Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.28. 15:21:30

Petr írta:Barcelona and Fluminense reached 3.6M deal on first option on midfielder Gerson (18). They would want to sign him for 20M in January. [ge]
Amúgy ez vicces, hogy Bartoék ilyeneket intéznek, amior elég sanszos, hogy mennek majd nyár elején. Az új elnökség meg kétlem, hogy ilyen igazolásokat akar majd végrehajtani. De nem baj, fogyjon csak a kassza.. =D> Bár még mindig elég kérdésesnek találom ezt a hírt.
Petr írta:Itt egy videó Gérson idei szezonjáról: KATT
Hát ha ezek a szezonja fénypontjai, akkor nem tudom mit akarunk vele kezdeni. Rafinha semmivel nem rosszabb állítom, még sanszos, hogy jobb is.

őszintén nem értem hogy került ő a képbe.. Aztán ha a jövő nagy sztárja lesz, akkor bocsi tőle, de a videó alapján van egy átlagnál kicsit jobb lövője, meg gyors. De amúgy én semmi extrát nem véltem felfedezni, minden második brazil csodagyerek videója full ilyen.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.28. 15:06:01

Barcelona and Fluminense reached 3.6M deal on first option on midfielder Gerson (18). They would want to sign him for 20M in January. [ge]

Még egy adalék, most egy másik forrástól, bármi is ez.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.28. 14:52:57

Sanama írta:
Így szólt az a mondat. Nem a mostani csapat stílusára értette veb - pont aki nem emlékszik rá..
Én az ő kommentjét nem is olvastam, nem rá értettem. Csupán elég sokan jönnek, hogy a "gyors rövid passzos" játékban gyenge lenne. Szerintem meg ez a csapat nem ilyen játékot játszik.
Azért amikor letámadnak minket, és ki kell hozni a labdát, akkor erre is szükség van.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.28. 13:35:20

Így szólt az a mondat. Nem a mostani csapat stílusára értette veb - pont aki nem emlékszik rá..
Én az ő kommentjét nem is olvastam, nem rá értettem. Csupán elég sokan jönnek, hogy a "gyors rövid passzos" játékban gyenge lenne. Szerintem meg ez a csapat nem ilyen játékot játszik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.28. 12:47:27

Sanama írta:Ezt a tilitoli-t mikor felejtitek már el? Köze nincs a csapatnak hozzá jelenleg.
én annyira nem ismerem, de láttam 4-5-6-7 meccsen, ami pont elég ahhoz h ezt a tulajdonságát felismerjük. talán palesz írta lentebb, egyszerűen lomha. a régi típusú tilitolis játékba lehet elfért volna, de elég most lassú játékosnak buszkecc, nem kell mellé még 1
Így szólt az a mondat. Nem a mostani csapat stílusára értette veb - pont aki nem emlékszik rá.. :mrgreen:

De arra még mindig várom az érveket, hogy a lassú fordulékonyság és robbanékonyság hiánya miért nem gátolná itt a 16-os előterében. Mert lehet jönni Touréval, csak ő olyan 50m-re játszott a kaputól, Pogbinho meg nem ilyen, 2-3 ember gyűrűjéből meg ilyen sebességgel nehéz kitörni - de aztán lehet hülyeséget mondtam.
visca el barca írta:gérson óriási játékos, és még csak 18 éves, nagy jövő előtt áll. idén minden fluminense u19-es meccset néztem (2x is...) gyors, fordulékony, jól látja passzsávokat, jól védekezik és erős testileg is. az év igazolása lenne, de félek, hogy csak kacsa :cry:
:lol: Akkor jöhet 50 millióért is, ha ennyire ismered, és ilyen jó véleménnyel vagy róla.. :lol:
Gareth Tello írta:Elvileg tényleg igen hiteles forrásnak számítanak, főleg a riói csapatok ügyeiben. Magáról a srácról egyébként még nem hallottam, biztos nagy tehetség, de ez a 15-20 millió euró közötti összeg, amiről lehet olvasni, kicsit túlzásnak tűnik.
De most mi ez már megint? Bartoék még egy utolsót akarnak rúgni a klubba, mielőtt elmennek? #-o Francért kell választások előtt ilyeneket intézkedniük..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.28. 12:40:12

visca el barca írta:
Sanama írta:Ezt a tilitoli-t mikor felejtitek már el? Köze nincs a csapatnak hozzá jelenleg.
senki nem írt ilyet.
Pedig de.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.28. 12:30:05

Sanama írta:Ezt a tilitoli-t mikor felejtitek már el? Köze nincs a csapatnak hozzá jelenleg.
senki nem írt ilyet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.28. 12:25:01

Itt egy videó Gérson idei szezonjáról: KATT
Sanama írta:Ezt a tilitoli-t mikor felejtitek már el? Köze nincs a csapatnak hozzá jelenleg.
Ezt ne a korábbi Barcához hasonlítsad, hanem a jelenlegi Juventushoz. A csapat a régi önmagához képest tényleg kevésbé "tilitolis", de egy Juventushoz képest azért elég nagy a kontraszt. A terület pedig pont emiatt kevés. Feltéve, ha a tilitoli a sokpasszos játékot jelenti ebben a kontextusban.
visca el barca írta:
Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy a kapuban is megállja a helyét... :evil:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.05.28. 12:32:52-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.28. 12:20:46

Mert szerinted a lomha, és a veb által említett "tili tolis játékba passzolás" az szimplán a futósebességére szólt? :roll: "Rövidtávon" kell inkább veszélyesnek lenni a fociban, Matyi is rohadt gyors ha van előtte terület, fordulni mégse tud - Lucas be is etette jó néhányszor a PSG ellen.. De amúgy megcáfolhatod nyugodtan ezt a fordulékonyság dolgot is, én örülnék legjobban, ha fürge játékos lenne Pogba, mert akkor nagy fogásnak tartanám én is - a mostaninál valamivel jobb passzjátékkal.
Ezt a tilitoli-t mikor felejtitek már el? Köze nincs a csapatnak hozzá jelenleg.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.28. 12:05:08

gérson óriási játékos, és még csak 18 éves, nagy jövő előtt áll. idén minden fluminense u19-es meccset néztem (2x is...) gyors, fordulékony, jól látja passzsávokat, jól védekezik és erős testileg is. az év igazolása lenne, de félek, hogy csak kacsa :cry:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.28. 11:54:39

palesz77 írta:BREAKING NEWS - Barcelona have reached a deal to sign Fluminense midfielder Gérson. He joins in January. [globo]
Ezt csak a poén kedvéért bedobom.. :lol: Valaki hallott már Gérsonról, vagy a Globo nevű lapról? :D Gondolom megbízható forrás.. :D
Elvileg tényleg igen hiteles forrásnak számítanak, főleg a riói csapatok ügyeiben. Magáról a srácról egyébként még nem hallottam, biztos nagy tehetség, de ez a 15-20 millió euró közötti összeg, amiről lehet olvasni, kicsit túlzásnak tűnik.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.28. 11:51:13

palesz77 írta:
Petr a Montoya topicban írta:Barcelona right back Martin Montoya (24) has asked the club to leave, but the club doesn't plan to let anyone go until January. [md]
Ez viszont nagy szemétség lenne a részünkről. Már nyáron is az volt, amikor Lucho tudta, hogy nem fogja játszatni, aztán a téli se volt túl korrekt, hogy akkor se engedtük.
Amennyiben Alves megy abban a fél évben lenne lehetősége játszani, én őszintén szólva megtartanám ebben az esetben. Amennyiben Alves marad igazad van, akkor tényleg el kell adni.
Valamiért én is azt érzem, hogy Alves maradni fog, de nagyon nem úgy néz ki a helyzet...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.28. 11:28:57

Paul Pogba (22) has asked to be Barcelona's second best paid player, behind Messi. Club won't accept, player should lower demands. [md]

Helyes, kíváncsi vagyok belemenne-e. Szerintem inkább elfogadja a Madrid 15 milliós ajánlatát.

Barcelona plan to sign two players: a right back (young or experienced, depending on Alves staying or not), and a midfielder. [md]

Na újabb verzió a jobbhátvéd pótlásra. :lol: Lassan már miden opciót kilövünk.. Kíváncsi vagyok mi lesz végül, van egy olyan tippem, hogy Danival hosszabbítani fogunk - aminek én speciel nem örülnék. Bár Bartoék elvileg megadták az utolsó ajánlatot, szóval nem annyira biztos ez, de csodálkoznék megmondom őszintén, ha elmenne végül.
geridoss írta:Másik dolog, akik meg azon vannak fennakadva, hogy Pogba csak az olasz védők között ficánkol... Nem ismertek véletlenül egy olyan brazil játékost, aki pár éve még a brazil első osztályban "bohóckodott" az ottani védőkkel, mára pedig a csapat egyik legjobbja? :) :)
Mert nála is az volt az elsődleges ellenérv, hogy jajj hát a bohóc brazil ligában ki ne tudna tündökölni...
És Neymar nem lehet kivétel? Vagy mostantól mindenki be fog válni, akit orbitális összegért elhozunk egy gyengébb ligából? Meg amúgy halkan hozzátenném, hogy Neymar fürgesége és mozgékonysága elég jól jött neki Spanyolhonban, Pogbánál ez nincs meg, ami szerintem a tömörülő védelmek ellen elég nagy hátrány. Amúgy persze, benne van, hogy jó lenne itt Pogba, de egy közel 100 milliós igazolásnál én nem merném megkockáztatni ezt. De úgy látom sokan bátrabbak mint én, remélem a klub nem lesz. :D
Petr a Montoya topicban írta:Barcelona right back Martin Montoya (24) has asked the club to leave, but the club doesn't plan to let anyone go until January. [md]
Ez viszont nagy szemétség lenne a részünkről. Már nyáron is az volt, amikor Lucho tudta, hogy nem fogja játszatni, aztán a téli se volt túl korrekt, hogy akkor se engedtük. Kapott akkor lehetőséget mondjuk, szóval az nem volt akkora gáz mint most lenne, de sajna egyre rosszabb lett - bár javarészt önbizalom hiányos szerintem, ezért volt olyan amilyen, de hát itt nincs idő nagyon tutujgatni a játékosokat sajnos -, egyértelműen nem számol vele Lucho, most is egy tét nélküli meccsen 2 opció is előtte volt jobbhátvéd poszton, de nem engedjük el? Tényleg, fergeteges bánásmódban részesítjük a saját neveléseinket, se nem játszatjuk őket, se nem hagyjuk, hogy befussanak máshol egy szerényebb karriert. 1,5 évet veszünk el ezzel a pályafutásából, amit ő lehet nem padon töltene, lévén egy focista karrierje nem túl hosszú.. Mert játszani aligha fog következő szezonban, az elég egyértelműnek tűnt az idei szezon alapján.
Sanama írta:Vártam, bár őszintén azt hittem, hogy a "lassú fejben" duma jön majd.
Tehát lényegében rácáfoltam Neked, hogy nem olyan lassú, mint egy nyugger, most már a fordulékonyság, a mozdulatgyorsaság a lényeg. Tipikus. #-o
Mert szerinted a lomha, és a veb által említett "tili tolis játékba passzolás" az szimplán a futósebességére szólt? :roll: "Rövidtávon" kell inkább veszélyesnek lenni a fociban, Matyi is rohadt gyors ha van előtte terület, fordulni mégse tud - Lucas be is etette jó néhányszor a PSG ellen.. De amúgy megcáfolhatod nyugodtan ezt a fordulékonyság dolgot is, én örülnék legjobban, ha fürge játékos lenne Pogba, mert akkor nagy fogásnak tartanám én is - a mostaninál valamivel jobb passzjátékkal.

szerk.:
BREAKING NEWS - Barcelona have reached a deal to sign Fluminense midfielder Gérson. He joins in January. [globo]
Ezt csak a poén kedvéért bedobom.. :lol: Valaki hallott már Gérsonról, vagy a Globo nevű lapról? :D Gondolom megbízható forrás.. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.28. 11:11:57

Iniesta helyére képzelik itt el sokan, ezért őt venném ide most. ha szerinted Pogba mozdulatgyorsasága, fordulékonysága Ini szintjén van, akkor be is fejezem ezt a társalgást.
Az, hogy lomha, nem vita tárgya.
de amúgy.: Az első pár méteren-ami a mai futballban meghatározó-az általad felsorolt játékosok majd mindegyike simán gyorsabb, mint a francia.
Vártam, bár őszintén azt hittem, hogy a "laasú fejben" duma jön majd.
Tehát lényegében rácáfoltam Neked, hogy nem olyan lassú, mint egy nyugger, most már a fordulékonyság, a mozdulatgyorsaság a lényeg. Tipikus. #-o

Iniesta-t meg ne keverd a 3-4 évvel ezelőtti Iniestaval.


ui: Ráadásul ahogy alattam írják, Iniesta sem véletlen van eltűnve idén. Jöhet ide Verratti is, ha azon a poszton kell játszania, ugyanúgy el fog tűnni, mint Iniesta. Talán lehet, hogy más típus kéne oda ebben a rendszerben.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.05.28. 10:27:00

pezZy írta: Őszintén megmondva nem tudom, hogy elbírna-e a csapat még egy ilyen játékost, akit ekkora Hype vesz körül. Azt meg végképp nem szeretném, hogy 4 embert lecserélni ne lehessen, mert durcásak lennének.. Nálam ez abszurd lenne. Így is az agyvérzés kerülget, ha Neymar vagy Suarez látványosan hisztizik, ha lecserélik őket..
igen, valahogy nekem is ez a fő problémám a franciával. a játékstílus elemzésbe nem nagyon mennék bele, bár már írtam egyszer, hogy jövedelmezőbbnek érezném a Gündogan-Verratti vonalat ebben a tekintetben is, de igazából ezek csak laikus találgatások, elméletek.

viszont annak van realitása szerintem és ezt talán laikusként is lehet állítani, hogy sok lenne a "100 milliós" játékos, aki egyrészről tudja is magáról, hogy ő ez a kategória, és nem nagyon kíván 1 percet sem háttérbe kerülni más javára, másrészt a klub meg az edző is tudja, hogy mennyibe fájt, úgyhogy játszania kell (Bale).

nem mondom, hogy Pogba elszállt, nagyképű és hasonlók, de az lejön azért a személyiségéről tévén keresztül, hogy szeret fókuszban lenni, és az MSN-nel elől szerencsésebbnek érzek egy olyan kp-t, ami inkább alárendelődő, kisegítő, támogató. ezért passzolna jobban talán a munkásabb mentalitású Gündogan, aki egyébként technikailag rendkívül képzett, intelligens és kreatív játékos. bár a fene se tudja, lehet h Pogba is illeszkedne a képbe, dógozna és háttérben maradna, szépen lejönne cserébe, amikor arra van szükség, aztán meg villant, ha kell.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.05.28. 10:07:44

Rivaldo11 írta: Iniesta helyére képzelik itt el sokan, ezért őt venném ide most. ha szerinted Pogba mozdulatgyorsasága, fordulékonysága Ini szintjén van, akkor be is fejezem ezt a társalgást.
Az, hogy lomha, nem vita tárgya.
Valljuk be, Iniesta nem tündökölt ebben a szezonban, és nem hiszem, hogy ez az ő hibája lenne. Bizony a taktikai változás eredménye, és lehet, hogy pont ezért nem célszerű Pogbát Inihez hasonlítani?..

Másik dolog, akik meg azon vannak fennakadva, hogy Pogba csak az olasz védők között ficánkol... Nem ismertek véletlenül egy olyan brazil játékost, aki pár éve még a brazil első osztályban "bohóckodott" az ottani védőkkel, mára pedig a csapat egyik legjobbja? :) :)
Mert nála is az volt az elsődleges ellenérv, hogy jajj hát a bohóc brazil ligában ki ne tudna tündökölni...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2015.05.28. 09:59:16

Szerintem nem lenne annyira rossz Pogba.. igazából nekünk most inkább szükségünk van harcosabb középpályásra. Bár, ha mér harcosabb, akkor én inkább Koket hoznám.

Szimpatikusabb + nekem alázatosabb is, mondom ezt úgy, hogy Pogbát nem ismerem annyira, mint Koket.

Azt láthatjuk, hogy Rakitic szerepe milyen fontos lett, és ugye Iniesta is sokkal jobban kiveszi a részét a védekezésből.

De ha én választanék, akkor inkább Koke. De nálam Veratti és Gündogan is előrébb lenne a listán, mint Pogba.

Őszintén megmondva nem tudom, hogy elbírna-e a csapat még egy ilyen játékost, akit ekkora Hype vesz körül. Azt meg végképp nem szeretném, hogy 4 embert lecserélni ne lehessen, mert durcásak lennének.. Nálam ez abszurd lenne. Így is az agyvérzés kerülget, ha Neymar vagy Suarez látványosan hisztizik, ha lecserélik őket..

Szerk: De ahogy nézem, Veratti, Koke párosról nem igen cikkeznek. :D
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.28. 09:54:45

Sanama írta: Csak egy kérdés.
Xavi,Iniesta,Rakitic,Busquets,Rafinha(Fabregas,Keita) mennyivel gyorsabbak...? #-o


Én is azt érzem, hogy mivel nagy a hype körülötte, ezért zsigerből fikázni kell, és sokan Balotelli-s hasonlatot hoznak vele, úgy, hogy egy meccsen nem látták játszani, stb.

VIDEÓ
Nem vagyok a videók híve, és tekints el tőle, hogy rossz passzt adott a szitu végén, de 3:20-tól nem tudom hogy lehet a sebességét és a lassúságot egy lapon említeni.
Iniesta helyére képzelik itt el sokan, ezért őt venném ide most. ha szerinted Pogba mozdulatgyorsasága, fordulékonysága Ini szintjén van, akkor be is fejezem ezt a társalgást.
Az, hogy lomha, nem vita tárgya.
de amúgy.: Az első pár méteren-ami a mai futballban meghatározó-az általad felsorolt játékosok majd mindegyike simán gyorsabb, mint a francia.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2015.05.28. 09:59:54-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.28. 09:26:27

S.Agüero írta:Pogba nem illene ide szerintem, a rövid passzos, kis területen való játékban nem tudna normálisan kibontakozni. Neki terület kell.
Kísért a múlt. Ebben az évben már nem volt jellemző a Barcara a rövid passzos, kis területen való játék. Ez is egy figura, jó, ha a játékosok ezt is elő tudják venni a tarsolyukból, de a MSN meghatározta játék nem ez!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.27. 23:50:07

az az érzésem, hogy most nyáron megszerezzük gündogant konkrétan xavi helyettesének olcsóért. nálunk marad, a csapattal edz, és januártól játszani is fog, aztán pedig 2016 nyarán mindenképpen rámegyünk pogbára elég keményen. szóval a két játékos nem zárja ki egymást. addigra iniesta, rafinha, rakitic, gündogan helyzete is eldől valamilyen szinten.

iniesta bírja-e még ezen a szinten
rafinha feltud-e nőni erre a szintre
rakitic hogy jön ki a némettel való harcból
gündogan betud-e illeszkedni

egyébként pogba pont úgy lomha, ahogy touré is volt. magas, lassúnak tűnik, de azért ha megindul, akkor nem olyan könnyű megállítani és utolérni.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.27. 23:40:16

Rivaldo11 írta:
ALEXDP írta: Várnék néhány kifejtettt véleményt, videót, ilyesmit, a Pogbat kritizálóktól..

Nagyképű flegma lassú hisztis megbízhatatlan témakörökben!!!!!!
Csak erre térnék ki. Ezt ki kell fejteni??? Egy harcias nyugger gyorsabb az ülőhelyért folytatott csatában a piros hetesen, mint Pogba. Nem vitatom egyéb képességeit-nem is láttam olyan sokszor játszani-de ebben vita nem lehet. Tetűlassú az ember, ez nálunk pont hátrányt jelentene.
Csak egy kérdés.
Xavi,Iniesta,Rakitic,Busquets,Rafinha(Fabregas,Keita) mennyivel gyorsabbak...? #-o


Én is azt érzem, hogy mivel nagy a hype körülötte, ezért zsigerből fikázni kell, és sokan Balotelli-s hasonlatot hoznak vele, úgy, hogy egy meccsen nem látták játszani, stb.

VIDEÓ
Nem vagyok a videók híve, és tekints el tőle, hogy rossz passzt adott a szitu végén, de 3:20-tól nem tudom hogy lehet a sebességét és a lassúságot egy lapon említeni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.27. 22:20:45

ALEXDP írta: Várnék néhány kifejtettt véleményt, videót, ilyesmit, a Pogbat kritizálóktól..

Nagyképű flegma lassú hisztis megbízhatatlan témakörökben!!!!!!
Csak erre térnék ki. Ezt ki kell fejteni??? Egy harcias nyugger gyorsabb az ülőhelyért folytatott csatában a piros hetesen, mint Pogba. Nem vitatom egyéb képességeit-nem is láttam olyan sokszor játszani-de ebben vita nem lehet. Tetűlassú az ember, ez nálunk pont hátrányt jelentene.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.27. 22:07:06

Pogba nem illene ide szerintem, a rövid passzos, kis területen való játékban nem tudna normálisan kibontakozni. Neki terület kell.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.27. 22:03:47

Nekem valahogy Ballotelli jut eszembe róla, vannak hatalmas megmozdulásai, meg góljai, de összességében nem vagyok tőle elájulva. Nem hinném hogy idevaló. Ha aprópénzért ide lehetne hozni padra, akkor OK, de Iniesta, vagy Rakitic helyett ilyen 80-100 milláért?? Ne vicceljünk!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.27. 21:12:20

Bob_Marley írta:VB-n egy esetből indulunk ki, amikor talán Honduras ellen majdnem kiállították. Azon kívül nem volt olyan eset (én nem emlékszem), amire azt lehet mondani, hogy ökörség. A csávó rengeteg párharcot nyer (nekünk meg ez kell legfőképpen), jól passzol, jól lő. A többi igaz, 100 milliót nem ér, de jó játékos, csak még baromi fiatal.
Másik meccsen is volt egy utánarúgása vagy mije, totál úgy emlékszem, hogy 2-szer is alkotott valamit, azért volt nekem szembetűnő.

A párharcnyerésre meg nem tudok mit írni, nekem kérdéses, hogy tömörülő védelem ellen, úgy hogy nincs területe mennyire lenne képes kis területen cselezgetni. Olaszba Alexis is etetett mindenkit, nálunk már kevésbé.. Ha csak a védekezésre értetted, akkor sorry.

De amúgy helyes, hogy majdnem mindenki, aki akarná, az árát lerendezi annyival, hogy "hát 100 milliót tényleg nem ér, de..." Attól még, hogy mi ezt kimondjuk ő annyiba fog kerülni annak, aki megveszi - +15 milliós fizetés legalább -, szóval úgy kell nézni a képességeit, és a stílusát, hogy 100 millió lesz az ára - lehet csak 80.. :D Szerintem ilyen feltételek mellett az évszázad zsákbamacskája lenne.
Válasz küldése