Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.02. 15:06:45

Varatrix írta:Kit vártok amúgy a padra? ( No offenz)
senkit. minek? kell egy bika védő piqué mellé meg egy szélső és kész. 3.-4. számú védőnek barta+masch bőven elég.

amugy szted a valencia mennyiért fogja eladni nekik az egyik alapemberét? 2 csomag duna kavics? tök mind1 h 10 v 15 miilió, felesleges pénzkidobás. a hírek szerint bohockodnak itt a cserékkel meg fabregassal, holott mindkettő sokadik számú probléma.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.06.02. 15:04:56

Eloszor en is kiakadtam hogy Fabre elmegy, de ha belegondolok en elkepzelhetonek latom hogy LE valtoztatna a taktikan vagy egy Pogba stilusu jatekossal hogy stabilabb legyen a vedekezes, vagy Messi jatszana a kozeppalyan es akkor mar Aguero se lenne akkora marhasag. Szoval en ugy vagyok vele hogy amig nem hivatalos illetve nem tudom az edzo allaspontjat a dologrol addig nem temetem a csapatot. Fabrerol amugy is jar a pletyka h bomlasztja a csapategyseget szoval ki tudja ha igaz lehet h ez a legjobb dontes. Ne panikoljunk inkabb varjuk ki a veget. :) Bar az teny hogy a vezetoseg nem sok okot adott a nyugalomra az utobbi evekben de en most valamiert bizom LE-ben.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1393
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.02. 15:04:32

palesz77 írta:...
Végletekről beszélsz, pedig közben megközelíted az igazságot is. Ideális helyzet az, ha a labdazsonglőrök robotolnak is.

De egyrészt ez a csapat már Pep alatt sem tette ezt, pedig ha valaki, akkor Pep értett a motivációhoz. Ugyan miből gondoljátok itt páran, hogy ha valaki Pep alatt, Tito alatt és Tata alatt is hanyagul edzett, hanyagul játszott, akkor majd varázsütésre Lucho alatt 1000%-on fog pörögni, amikor az 50%-os teljesítménye után is mindenki őt követeli a kezdőbe... Hát megmondom neked/nektek: ha Cesc marad, akkor jövő tavaszra is el fogunk fogyni a középpályán. És úgy tűnik a vezetőség az ezernyi hibája mellett ezt az egyet jól felismeri.

Másrészt itt úgy beszélnek sokan olyan klasszisokról, mint Kroos vagy Pogba, mintha falábúak lennének. Az eszem megáll attól, hogy mindenki csak végletekben tud gondolkodni. Attól, hogy valaki képes hajtani és futni, még lehet technikás. Viszont ha a két erényt egymás mellé tesszük, akkor a kettő közül a motiváltság az, ami inkább eredményt hoz. Önmagában a tehetség nem elég semmire, motiváltsággal viszont el lehet jutni egy darabig, még akkor is, ha tehetség nélkül világelitbe nem. De ki az a bolond, aki egy Gündogan-ra, vagy Koke-ra azt mondja, hogy tehetségtelen... :roll:

Én sokkal szívesebben látnék egy olyan csapatot, ahol küzdenek is a játékosok, mint ahol ha épp van kedvük játszani, akkor játszanak, ha meg nem, akkor meg le vannak ejtve a szurkolók. Mert itt erről van szó. Főleg az ottaniakat, mellesleg pedig minden más "Barcelona-érzületű" futballkedvelőre tesznek nagy ívben, utána pedig veszik fel a zsetont, meg twitterezgetnek a nyaralásaikról... ilyen játékosokat a klub környékén nem akarok látni. Cesc pedig pont ilyen és mindig is ilyen volt, mióta visszajött. Ha csak az ágyúsokért képes hajtani, akkor menjen vissza. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára crixus 2014.06.02. 15:05:14-kor.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 15:04:23

Sanama írta:Közben meg már a fél csapatot elpasszolták majdnem.
Technikailag még nem adtunk el senkit. Csak pár játékos visszavonult. Nagyon nehezen gördül itt meg a szekér eladás és vétel téren is.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.02. 15:02:45

Bob, hogy épüljön be a rendszerbe, ha még mindig Xavi-t erőltetik a helyén?


Chelsea could be the club Barcelona midfielder Cesc Fabregas (27) will join this summer. He would replace Lampard. A deal is close. [md]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 14:57:03

Varatrix írta:
visca el barca írta: kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú,
Imádom ezt a hasamra ütök és mondok egy számot, aztán rávágom hogy dehátennyi a kivásárlási ára dumát...

aztán fél nap múlva meg már hiába hozol fel ész érvet egy játékos mellett, mert úgyis csak annyit kapsz válasznak, hogy jó de 15-öt nem ér meg.

Kit vártok amúgy a padra? ( No offenz)
Előbb a kezdőt kéne rendbe rakni, mert a végén az lesz, hogy augusztus 20 körül bejelentik, hogy már nincs idő nagy nevet hozni, ezért az eddig vásárolt játékosok fogják megoldani. És egyelőre nagyon jól haladunk ebbe az irányba, mert Ter Stegen-en kívül még csak a padra vannak nevek. Közben meg már a fél csapatot elpasszolták majdnem.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.02. 14:50:55

visca el barca írta: kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú,
Imádom ezt a hasamra ütök és mondok egy számot, aztán rávágom hogy dehátennyi a kivásárlási ára dumát...

aztán fél nap múlva meg már hiába hozol fel ész érvet egy játékos mellett, mert úgyis csak annyit kapsz válasznak, hogy jó de 15-öt nem ér meg.

Kit vártok amúgy a padra? ( No offenz)
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.02. 14:45:09

visca el barca írta:
Varatrix írta:Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
én is. kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú, lassan 31 éves pali. agyrém. hasonlóan mint a bravo biznisz.
Ha tényleg ilyen emberekbe gondolkodnak, akkor remélem hogy Laporta minél hamarabb visszafog jönni. Ez nem normális irány Bartoék részéről, amikor Fabregasok távoznak meg Alvések erre ilyen Matyiők a válaszuk. #-o =D> Ez durva. :oops:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.02. 14:38:05

Varatrix írta:Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
én is. kb 15 millioért nagy erősítés egy 4. számú, lassan 31 éves pali. agyrém. hasonlóan mint a bravo biznisz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.02. 14:30:39

Feast4 írta:Ha Marquinhos a másik igazolás akkor szerinted hova veszi? :)
Mit tudsz?
klasszis, minőségi pótlás. ja nem. ráadásul fiatal :)
Milyen pótlás? Miért baj ha hosszabb a keret? Fiatalnak meg ott van Bartra.
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20023
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.02. 14:29:49

Rendben ő adta a legtöbb gólpasszt, olvasgatva a hozzászólásokat éreztem nem egyszer érzelmi vonzatot. De ettől még úgy gondolom a rendszerbe 3 év alatt nem sikerült beépülnie. Én nem azt mondom feltétlen el kell adni, de ha megakarják venni, ragaszkodni sem kell hozzá. Koke szerintem pl a mi játékunkba van kitalálva, de ez zárójel.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 14:21:11

Bob_Marley írta:Nagyon hosszan nem szeretnék bele menni, faramuci helyzet, de Fabregas eladásának és maradásának ugyanúgy megvannak a logikus racionális érvei. Én is inkább afelé hajlok hogy ha fizetnek érte nyugodtan ellehet engedni egy kiegyensúlyozottabb játékossal beljebb lennénk. Nekem sincs semmi bajom Cesc-szel, de nagyon hektikus, s mentális gondok is vannak vele. Lejjebb írta valaki, hogy nem sztárokra van szükség hanem a csapatba építhető elemekre. Ezzel nagyon egyet tudok érteni és Fabregas 3 éve nem tudott beépülni, így elengedése számomra kézenfekvő lenne.

De megértem azokat, akik marasztalnák, de úgy gondolom ennek érzelmi vonzata van inkább.
Végülis abban sok az érzelem, hogy megnézek egy táblázatot, ahol az szerepel, hogy a legtöbb gólpasszt kiosztó játékos a csapatból Fabregas volt. :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 14:19:14

Varatrix írta: Sokan nem örülnek neki amit nem értek. Sokoldalú játékos és legalább két poszton magas szinten játszik. Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
Ha Marquinhos a másik igazolás akkor szerinted hova veszi? :)
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20023
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.02. 14:18:13

Nagyon hosszan nem szeretnék bele menni, faramuci helyzet, de Fabregas eladásának és maradásának ugyanúgy megvannak a logikus racionális érvei. Én is inkább afelé hajlok hogy ha fizetnek érte nyugodtan ellehet engedni egy kiegyensúlyozottabb játékossal beljebb lennénk. Nekem sincs semmi bajom Cesc-szel, de nagyon hektikus, s mentális gondok is vannak vele. Lejjebb írta valaki, hogy nem sztárokra van szükség hanem a csapatba építhető elemekre. Ezzel nagyon egyet tudok érteni és Fabregas 3 éve nem tudott beépülni, így elengedése számomra kézenfekvő lenne.

De megértem azokat, akik marasztalnák, de úgy gondolom ennek érzelmi vonzata van inkább.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 14:18:07

MQuC írta:Fabregas helyében mondjuk így kicsit belegondolva mennék is a francba. Akármekkora katalán szív dobog benne, gyakorlatilag hülyére vették. Legalábbis , ahogy ez az egész most kinéz.
Ezt le is írtam a Fabregas topikba:
"ui: és amúgy megértem, ha lelép... 3, de 2 évig biztos, hogy nyalták a se..ét, hogy jaj gyere már haza, nagyon kellenél ebbe a csapatba, meg a jövő Barcájába. Emlékezzetek, hogy a VB után Puyol még egy Barca mezt is ráhúzott az ünneplés alatt. Aztán végre férfiasan megmondta, hogy oké, most már haza akar jönni. Erre 3 év alatt nem adták meg neki a lehetőséget rendesen, és most meg őt akarják elődlegesen eladni. :)"
A SPORT szerint Mathieu barátunk napokon belül érkezik, így a francia lesz LE első hátvédigazolása.
Futógyorsaságban lesz előrelépés...
klasszis, minőségi pótlás. ja nem. ráadásul fiatal :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4859
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.06.02. 14:14:05

MQuC írta: Akármekkora katalán szív dobog benne,
Na azért ezt hagyjuk...

Egy dolgot azért remélek, ha már mindenképpen megszabadulunk tőle, akkor ne sajnáljunk kiadni pénzt a pótlására. Xavi és Fabre helyett kell valaki egy személyben, ha így alakul.

Thiago, Fabregas na rajtunk röhög Európa?
Gali írta:A SPORT szerint Mathieu barátunk napokon belül érkezik, így a francia lesz LE első hátvédigazolása.
Futógyorsaságban lesz előrelépés...
Sokan nem örülnek neki amit nem értek. Sokoldalú játékos és legalább két poszton magas szinten játszik. Ha nem a kezdőbe számítanak vele, én maximálisan elégedett vagyok vele.
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.02. 14:11:26

crixus írta:Az, hogy te Cesc-szurkolóként és nem Barca-szurkolóként írsz az szubjektív dolog. A csapatnak jelen pillanatban inkább van szüksége "munkásokra", mint labdazsonglőr celebekre. Ha ezt az utóbbi szezon alapján nem így látod, akkor nem próbállak tovább meggyőzni.
Brillírozásra ott van Iniesta,Neymar, Messi (aki mondjuk szintén összekaphatná magát, azért nem foglalkozom vele meg Piqué úrral, mert ők biztos maradnak), vagy ha épp Agüero vagy Reus érkezik akkor ők is, de Pogba, Kroos vagy Gündogan is tudnak szép dolgokat produkálni.
Az Atletico igenis játszott szépen idén nem is egyszer, emlékezz csak vissza pl. pont ellenünk a BL-visszavágón... lehetett volna az 3-0 is akár vagy több. :roll:
Az első mondatodra nem is reagálok inkább.. :D

A csapatnak nem feltétlen munkásokra van szüksége jelenleg, hanem arra, hogy mindenki ismét kicsit munkás is legyen a labdazsonglőrködés mellett. A Xavi-Iniesta-Henry-Messi-Eto'o ötösből ki volt munkás? Senki, mindenki labdazsonglőr volt, még Eto'o robotolt a legtöbbet talán. Ahhoz képest mégis fényévekkel jobban ment a letámadás mint manapság. Mert akkoriban 10-ből 10 mezőnyjátékos kivette a részét a védekezésből. Úgyhogy nekünk szerintem inkább az kéne, hogy LE újra felrázza a csapatot, az nem lenne megoldás semmire, ha Cesc helyett Koke futkosna fel alá. Egy fecske nem csinál nyarat, de így még azok a labdák is hiányoznának elölről, amiket Cesc szokott adni - lásd a linkjeim.

De leírom összefoglalva is, szerintem többet profitálnánk abból, ha a labdaművészeink futnának többet, minthogy idehozunk 3 jó munkás embert a kezdőbe, és ezzel együtt arányosan gyengül a támadójátékunk. Mert ez mind szép és jó, hogy akkor megint hajtani fogunk, de arról egyikőtök se szól, hogy ez miben fogja a csapatot segíteni feltörni a 10 emberből álló tömörülést a 16-oson belül.. Mert azzal nem vagyunk előrébb, hogy futunk mint az ökör, de az apró résekbe meg senki nem tudja betenni a labdákat..

Az utolsó részhez meg annyit, hogy valóban néha játszottak szépen is, de a nagy rangadókat egytől egyig csak küzdelemmel nyerték, nem szép játékkal, sokszor bekkelésel és kontrákkal. Egyedül a Chelsea ellen volt olyan, hogy nekik adták át a területet, és hagyták támadni őket, hát egy épkézláb akciójuk nem volt, csak ívelgettek középre amíg 2 gólt be nem kotortak valahogy, onnantól kezdve meg már széthullott a Chelsea és volt némi foci is azért.. Itt meg rendre szereti hangoztatni mindenki, hogy nem lenne büszke arra, ha úgy játszana a csapat mint a Real Madrid, és úgy nyerne meccseket, hát ez sem különbözne ettől.. Úgyhogy szerintem te sem lennél elégedett a csapattal, hogyha olyan lenne a játékunk, mint az idei Atleticoé.. :wink:

Na mindegy, én azt a Barcát is szeretni fogom, amelyik jövőre lesz, játsszanak bárhogy a srácok - még a 07/08-asat is szerettem, pedig az lehet még a mostaninál is rosszabb mentalitású csapat volt.. Csak nem hinném, hogy a culék, meg úgy a drukkerek 90%-a - köztük én sem - örülne, ha szép focit játszó csapatból átmennék brusztolósba..
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.02. 14:08:21

A SPORT szerint Mathieu barátunk napokon belül érkezik, így a francia lesz LE első hátvédigazolása.
Futógyorsaságban lesz előrelépés...
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6344
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.02. 14:05:14

Fabregas helyében mondjuk így kicsit belegondolva mennék is a francba. Akármekkora katalán szív dobog benne, gyakorlatilag hülyére vették. Legalábbis , ahogy ez az egész most kinéz.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 14:01:10

roby122 írta:Pepnél fegyelem volt. Ő mindig megmondta mindenkinek , hogy kivel volt baja. Az előbb említettétek , hogy a telefont is betiltotta az öltözőben. Ugye volt neki a Bayernben a Thiagos pofon ügy is. https://www.youtube.com/watch?v=nwa8R2TRLmw" target="_blank Pepnek hangja volt ugyanúgy a vezetőségnél is , és a játékosoknál , nem félt kimondani azt amit kellett. Meg lehet nézni az edzése és Martino edzése közt a különbséget. Martinonál semmi fegyelem , ment a vicceskedés , a lesz****mság stb. https://www.youtube.com/watch?v=sa0o0GQ11O0" target="_blank Én ezt vettem észre igazából , hogy Tatanak sok szava nem volt.

https://www.youtube.com/watch?v=jsIbdODadWc" target="_blank Ilyet Tata mikor csinált ? Kedvenc játékosa volt Fabregas na meg Alexis. Ez itt a gond. Remélem LE rendet rak , és fegyelmet teremt , mert ha ez így folytatódik lassan farmerba jönnek ki a pályára.

Fél tőle sok játékos mint a tűztől. És mint látjuk ez kellett is! Röhögcse megy lötyögés... Na nála ez nem volt. Fabregast meg Tellot ki is belezte volna, ahogy néha odaordítottak Tatának a padra!
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.02. 13:52:50

Pepnél fegyelem volt. Ő mindig megmondta mindenkinek , hogy kivel volt baja. Az előbb említettétek , hogy a telefont is betiltotta az öltözőben. Ugye volt neki a Bayernben a Thiagos pofon ügy is. https://www.youtube.com/watch?v=nwa8R2TRLmw" target="_blank Pepnek hangja volt ugyanúgy a vezetőségnél is , és a játékosoknál , nem félt kimondani azt amit kellett. Meg lehet nézni az edzése és Martino edzése közt a különbséget. Martinonál semmi fegyelem , ment a vicceskedés , a lesz****mság stb. https://www.youtube.com/watch?v=sa0o0GQ11O0" target="_blank Én ezt vettem észre igazából , hogy Tatanak sok szava nem volt.

https://www.youtube.com/watch?v=jsIbdODadWc" target="_blank Ilyet Tata mikor csinált ? Kedvenc játékosa volt Fabregas na meg Alexis. Ez itt a gond. Remélem LE rendet rak , és fegyelmet teremt , mert ha ez így folytatódik lassan farmerba jönnek ki a pályára.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 13:41:27

Csak egy kérdés, ezzel a hatalmas vágyakozással egy "hajtós" játékos iránt.

Mikor volt itt utoljára stabil kezdő egy olyan típusú ember? Keita is beton csere volt, mégis ment a védekezés, és a hajtás a csapatnak.
Ezen szerintem el lehetne gondolkozni. De könnyű Fabregasra fogni, mert a másik 9 nem hajt megfelelően, meg amúgy is, olyan "unott arca" van 8) :lol:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3595
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 13:37:12

kadarzsolt85 írta:http://www.mundodeportivo.com/20140602/ ... 89484.html szerintem o jobb hajtosabb jatekos sokkal mint Fabregas johetne helyette nem?

Szerintem is benne kéne gondolkodni. Gyors, erőszakos, és legalább olyan technikás mint Fabregas nem szokatlan neki a rövid passzos játék.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1393
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.02. 13:31:02

kadarzsolt85 írta:http://www.mundodeportivo.com/20140602/ ... 89484.html szerintem o jobb hajtosabb jatekos sokkal mint Fabregas johetne helyette nem?
Abszolút jó megoldás lenne.
palesz77 írta: Majd amikor az ilyen, vagy ilyen labdák fognak hiányozni, és csak az oldalpasszokat fogjuk látni meg a szenvedést, akkor remélem mindenki örülni fog, hogy Vidal/Koke +1,5 km-t futott a meccsen..

2 éve még Thiagot és Fabregast emlegették a vezetőség tagja is mint Xavi utódjai, most 2 évvel később itt maradunk egy szem Xavival. Reformok! =D>

Igazából ha Fabregas megy engem hidegen hagy ki fog érkezni, a lényeg hogy fusson sokat, hogy mindenki örülhessen, hogy nincs lazsálás. Az nem számít, hogy mennyivel gyengébb Vidal vagy Pogba passzjátéka, futással meg sok ütközéssel mindent ki lehet váltani hál istennek.. Láthattuk idén is az Atletico például micsoda szemet gyönyörködtető, attraktív futballt játszott.. :roll:

És most nem kell félreérteni, ugyanúgy szurkolni fogok a csapatnak, és szorítani az esetleges érkezőnek, hogy jól szerepeljen, de ami hírek vannak eddig a hatalmas idei megújulásról.. Egyre kevésbé várom a következő szezont. :?
Az, hogy te Cesc-szurkolóként és nem Barca-szurkolóként írsz az szubjektív dolog. A csapatnak jelen pillanatban inkább van szüksége "munkásokra", mint labdazsonglőr celebekre. Ha ezt az utóbbi szezon alapján nem így látod, akkor nem próbállak tovább meggyőzni.
Brillírozásra ott van Iniesta,Neymar, Messi (aki mondjuk szintén összekaphatná magát, azért nem foglalkozom vele meg Piqué úrral, mert ők biztos maradnak), vagy ha épp Agüero vagy Reus érkezik akkor ők is, de Pogba, Kroos vagy Gündogan is tudnak szép dolgokat produkálni.
Az Atletico igenis játszott szépen idén nem is egyszer, emlékezz csak vissza pl. pont ellenünk a BL-visszavágón... lehetett volna az 3-0 is akár vagy több. :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.02. 13:30:25

palesz77 írta:Majd amikor az ilyen, vagy ilyen labdák fognak hiányozni, és csak az oldalpasszokat fogjuk látni meg a szenvedést, akkor remélem mindenki örülni fog, hogy Vidal/Koke +1,5 km-t futott a meccsen..

2 éve még Thiagot és Fabregast emlegették a vezetőség tagja is mint Xavi utódjai, most 2 évvel később itt maradunk egy szem Xavival. Reformok! =D>

Igazából ha Fabregas megy engem hidegen hagy ki fog érkezni, a lényeg hogy fusson sokat, hogy mindenki örülhessen, hogy nincs lazsálás. Az nem számít, hogy mennyivel gyengébb Vidal vagy Pogba passzjátéka, futással meg sok ütközéssel mindent ki lehet váltani hál istennek.. Láthattuk idén is az Atletico például micsoda szemet gyönyörködtető, attraktív futballt játszott.. :roll:

És most nem kell félreérteni, ugyanúgy szurkolni fogok a csapatnak, és szorítani az esetleges érkezőnek, hogy jól szerepeljen, de ami hírek vannak eddig a hatalmas idei megújulásról.. Egyre kevésbé várom a következő szezont. :?

Egyedül akkor tudom elképzelni, hogy jól jövünk ki az egészből, ha Ini eszméletlenül felpörög, és élete szezonját lehozza.. Jöhet bárki, szerintem rajta áll vagy bukik a következő szezon.
Írtam a Fabregas topikban, a kiemelt részt kb. majdnem én is leírtam szó szerint :D

Én megmondom őszintén, mérhetetlenül mérges leszek, mind LE-re, mind Zubiékra.
Jövőre majd jön, hogy eladják Iniestát is, és hoznak helyette egy maraton futót.
Gündogan meg, aki 1éve nem játszott végig egymás után 5 meccset, mert folyamatosan sérült, ő kell ide :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2014.06.02. 13:32:35-kor.
Válasz küldése