Rashford az első angol játékos Barcelonában Lineker óta
"Yeah… It’s official." Rashford follows in Lineker’s footsteps. pic.twitter.com/ZvbnDAtbax
— FC Barcelona (@FCBarcelona) July 23, 2025
Ugyan már,ez nem volt szép gól mert nem a 16oson kívülről lőtte!recrea írta:Majd valaki linkeljen már be egy hasonló CR gólt, mint amit Messi lőtt.
Látszik, h mennyire félnek tőle, amint bejött, elkezdtek játszani a srácok, nehogy Messi egyenként fölrugdossa őketcsababarca írta:Gyenge Messi megint bejött, és miközben terrorban tartja az összes csapattársát () szépen megváltozott a játék képe.
Ugyis szeretjük ajándékozni az embereket ingyen, őt is ellehetne nyugodtan!recrea írta:Nem hiszem, h abból a pénzből mindketten be tudnánk karmolni, amit adnának érte a legutóbbi két szezonja miatt.sörvirsli írta:Én sem értem mit keres a csapatban,a baj az hogy még csak fel sem vetődött a vezetéseben,hogy eladják!