Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 18:55:24

P.U.Y.O.L. írta:
Abban teljesen egyetértek veled, hogy megint a bolhából csinálnak elefántot. Az idézett rész viszont szerintem badarság. Mourinhonál meg sem lepődik az ember azon, hogy mekkora paraszt, de Pep személyiségéhez nem illik az ilyen megnyilvánulás és pont ezért lenne talán még nagyobb visszhangja, ha Guardiola cselekedne hasonlóképp...
nekem ne mesélje be senki, hogy egy exfocista hirtelen átváltozik edzővé és egy igazán kifinomult előkelő úr lesz , aki csak rímekben beszél...
a médiának persze belehet ezt adni, ahogy kell is és szokták, de én nem hiszek a tündérmesékben... én azt nem hiszem el, hogy egyszer nem kcsgözött, meg homározott le senkit idáig az edzői pályafutása során...
madridista
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.02.23. 18:49:35

ferninho írta:mert ha Pep-et vette volna fel a kamera, mert ő is biztos mond csúnyát az emberkékre nem lenne semmi, mert ez egy természetes emberi reakció, csak most Joséról van szó...
Abban teljesen egyetértek veled, hogy megint a bolhából csinálnak elefántot. Az idézett rész viszont szerintem badarság. Mourinhonál meg sem lepődik az ember azon, hogy mekkora paraszt, de Pep személyiségéhez nem illik az ilyen megnyilvánulás és pont ezért lenne talán még nagyobb visszhangja, ha Guardiola cselekedne hasonlóképp...

szerk: Ezt a bírók miatt van 10 pont hátrányunk és nem 5 pont előnyünk dolgot meg nem tudom, hogy hányszor fogjátok még belinkelni, de attól még ugyan akkora baromság marad...
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2012.02.23. 18:48:44

Mas mucsarocsogen a focipalyanak nevezett legelon b*zizni het ricazo alkesz elott noname embereknek, mint a legnagyobb foci esemenyen orszag-vilag elott a ˝legjobb edzonek˝...
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 18:35:50

G.Gabe írta: szóval normális dolog valakit lebuzizni, ha nincs ott kamera.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
"Ezek a buzik nem mondják meg, hogy melyik labdával játszunk" - szól a mondat magyarra fordítva
oka volt rá, és ki tudja, hogy még mi volt ott, mi csak ennyit tudunk.
szóval mérges lett az úriemberre.
ezek után szerintem az egy természetes emberi reakció, hogy csúnyát mondunk a másikra.

ez a kamerás dolog is...
ő egy ismert ember, neki ilyenekre figyelnie kéne, ezért nem kéne ilyeneket mondani a kamerák előtt, főleg ilyen történésekkel a háta mögött, mert ha Pep-et vette volna fel a kamera, mert ő is biztos mond csúnyát az emberkékre nem lenne semmi, mert ez egy természetes emberi reakció, csak most Joséról van szó...
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
ha ott van a kamera, akkor is lehet egy olyan embert szidni, akire mérges vagyok, mert ez egy természetes emberi reakció, csak nagyon-nagyon sokszor nem szerencsés ilyet csinálni, mert beperel a rudikedvelő urak szövetsége.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
én személy szerint örülnék neki... a kedvenc csapatom edzője beszél rólam... :lol: ez az ok nélkül meg... ok nélkül senki se szid senkit.... persze vannak kivételek, de azokat ketrecbe kéne zárni :)
madridista
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 18:32:01

ferninho írta:
sziryboy írta:
ferninho írta:istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
istenem meg uramatyám...belegondoltam...
Az ominózus szemkinyomkodós, majdnem belerúgok a sérülten, földön fekvő játékosba -jelenetsorozat után utáltam meg végleg Josét.
én konkrétan erre az esetre gondoltam, de kis is fejtettem ha nem tűnt volna fel... a korábbi történéseket nem is érdemes szóba hozni se, annak sose lesz jó vége...
A cikk csak egy újabb példája ill. igazolás arról, hogy meg sem próbál javulni, normális emberként viselkedni. Csupán ennyi.
azért a tavalyi évhez képest jócskán javult a viselkedése...
többet dumált ő akkor, és azért nincsenek nagyon balhéi se, pedig nem volt mindig 10 pont előnyünk.

normális emberként...
szerintem ebben semmi kivetnivaló nem volt, ez egy természetes dolog, ami probléma volt ezzel, az tényleg egyedül a kamera volt.
-feltűnt
-előzményeket érdemes szóba hozni. Gondolom Te sem a mozifilm vetítésének a közepén ülsz be.
-Maradjunk a filmnél- a legtöbbször jó a vége :)
-Nem látom a javulást. "mint azt a mellékelt ábra is mutatja"
-Van bíró, aki nem a Reál javára téved, akkor ugatás van.
-Vannak bírók akik a Reál javára tévednek (legtöbbször ugye ez a helyzet), így természetesen kuss van.
-Legyőzött csapatnak, azért odaszúr, nem éppen szimpatikus.

Más az értékrendünk, másképpen látjuk a dolgokat. Nem tudsz meggyőzni.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2012.02.23. 18:23:30

Azt is letojom, hogy buzizott-e a portugál és azt is, hogy megbüntetik-e. Kap valami ötezer eurós csekket, nem fog éhen pusztulni a családja.
tibi18
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:09:07

2012.02.23. 18:13:27

szóval normális dolog valakit lebuzizni, ha nincs ott kamera.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
Fel van fújva az egész.. én a budapesti közlekedésben hetente b*zizok, meg k**a any**zok... de gondolom van ezzel más is így... amíg sportoltam a meccs hevében én is tettem ilyet.. és akkor mi van?! kimondta, kimondta.
Hala Madrid!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.02.23. 18:09:21

Aztán ha mi vezetnénk 10 ponttal, nem hiszem, hogy nem fröcsögné tele a sajtót, hogy a bírók miatt tartunk itt, és hogy szégyellné, ha ő így nyerne. No mind1. Engem csak az zavar, hogy mjuk Angliában egy rasszistáskodás 8 meccs eltiltás, Spanyolországban meg semmi.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.23. 17:58:12

ferninho írta:
sziryboy írta:
ferninho írta:

normális emberként...
szerintem ebben semmi kivetnivaló nem volt, ez egy természetes dolog, ami tényleg probléma volt ezzel, az tényleg egyedül a kamera volt.
szóval normális dolog valakit lebuzizni, ha nincs ott kamera.
gondolom, ha azt venné fel a kamera, hogy téged illetnének ilyen jelzővel, nem nagyon örülnél neki. főleg úgy, hogy minden ok nélkül.
mert a szavaidból ez derül ki, hogy bárkit lehet szídni, ha nincs ott a kamera, ez természetes emberi reakció.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 17:46:47

sziryboy írta:
ferninho írta:istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
istenem meg uramatyám...belegondoltam...
Az ominózus szemkinyomkodós, majdnem belerúgok a sérülten, földön fekvő játékosba -jelenetsorozat után utáltam meg végleg Josét.
én konkrétan erre az esetre gondoltam, de kis is fejtettem ha nem tűnt volna fel... a korábbi történéseket nem is érdemes szóba hozni se, annak sose lesz jó vége...
A cikk csak egy újabb példája ill. igazolás arról, hogy meg sem próbál javulni, normális emberként viselkedni. Csupán ennyi.
azért a tavalyi évhez képest jócskán javult a viselkedése...
többet dumált ő akkor, és azért nincsenek nagyon balhéi se, pedig nem volt mindig 10 pont előnyünk.

normális emberként...
szerintem ebben semmi kivetnivaló nem volt, ez egy természetes dolog, ami probléma volt ezzel, az tényleg egyedül a kamera volt.
madridista
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 17:26:45

ferninho írta:istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
istenem meg uramatyám...belegondoltam...
Az ominózus szemkinyomkodós, majdnem belerúgok a sérülten, földön fekvő játékosba -jelenetsorozat után utáltam meg végleg Josét.
A cikk csak egy újabb példája ill. igazolás arról, hogy meg sem próbál javulni, normális emberként viselkedni. Csupán ennyi.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.23. 17:02:03

altercore írta:Most olvastam: "A Real Madrid edzőjét egy hétfői felvétel buktatta le, amin sértő megjegyzéssel illette a másnapi, CSZKA Moszkva elleni BL-nyolcaddöntő játékvezetőjét és segítőit."
Jellemző

És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").

Az egy dolog, hogy el szokott hangozni, sőt az öltözőben is, de az, hogy kamera előtt ilyen primitív, és lesz..rja, hogy ezt látja róla ország világ....
Ennyit ér ő. Ez az intelligenciája. Mit mondhat akkor Xaviékról? Ezek után csodálkoztok, hogy így viselkednek a pályán a játékosai?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.02.23. 17:00:43

istenem... :lol: te uramatyám....
erre már tényleg nem lehet mit írni...
most gondoljatok bele légy szíves, hogy jelenleg miért van José megtalálva...
komolyan emberek...
madridista
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.02.23. 16:48:48

altercore írta:Most olvastam: "A Real Madrid edzőjét egy hétfői felvétel buktatta le, amin sértő megjegyzéssel illette a másnapi, CSZKA Moszkva elleni BL-nyolcaddöntő játékvezetőjét és segítőit."
Jellemző

És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").
Ez van: Az Európai Homoszexuális és Leszbikus Sport Federáció (EGLSF) feljelentette Mourinhót az UEFA-nál, mivel az edző állítólag melegnek nevezte a CSKA elleni mérkőzés bíróit a meccs előtt. A szervezet szeretné, ha az edzőt megbüntetnék. Az UEFA egyelőre nem válaszolt a feljelentésre.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.02.23. 16:23:02

altercore írta:momo=majom. elvileg busqets ellen ezért a kifejezésért indult eljárás.
Ami amúgy mono. :)

Mourinho dolgaival meg felesleges foglalkozni. Egy fillért nem adok annak az embernek a szavára.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.02.23. 15:15:30

Tök mindegy, mit mondott, megszokhattuk tőle, hogy bunkó.

Nekem az a bajom, hogy abban a pillanatban, hogy nem kapnak egy 11-est, vagy nincs kiállítás a másik oldalon, akkor már bírózik.
Utálatos egy fazon.
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.02.23. 15:01:18

Fecooo írta:
altercore írta: És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").
...és JM szóvivőjétől... :roll:

egyébként ha már kötözködni akarsz (mert szoktam látni a cikkek alatt, h előszeretettel teszed...), legalább pontosan idézhetted volna, nem ezzel a "momoval"... :roll:
ez öngól feco. az elmúlt 1 évben kb 3xr kommenteltem, egyik sem volt támadó szándékú. ha kötekedésnek vetted ez a kommentem, akkor sajnálom h megsértettem a rózsaszín szipiszupi lelkivilágod, nem kötekedésből írtam, csupán megjegyeztem, hogy a buzizás ma már mindennapos dolog, ennél sokkal durvább dolgokat is mondanak, nem értem hogy miért van egy ilyennek hírértéke...
a momo, valóban mono.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2012.02.23. 14:47:06

altercore írta: És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").
...és JM szóvivőjétől... :roll:

egyébként ha már kötözködni akarsz (mert szoktam látni a cikkek alatt, h előszeretettel teszed...), legalább pontosan idézhetted volna, nem ezzel a "momoval"... :roll:
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.02.23. 13:09:20

sziryboy írta:
altercore írta:Most olvastam: "A Real Madrid edzőjét egy hétfői felvétel buktatta le, amin sértő megjegyzéssel illette a másnapi, CSZKA Moszkva elleni BL-nyolcaddöntő játékvezetőjét és segítőit."
Jellemző

És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").
Igazából semmi, de Guardiólától nem hallod, hogy szídná a játékveztőket, ez Műringyó reszortja.
Mondjuk a buzeránsok is mindenre ugranak :-)
momo mit jelent?
momo=majom. elvileg busqets ellen ezért a kifejezésért indult eljárás.
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 12:55:40

altercore írta:Most olvastam: "A Real Madrid edzőjét egy hétfői felvétel buktatta le, amin sértő megjegyzéssel illette a másnapi, CSZKA Moszkva elleni BL-nyolcaddöntő játékvezetőjét és segítőit."
Jellemző

És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").
Igazából semmi, de Guardiólától nem hallod, hogy szídná a játékveztőket, ez Műringyó reszortja.
Mondjuk a buzeránsok is mindenre ugranak :-)
momo mit jelent?
altercore
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.12.21. 14:00:04

2012.02.23. 12:47:29

Most olvastam: "A Real Madrid edzőjét egy hétfői felvétel buktatta le, amin sértő megjegyzéssel illette a másnapi, CSZKA Moszkva elleni BL-nyolcaddöntő játékvezetőjét és segítőit."
Jellemző

És akkor mivan, ha ezt mondta? Sztem ez említésre sem méltó, cifrább dolgok is elhangzanak egy-egy edzésen, mérkőzésen ( pl. "momo").
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.02.23. 12:10:47

Hi!
Most olvastam: "A Real Madrid edzőjét egy hétfői felvétel buktatta le, amin sértő megjegyzéssel illette a másnapi, CSZKA Moszkva elleni BL-nyolcaddöntő játékvezetőjét és segítőit."
Jellemző
http://sportgeza.hu/mindenidok/2012/02/23/mourinho/
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.02.22. 15:57:32

dak900 írta:
Deus írta:a bajnokságról erről ennyit:

http://sportgeza.hu/futball/mindenidok/ ... a_realnak/
Azért ebben vannak erős túlzások!! Ha a Mallorcának megadják a lesgólját, akkor a végeredmény elvileg 2-2 lett volna....nem értem miért 3 pontot vontak le ezért elméletben a Madridnak. És a Getafe elleni Pepe kezezés mellett még úgy emlékszem, hogy a hazaiknál is akadt 1 kezezés, ezt ne felejtsük el!! 5 pontos előnyünk biztos nem lenne a bírói hibák miatt, de ha jól belegondolunk, akkor elvileg még a 3 pontos hátrány is nekünk kedvezne...de nem is érdemes ezekkel foglalkozni!! :D Ezzel csak azt érjük el, hogy a mi régebbi címeinket is ugyanúgy kétségbe fogják vonni a bírók miatt... :roll:
Így van, ez abszolút egyoldalú megközelítése a dolgoknak, nyilván, ha egy madridista számol utána más számok jönnek ki. Másik dolog, meg hogy feltételezésekre épül az egész. Nincs rá garancia, h pl. ha nekünk megadnak egy 11-t, azt be is kell még rúgni. Ha feltételezzük, h be is lőttük volna a 11-st, még mindig ott a lehetőség, ha az ellenfél is góllal válaszol rá. Ugyanúgy nincs rá garancia, h ha Real nem kapott volna meg egy 11-st, ne nyomott volna később jobban, és ne szerzett volna mégis egy gólt. Ezért nincs a a fociban mi lett volna ha, és ezért nincs értelme az ilyen cikkeknek.
Nézzük meg a két csapat teljesítményét a bajnokságban, és akkor rájövünk, miért vezet a Madrid. 23 meccsen berámoltak 79 gólt, 8 pontot vesztettek összesen, ne mondjuk már, h ez a csapat nem megérdemelten vezet. Ha nem eresztenek le a végén, akkor eléggé benne van a pontrekord a pakliban.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.22. 15:32:39

dak900 írta:
Deus írta:a bajnokságról erről ennyit:

http://sportgeza.hu/futball/mindenidok/ ... a_realnak/
Azért ebben vannak erős túlzások!! Ha a Mallorcának megadják a lesgólját, akkor a végeredmény elvileg 2-2 lett volna....nem értem miért 3 pontot vontak le ezért elméletben a Madridnak. És a Getafe elleni Pepe kezezés mellett még úgy emlékszem, hogy a hazaiknál is akadt 1 kezezés, ezt ne felejtsük el!! 5 pontos előnyünk biztos nem lenne a bírói hibák miatt, de ha jól belegondolunk, akkor elvileg még a 3 pontos hátrány is nekünk kedvezne...de nem is érdemes ezekkel foglalkozni!! :D Ezzel csak azt érjük el, hogy a mi régebbi címeinket is ugyanúgy kétségbe fogják vonni a bírók miatt... :roll:
Honnan tudod, hogy rúgtak volna kettőt?
Ebben csak az a baj, hogy sok a ha.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.02.22. 14:40:11

Válasz küldése