Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.03.14. 16:35:44

eskü, röhöghetnékem van... Dopping vizsgálat? szigorítás? sííírok :D mi jöhet még ááá... következő évben beadják a kérelmet, hogy "Messinek le kell mondania a fociról, mert nem ember. Sőt tippelik hogy földönkívüli." Na kb ilyen vicces mint ez a mostani dopping szitu.

Reál Margitka, még ilyet :D

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.03.14. 16:37:39-kor.
KépKép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.14. 16:33:14

ultrasur írta:Ahhoz van köze T. irónia királya, hogy valamelyik őskatalán fórumozó
megkérdezte hogy lehet szurkolni ennek a gané csapatnak.
Tényleg, csak most nézem, de Matyi mellett álljon, hogy még gyerek. :P :D
Bocsi így már vágom a teljes hsz-t csak nem olvastam vissza.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.14. 16:29:55

ultrasur, igazad van, most láttam, hogy valaki tényleg nem bírta elhinni, hogy lehet madristának lenni. így nincs csúsztatás a dologban, bocsi. nem akartalak provokálni, de visszaolvasás nélkül és egy életkoros kezdéssel elég félreérthető volt. de mondom, még1szer elnézést.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.03.14. 16:29:21

Zozzy 5 írta:
ultrasur írta:


szerk: ja, és azon felül hogy az egész hozzászólásod egy csúsztatás, az, hogy 16évesnek titulálsz kezdésből mindenkit is csak azt mutatja, hogy vitára alkalmatlan, provokáló ember vagy.
=D>
Pont ezért írom te vagy a legjobb példa:
Ha annyit írtál volna hogy provokálok akkor azt válaszoltam volna hogy
kb 5 éve azért regisztráltam hogy provokáljak de a legutóbbi 3 éve nem nagyon volt rá példa hogy provokáltam. Általában olvasgatom a forumot és néha írogatok manapság ezt a filmes topikban tettem.

De azzal hogy oda írtad hogy vitára alkalmatlan azzal újabb kapukat kezdtél el döngetni hisz nem ismersz nem kell elhinned, de ha igazam van akkor azért ha nincs akkor csak sportból de -erről is leszoktam 3 éve- a viták nagy részét úgy zártam hogy a vitapartner rábólintott az igazamra.
Ezt csak azért írom hisz te ezzel engem provokálni akartál így az a része a hozzászólásnak önkép is lehet.

Természetesen aki nem 16 éves ne vegye magára nem akartam senkit se megbántani.

És még1szer leírom azóta több válasz hsz született igenis szégyenteli ez a tett ezért is remélem nem igaz.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.03.14. 16:18:03

Hát ez szép. Ha már a pályán nem sikerül akkor a tárgyalóasztalnál próbálják meg lejáratni és megverni a Barcat. Madridban már tényleg az összes hülye paranoiás. Csalnak a Ligánál a versenykiírásban, csal az egész UEFA, hogy tovább jusson a Barca a BLben, csalnak a bírok mind a ligában mind pedig a BLben, a Barcaban is csal mindenki még a WC-s néni is, mindenki csal csak, hogy a Madrid ne nyerhessen semmit. Mindenki összeesküdött ellenük, mindenki ellenük van. Sőt a szemét Lyon is csal évek óta mikor kiverik őket. Mindenki csal aki megveri őket! MINDENKI SZEMÉT CSALÓ!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.03.14. 16:15:59

Ahhoz van köze T. irónia királya, hogy valamelyik őskatalán fórumozó
megkérdezte hogy lehet szurkolni ennek a gané csapatnak.

Én magamat elkötelezett szurkolónak tartom kiállok azon csapatok mellet
akiket kiskoromban megszerettem.
pl A Vasas vízilabda csapatát 7 éves koromban szerettem meg és kb 15-6 voltam amikor végre megnyerte a bajnokságot. De egy pillanatig sem gondoltam arra hogy a honvédnak szurkoljak.

Anya is kiállt mellettem amikor 1est kaptam stb...

Ha meg ne adj Isten igaz a legújabb köcsögreal hír akkor természetesen erre nem leszek büszke.
De nem Xabi Alonso vagy Sarabia vagdalkozott hanem valamelyik [auto_cenzúra]
Real holdudvar beli bürokrata.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.03.14. 16:13:38

ultrasur (nem akarlak leugatni, mert egyáltalán nem az a gyerek vagy, aki erre a legkisebb szinten is rászolgált volna), de én is elmesélek egy történetet. én 1978ban kapcsoltam be a tv-t és akkor láttam egy hihetetlenül unszimpatikus játékost, aki aljas és rendkívűl sunyi módon faragta az ellenfél zsugásait, utána röhögve állt a földrekerülők mellett és mutogatta, h labda volt. már a meze sem jött be (fehér-lila) és a brigádja sem, akik asszisztáltak az ámokfutásához. ők voltak a real madrid, az emberünk pedig uli stielike. innentől kezdve rühellem őket.
sok ilyen történet van, de mindezek sem befolyásolják a kedvenc klubod jelenlegi gyökérségét, amikor egyszerűen képtelenek elismerni azt, h a pályán nem érnek utol valakit, ezért próbálkoznak a pályán kívűl, hátha leesik nekik valami.
általában úriembereknek szokták nevezni magukat, na, az úriemberek nem ilyenek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.03.14. 16:09:25

ultrasur írta: Amíg a Reál nem reagál addig ez a hír a VV és Blikk hitelességi szintjén áll.

Béke.
és ha a real reagál és véletlen alátámasztják? akkor se fogok itt sűrűn olyat olvasni madridistától, hogy ez már tényleg szánalmas, jó lenne abbahagyni. morientesről, raulról írni hamupipőke történeteket ezzel a mostani dologgal kapcsolatban eléggé üres hablatyolás..senki nem vitatta el a madrid múltját és eredményeit.

szerk: ja, és azon felül hogy az egész hozzászólásod egy csúsztatás, az, hogy 16évesnek titulálsz kezdésből mindenkit is csak azt mutatja, hogy vitára alkalmatlan, provokáló ember vagy.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.03.14. 16:05:57

ultrasur írta:...
Én pedig azt kívánom neked, hogy addig maradjon meg a gyermeki jóhiszeműséged a Reallal szemben, amíg rá nem jössz így vagy úgy, hogy milyen csapatnak szurkolsz! A legjobb jóindulattal mondom.
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.14. 16:00:38

ultrasur írta:Elmesélek egy történetet a gyűlölködő 14-16 éves Barca szurkolóknak.
Nagyon szép sztori volt meg is könnyeztem kicsit.
Csak nem értem mi köze ahhoz, hogy a csapat amit megszerettél mostanra egy kupac pingvinfossal vált egyenlővé köszönhető részben a vezetőségnek, részben a játékosoknak és részben a saját szurkolóknak.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2011.03.14. 15:54:14

Elmesélek egy történetet a gyűlölködő 14-16 éves Barca szurkolóknak.
Én 2000 tavasz végén bekapcsoltam az M1et és -talán fekete mezben de már nem emlékszem- játszott egy csapat aki a másik csapatot (Valencia) csoda szép játékkal megverte két gólszerző Morientes és Raúl vált abban a másfél órában a 2 kedvenc játékosommá azóta Zizou és Puskás csatlakozott.

Ekkor 9 éves voltam és a Fradin és a Mun kivül nem nagyon volt foci számomra és megtaláltam a csapatot ahogy remélem egyszer megtalálom
azt a bizonyos nőt is.-csak remélem kevesebb csalódás lesz benne- 8)

Utána jött 2001-bajnoki cím+zizou
2002- -A csodás év- Ronaldo, első csalodás Morientes off
2003- bajnoki cím csodás játék, Beckham---Makelele offf

Na ekkor már több mint 3 éve kötöttem a csapathoz ezek után már nem lehetett elszakadnom.

Szóval így szurkolok ennek az undorító szégyen teli fasiszta csaló csakpénz orientált brigádnak.

Amíg a Reál nem reagál addig ez a hír a VV és Blikk hitelességi szintjén áll.

Béke.

ps.: a Valencia elleni meccs

http://video.google.com/videoplay?docid ... 1132936303#
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.03.14. 15:50:04

Hát ez elég izzadtságszagú próbálkozás. Bár speciel nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a fél európai élvonal doppingoljon, de ez más kérdés.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.03.14. 15:30:35

Nem is tudom hogy lehet ennek a ganéj csapatnak szurkolni. :roll:
Egyszerűen szánalmasak... :?
Már most találgatják a kifogásokat, h miért ilyen jó a Barca, meg h miért lesznek 2.-ok év végén.

Amúgy most veszem észre.: 4 meccs és Klasszikus. :o :D
Avatar
Vicky7
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 21:45:43
Tartózkodási hely: Pécs

2011.03.14. 15:22:46

lui1698 írta:
Fecooo írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... t-2068651/

gyönyörű, HA EZ IGAZ! :evil:
Végső soron így is le lehet rombolni egy - már amúgy is szétgyalázott - klub hírnevét.
Pontosan ezzel saját maguk alatt vágják most már azt a bizonyos fát! Szánalmas és szégyenteljes is ez az egész....lassan nem találok szavakat a viselkedésükre!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.03.14. 15:17:27

melyik doppingtól fogok úgy passzolni vagy esetleg zsigerből érezni mikor mennyit toljak a bogyón? nekem is kell :cry: :cry: :cry: :cry:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
vitya1217
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.03.14. 14:24:14

2011.03.14. 14:48:53

A blancok pont ugy fognak jarni, mint ahogyan az arsenal tette
2 het alatt elveszitenek minden kupa erdekeltseget
ha most meg a lyon ellen tovabb is vergodik magukat a BL ben, ami remelem nem fog bekovetkezni, a kovetkezo korben el fognak verezni...
a spanyol kupara semmi eselyuk sincs :) :)
csak ugy mint a bajnoksagra
bar jol hangzik, hogy csak 5 pont a kulonbseg...
na de nekik nem setagalopp szeru idegenbeli meccseik lesznek a hajraban....
VISCA EL BARCA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.03.14. 14:42:15

ezek miatt soha nem fognak minket utálni, aki utálja a barcelonát, az nem tegnap óta teszi ezt.
viszont az ilyen dumákkal csak azt érik el, h még többen fognak röhögni rajtuk azért, h hiába tolnak súlyos milliárdokat a csapatukba, hiába viszik oda úgymond a "legjobb edzőt", így is max a seggünket nézhetik.
az meg már az ő bajuk, h rajtuk kívűl a világ összes futballközeli emberének tiszta az, h nem feltétlenül lehet szezononként 10-15 új gyerekkel eredményeket elérni, akármekkora májereket vesznek meg.
de magyarázzanak csak, legfeljebb megint kapnak egy ötöst az odújukban.
mindezt persze a kalmopyrin miatt, amit kétpofára zabál mindenki barcelonában, a fűtővel bezárólag.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.03.14. 14:33:37

csababarca írta:Még hány ilyen lesz,te jó ég.

Xavi is látja a dolgokat,hogy mondjuk a real játékosok miért veszik a levegőt a seggükön a 60-70. perctől.
MEg mindenki tudja,mi a különbség. Én barca játékost még nem láttam feleslegesen futkározni,mint a mérgezett egér.
De nem baj, bírók velünk vannak,lásd tegnapi meccs is ékes példája, doppingolunk is.
Amúgy sehol nem lennénk,mert csak ilyen nímandok játszanak a csapatban, mint Messi, Iniesta, Xavi...pfújj kik ezek? Persze hogy csak így tudunk nyerni, nekünk csak ilyen játékosokat adott az élet.
Higgyék el a madridisták, mi is sajnáljuk, hogy ilyen Ramos-Pepe féle orvvadászok nem nálunk vannak, vagy hogy nem az isteni egyféllábas Özil osztogat itt,hanem valami Xavi nevezetű pali.
Sajnos nekünk ezzel kell beérnünk. Tragikus a helyzet, ezt elismerem, de hát abból kell építkezni amink van.

El kell ismerni,hogy jobb a real. Mindenben. Csak őket nem segítik a bírók, sőt kifejezetten hátráltatják. Soha nem érünk a nyomukba, mert ők a becsület, a tisztesség bajnokai, a királyi klub, élükön a polihisztor, akár curlingben is kiváló edzővé válható José Mourinhoval, aki mindig az igazat mondja, és sosem ócsárol senkit,mindig beismeri a hibáit, a bírókat még tévedésből sem veszi a szájára.


Ne haragudjon senki, de maximálisan elegem van ebből,amit azok ott a túloldalon megengednek maguknak, kezdve a vezetőségtől, le egészen a szurkolókig. És akkor csodálkoznak, hogy utálja őket mindenki.
tudod mi a baj?
Az hogy ők ezt is megcsinálják, és nem őket fogják utálni hanem minket, mert annyira elterjedt a Barca ellenesség, hogy már vakon hisznek nekik!
és megint mi leszünk az Uefa "kedvencei"!
Az lesz hogy nekik szabad doppingolni is!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2011.03.14. 14:32:09

Gyerekek, ez a haszi arc vajon mit tolhat? Tuti szer lehet, mert ezt a valóságtól elrugaszkodott tudatállapotot csak egy ilyen nyújthatja...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.03.14. 14:25:11

azt kihagytátok, h ellenük lehet gólt lőni.
van olyan brigád, akiknek ötször is sikerült egy meccsen.
égbekiáltó szabálytalanság.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.03.14. 13:47:09

persze, hiszen azt mindenki elfelejti, h mivel lassan építik a támadásokat, közben pihennek, tehát a 90 percből 10-15 percet tuti pihennek összességében, ha nem többet... csak hát könnyebb vádaskodni, mint gondolkodni...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.03.14. 13:44:55

Még hány ilyen lesz,te jó ég.

Xavi is látja a dolgokat,hogy mondjuk a real játékosok miért veszik a levegőt a seggükön a 60-70. perctől.
MEg mindenki tudja,mi a különbség. Én barca játékost még nem láttam feleslegesen futkározni,mint a mérgezett egér.
De nem baj, bírók velünk vannak,lásd tegnapi meccs is ékes példája, doppingolunk is.
Amúgy sehol nem lennénk,mert csak ilyen nímandok játszanak a csapatban, mint Messi, Iniesta, Xavi...pfújj kik ezek? Persze hogy csak így tudunk nyerni, nekünk csak ilyen játékosokat adott az élet.
Higgyék el a madridisták, mi is sajnáljuk, hogy ilyen Ramos-Pepe féle orvvadászok nem nálunk vannak, vagy hogy nem az isteni egyféllábas Özil osztogat itt,hanem valami Xavi nevezetű pali.
Sajnos nekünk ezzel kell beérnünk. Tragikus a helyzet, ezt elismerem, de hát abból kell építkezni amink van.

El kell ismerni,hogy jobb a real. Mindenben. Csak őket nem segítik a bírók, sőt kifejezetten hátráltatják. Soha nem érünk a nyomukba, mert ők a becsület, a tisztesség bajnokai, a királyi klub, élükön a polihisztor, akár curlingben is kiváló edzővé válható José Mourinhoval, aki mindig az igazat mondja, és sosem ócsárol senkit,mindig beismeri a hibáit, a bírókat még tévedésből sem veszi a szájára.


Ne haragudjon senki, de maximálisan elegem van ebből,amit azok ott a túloldalon megengednek maguknak, kezdve a vezetőségtől, le egészen a szurkolókig. És akkor csodálkoznak, hogy utálja őket mindenki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.03.14. 13:33:45

Madridistáktól kérdezném szerintük ez rendben van? Megint egy próbálkozás, h a dopping miatt vagyunk jók. Ez inkább már szánalom.


Mást is kérdeznék: Pep vajon mennyit szidta a a játékvezetőt a tegnapi meccs után? Mert lett volna oka... :roll:
Avatar
Blaugranafan
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2011.03.12. 09:55:26

2011.03.14. 13:16:46

Fecooo írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... t-2068651/

gyönyörű, HA EZ IGAZ! :evil:
Savanyú a szőlő a túl oldalt nem igaz? Ahogyan Xavi is mondta:
"Di Maria egyéni, Özil egyéni, Ronaldo szintén egyéni képességeire alapozó játékos, akiknek játéka így a hatalmas sprintekre épül. Természetes, hogy emiatt fáradtabbak a szezon vége felé. A Barcánál egyedül Leo az, aki ilyen stílusban játszik. Mi több energiát fordítunk a kombinációs játékra, a Madrid pedig a játékosai egyéni képességeit használja többet. Mindkettő eredményes, de az is természetes, hogy a madridi stílus sokkal kimerítőbb egyénileg."
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.14. 13:15:32

Fecooo írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... t-2068651/

gyönyörű, HA EZ IGAZ! :evil:
Végső soron így is le lehet rombolni egy - már amúgy is szétgyalázott - klub hírnevét.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Válasz küldése