Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6749
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.08. 11:27:11

Bob_Marley írta:
IscoDisco írta:
Abban egyet értek, hogy a PSG nem volt féreg. A kollega nézhetné másik szemszögből is. Ha a Barca nem adná el semmi áron Piqué Busquets, Neymar MEg Messi szintű kulcsjátékosokat akkor gondolom mennem a gratuláció, hogy így kell ezt csinálni. De Verratti miért volt az? Szívesen játszott volna a Barcában. De nem sírt, nem köpködött a PSGre, sőt, sokak reményét sem váltotta be és az edzésekre is beállt. Nem jött össze neki, most csinálja tovább a dolgát.
Idézőjelbe tettem direkt, mert alapból senkire nem használnék ilyen jelzőt, de a lényeg hogy amik megjelentek róla, hogy nem akar menni edzésre meg hogy ő fogoly meg tudom is én az roppant mód visszás volt nekem. PSG helyében kitettem volna a B csapatba és lehet gondolkozni, hogy kell viselkedni. Aurierrel megtették, vele is simán meglehetett volna, de gondolom szóltak is neki, mert kezes báránnyá változott.
Persze ki tudja mi volt és mi nem, de ez hogy egy játékos megpróbálja "zsarolni" a klubot, nálam az alja kategória.
Ne értsetek félre, nem csak a PSG-t szidtam, mind3 fél elbaltázta szerintem.
A PSG-nek joga van megtartani a játékost, de ha valahol egy játékos a fél nyarat végigsírja, hogy el akar igazolni és mindenképp egy olyan csapatba, ami előrelépés lenne, akkor nem hiszem, hogy ennyire passzív lenne bármelyik klubvezetés. Se a játékos, se a csapat moráljának nem tenne jót, emberségi kérdésekről nem is beszélve.

Az meg, hogy Verratti nem volt edzésen, ha jól tudom pihenőt kapott a válogatott miatt, de ez lehet hogy csak utólagos magyarázkodás. Az, hogy fogoly azt meg a menedzsere nyilatkozta, aki gondolom szép kis summát vágott volna zsebre egy 100 millás átigazolásnál, más kérdés, hogy az Ő menedzsere, végülis felelősséggel tartozik, hogy miket beszél a médiába.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.08. 11:11:57

Hát, baromi szomorú vagyok Verratti miatt megmondom őszintén, de ez van. Várható volt azért. Ami legjobban aggaszt a dologban az az, hogy tényleg egy Paulinho az alternatíva? Alapból sokat elmond szerintem, hogy valaki elmegy kínába focizni amikor a karrierje csúcsán kéne lennie kor alapján, de tartok tőle, hogy ott a liga színvonala se olyan minőségi - Pato is ami "csodagólt" lőtt most, Európában kb 3 alkalommal szerelték volna közben -, mennyire lehet BL és La Liga formában? Amikor alapból se volt abban soha, amikor még komoly szinten játszott..

Na mindegy, nyilván tenni nem tudok ellene, de elég elszomorító azért ez a nyár eddig. Remélem altat csak Barto, és aztán robbantunk valami minőségi igazolással, de egyre inkább kétlem. Amúgy én már mondtam azt is, és továbbra is tartom, hogy azzal se lenne bajom, ha minőségi igazolás hiányában megpróbálnánk a meglevő fiataljainkat beépíteni, de ez, hogy Gomes és Paulinho féle arcokra dobunk ki 35 milliókat.. Lényeg a lényeg nem épp úgy alakul a nyár eddig, ahogy be lett harangozva, minőségi középpályás nélkül meg nem vagyok túl bizakodó a jövő évet tekintve. De még azért bízok Valverdében és a meglevő klasszisainkban, mást nem nagyon tudok tenni jelenleg.

Jó hír legalább számomra, hogy a Mundo szerint Bellerín továbbra sem eladó.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.08. 10:42:43

Oké, hogy nem igazoljuk le Verrattit, hiszen nem rajtunk múlt, de azt nagyon remélem hogy kamu a 45 millás ajánlat Gomesért amit visszautasítottunk. Ne már... sokkal nagyobb hiba nem be látni a tévedést és ragaszkodni a hülyeséghez, mint az hogy leigazoltuk, mert lehet mondani hogy nem tudták hogy gyenge lesz.
De most már tudják...
Van azért még akit ide lehetne hozni a helyére..
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.08. 10:10:33

IscoDisco írta:
Bob_Marley írta:PSG volt féreg? Mint Marseille szurkoló a PSG lenne az utolsó, akit "felkarolnék", de ebben a sztoriban egy "féreg" volt az pedig az olasz. Minősíthetetlen az a sírás, amit leművelt előzőleg (ha igaz volt), mint munkavállaló. És ráadásul, úgy hogy ő írt alá szerződés hosszabbítást legutóbb. Akkor kéne gondolkozni, mikor szerződésekről van szó, amúgy meg kuss a neve.
Abban egyet értek, hogy a PSG nem volt féreg. A kollega nézhetné másik szemszögből is. Ha a Barca nem adná el semmi áron Piqué Busquets, Neymar MEg Messi szintű kulcsjátékosokat akkor gondolom mennem a gratuláció, hogy így kell ezt csinálni. De Verratti miért volt az? Szívesen játszott volna a Barcában. De nem sírt, nem köpködött a PSGre, sőt, sokak reményét sem váltotta be és az edzésekre is beállt. Nem jött össze neki, most csinálja tovább a dolgát.
Idézőjelbe tettem direkt, mert alapból senkire nem használnék ilyen jelzőt, de a lényeg hogy amik megjelentek róla, hogy nem akar menni edzésre meg hogy ő fogoly meg tudom is én az roppant mód visszás volt nekem. PSG helyében kitettem volna a B csapatba és lehet gondolkozni, hogy kell viselkedni. Aurierrel megtették, vele is simán meglehetett volna, de gondolom szóltak is neki, mert kezes báránnyá változott.
Persze ki tudja mi volt és mi nem, de ez hogy egy játékos megpróbálja "zsarolni" a klubot, nálam az alja kategória.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.08. 10:06:57

recrea írta:Psg elnök:
- Marco, nem akarjuk, h elmenj, és itt van szerződésed.
Verratti:
- Rendben.

Nagyjából ennyi történt, a többi sztem mese habbal.
Barto:
- Marco, kérlek gyere hozzánk, hatalmas szükségünk van rád!
Verratti:
https://pbs.twimg.com/media/DEJ9QQOXkAAXTEz.jpg" target="_blank :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.08. 10:00:09

Psg elnök:
- Marco, nem akarjuk, h elmenj, és itt van szerződésed.
Verratti:
- Rendben.

Nagyjából ennyi történt, a többi sztem mese habbal.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.08. 09:22:59

hdavid írta:Majd Augusztus 31-én igazolunk valami gomes félét 40 misiért =D>
Persze csak azért, mert addigra már buktuk a szuperkupát...
Az a gond, hogy nem sokan szaladgálnak ilyen tipusú játékosok a placcon. A két valóban idevalóról lemondhatunk. Most vagy sikerül valahonnan egy teljesen ismeretlent hozni, aki netalán beválik, vagy hozzuk a középszereket. A mesteren most sok fog múlni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.08. 09:18:04

Bob_Marley írta:PSG volt féreg? Mint Marseille szurkoló a PSG lenne az utolsó, akit "felkarolnék", de ebben a sztoriban egy "féreg" volt az pedig az olasz. Minősíthetetlen az a sírás, amit leművelt előzőleg (ha igaz volt), mint munkavállaló. És ráadásul, úgy hogy ő írt alá szerződés hosszabbítást legutóbb. Akkor kéne gondolkozni, mikor szerződésekről van szó, amúgy meg kuss a neve.
Abban egyet értek, hogy a PSG nem volt féreg. A kollega nézhetné másik szemszögből is. Ha a Barca nem adná el semmi áron Piqué Busquets, Neymar MEg Messi szintű kulcsjátékosokat akkor gondolom mennem a gratuláció, hogy így kell ezt csinálni. De Verratti miért volt az? Szívesen játszott volna a Barcában. De nem sírt, nem köpködött a PSGre, sőt, sokak reményét sem váltotta be és az edzésekre is beállt. Nem jött össze neki, most csinálja tovább a dolgát.
hdavid

2017.07.08. 09:01:42

Majd Augusztus 31-én igazolunk valami gomes félét 40 misiért =D>
Persze csak azért, mert addigra már buktuk a szuperkupát...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.08. 08:31:50

Hát, úgy tűnik, az olaszról lemondhatunk. Nagy kár, viszont el kellene kezdeni nézelődni másfelé. Weigl, esetleg Goretzka (madridot is érdekelné állítólag jövőre lejár a szerződése), Lemar jó opciók lehetnek, kérdés Valverdének mik a tervei.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.08. 08:08:45

PSG volt féreg? Mint Marseille szurkoló a PSG lenne az utolsó, akit "felkarolnék", de ebben a sztoriban egy "féreg" volt az pedig az olasz. Minősíthetetlen az a sírás, amit leművelt előzőleg (ha igaz volt), mint munkavállaló. És ráadásul, úgy hogy ő írt alá szerződés hosszabbítást legutóbb. Akkor kéne gondolkozni, mikor szerződésekről van szó, amúgy meg kuss a neve.


Én örülök, hogy nem jött, jó játékos de felesleges lett volna 100 milliót kiadni rá. Ceballos mint alternatíva 15 millióért nem rossz ár/értékben. Paulinhot nem ismerem, így nem tudok róla nyilatkozni. Én nem ilyen profilt hoznék, de pl Lemar is érdekes lehetne és ha jól rémlik felmerült a neve. Továbbra is fizikálisan érzem, hogy erősíteni kellene.

És a nagy halálhörgés állapotot se értem, meg BL-ért fogunk harcolni. Szerintem is a legfontosabb, hogy Valverde rendbe tegye a fejeket és újult motivált erővel vissza kell szerezni a bajnoki címet, egy meccsel maradtunk le tavaly, ezt azért nem tragédiaként kéne felfogni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.07. 23:48:55

davi10 írta: Ezek után azon se csodálkoznék, ha Bellerínt se sikerülne leigazolni.
Nem tudom mit láttok benne, hogy ennyire kellene nekünk? Teljes középszerűség a srác, de felőlem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6749
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.07. 23:38:48

Tanulságos kis sztori volt ez, és úgy néz ki vége is.

1. Verratti se normális, minek hosszabbít 5 évre, ha a fél karját odaadná, hogy a nálunk játsszon (gondolom nem az idei szezonunk győzte meg). Ha meg napi szinten találkozik az elnökkel, akkor ismerhetné már.
2. Amit a PSG csinál szerintem a legnagyobb féregség. Persze, köti a játékost a szerződés, de hétköznapi életben csak az igazi pszichopata kapitalista vállalati fejesek viselkednek így.
3. Illetve sikerült újra bemutatni a világnak a teljesen impotens átigazolási politikánkat, lassan már az Arsenal is"leköröz" minket.

Én "megkönnyeztem" amikor Thiago elment, akkor is hatalmas érvágásnak tartottam, pláne most, amikor égető szükség lenne egy hozzá hasonló játékosra.

Ezek után azon se csodálkoznék, ha Bellerínt se sikerülne leigazolni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.07. 23:10:31

Igazából a legnagyobb erősítés az lenne ha Gomes elmenne. Bárki kapná meg a játékperceit a keretből, jobban járnánk.
És ugyan Verratti szintű középpályás nem nagyon szaladgál, (csak Thiago,) szerintem azért találhatunk valakit aki erősítést jelent. Csak ehhez eladások is kellenek, elsősorban Arda és a portugál, de akár Rafinha is mehetne bármennyire sajnálnám őt. És akkor annyi a dolgunk hogy náluk találjunk jobbat,(ez meg nem lehetetlen) máris erősödött a csapat papíron, onnantól Valverdén meg a hozzáálláson múlik, mert azért nem nyeretlen kétévesek meg falábúak alkotják most sem a keretet.
Félre értés ne essék, én sem vagyok elégedett a jelenlegi állással, de nem is akarok egyből a legrosszabbra gondolni, csak mert 1 játékos nem jön akit akarunk. Hiába tényleg ide való lenne az olasz minden tekintetben.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.07. 23:06:34

Samper írta:
Nero. írta: Én megrizikózom azt is hogy nincs pénzünk Verrattira, és ez a "fogoly" duma csak kamu. Mert ilyen sehol a világon nincs maximum Észak-Kóreában.
Ugyan, mi az elképzelhetetlen azon, hogy egy arab krőzust a pénz nem érdekli és nem adja el a legkeresettebb játékosát, akinek több éves szerződése van? És ráadásul nincs is kivásárlási záradék a szerződésében?
Az lehet hogy a PSG elnököt nem érdekli a pénz, viszont Verratti szerintem jött volna csak itt nem adtunk volna neki olyan fizetést mint amit ott kap. Az sem biztos hogy kínáltunk 100 milliot, az olasz meg volt annyira megértő hogy úgy nem kezd el pattogni ha a Barca méltatlan lóvét kínál a franciáknak és ő sem lenne itt túl fizetve.

Thiagot is ellehetett volna hozni hasonló áron 110, 120ért. Lehet hüledezni hogy ez sok, de ma ennyit kóstál egy ilyen jatekos. A mi pénztárcánk ilyen 40 milliós Gomeseket meg Paulinhokat bír el.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.07. 22:38:39

hady írta:Mboula első golja a Monacoban...háát
https://twitter.com/AS_Monaco/status/883387944148643843" target="_blank
Mintha ilyen kontrákat az A-ban legfeljebb Messitől láthattunk egy ideje. De hát se Gerard Lopznek, se LE-nek nem kellett.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.07. 22:34:26

Örülök a főoldali cikknek meg hogy egyre több embernek tűnik fel amiről itt már páran régebb óta is írtunk. A probléma az, hogy ez nem marad büntetlenül és szép lassan vissza üt. Az a baj hogy már a 25. órában vagyunk és a klub tovább folytatja ezt az ámokfutást.

Én megrizikózom azt is hogy nincs pénzünk Verrattira, és ez a "fogoly" duma csak kamu. Mert ilyen sehol a világon nincs maximum Észak-Kóreában.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2017.07.07. 22:27:43

Mboula első golja a Monacoban...háát
https://twitter.com/AS_Monaco/status/883387944148643843" target="_blank
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.07. 22:27:08

Samper írta:[quote="Kubla9"
tem k...ra nem az.Boldog vagyok a klubnál,egy hete meg még a fél kezét adta volna ha hozzánk igazolhatott volna.
Korrektségről szó sincs. Az ügy Robert sara, aki nem tudja, melyik csapattól van esély játékost elhozni, Pocsék a tárgyalási taktikája, ha egy kis esélyű üzletet akar megkötni. Nyilván ő heccelte bele Verratti ügynőkét ebbe a sztrájkolós kutyakomédiába és most a játékos úgy mászik ki ebből, ahogy tud. Nem mondom, hogy nem lett volna jó, ha jön, de utólag látszik, hogy kontár munka volt.[/quote]
Azért Verratti is felelős a történtekért ezt kár lenne tagadni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.07. 22:25:44

Sztem látja, hogy ez esélytelen és inkább visszatáncolt, meg gondolom toltak oda neki egy kisebb összeget is. Ez van, ez elment sztem.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.07. 22:16:29

[quote="Kubla9"
tem k...ra nem az.Boldog vagyok a klubnál,egy hete meg még a fél kezét adta volna ha hozzánk igazolhatott volna.[/quote]

Korrektségről szó sincs. Az ügy Robert sara, aki nem tudja, melyik csapattól van esély játékost elhozni, Pocsék a tárgyalási taktikája, ha egy kis esélyű üzletet akar megkötni. Nyilván ő heccelte bele Verratti ügynőkét ebbe a sztrájkolós kutyakomédiába és most a játékos úgy mászik ki ebből, ahogy tud. Nem mondom, hogy nem lett volna jó, ha jön, de utólag látszik, hogy kontár munka volt.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.07.07. 22:11:03

verratti nyilatkozata :D

tok ilyen a hangulata az egesznek
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.07. 21:57:32

Ezeknek mi értelme? Bedobsz egy spanyol/katalán nyelvű cikket, majd tolsz hozzá 20 tapsolós smileyt... :roll:

Marco Verratti: "I saw what my agent said and I just want to say that they are not my words at all"
"I want to apologise to everyone at the club: the president, the fans and the players."
"I am very happy here. We go back to training now. I am thrilled to be back here and start working again."
"I know the club trusts me and I really want to apologise once again."
"I have a lot of respect for Paris Saint-Germain. I became the player I am today thanks to the club and that’s why I am deeply sorry. They were not my words and he (my agent) made a big mistake."
"I hope that this will not happen again … I will do my best as I always do for the club."


Gondolom, hogy ez van a cikkben, akkor róla le is mondhatunk most már biztosan. Vagy hozunk valakit a helyére, vagy bízunk a mostaniakban. Vagy 4231 esetén Dembélét hozzuk. Viszont akkor 3-4 középpályást el kellene adni.

Legalább lesz pénz Bellerínre. :mrgreen:
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.07. 21:50:53

http://www.sport.es/es/noticias/barca/v ... sg-6155177" target="_blank =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Telekürtöli a világot hogy hozzánk akar igazolni most meg nyalja az arab seggét. =D> =D> =D> =D> =D> Gratulálok. :evil: :evil: :evil: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kubla9 2017.07.07. 21:57:28-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.07. 21:45:26

MesQueUnClub írta:
randomguy írta:Marco Verratti in official PSG video: "My agent has said things I do not agree with. I will give everything for PSG. I am happy here." [RMC]
Talán a kupát jövőre is megnyerjük valahogy
Mert Verrattival garantáltan tripláznánk. :)
Válasz küldése