Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 11:20:16

ab1daL írta:Én meg úgy vagyok, ha nem jön Cesc, nem is kell más a középpályára. :wink:
Ha nem tudjuk megszerezni Cesc-et, attól még erősíteni, bővíteni kell a keretet... Jövöre nehezebb dolgunk lessz mert a Madrid erősödik... és idén sem volt már könnyü...meglátjuk...

Robcsyy Pastore variáció is tetszik :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.10. 11:14:15

samy85 írta:Ugye azzal tisztában vagyunk a Klub elmegy egy szintig és tesz egy végleges ajánlatot Cescért, mondjuk 35 millió(ha tényleg annyira kell a mesternek) de ha nem hajlandó az Arsenal ebbe sem hajlandó belemenni, akkor elkell kezdenünk más opciók/ koncepció után nézni... én mondjuk Cescen kívül 2 játékost tudnék elképzelni a csapatban
1., David Silva(bár nem hinném hogy a City elengedné)
2., Éver Banega ő szerintem kiváló lenne.. pót megoldásként, Fabre helyett...
alacsony, de jó testfelépítésű, labdabiztos, technikás ,jól lát a pályán, védekezni, és támadni is tud, és szerintem20-25 millióból meg tudnánk szerezni... mit gondoltok
ha már argentin, akkor Pastore :)
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.10. 11:11:31

Én meg úgy vagyok, ha nem jön Cesc, nem is kell más a középpályára. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.10. 11:10:19

Ugye azzal tisztában vagyunk a Klub elmegy egy szintig és tesz egy végleges ajánlatot Cescért, mondjuk 35 millió(ha tényleg annyira kell a mesternek) de ha nem hajlandó az Arsenal ebbe sem hajlandó belemenni, akkor elkell kezdenünk más opciók/ koncepció után nézni... én mondjuk Cescen kívül 2 játékost tudnék elképzelni a csapatban
1., David Silva(bár nem hinném hogy a City elengedné)
2., Éver Banega ő szerintem kiváló lenne.. pót megoldásként, Fabre helyett...
alacsony, de jó testfelépítésű, labdabiztos, technikás ,jól lát a pályán, védekezni, és támadni is tud, és szerintem20-25 millióból meg tudnánk szerezni... mit gondoltok
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.06.10. 10:54:12

bowlinggolyo írta:
neobarca írta:Most nem azért a 20 fillérért srácok de mi van Ibrahimoviccsal? Mindenki neve röpköd ide oda de az ő ügyében síri csönd van. Ha jól tudom a megvásárlási opcióval minimum 25 millióhoz jutnánk ami bár óriási bukta, mégis jól jön. De akkor meg miért Hlebbel, Bojannal, Thiagoval és a többiekkel foglalkoznak 2-10 millióért??? Miért nem hallunk a svéd zseniről semmit? Csak nem vissza fog jönni?
Bár én nagy Ibra Fan vagyok és sokáig kötöttem az ebet a karóhoz, most már belátom, nem illik a csapat szerkezetébe... :?: :!:
Nem értem miért nem lehet egy picit vissza olvasni és úgy írogatni olyanokat ha 24 milliós opciós ára hova kerül.Ahogy Cacerés ára úgy Ibra ára is egyből megy a lecsóba és azzal nem számol a klub mert mekkora veszteség.Egyébként remélem él a Milan az opció jogával és megveszi mert itt nincs keresni való a Barca nem illik a játékstílusához.
A milan élni fog az opciós jogával! Hülye lenne nem élni 24 milláért megveszi még ha nem is kell neki a City meg kicsenget érte 50 millát! Szóval ha nem élnének ezt mi is megtehetjük! Meg a City így hát ha bajnok lesz, mert ahova Ibra igazol ott bajnokságot nyer (Juve,Inter,Barca,Milan)!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.06.10. 10:45:31

neobarca írta:Most nem azért a 20 fillérért srácok de mi van Ibrahimoviccsal? Mindenki neve röpköd ide oda de az ő ügyében síri csönd van. Ha jól tudom a megvásárlási opcióval minimum 25 millióhoz jutnánk ami bár óriási bukta, mégis jól jön. De akkor meg miért Hlebbel, Bojannal, Thiagoval és a többiekkel foglalkoznak 2-10 millióért??? Miért nem hallunk a svéd zseniről semmit? Csak nem vissza fog jönni?
Bár én nagy Ibra Fan vagyok és sokáig kötöttem az ebet a karóhoz, most már belátom, nem illik a csapat szerkezetébe... :?: :!:
Nem értem miért nem lehet egy picit vissza olvasni és úgy írogatni olyanokat ha 24 milliós opciós ára hova kerül.Ahogy Cacerés ára úgy Ibra ára is egyből megy a lecsóba és azzal nem számol a klub mert mekkora veszteség.Egyébként remélem él a Milan az opció jogával és megveszi mert itt nincs keresni való a Barca nem illik a játékstílusához.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.06.10. 10:39:41

Most nem azért a 20 fillérért srácok de mi van Ibrahimoviccsal? Mindenki neve röpköd ide oda de az ő ügyében síri csönd van. Ha jól tudom a megvásárlási opcióval minimum 25 millióhoz jutnánk ami bár óriási bukta, mégis jól jön. De akkor meg miért Hlebbel, Bojannal, Thiagoval és a többiekkel foglalkoznak 2-10 millióért??? Miért nem hallunk a svéd zseniről semmit? Csak nem vissza fog jönni?
Bár én nagy Ibra Fan vagyok és sokáig kötöttem az ebet a karóhoz, most már belátom, nem illik a csapat szerkezetébe... :?: :!:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
rosivagyok
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.12.08. 13:09:55

2011.06.10. 10:39:25

Robcsyy írta:
rosivagyok írta:Minek Fabregas? Vigyük 12 misiért Javier Pastorét, azt még lehet jobban is járunk!
12misiért Zamparini elküldi neked a mezét, a dedikált van vagy 20 körül
Kivásárlási ára 15 millió körül mozog, én nem hinném, hogy a Barcának sokkal többet kellene érte fizetni. Szerintem Pastore sem akar minden hónapban más edzővel dolgozni, valamint semmit sem nyerni, úgy hogy a csapat legtehetségesebb játékosa.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.10. 10:36:37

Thiago nem fog távozni, ezt az apja is kijelentette. A többi ilyen típusú hír nálam kacsa :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.10. 10:35:18

rosivagyok írta:Minek Fabregas? Vigyük 12 misiért Javier Pastorét, azt még lehet jobban is járunk!
12misiért Zamparini elküldi neked a mezét, a dedikált van vagy 20 körül
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.10. 10:33:28

Robcsyy írta:Thiago Boltonban köthet ki?
nagyon remélem, hogy egy rossz vicc... nem hiszem, hogy a csodás bolton olyan jó választás lenne számára
angliában elborult klubvezetők vannak, eddig is tudtam... ezért a pénzért el lehetne küldeni Thiago agyonhasznált zokniját...
rosivagyok
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.12.08. 13:09:55

2011.06.10. 10:33:25

Minek Fabregas? Vigyük 12 misiért Javier Pastorét, azt még lehet jobban is járunk!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.06.10. 10:28:31

Thiago Boltonban köthet ki?
nagyon remélem, hogy egy rossz vicc... nem hiszem, hogy a csodás bolton olyan jó választás lenne számára
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 10:23:02

„Fabregas megvétele az Arsenal és a Barcelona dolga, mi (játékosok) nem tehetünk semmit az ügyben. Xavi, Cesc és én nem vagyunk összeférhetetlenek, nem gondolom, hogy tőlem vagy Xavitól venne el játékperceket. Egy biztos, Cesc érkezése magasabb szintre emelné a csapatunkat" – vélekedett a 27 esztendős spanyol válogatott(Iniesta).
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.06.10. 10:19:13

Most, hogy árcédula került Cescre remélem hamar megegyeznek vele és arsenallal is, mourinhoék.
Minden vágyam, hogy odakerüljön ahova igazából való és még nagyobb öröm lenne számomra, ha Busquetsék szpatnák a clásicókon.
Nekem annyira ellenszenves a srác, mint guti volt. Tökéletesen betöltené a ház hagyta űrt a szívemben.
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.06.10. 10:10:06

Az edzőnké pedig az hogy szükség van rá.
Ez pedig a másik. Ahogyan mondtad, Pep már régóta le akarja igazolni. Ezért követett el egy, még az elsőnél is nagyobb hibát Cesc. Először oké 16 éves volt, egy gyereknek tele lehet beszélni a fejét. Legyen. Viszont tisztában volt azzal, hogy a Barca le akarja igazolni. Miért hosszabbított másfél-két éve az Arsenallal, ha vissza akart jönni, mert már akkor is egyértelmű volt az érdeklődésünk iránta.

Nah már így is jobban belefolytam annál, mint amennyire akartam. Részemről lezárva.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.06.10. 10:03:06

Ha "klasszikusan, régiesen" gondolkozom, akkor azt mondom: ne jöjjön Fabregas, hisz úgy sincs helye a kezdőben.
De talán Guardiola irányítása óta nem szabad "klasszikusan" gondolkozni a fociról. Ez alatt azt értem pl., hogy 15-16 embert állandóan rotálhatna, és nem feltétlenül lenne szükség mindig arra a 11-12 emberre. Fabregas-szal, Sanchez-zel (Rossival), és a tavaly leigazolt, több poszton bevethető Mascherano-val simán megoldhatóak a meccsenkénti változtatások.
Nem tudom, hogy Pep így gondolkodna-e, de abban biztos vagyok, hogy Fabregas és Sanchez sem azért fog jönni 30-40ért, hogy csak minden 5.meccsen legyen kezdő.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 10:01:14

mindorokke_barca írta:Azért hoztam fel ezt a példát, hogy Fabregast is csak akkor hoznám ha ennyiért ideadnák, mert jelen pillanatban közel sem létszükség. Erre még rátesz egy lapáttal az is, hogy saját nevelésért főleg nem adnék sokat. Mindegy, ez az én álláspontom.
Így van. Ez a te álláspontod. Az edzőnké pedig az hogy szükség van rá. Én bízom a felkészültségében, mert nem adott okot az ellenkezőjére. STOP.
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.06.10. 09:52:56

Pique azért került mindössze 5misibe mert Vidic és Ferdinand mögött mindössze kb. 10 meccset tudott játszani 3 év alatt, míg Fabregas az Arsenal csékája évek óta...
Kösz a felvilágosítást, de tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy mi Piqué és Fabregas helyzete közötti különbség. Nem beszélve arról, hogy az egyik védő, a másik középpályás, az értékben ez az elsődleges szempont. Ezzel csak azt sugalltam, hogy Fabregas sem égetően szükséges, mint ahogyan anno Piquét sem volt az. Olcsón vissza lehetett vásárolni ezért megtette ezt a klub. Az más dolog, hogy Ferguson azóta is veri a fejét a falba emiatt. Arra Pep sem számított, hogy így be fog robbanni.
Azért hoztam fel ezt a példát, hogy Fabregast is csak akkor hoznám ha ennyiért ideadnák, mert jelen pillanatban közel sem létszükség. Erre még rátesz egy lapáttal az is, hogy saját nevelésért főleg nem adnék sokat. Mindegy, ez az én álláspontom.
Előre leszögezném,h lehet hülyeséget írok, mert nem tudom, h működik a Bosman szabály, de Fabregas nem vásárolhatja ki magát!?
Valami olyasmi dereng tavalyról, hogy mintha 15-20 millió az az összeg amiért ezt megtehetné. Ez úgysem valósul meg, 8 éve van az Arsenalnal, nem fogja őket hátbatámadni.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.10. 09:47:59

SuperMessi írta:Pique azért került mindössze 5misibe mert Vidic és Ferdinand mögött mindössze kb. 10 meccset tudott játszani 3 év alatt, míg Fabregas az Arsenal csékája évek óta...Egy játékos árát ez határozza meg és nem az hogy adok egy ötöst mert a Piké is annyi volt és mi nem adunk többet mert itt nevelkedett punktum...Cesc-t a spanyol szabályozás miatt tudták elvinni anno tőlünk, most viszont olyan játékossá nőtte ki magát, akire nagy szükségünk van az edzőnk szerint, 3 éve ő az elsőszámú kiszemeltje. Nyilván irreális összeget nem adunk érte, ahogy nem is adtunk az elmúlt években, de ha 40-ért most odaadják akkor 35 körül el is fogjuk hozni és ez így is van rendjén. És majd az edzőnk tudja hol a helye a csapatban.
Szövegértés...A másik meg mennyien leírták már,hogy valóban a spanyol szabályok miatt,nem kapott itt profi szerződést,de ha ő nem akar az Arsenalba menni akkor nem ment volna...
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 09:42:58

Pique azért került mindössze 5misibe mert Vidic és Ferdinand mögött mindössze kb. 10 meccset tudott játszani 3 év alatt, míg Fabregas az Arsenal csékája évek óta...Egy játékos árát ez határozza meg és nem az hogy adok egy ötöst mert a Piké is annyi volt és mi nem adunk többet mert itt nevelkedett punktum...Cesc-t a spanyol szabályozás miatt tudták elvinni anno tőlünk, most viszont olyan játékossá nőtte ki magát, akire nagy szükségünk van az edzőnk szerint, 3 éve ő az elsőszámú kiszemeltje. Nyilván irreális összeget nem adunk érte, ahogy nem is adtunk az elmúlt években, de ha 40-ért most odaadják akkor 35 körül el is fogjuk hozni és ez így is van rendjén. És majd az edzőnk tudja hol a helye a csapatban.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.06.10. 09:37:43

mindorokke_barca írta:A mundo szerint az Arsenal kész eladni Fabregast viszont nem kérik cserealapként sem Bojant, sem Thiagot, ők kézpénzt szeretnének kapni érte.

Nah, Piquét 5 millióért vettük vissza. Annyit ajánlanék Fabregasért is. Saját nevelésért többet biztos nem. Ha nem tetszik az Arsenalnak, várja meg míg lejár a szerződése, vagy mivel úgyis azért ment el, hogy profi szerződése legyen már 16 évesen, profi fizetéssel, volt ideje gyűjtögetni, fizesse ki a különbözetet. Nem érdekel, hogy lenne-e helye a csapatban a rotálásnak köszönhetően, de ne köpjük már saját magunkat szembe azzal, hogy 40 milliókat adunk a saját neveléseinkért. blöeah
Előre leszögezném,h lehet hülyeséget írok, mert nem tudom, h működik a Bosman szabály, de Fabregas nem vásárolhatja ki magát!? :roll:
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.10. 09:29:21

mindorokke_barca írta:A mundo szerint az Arsenal kész eladni Fabregast viszont nem kérik cserealapként sem Bojant, sem Thiagot, ők kézpénzt szeretnének kapni érte.

Nah, Piquét 5 millióért vettük vissza. Annyit ajánlanék Fabregasért is. Saját nevelésért többet biztos nem. Ha nem tetszik az Arsenalnak, várja meg míg lejár a szerződése, vagy mivel úgyis azért ment el, hogy profi szerződése legyen már 16 évesen, profi fizetéssel, volt ideje gyűjtögetni, fizesse ki a különbözetet. Nem érdekel, hogy lenne-e helye a csapatban a rotálásnak köszönhetően, de ne köpjük már saját magunkat szembe azzal, hogy 40 milliókat adunk a saját neveléseinkért. blöeah
Így van!Amúgy nekem egyre ellenszenvesebb az arc...Sőt az is kezd uncsi lenni,hogy Xavi,Puyol,Piqué meg már Villa is nyalja...
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.06.10. 09:22:20

A mundo szerint az Arsenal kész eladni Fabregast viszont nem kérik cserealapként sem Bojant, sem Thiagot, ők kézpénzt szeretnének kapni érte.

Nah, Piquét 5 millióért vettük vissza. Annyit ajánlanék Fabregasért is. Saját nevelésért többet biztos nem. Ha nem tetszik az Arsenalnak, várja meg míg lejár a szerződése, vagy mivel úgyis azért ment el, hogy profi szerződése legyen már 16 évesen, profi fizetéssel, volt ideje gyűjtögetni, fizesse ki a különbözetet. Nem érdekel, hogy lenne-e helye a csapatban a rotálásnak köszönhetően, de ne köpjük már saját magunkat szembe azzal, hogy 40 milliókat adunk a saját neveléseinkért. blöeah
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.06.10. 09:14:33

A mai hírek szerint, Cescért 40-et kérnek, mi 30-at ajánlunk, Sanchezért 27-et és Bojant kérik, mi 25-öt ajánlunk. Nos ez alapján ha az Udinese nem enged akkor csak Bojan eladásából nem fogjuk tudni megvenni ezt a két játékost akkor el kell adni Thiagot is. Remélem nem így lesz. Főleg hogy ha Cesc jön és Thiago is marad, akkor Keitától nyugodt szívvel meglehetne válni szvsz és ő is ér legalább 15-öt. Szerintem Rossiról sem feledkeztünk meg ha ennyire nem közelednek az álláspontok az Udinesevel. Na majd meglátjuk.
Válasz küldése