-2-4es alapfelállása...ez mi? így nem egyszerű dominálni egy meccsen,nincs kp,perig az lenne a legfontosabb csapatrész...ez egy 100%os kontracsapat. 4-3-3ba lenne a legideálisabb tolni a real számára: casillas-ramos,pepe,carvalho,marcelo-lass,xabi,khedira-kaka,benzema,cr



de sokszor benézi a szitukat:Bob_Marley írta:, de nagyon jól felkészít minden csapatot, s nagyon jó taktikai húzásai vannak!
Nem vita gerjesztésnek, de akkor privátban írd már meg, hogy miért?Fecooo írta:nekem biztos nem szól, mert 2004 óta olyan szinten gyűlölöm ezt az embert, h azt szavakkal nem lehet érzékeltetni...![]()



Most ez úgy nem csak konkrétan neked szól, vagy lehet, hogy pont neked nem, csak ez volt az egyik utolsó hozzászólás Murinhoval kapcsolatban, szóval azért.Fecooo írta:tudod, akármennyire is irritáló ez a stílus, még ezt is el lehetne intézni annyival, h igen, ilyen... DE!
amikor áldozatnak állítja be magát, h őt mindenki utálja, őt mindig megbüntetik, rá külön szabályok vonatkoznak, az megint más ám
ha egyszer büszke a nagy pofájára, akkor fogadja el ennek következményeit is... úgy adja elő az egészet, h azok az emberek a hibásak, akik nem tolerálják a viselkedését... remélem érted
Azért mert elcsúszott egy lépcsőn? ugyaaan. attól még simán lehet mindenhatódaffy írta:csalódtam,ezek szerint lehet,hogy a vízen sem tud járni...

csalódtam,ezek szerint lehet,hogy a vízen sem tud járni...Lionel85 írta:Mourinho elzakózott a Real kispadjánál
http://www.youtube.com/watch?v=zCXA0HTx ... r_embedded
Még a lépcső sem szereti őt![]()
![]()
u.i.: várom az El Mundotól és a SPORT-tól a karikatúrákat.



de azon túl,hogy a meccsek után végigfolyik 2 oldalon,hogy mekkora tapló,meg nem is ember stb,mit kellene tenni? értem,hogy nem szimpatikus,de minden héten végigzongorázni ugyan azt...egyszerűbb,ha elfogadjátok,mert változtatni úgysem tudtok rajta és a vérnyomásotoknak sem tesz jótFecooo írta:tudod, akármennyire is irritáló ez a stílus, még ezt is el lehetne intézni annyival, h igen, ilyen... DE!zsuni írta: a stilusával lehet vitatkozni, még egyszer-egyszer belefér, de most már ez a folyamatos rinyálás sok egy kicsit. át kell nézni ezeken a dolgokon, és kész. Viszont a valóságtartalma nem támadható, de hát ugy tünik nem tudja, vagy inkáb nem akarja tudni mit szabad kimondani és mit nem. Jobb ha hozzászoktok, mert egy klaviaturát fogtok széthasználni, ha minden ilyen nyilatkozatára irtok valamit a forumba![]()
amikor áldozatnak állítja be magát, h őt mindenki utálja, őt mindig megbüntetik, rá külön szabályok vonatkoznak, az megint más ám
ha egyszer büszke a nagy pofájára, akkor fogadja el ennek következményeit is... úgy adja elő az egészet, h azok az emberek a hibásak, akik nem tolerálják a viselkedését... remélem érted
ha nem egy Barca fórumról tájékozodnál, tudnád hogy nem igy van. Nem véletlenül vannak 3-4-5-0-ák, persze tudom az is mák meg miegyebek meg bírók. De a Blben is szétgyalázták az összes ellenfelüket, ami pedig nem a "gyenge" spanyol liga, vagy gyenge spanyol játékvezetés. Még a bírók is csak egy x-et tudtak összehozni a csapatnak.A Realról viszont az általad említett fél évben is csak azt hallottam, hogy csúnya a játék, mákkal hozzák a meccseiket, a bírók is segítenek nektek, mégis a Barçát emeli ki Mourinho, hogy segítenek minket, aztán valahol mégis ott vagyunk, hogy a Real nyer.
értem persze. show-elem, nem tünik olyan buta embernek, mint amilyennek beállittatja magát, szerintem tudja ezt ő is. erre mondják keleten azt, hogy "evvan"tudod, akármennyire is irritáló ez a stílus, még ezt is el lehetne intézni annyival, h igen, ilyen... DE!
amikor áldozatnak állítja be magát, h őt mindenki utálja, őt mindig megbüntetik, rá külön szabályok vonatkoznak, az megint más ám Wink
ha egyszer büszke a nagy pofájára, akkor fogadja el ennek következményeit is... úgy adja elő az egészet, h azok az emberek a hibásak, akik nem tolerálják a viselkedését... remélem érted
tudod, akármennyire is irritáló ez a stílus, még ezt is el lehetne intézni annyival, h igen, ilyen... DE!zsuni írta: a stilusával lehet vitatkozni, még egyszer-egyszer belefér, de most már ez a folyamatos rinyálás sok egy kicsit. át kell nézni ezeken a dolgokon, és kész. Viszont a valóságtartalma nem támadható, de hát ugy tünik nem tudja, vagy inkáb nem akarja tudni mit szabad kimondani és mit nem. Jobb ha hozzászoktok, mert egy klaviaturát fogtok széthasználni, ha minden ilyen nyilatkozatára irtok valamit a forumba![]()
Éjfél fele a Re-akciót azért megnéztem.zsuni írta:akkor viszont ezt a meccset nem láttad, a tegnap elöttit viszont igenÖrülök, hogy neked egy Getafe az igazi értékmérő és nem egy nagycsapat, mint a Barcelona. Az ötettelen játékot nagy általánosságban értettem, nem konkrétan a Getafe elleni meccsre gondoltam, mert nem is láttam javarészt, csak az utolsó 7 percet.![]()
nem erőmérő. a kiscsapatok ellen sokszor szenved a Barcelona is, az értékmérő számomra a Milan volt, és lejátszották a Seria A listavezetőjét.
Az, hogy a Barca elleni meccs ugy sikerült ahogy, na hát szomoru vagyok, de egy jobb csapattól kikapni nem szégyen. Ráadásul hulladék volt a csapat, taktikástul, hozzáállásostul, mindenestül. Továbbra is úgy gondolom, hogy FÉL ÉV alatt egy vereség igenis szép teljesitmény, de még bőven van hova fejlődniviszont, ha a meccs előtt 5 pont volt a különbség, most meg egy, akkor 4 pontot kapott a Madrid tegnap. Na most már kezdem elhinni a bundagyanut, hogy a szövetség meg mindenki a Realt tolja.Sajnos az a szánalmas, hogy a két csapat között egy pont különbség van.
Egyébként nem is lenne hülyeség, ha a 2 nagyon kivül mindenki 4 pontot kapna a gyözelemért


