Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.19. 18:41:42

shutterisland írta: mert azért (ha az lesz, amit te bemásoltál) luxus lenne picit egy abidal,mascherano,busquets,pedro(?),alexis,cesc,iniesta pad....nem ? :)
Főleg, hogy 7 embert soroltál fel, tehát egy mindenképp kimarad Pinto miatt :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.19. 18:22:06

nekem igazából mindegy, csak jobb lenne egy kicsit erősebb kezdővel kiállni.
mert jó lenne ez a kezdő alapjáraton egy zaragoza ellen otthon, de ez a válogatott szünet utáni meccs feeling tényleg kissé mumus.

keitával valóban nincs gond, de én jobb szeretem a kp-t busquets-el, picit jobban érzik egymást xavival meg inivel.
villának szerinem kéne nagyon egy gól, és összeszedné magát, de az lutri, hogy sikerül e rúgnia végre egyet.
cuncival nincs bajom, de túl sokat játszik szerintem, hisz már felépült nagyjából mindenki ibin kívül, akit be lehet vetni előre.

apropó...legalább az egyik a cesc-ini páros közül azért kezdhetne.

mert azért (ha az lesz, amit te bemásoltál) luxus lenne picit egy abidal,mascherano,busquets,pedro(?),alexis,cesc,iniesta pad....nem ? :)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.19. 18:15:52

shutterisland írta:
Tocy írta:SPORT szerint : Valdes-Alves,Piqué,Puyol,Maxwell-Keita,Xavi,Thiago-Cuenca,Messi,Villa. Tetszene a kezdő, bár Alexisnek nagyon kellene már a játék!
őszintén szólva evvel a kezdővel nem lennék nyugodt.
alapból válogatott szünet után vagyunk, plusz sok itt a kiegészítő ember.
maxwellt nem tartom elég jónak, keita nem fog sokat hozzátenni, thiago mindig meglepetés, hogy mit tud hozni, cuencától azért szintén nem szabad sokat várni, villa pedig formán kívül van a barcában.
Maxwell még csak-csak olyan, amilyennek leírod...na de Keita? Hát idén vkp poszton sztem jobb, mint Busquets. Rengeteg labdát szerez, jól osztja el őket, nagyon hasznosan játszik. Thiago szintén rengeteget segít be a védekezésbe, és azért ő képes kreatívan és gyorsan belépni a támadásokba is. Elöl valóban talán Alexis hiányozhat, de Cuenca remekül játszik össze a társakkal, csapatjátékban egyelőre jobb, mint a chilei. Villának pedig minden meccsen megvannak a helyzetei, talán ma belövi őket...

De persze ez csak egy lehetséges kezdő, semmiképpen sincs megerősítve.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.11.19. 18:06:01

Tocy írta:SPORT szerint : Valdes-Alves,Piqué,Puyol,Maxwell-Keita,Xavi,Thiago-Cuenca,Messi,Villa. Tetszene a kezdő, bár Alexisnek nagyon kellene már a játék!
őszintén szólva evvel a kezdővel nem lennék nyugodt.
alapból válogatott szünet után vagyunk, plusz sok itt a kiegészítő ember.
maxwellt nem tartom elég jónak, keita nem fog sokat hozzátenni, thiago mindig meglepetés, hogy mit tud hozni, cuencától azért szintén nem szabad sokat várni, villa pedig formán kívül van a barcában.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.11.19. 17:52:42

Ha Alexis rendben van akkor kezdőbe vele :)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19634
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.11.19. 17:44:50

Én is mindenféleképpen győzelmet várok, s okos jó játékot!Gyors 2 gól és labdatartás, s "mehetünk" aludni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.19. 14:17:51

Válogatott szünet ide vagy oda a mai meccstől magabiztos győzelmet várok! Ma nem elégednék meg a lényeg a 3 pont élménybeszámolóval! :) Ami a kezdőt illeti jó kérdés hogy mi jár Pep fejében, Messit mindenesetre én vagy nem kezdetném, vagy max 1 órát hagynám játszani, ehhez képest végig fogja játszani a meccset.

Jó lenne egy jó meccsel a hátunk mögött menni Milánóba!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.19. 13:04:58

SPORT szerint : Valdes-Alves,Piqué,Puyol,Maxwell-Keita,Xavi,Thiago-Cuenca,Messi,Villa. Tetszene a kezdő, bár Alexisnek nagyon kellene már a játék!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.18. 21:06:20

Ezek szerint se Sánchez, se Messi 100%-kos hiszen Cuencat írja a szerkesztőség.
lui1698 írta:Nekem a másik nagy kedvencem a kezdő tippelés mellett a végeredmény megjósolása.
Ezek a "6-0, Messi 4, Pedo 1, Vadés 1" és társai hsz-ek tudnak még idegesíteni. (aztán persze, ha neadj isten csak kettővel nyerünk, vagy x lesz a vége akkor meg eljön a világvége, Messi kiég, Pep kcsög lesz...stb., stb.).

Na de OFF VÉGE.
Ez akkor is elő szokott fordulni amikor nem ír valaki végeredményt, cseréket stb. Ilyeneken ne bosszantsd fel magad, majd kinőjük (igen, én is ilyen idióta szoktam lenni, bár ezt mindenki tudja).
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.18. 14:59:44

lui1698 írta:Nekem a másik nagy kedvencem a kezdő tippelés mellett a végeredmény megjósolása.
Ezek a "6-0, Messi 4, Pedo 1, Vadés 1" és társai hsz-ek tudnak még idegesíteni. (aztán persze, ha neadj isten csak kettővel nyerünk, vagy x lesz a vége akkor meg eljön a világvége, Messi kiég, Pep kcsög lesz...stb., stb.).

Na de OFF VÉGE.
+1, egy gyengébb meccs után tucatjával kerülnek elő az olyanok, akik a meccs előtt hozsannázzák a csapatot, utána meg Messi csak sétál, Pep egy barom, Villa/Pedro takarodjon azonnal, Alves nem tud beadni...stb, stb...csupán azért, mert mjuk 2 helyzetünk nem befelé pattan. na de téll off vége.

A válogatott szünetes hülyeség a múltkor ugye megtört, remélem most is rácáfolunk erre a baromságra. Álljunk ki egy normális kezdővel, Messi viszont a padon kezdjen, és nyugodt játékkal nyerjünk 2-0-ra. Ez lenne az ideális mjuk. Persze a csapat szemszögéből, a nézőkéből nem feltétlenül...
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2011.11.18. 14:27:51

A válogatott szünet után vagyunk. Aki ismeri a csapatot, annak nem kell ecsetelnem, hogy ilyenkor nem nagyon szokott menni a játék.
Szerintem egy unalmas és felejthető mérkőzésen begyűjtjük a három pontot és készülhetnek a fiúk a Milan ellen.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.11.18. 14:15:42

Nekem a másik nagy kedvencem a kezdő tippelés mellett a végeredmény megjósolása.
Ezek a "6-0, Messi 4, Pedo 1, Vadés 1" és társai hsz-ek tudnak még idegesíteni. (aztán persze, ha neadj isten csak kettővel nyerünk, vagy x lesz a vége akkor meg eljön a világvége, Messi kiég, Pep kcsög lesz...stb., stb.).

Na de OFF VÉGE.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.11.18. 14:04:06

Amúgy itt valakit érdekel, hogy ki kit küldene fel a pályára? A hozzászólás íróján kívül (aki visszaolvassa és elégedetten vigyorog a gép előtt, hogy de tehetséges volt most) szerintem senki nem olvassa el a hozzászólást, értelmetlen megirosgatni valamit is. Szerintem úgy nagyjából mindenki tisztában van a Barcelona és a Zaragoza erőivel és a meccs fontosságával, ez alapján meg mindenki ki tudna állítani egy racionális kezdőcsapatot. Felesleges gyarapítani a számlálót ezzel...

A Zaragoza nem lehet ellenfél, szép és eredményes hazai győzelmet várok el, vita nincs efelett.
Football, bloody hell. /SAF/
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.18. 13:58:28

Személy szerint örülök, hogy válogatott meccs után Hazai pályán játszunk, mert így 12emberrel vagyunk a pályán! Sokat számít azért, hogy van egy közönség a srácok mögött szerintem. Remélem sima lesz, már az első félidő és akkor a Szerdai BL-re pihivan!:)
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.18. 11:04:44

Bányász írta:Elég lesz a kezdő csapatokból!
Valdés-Alves-Masch.... :D

Holnap nem fog érdekelni kik lépnek majd pályára, sem az hogy mennyire lesznek motiválva, sőt felőlem a legrosszabb meccs is lehet a futballtörténelem során, de nyerjünk!
A clásicóig mindent meg kell nyerni!
Vamos!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7500
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.18. 10:24:18

Alexisről van valami pontos hír, hogy milyen állapotban van, ugye még volt olyan hír is, hogy valami újabb gikszer volt vele. Most azért muszáj lenne egy félidőt legalább vállalnia. Az a cefett nagy szerencsénk, hogy otthon játszunk, mert idegenben még a legerősebb kezdőnkkel is megszenvedünk mostanában. Nem szabad 3 pontnál nagyobb hátrányt összeszedni, legalábbis a Clasicóig mindenképp. Most jól jönne egy nagy arányú győzelem megnyugtatni a kedélyeket és elcsendesíteni a Madridot.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.11.17. 16:43:57

A hírek szerint Messi nincs túl jó állapotban, érdemes lenne őt pihentetni, aztán ha úgy van, akkor csereként betenni egy fél órára. Elöl kezdhetne Cesc-Alexis és Villa. Nem számítok könnyű meccsre, de a győzelemnek meg kell lenni, ellenkező esetben most már meg lehet kongatni a vészharangot.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.11.17. 16:36:14

Elég lesz a kezdő csapatokból!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.11.08. 13:00:03

shearer09 írta:Mert talán az ilyen focipalya nem sérülés veszélyes?
Persze, hogy veszélyes de gondolj bele egy teniszező milyen cipőben van és egy labdarúgó. Próbálj meg vizes füvön egy sima talpú kondicipőben megállni meg egy vasstoplis csukában. Van különbség!
Kép
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2011.11.08. 11:48:51

Mert talán az ilyen focipalya nem sérülés veszélyes?
ozsimiki írta:Azért ne írjunk butaságokat...

egyrészről 1-2éve Malágán jóval nagyobb víz volt, mégis nyertünk.

Másrészről a tenisszel ilyen téren összehasonlítani,jó nagy butaság. Ott sérülés veszélyes,és kivitelezhetetlen egyszerűen az egész. próbálj műanyagon,vagy füvön teniszezni esőben. Meg sem lehet állni, ezért nem alakulna ki jóformán labdamenet.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.11.08. 00:14:28

Azért ne írjunk butaságokat...

egyrészről 1-2éve Malágán jóval nagyobb víz volt, mégis nyertünk.

Másrészről a tenisszel ilyen téren összehasonlítani,jó nagy butaság. Ott sérülés veszélyes,és kivitelezhetetlen egyszerűen az egész. próbálj műanyagon,vagy füvön teniszezni esőben. Meg sem lehet állni, ezért nem alakulna ki jóformán labdamenet.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2011.11.08. 00:09:15

En nem bunbakot keresek, ha vezetett volna a barca 3 gollal felidoben, akkor is azt mondom hogy a palya alkalmatlan. Es ez nem arrol szol hogy profik vagy nem. Ha nagy a fust a palyan a biro felbeszakitja a meccset, de attol ok profik. A teniszezok sem jatszanak esoben pedig profik.
kanty írta:
shearer09 írta:A tegnapi meccset nezve azert nem ertem hogy a 2. felido elott a biroi kar miert nem nezte meg a palyanak az allapotat? Ha meg megneztek miert engedtek lejatszani a 2.felidot egy olyan palyan ami szinte medence?
Nem hiszem, h a bírók hibáztathatóak ezért. Ez nem teremsport, benne van a pakliban, h néha nem a legjobb körülmények között kell játszaniuk. Profi focisták, ez nem szabad gondot okozzon nekik.

Persze az a mi személyes pechünk, h a Barca passzolós, kreatív játékát jobban zavarta az eső és a csúszós talaj, mint a Bilbao kontrajátékát.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.11.07. 23:25:07

shearer09 írta:A tegnapi meccset nezve azert nem ertem hogy a 2. felido elott a biroi kar miert nem nezte meg a palyanak az allapotat? Ha meg megneztek miert engedtek lejatszani a 2.felidot egy olyan palyan ami szinte medence?
Nem hiszem, h a bírók hibáztathatóak ezért. Ez nem teremsport, benne van a pakliban, h néha nem a legjobb körülmények között kell játszaniuk. Profi focisták, ez nem szabad gondot okozzon nekik.

Persze az a mi személyes pechünk, h a Barca passzolós, kreatív játékát jobban zavarta az eső és a csúszós talaj, mint a Bilbao kontrajátékát.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2011.11.07. 20:36:50

A tegnapi meccset nezve azert nem ertem hogy a 2. felido elott a biroi kar miert nem nezte meg a palyanak az allapotat? Ha meg megneztek miert engedtek lejatszani a 2.felidot egy olyan palyan ami szinte medence?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.11.07. 19:48:45

szerintem a bajnoki pontokat hülyeség alá, vagy fölé becsülni! ha van valami akkor éppen az egy valóságos mérőszám, a résztvevő csapatok teljesítményét illetően! ez pedig jelenleg Madrid fölényt mutat, nem sokat nem keveset hanem éppen 3 pontot. Be lehet hozni? persze, de a jelenleginél jobb teljesítménnyel.
ami az én szubjektív értékelésem, hogy a Barca ingadozó teljesítményt nyújt álltalában, a Madrid a kezdeti megingást követően eggyenletesebb és erőtől duzzadó játékot produkál (eddig) a helyzet kulcsa tehát: a Barcának javulni kell, a Madridnak pedig tovább állandósítani a jelenlegi szintet - egyik sem könnyű, de ettől függ a bajnokság.
Válasz küldése