Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.09. 22:11:13

visca el barca írta:nah, pletyizzünk :lol:

tudok mondani olyan magyar élsprotolót aki dohányzik mint az állat? csak ugy kivancsisagbol.

azt tudom, hogy görbicz meg szécsi nagy gyárkémények, utóbbit jó magam is láttam, hogy állandoan tolja.
Nem feltétlen élsportolók, de a múltkor együtt buliztunk egy fél csapatnyi kézis csajjal. Nem mondhatnám, hogy figyelnek erre, úgy szívták, mint ha muszáj volna.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.09. 22:03:08

nah, pletyizzünk :lol:

tudtok mondani olyan magyar élsprotolót aki dohányzik mint az állat? csak ugy kivancsisagbol.

azt tudom, hogy görbicz meg szécsi nagy gyárkémények, utóbbit jó magam is láttam, hogy állandoan tolja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.09. 15:01:14

nem veled történt az meg a múltkor, h "eldátumozódott" a hsz? Lehet h most is erről van szó, és amit nem találsz, ott van két nappal korábban
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.09. 10:46:04

sjd írta:
shutterisland írta:csak nekem tűnik el kb. minden 10. hsz-em utólag ?
Ezt hívják moderációnak :twisted: :P
oké, csak randomra tűnnek el, song topicból is pl, amikben semmi trágár szó, személyekedés, vita nem volt.

de most látom, hogy például az a hsz is eltűnt, amit a liga topicba írtam tegnap este, hogy ha x-el a real, bajnokok lehetünk....vagy amit az aranylabda topicba általam írt posztra reflektált valaki, azt is törölték, és abban sem volt semmi törölnivaló.

valaki adjon már felvilágosítást erről, mert rohadt idegesítő.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.09. 09:43:19

shutterisland írta:csak nekem tűnik el kb. minden 10. hsz-em utólag ?
Ezt hívják moderációnak :twisted: :P
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.09. 07:10:57

Forcabarca8 írta:
Az ilyen piros cipő témához pedig csak annyit, hogy én egyszerű szabály szerint próbálok öltözködni: Amit ez a zene pontosan kifejez Férfi vagy,öltözz és viselkedj is úgy. Ezt felejtik el sokan és a végén úgy néznek ki, mint egy bohóc.
S.Agüero írta:Egyébként meg ha értelmes vagy, van humorérzéked és nem nézel ki úgy, mint egy hülye, akkor már jó vagy, legalábbis én ezt látom, mert szerintem az egyik legfontosabb a kisugárzás.
Ezzel teljesen egyetértek :) Minél magabiztosabb vagy, annál nagyobb sikered lesz a nőknél. A csajozás olyan,mint a marketing: csak éppen te vagy a termék és az eladó egyben, a nő a vevő és akármennyire is nincs szüksége rád (mert megkaphatna egy "látszólag" jobbat,drágábbat) el kell nála érned,hogy téged válasszon. Ilyenkor eszembe jut, hogy mekkora buli tud lenni a csajozás, de azért jobb,ha az embernek van valakije :wink:
Ez a zene annyira tipikus, belépsz a kocsmába és már lökik feléd a pulton a wihskeyt 8) Ami a klippben is van gallér kicsapva a zakó fölé, ez is egy tipikus páwah öltözködés, mégis egy csöppet férfiasabb mint a piros répagatya.

A csajozás pedig a világ legjobb dolga, persze nem arra gondolok, hogy meghívom egy vodkanarancsra a didzsibe... A mai lányokat pont a sok páwah srác miatt annyira könnyű lenyűgözni egy kis kreativitással és odafigyeléssel, hogy csak úgy olvadoznak.
Kép
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2013.05.09. 05:26:51

S.Agüero írta:Ne legyél egy nagy kocka, aki szakadt nadrágban járkál, de szerintem az sem áll jól egy fiúnál, ha nagyon divatos, mert hülyén néz ki.
Értem,hogy mit akartál mondani,csak egy kicsit rosszul sikerült megfogalmaznod,szerintem :) Alapból, az igényesség az elvárt,szerintem divattól függetlenül mindenkinek törekednie kell arra, hogy tiszta, megfelelő állapotú ruhákat hordjon. A "nagyon divatos" meg egyáltalán nem árt, csak éppen a divat szó jelentésével nincsenek egyesek tisztában (vagy csak én gondolom másképpen.. :-D ) Az, hogy valami mennyire divatos, ezer dologtól függ, amibe ha bele gondolnál,rájönnél,hogy felesleges,vedd fel azt, amiben jól érzed magad! Kivétel persze a zokni szandál & tsai :-D

Az ilyen piros cipő témához pedig csak annyit, hogy én egyszerű szabály szerint próbálok öltözködni: Amit ez a zene pontosan kifejez Férfi vagy,öltözz és viselkedj is úgy. Ezt felejtik el sokan és a végén úgy néznek ki, mint egy bohóc.
S.Agüero írta:Egyébként meg ha értelmes vagy, van humorérzéked és nem nézel ki úgy, mint egy hülye, akkor már jó vagy, legalábbis én ezt látom, mert szerintem az egyik legfontosabb a kisugárzás.
Ezzel teljesen egyetértek :) Minél magabiztosabb vagy, annál nagyobb sikered lesz a nőknél. A csajozás olyan,mint a marketing: csak éppen te vagy a termék és az eladó egyben, a nő a vevő és akármennyire is nincs szüksége rád (mert megkaphatna egy "látszólag" jobbat,drágábbat) el kell nála érned,hogy téged válasszon. Ilyenkor eszembe jut, hogy mekkora buli tud lenni a csajozás, de azért jobb,ha az embernek van valakije :wink:
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.05.09. 03:01:44

Tim írta:Engem sokkal jobban dühít hogy amint bejött a jó idő,feltűntek a büdös emberek..Teljesen normálisan fel van öltözve a koma,csak éppen kihagyott pár fürdést. És nem idős emberekről van szó,hanem fiatalokról :roll:
4-6-os villamoson még elfogadható a helyzet (vagy csak én vagyok nagyon szerencsés, hogy kevés büdös emberbe futok bele), de egyik nap mentem a 3-as villamossal, na, ott volt szag rendesen.

Aki pedig szandál - zokni kombót hord, annak levágnám a lábát.

Most konkrétan nem Ray Ban-re gondolok, mert arra nincs elég máni, de ilyen típusú napszemüveget hol találok 15k körül?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... yfarer.jpg
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.09. 01:14:36

csak nekem tűnik el kb. minden 10. hsz-em utólag ?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.08. 23:46:20

Én úgy gondolom, hogy ezek a divatbúzák fele csak azért vesz fel divatos ruhát, hogy menőnek tűnjön. Mert ha tornacipő, csőgatya és V alakú póló van rajtad, akkor divatos és menő is vagy. Utálom ezeket, minden második egy nagyképű hülye bunkó. Leginkább ez a "focistáknál" látszódik, legalábbis itt Berényben. Aki itt focizik a sportegyesületben az nagy arcú. Szerintem meg kell találni az aranyközéputat. Ne legyél egy nagy kocka, aki szakadt nadrágban járkál, de szerintem az sem áll jól egy fiúnál, ha nagyon divatos, mert hülyén néz ki.
A legnagyobb baj meg az, hogy a divat már kezd egyenlő lenni a búzasággal, ami meg ennél is nagyobb baj, az meg az, hogy a csajoknak ezek kellenek. Persze a normális lányok nem buknak az ilyenekre, szerencsére.

Tisztelet a kivételnek.

Egyébként meg ha értelmes vagy, van humorérzéked és nem nézel ki úgy, mint egy hülye, akkor már jó vagy, legalábbis én ezt látom, mert szerintem az egyik legfontosabb a kisugárzás.



Tim, neked meg nagy az avád. :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.05.08. 23:15:01

visca el barca írta:
Tim írta:(bár a cipőfűző színkódok megmaradtak)
milyen kódok vazze? hu én nagyon maradi vagyok :lol:

Tim, egy hasznalati utasitast légyszi, nehogy leeltonozzanak a cipőfűzűm miatt :lol:
Ha nem bakancsot hordasz akkor nem érdekes :lol: Piros:komcsi, fehér:náci, zöld:zöld,a greenpeace aktivista fajtából, fekete:semmi, piros-fekete:anarchista, kék: rendőr ellenes, narancs:antifasiszta,pink: na,kettőt találgathatsz :lol: stb..
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.08. 22:55:43

Tim írta:(bár a cipőfűző színkódok megmaradtak)
milyen kódok vazze? hu én nagyon maradi vagyok :lol:

Tim, egy hasznalati utasitast légyszi, nehogy leeltonozzanak a cipőfűzűm miatt :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.05.08. 22:49:28

recrea írta:
Tim írta:Aki pedig megjegyzést tesz a magasszárú piros (igen piros,nem bordó!) coversemre,az máris kap egy hét szigorítottat. :twisted:
Elton vagy! :D
Üdv jövő héten... 8)
Nem mentegetőzésképpen,de amikor elkezdtem convers cipőt hordani kb.egyetlen helyen lehetett kapni a Váci utcában. Na most akkortájt pirosat a punkok, és az anarchisták hordták,mára persze nem így van(bár a cipőfűző színkódok megmaradtak). Mindenesetre nagy összegben fogadnék hogy a pirosból adják el a legtöbbet. Sport cipőből,vagy bőrcipőből én sem vennék fel pirosat,de a convers mindenhez megy ebben a színben. Na jó frakkhoz nem annyira,és a zsakettemhez sem szoktam hordani. :lol:
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.08. 22:33:52

Tim írta:Engem sokkal jobban dühít hogy amint bejött a jó idő,feltűntek a büdös emberek..Teljesen normálisan fel van öltözve a koma,csak éppen kihagyott pár fürdést. És nem idős emberekről van szó,hanem fiatalokról :roll:
Ez engem is fel tud cseszni.
Pl. utazok buszon, és olyan szag van, mint egy emésztő aknában. Komolyan feltalálták a dezodort, stiftet meg ilyen kis finomságokat tessék már őket használni, mert én megértem, ha valakinek alapból erősebb a szaga, de legalább ne gyilkolja szét az orromat akárhányszor az 5 méteres körzetembe ér.

Ja, és

Kép
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.08. 22:32:42

Tim írta:Aki pedig megjegyzést tesz a magasszárú piros (igen piros,nem bordó!) coversemre,az máris kap egy hét szigorítottat. :twisted:
Elton vagy! :D
Üdv jövő héten... 8)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.05.08. 22:20:24

Szerintem alapvetően ott tévedtek,hogy azt hiszitek a csajoknak a kiszedett szemöldök, meg a szétszolizott bőr és fél kiló zselével belőtt haj jön be.
Valójában nekik az tetszik, ha egy fickó ad magára,törődik a megjelenésével.
Persze vannak vadhajtások de nem ez a lényege. Egyébként furcsa hogy ilyen sok konzervatív fiatal van errefelé :lol: De ugyebár ízlésekről felesleges vitatkozni. Viszont érdekes hogy mennyire nem univerzális a divat.
Az olaszoknál központi szerepet kap,kínosan figyelnek a részletekre is,aztán például itt vannak a finnek, mint ellenpélda. Nálunk azért nem olyan vészes a helyzet. Engem sokkal jobban dühít hogy amint bejött a jó idő,feltűntek a büdös emberek..Teljesen normálisan fel van öltözve a koma,csak éppen kihagyott pár fürdést. És nem idős emberekről van szó,hanem fiatalokról :roll:

Aki pedig megjegyzést tesz a magasszárú piros (igen piros,nem bordó!) coversemre,az máris kap egy hét szigorítottat. :twisted:
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2013.05.08. 22:10:10

Bob_Marley írta: ui: egy nő véleménye többet nyomna a latba mint az enyém, de attól még nagyon nem értek egyet veled.
Szólítottál mester? :D

Igen. Jó téma ez és amennyiben tényleg szükséges egy nő álláspontja is, akkor tessék:

Egy férfin a rózsaszín cuccok igenis minimum hülyén néznek ki pláne, hogy régebben Steiner Kristófot mindig kiröhögtük, hogy mekkora búza, most meg kb. minden harmadik 20 éve alatti srác minta a klónja lenne.

A színes csőnaciról - az, hogy színes oké, de miért kell teljesen letolni fenék alá? :roll:
Az összes kiscsávó kb. 2 stílust ismer, ami igazából csak a hajviseletben más:
Combig letolt csőgatya - egész alsótest kipakolva, mint a Nyugati aluljáróban éjjel a férfi-prostik- szűk póló, koszos, széttaposott magas szárú Converse vagy - ami rosszabb - a csajok balerina cipőjének férfi veziója, ilyen kis szűk topánkák. Hozzá " dzsásztinbíber"-es frizura vagy a Balotelli-s fél-irokéz körömkefe-style.

A csajok se jobbak: egész télen egy szál vékonyka leggings gatyában vacognak, a tűsarkú cipőkben / csizmákban menni nem tudnak, mind csámpás, minden lépésnél várod, mikor töri ki a bokáját és mellé ezeknek is kivan az egész derekuk, mert egy normális télkabátban még azt hinnék, hogy 2 kilóval több a súlya, mint amennyi.
Egész télen folyik a taknyuk, állandóan meg vannak fázva, de szexik nagyon.
12 éves kortól megy a hajfestés és a szoli - az anyukákat is nyakon hajítanám egy szöges korbáccsal barátilag.

Arról meg, hogy ez a menő:
Naná, persze. Zsák a foltját című klisé, de illik a " ha van sz.. száll rá a légy is" mondás is.
Érdekes módon az a pár konzervatívabb fiatal is boldogul, aki ezektől függetlenül korához és testalkatához illően ruházkodik.
Jah, hogy nem ők a buli középpontjai, nem kapnak 100 like-ot és nem mindenki velük akar kavarni, akkor már nem is számítanak?
Csak azért, mert a csőgatyás hazavitt 5 csajt?
Ne már, aztán mit csinált velük? :lol:
Mindig is imádtam a nagy-bulisok szövegeit, bár nálunk még a " megittam 5 liter bort" duma volt a hűhhhaaa faktor, nem a Red Bull-pezsgő, mert a mai fiatalok már inni sem tudnak, csak betolnak egy energiaitalt egy 2 deci pezsgővel este a Tesco parkolóban aztán szédülnek tőle és lehet ordítani, hogy réééésszzeeegg vagyoookkk bláááááhhhh....
A csajoknak ez szimpatikus, mert ők is ugyanezt csinálják.
20 éves korra azért illik kinőni ebből, mert akkor már tényleg csak a kumma csajoknak jön be az efféle viselkedés, igen - az Audit a hátsójuk alá követelőknek.
A normális csajok 20 év felett már kezdenek nővé érni és családalapításra hajtani egy olyan férfivel, aki nem hord csőgatyát és normális frizurát vágat :)
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 22:02:54

Hát akkor már én is megszólalok ebben a témában.

Én egyáltalán nem szeretem, a mai divatot, hiába az én korosztályom részesíti ezt legjobban előnyben. Eltudok szörnyülködni, amikor köldökig kivágott pólóban van valaki, szolizik stb stb. De azért azt is elismerem, h van páwa és páwa között különbség. Illetve vannak olyanok akik nem kifejezetten páwák, de azért feléjük hajlanak inkább, mint az én általam elfogadott normákhoz. Azért is mondom, h van különbség, mert hiába nem igazán szeretem a mai divat ezen részét, de azért vannak dolgok, amiket még befogad a gyomrom, persze én soha az életben nem vennék fel és főleg az idő múltával kezdtem elfogadni. Viszont amikor valaki nagyon úgy tud felöltözni ki hoz a béketűrésemből, h "Mi a büdös _____ ez? Ez jön be ma a lányoknak?"
Engem azért kissé elszomorít, h manapság efelé ment el a divat. Megértem mit mond shutter, h nem feltétlen meleg vki attól, ami rajta van és igazat is adok neki, de azért valljuk be, elég sokan tesznek azért, h ilyen legyen a megítélésük...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.08. 21:43:16

Bob_Marley írta:A sportos viselet nyilván adott, én is simán lekoccolok Converseben (mondjuk fehér s nem bordó :D ) rövid gatyában Rondo pólóban a Tescoba, de alapvetően amire már rákanyarodtatok, hogy mi lehet adott esetben vonzó vagy sem, s erre reagáltam hogy utcára lemész stb, de nevezzük feltűnő viseletet azért mégse "etikus". Illetve mi a férfias manapság, s továbbra sem az az irányvonal érzésem szerint amit shutterisland felvázolt.
Amit írtak, hogy attól még hogy ad valaki magára nem meleg, ez tiszta sor, de ha valaki össze-vissza vesz fel ruhát az inkább röhejes.
Nekem semmi bajom nincs egy bordó cipővel, bár fogalmam sincs ahhoz milyen nadrágot lehet felvenni ami passzol hozzá, de ha valaki már tényleg eléggé vegyíti a színeket, meg hasonlók az igénytelen érzésem szerint.
szerintem mi egy oldalon állunk, ugyan így gondolom. Szerintem se férfias a szolis bőr, kiszedett szemöldök, szőrtelenítés,egyebek.
Bordó cipő sötétkék betétekkel? sima farmerhoz pl, vagy keki színű nadrághoz, térdnadrághoz, ilyesmik.
Sajna a bostonos zöld shortomhoz nem illene 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.08. 21:38:56

csababarca írta:Bob, igazad van, de ettől még egy bordó cipő, hagyományos farmer, akármilyen színű póló még normális viseletnek számít. Én indítottam el a témát, szóval megvédem magamat,nem vagyok páva,közel sem, de ennyi belefér. az utcán,nyáron a parkban nem kell komolynak lenni. Nyilván egy munkamegbeszélésre,egyetemi vizsgára, stb nem venném fel, de nem is erről volt szó.
A sportos viselet megint más s nyilván adott, én is simán lekoccolok Converseben (mondjuk fehér s nem bordó :D ) rövid gatyában Rondo pólóban a Tescoba, de alapvetően amire már rákanyarodtatok, hogy mi lehet adott esetben vonzó vagy sem, s erre reagáltam hogy utcára lemész stb, de nevezzük feltűnő viseletet azért mégse "etikus". Illetve mi a férfias manapság, s továbbra sem az az irányvonal érzésem szerint amit shutterisland felvázolt.
Amit írtak, hogy attól még hogy ad valaki magára nem meleg, ez tiszta sor, de ha valaki össze-vissza vesz fel ruhát az inkább röhejes.
Nekem semmi bajom nincs egy bordó cipővel, bár fogalmam sincs ahhoz milyen nadrágot lehet felvenni ami passzol hozzá, de ha valaki már tényleg eléggé vegyíti a színeket, meg hasonlók az igénytelen érzésem szerint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.05.08. 21:43:31-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.08. 21:29:47

Bob, igazad van, de ettől még egy bordó cipő, hagyományos farmer, akármilyen színű póló még normális viseletnek számít. Én indítottam el a témát, szóval megvédem magamat,nem vagyok páva,közel sem, de ennyi belefér. az utcán,nyáron a parkban nem kell komolynak lenni. Nyilván egy munkamegbeszélésre,egyetemi vizsgára, stb nem venném fel, de nem is erről volt szó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.08. 21:12:28

Továbbra is offtopik és nem dühöngő téma.... :D
shutterisland írta:
azt hiszi h durva menő, holott nem az.
és ezt ki dönti el ? te ? és rólad ki dönti el, hogy jól nézel ki, vagy hogy vagány vagy e ?
Továbbra is a helyes szó amit kerestek, igénytelen és komolytalan.
Nagyon nem értek egyet amit írogatsz, mert pl itt is a többség nem konkrétan elítéli csak megjegyzi, hogy ez komolytalan, ha valaki adott esetben úgy öltözik fel mint egy kakadu.
Az meg ne legyen már mérce, hogy egy szintén "eltorzult" értékrendnek tetszel-e vagy sem.Ha neked tetszik az a lényeg, viszont azért normákat követni kell.Lehet xy elvisz 6 csajt egy buliból, de azok a csajok olyanok is.Ez lehet előítélet vagy sem, inkább előbbi, de aki mondjuk kiteszi mindenét nem feltétlenül lesz vonzó, meg ahogy írod kajálják őt.Tedd a szívedre a kezed s ha mondjuk sorba állítanak 5 csajt, amiből egy miss március 2 csak szimplán nagymellű, 2 meg "átlagos" de lehet szép a mosolya vagy csak szimplán olyan kisugárzása van, melyikkel lennél szívesebben.Férfi agy azért továbbra is úgy működik, hogy vadászösztön :D Sokkal inkább vonzóbb (legalábbis számomra, s nem hiszem hogy egyedül vagyok, lejjebb példa) egy sejtelmesebb nő, mint egy "riherongy". Emberi normák miatt, megismerés miatt stb.
Pont nemrég voltam kollégáimmal Ötkerben bulizni, az egyik csaj úgy nézett ki amire azt mondod azonnal megdugnád, s mégis ő nem tudott összeszedni egy csávót sem, miközben egy másik aki nem tette ki mi van de pl a szeplőivel királynő volt, úgy kellett levakarni róla az embereket.
Persze van ellenpélda is, de ez nem valamiféle hülye amerikai love story, hogy az egyéniségeddel tudsz egy olyan képet kialakítani ami vonzó.
Ugyanez igaz a csávókra is, mondom van az a réteg akinek bejön, de pl amit írt is valaki csajnak lehet bejön, de egy nőnek kevésbé ha megjelensz bordó gatyába sárga ingben.
Igen is a duma sokat számít, meg a megjelenés, ami még mindig egy férfiasabb megjelenést takar.

S hozzáteszem, hogy néha ráfanyalodok a Fashion TV-re (ez van :D ) s rohadtul nem az a divat hogy kakadunak öltözzünk.Szmoking nagyon kezd visszajönni, mellény+ing kombók, bőrkabát parádés, retro hajak, retros szemüvegek, nem pávián viseletek, szóval megcáfolnám, mi a divatos manapság :D

ui: egy nő véleménye többet nyomna a latba mint az enyém, de attól még nagyon nem értek egyet veled.

ui2:valaki magyarázza már el, mi ez a "divat" hogy pont után kis betűvel ír pár ember, nem személyeskedés meg semmi, de hát ez mi?Eléggé kiborító hogy egyre többen ezt csinálják :?

szerk: na ne, lájk témába ne menjünk bele, shutterisland tökéletesen írta le, a facebook erkölcsileg és morálisan a társadalomra gyakorolt negatív hatását...Az emberek árucikkek (lájk egyenlő ár) s ezek alapján tolódnak el az értékrendek...szomorú :?
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 18:16:06

Stalkyard írta:Bár kétlem, hogy nem találkoztatok volna vele a neten valahol, de azért...

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20 ... javal.html

Szomszéd településen lakik a srác, játszottam is ellene anno a megye 2-ben. :lol: Fourfoutwo-n és NSO-n is volt már róla cikk.
Érdemes felnézni trollfocira is facebookon. Nem semmi! :lol:
Már a csapból is ez folyik... :mrgreen:

Kép
Kép
:lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.08. 18:15:37

Inkább offtopik téma ez a divatos dolog.
Nálam nem meleg a dolog, de igénytelennek tartom ezt az össze-vissza kombinációzást.
Majd felnőnek ők is, aztán rájönnek normális helyre nem lehet betoppanni, zöld naciban, lila ingben :D

Nekem is van Converse, de az tuti 100ezer km-t nem bírna ki, utcai viseletre, meg nyárra jó benne flangálni, viszont az hogy kinek mi éri meg az relatív.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2013.05.08. 18:20:38-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.08. 17:54:50

Bár kétlem, hogy nem találkoztatok volna vele a neten valahol, de azért...

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20 ... javal.html

Szomszéd településen lakik a srác, játszottam is ellene anno a megye 2-ben. :lol: Fourfoutwo-n és NSO-n is volt már róla cikk.
Érdemes felnézni trollfocira is facebookon. Nem semmi! :lol:


Kép

:mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése