Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.10. 15:38:54

Initom írta:
bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2125361

Undiano Mallenco vezet a Clássicot!
most mondhatnám azt,hogy miért nem küldtek jobbat...de rájöttem,hogy nincs jobb bíró...igazából egy értelmes spori nincs.(cáfoljatok rám)
Miért nem kérik kölcsön erre az egy meccsre Övrebö urat?
TorghelleSandor
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011.08.23. 20:16:33

2012.04.10. 15:38:33

Initom írta:
bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2125361

Undiano Mallenco vezet a Clássicot!
most mondhatnám azt,hogy miért nem küldtek jobbat...de rájöttem,hogy nincs jobb bíró...igazából egy értelmes spori nincs.(cáfoljatok rám)
Kedves Tamás! Szerény véleményem szerint Szita József értelmes bírónak számít.:D
Somaa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2010.06.15. 17:03:01

2012.04.10. 15:34:22

Remélhetőleg nem a bírón fog múlni a meccs, ahhoz hogy megmaradjon az esély mindenképp nyerni kellene.
Kép

Visca el Barca!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.04.10. 15:23:58

bence-barca írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2125361

Undiano Mallenco vezet a Clássicot!
most mondhatnám azt,hogy miért nem küldtek jobbat...de rájöttem,hogy nincs jobb bíró...igazából egy értelmes spori nincs.(cáfoljatok rám)
Abi & Tito
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.10. 15:06:20

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ak-2125361

Undiano Mallenco vezet a Clássicot!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.09. 21:22:11

S.Agüero írta:Kép
Evett Pepe sütijéből. :lol:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.09. 20:28:52

Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.09. 19:49:56

papek89 írta:Tudja valaki, hogy miért bíróznak a reálosok a tegnapi meccs után? Attól, hogy elesnek a fűben még ne higgyék, hogy 11es. Vagy miben fújt ellenük? Én nem vettem észre semmit. Lehet én vagyok vak :D
Lassan a kérdés egyenértékű lesz azzal, hogy miért vesznek levegőt :D
Avatar
Donny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2012.02.07. 12:52:20
Tartózkodási hely: Budapest, RichField
Kapcsolat:

2012.04.09. 19:36:53

papek89 írta:Tudja valaki, hogy miért bíróznak a reálosok a tegnapi meccs után? Attól, hogy elesnek a fűben még ne higgyék, hogy 11es. Vagy miben fújt ellenük? Én nem vettem észre semmit. Lehet én vagyok vak :D
Én most nem tapasztaltam akkora bírózást, mint pl. szombaton a mi meccsünk alatt volt. :D
Ha Zsozé nem bírózik, akkor a szurkolók is visszafogottabbak lesznek. Milyen meglepő. :)
Amit én furcsállok, hogy sokan temetik a bajnokságot, ami nekünk csak jó, de nem értem mert még mindig 4-el mennek. A fórumon viszontlátni a tegnapi nézők kétségbeesett arcát. :)
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.04.09. 19:20:19

Tudja valaki, hogy miért bíróznak a reálosok a tegnapi meccs után?
Mert nem nyertek. :roll:
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.09. 18:53:55

papek89 írta:Tudja valaki, hogy miért bíróznak a reálosok a tegnapi meccs után? Attól, hogy elesnek a fűben még ne higgyék, hogy 11es. Vagy miben fújt ellenük? Én nem vettem észre semmit. Lehet én vagyok vak :D
Főleg, h a 16-oson kívül történt a "szabálytalanság"


Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2560
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.09. 18:48:52

P.U.Y.O.L. írta:
papek89 írta:Tudja valaki, hogy miért bíróznak a reálosok a tegnapi meccs után?
Legalább lefoglalják magukat... :lol:
Hasonlót szerettem volna írni én is, a kussban maradás túl mainstream lenne, hogy egyszer az életben befogják a lepcses szájukat és örülnének, hogy senkit nem állítottak ki tőlük... Pepét már nem is, hogy eltiltatnám, de a kangorilla mellé ültetném az állatkerbe, a szájába meg bedugnék egy fűzér banánt. Bár lehet, hogy ez rasszizmus, mert a gorilla azért nem érdemeli meg, hogy Pepével egy szinten említsék... Nem sül le a pofájukról a bőr, hogy ezek után is színész csapatnak hívják a Barcát! Busquets lánykorában nem gurult ennyit, mint amit ez a böszme vadállat... Ami megvetés van a világon, azt mind kiérdemelte tőlem az egész csapattal együtt, a szurkolókat is beleértve. Nagyon szűk az a "tiszteletet a kivételnek" kör...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.04.09. 18:36:54

papek89 írta:Tudja valaki, hogy miért bíróznak a reálosok a tegnapi meccs után?
Legalább lefoglalják magukat... :lol:
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.09. 18:31:53

Tudja valaki, hogy miért bíróznak a reálosok a tegnapi meccs után? Attól, hogy elesnek a fűben még ne higgyék, hogy 11es. Vagy miben fújt ellenük? Én nem vettem észre semmit. Lehet én vagyok vak :D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.09. 17:57:27

csababarca írta:
Barcaman14 írta:Az lenne a legidegesítőbb egyébként ha megnyernénk a klasszikust(tegyük fel ismét elég magabiztosan :) )és ennek ellenére sem lennénk bajnokok. Úgy hogy Madridban is nyertünk. :roll:
hidd el idegesítőbb lenne,ha amiatt nem lennénk elsők,hogy nem nyerünk otthon...nyerni kell és kész, aztán bízni még egy esetleges pontvesztésben.
Maradjunk annyiban hogy mindkettő pocsék érzés lenne. Sorsdöntő meccsek következnek, reméljük hogy pozitívan jövünk ki a hajrából!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.04.09. 17:56:53

Barcaman1993 írta:
Ha nem dőlnek teljesen össze, mint tavaly az év végén, akkor otthon a Mallorca-Gijon elleni meccsüket rendkívül könnyen fogják hozni. A másik topicba már leírtam a véleményemet a sorsolásról és nem vagyok benne biztos, hogy nekünk jobb a sorsolásunk. Rayo, Levante, Betis idegenben, Getafe, Espanyol, Malagá, Real otthon. Ez 7 nagyon kemény meccs lesz nekünk és ne feledjük el, hogy még mindig ponthátrányban vagyunk, nekünk kötelező a győzelem. Remélem sikerülni fog, de még mindig többet tennék egy Real sikerre.
Én nem felejtettem el, hogy még nekünk is lesznek meccseink. Továbbra is bízom benne, hogy nyerjük őket. Ha esetleg becsúszik egy pontvesztés még akkor se lenne minden oda. Amúgy meg nem kell túldramatizálni. Egyáltalán nem nehezebb a sorsolásunk. Amúgy ha simán az alap esetet nézzük, akkor papíron (clasicón kívül) mindkét csapatnak hoznia kéne az összes hátralévő meccsét. (de ez így volt eddig is...)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.09. 17:51:15

P.U.Y.O.L. írta:Üdítő ránézni a jelenlegi tabellára. Nagyon örülök, hogy 1 pontra vagyunk attól, hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk. -10nél is írtam, hogy én addig bízom a sikerben, amíg matematikai esély van rá. (így bőven megtörténhet még az is, hogy x a clasicó és mégis mi leszünk a bajnokok. Persze ne legyen x, de bármi megtörténhet...)

Ki ellen bukhat még pontokat a Real? Bárki ellen. Nemrég még volt aki azt írta, hogy rúgnak otthon egy 5öst a Valenciának. Nem rúgtak! Bizony annak is örülhettek, hogy nem kaptak ki. (persze ez az eredmény volt igazán igazságos)

A mieink biztos, hogy megérezték a vérszagot. Én igazán csak az Espanyoltól tartok, mert ők mindig nagyon felszívják magukat ellenünk...

Sok van még hátra!
Ha nem dőlnek teljesen össze, mint tavaly az év végén, akkor otthon a Mallorca-Gijon elleni meccsüket rendkívül könnyen fogják hozni. A másik topicba már leírtam a véleményemet a sorsolásról és nem vagyok benne biztos, hogy nekünk jobb a sorsolásunk. Rayo, Levante, Betis idegenben, Getafe, Espanyol, Malagá, Real otthon. Ez 7 nagyon kemény meccs lesz nekünk és ne feledjük el, hogy még mindig ponthátrányban vagyunk, nekünk kötelező a győzelem. Remélem sikerülni fog, de még mindig többet tennék egy Real sikerre.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.04.09. 17:43:55

Üdítő ránézni a jelenlegi tabellára. Nagyon örülök, hogy 1 pontra vagyunk attól, hogy a saját kezünkben legyen a sorsunk. -10nél is írtam, hogy én addig bízom a sikerben, amíg matematikai esély van rá. (így bőven megtörténhet még az is, hogy x a clasicó és mégis mi leszünk a bajnokok. Persze ne legyen x, de bármi megtörténhet...)

Ki ellen bukhat még pontokat a Real? Bárki ellen. Nemrég még volt aki azt írta, hogy rúgnak otthon egy 5öst a Valenciának. Nem rúgtak! Bizony annak is örülhettek, hogy nem kaptak ki. (persze ez az eredmény volt igazán igazságos)

A mieink biztos, hogy megérezték a vérszagot. Én igazán csak az Espanyoltól tartok, mert ők mindig nagyon felszívják magukat ellenünk...

Sok van még hátra!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.09. 17:19:07

Messa írta:Azért tegyük hozzá Arbeloa úriember volt, én biztos visszarúgtam volna.

de csak azért, mert pepéről van szó... :mrgreen:
Fölrángattam volna, mint ahogy fölrángatta Ramosszal Villát a CDR döntőben. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.09. 17:15:31

Barcaman14 írta:Az lenne a legidegesítőbb egyébként ha megnyernénk a klasszikust(tegyük fel ismét elég magabiztosan :) )és ennek ellenére sem lennénk bajnokok. Úgy hogy Madridban is nyertünk. :roll:
hidd el idegesítőbb lenne,ha amiatt nem lennénk elsők,hogy nem nyerünk otthon...nyerni kell és kész, aztán bízni még egy esetleges pontvesztésben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.09. 16:31:02

Az lenne a legidegesítőbb egyébként ha megnyernénk a klasszikust(tegyük fel ismét elég magabiztosan :) )és ennek ellenére sem lennénk bajnokok. Úgy hogy Madridban is nyertünk. :roll: Nyilván elismerném a bajnoki címüket, elvégre bajnokságot a kiegyensúlyozottabb csapat nyer, és idegenben mindenképp jobbak voltak, de piszkosul ideges és csalódott lennék.

Még 2 meccs van addig. Ha a Real addig még egyszer nem tudna nyerni, és a Clásicon nyernénk biztos vagyok benne hogy meglenne zsinórban a 4. bajnoki cím. Az élen állva már nem szórakoznánk el a maradék 4 meccset. És valószínűleg ez fordítva is igaz. Ez a 2 meccs nekik az Atma (i) illetve a Gijon(o). Úgyhogy sok múlhat a szerdai madridi rangadón, nagyon bízom a matracosokban.

Nekünk kedden kötelező a 3 pont, míg a Levante ellen idegenben húzósabb lesz. Nem érdekel hogy milyen játékkal de legyen meg a 3 pont!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.04.09. 16:28:25

Alakul a dolog. Leginkább a BL címvédés érdekelt szezon előtt is, de asszem a bajnokság lenne a legszebb ajándék. Sokan mondják h nem tudják ki ellen veszíthet pontokat a Real. Nos, a tegnapi meccs alapján bárki ellen. Leszámítva az utolsó 10 percet ugyanannyi helyzete volt a csapatoknak, miközben a Vale holtfáradt, hiányzott a legjobb támadó, Mathieu is csak csere volt. Tény h továbbra is a Real az esélyes, de mostmár egyik meccsüknben se lehetnek biztosak. Nálunk szokás szerint egyre inkább közelít a csapat a csúcsformához, miközben a Real egyre rosszabb formában van. Annak is örülök h a Bayern egyre jobb, mert így már esélyk is van. Pár héttel ezelőtt a Real verhetetlennek tűnt, míg a Bayern erően lemaradt a Dortmundtól. Most pont fordított a felállás. Érdekes elődöntő lesz és a jelenlegi forma alapján egyáltalán nem a Real az esélyes, hanem kb egál. Nagy hátrány lehet h míg a Bayern azért egy stabil Basel ellen ment tovább, továbbá talákozott a Cityvel,Napolival, addig a Real eyetlen normális meccse az idegenbeli Moszkvai volt, így nincsenek a nagy meccsekhez hozzászokva. Ezzel szemben mi 4x találkoztunk a 3,4. legerősebb csapattal. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3800
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.04.09. 16:19:38

Azért tegyük hozzá Arbeloa úriember volt, én biztos visszarúgtam volna.

de csak azért, mert pepéről van szó... :mrgreen:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.04.09. 16:18:16

Zsolti95 írta:
kakasugynok007 írta:Még ha megnyerjük a klasszikust és a további meccseinket még akkor sincs meg a Liga.A Realnak egy döntetlent -vagy ki kell kapni amire kevés az esély- kell játszaniuk.
Szerintem nem lesz meg a bajnokság.

Szerintetek?

Ki ellen veszíthet pontokat a Real?
Szerintem az atletico, sevilla, athletic hármastól várhatunk segítséget de azért granadában sem lesz egyszerű nekik és a mallorca is kellemetlen ellenfél lehet még otthon is.
csak egyetlen botlás kell és ha itthon győzünk akkor vezetjük bajnokságot
Atletico a kőkorszakban szerezett pontot tőlük utoljára, Sevillatól a 6-2 után nem várok sokat, Athleticben legesélyesebb, de kérdés, h mennyit vesz ki belőlük az EL?
Viszont Granada, Mallorca is jó lehet egy döntetlenre, csak elvárni nem lehet tőlük
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.09. 16:16:24

Ennél a CRes esetnél az a vicces, h látszik, mikor látta meg, h rosszul tolta meg és akkor esett el... :lol:

Pepes esethez meg:
Ha ott egy ellenfél játékos van, akkor meg gondolom az a játékos is elkezd fetrengeni... nem csak Valenciánál tegyük fel ott egy Busquets... :roll: :lol:
Jó, mondjuk ő szélsőséges eset, de akkor is ugye ilyenkor eygből földre vetik magukat és itt láthatjuk, h fociban néha/ sokszor az odarúgások egyértelműen nem kemények inkább csak a játkosok puhák...
Válasz küldése