Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.26. 10:25:10

Köszi, bár semmi újat nem tudtam meg. Ezek szerint ha volt is valami felelőssége, az számunkra rejtve maradt. Akkor már csak arra válaszolhatnál, hogy miért kell megsiratni az ő távozását? Azon kívül persze, hogy egykori Madrid játékos és nyilván szimpátiát kelt, hogy legalább valaki Mourinhot próbálta fékezni, de mint sportigazgató tudtommal részese volt Perez megalomániás álmainak megvalósításában, ami többek közt végül is a klub veszélybe sodrását eredményezte, valamint olyan elhibázott döntésekben, mint a szakmai stáb kiválasztása. Szóval nem teljesen érthetetlenül esett ki a pikszisből.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.26. 10:20:22

"az elkövetkező szezonban vissza fogunk szerezni bizonyos értékeket, amelyeket senkinek nem lenne szabad elfelejtenie. Vannak olyan szakmabeliek, illetve intézmények, akik ezekről az értékekről, ennek ellenére is megfeledkeztek. Ezeknek az értékeknek kellenének alapul szolgálniuk a futballban. A fair play, az ellenfél feltétel nélküli tisztelete és a zéró tolerancia a rasszizmussal szemben nem lehetnek csupán üres szavak, hanem tényeknek kell lenniük. Csak ismételni tudom magamat, azon leszünk, hogy ezeket az alapelveket visszaállítsuk a következő idényben."

minden alkalmat megragad, ezen már én is csak röhögni tudok :lol: (ha kérhetem, ne mondja senki, h nem ránk célzott, mert ez 1000%)

a kiemelt rész meg olyan szintű képmutatás, amire már jelzők sincsenek...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.26. 10:16:10

d írta:Az a helyzet gyerekek, hogy ezt csak mi, illetve egy igen szűk Madrid-szurkoló réteg látja így. A világ sportsajtója hol a Barca hátsójának nyalásával, hogy a csapat fikázásával van tele, mikor mi épp a téma, csak Barca legyen. Mourinho pedig Ludas Matyivá vált, aki ugyan egy sunyi dög, de a gonosz ellen ez is megengedhető.

Amúgy most, hogy eltakarodott Valdano (én amúgy őt se kedveltem...), végre elmondaná nekem valaki, hogy konkrétan mit csinált ő a Madridnál a második Perec érában? Mert erre eddig még mindig sehol tényleges választ nem tudtam kapni.
anno sportigazgató volt,de mourinho érkeztével ezt a szerepet pardeza vette át,így perez-hogy legyen helye valdanonak- létrehozta az általános igazgatói tisztséget. ezt foglalta el valdano. pontos feladata kitudja mi volt,de e felesleges tisztséget tegnap "ünnepélyesen" törölték és a feladatot mou vette át
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.26. 10:12:42

Az a helyzet gyerekek, hogy ezt csak mi, illetve egy igen szűk Madrid-szurkoló réteg látja így. A világ sportsajtója hol a Barca hátsójának nyalásával, hogy a csapat fikázásával van tele, mikor mi épp a téma, csak Barca legyen. Mourinho pedig Ludas Matyivá vált, aki ugyan egy sunyi dög, de a gonosz ellen ez is megengedhető.

Amúgy most, hogy eltakarodott Valdano (én amúgy őt se kedveltem...), végre elmondaná nekem valaki, hogy konkrétan mit csinált ő a Madridnál a második Perec érában? Mert erre eddig még mindig sehol tényleges választ nem tudtam kapni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.26. 09:32:23

Tocy írta:
Az egyébként tényleg nem rossz...azt tudja valaki, hogy CR összesen mennyit lőtt? megvan neki az 52?
úgytudom igen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.26. 09:22:26

MessiFan írta:
LG írta:Hány gólt is lőtt idén?
41 meccsen 27 gól.
Az egyébként tényleg nem rossz...azt tudja valaki, hogy CR összesen mennyit lőtt? megvan neki az 52?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.26. 08:30:04

én sem tudtam volna szebben megfogalmazni ;)

számomra egyébként az a szomorú, h a madridisták többsége éppen "Műgirnyónia" létrejöttét ünnepli...
nagyon durva hasonlattal élek most:

tegyük fel, h jön egy új, galíciai kis-hitler, aki addig-addig nyomja a populista dumáját, míg eléri, h Galícia külön akarjon válni Spanyolországtól és vmi csoda folytán ez megtörténik... a párhuzam szerint most vagyunk a különválás napján, az emberek boldogok.
gondolkoztak azon, h a különválással a gazdaságilag szegény "országuk" gyakorlatilag hosszú távon tönkremehet? kétlem... amikor ez megtörténik, a diktátor finoman lekakálja az egészet és lelép...

nem akarom megsérteni azokat, akik örülnek ennek a döntésnek, de azt javasolnám nekik, h gondolják végig, h mi a fontosabb:

1, 1-2 kupa, miközben a Real Madrid a világ messze legutáltabb klubja lesz, tele nagypofájú tahókkal, akikből sugárzik az arrogancia, a felsőbbrendűség érzet, műringyó aztán fogja magát, átteszi székhelyét az addigra már esetlegesen angol bajnok(nem elképzelhetetlen sajnos...) manszúrsejk citybe, és maga után hagyja az Erika által is említett káoszt...

2, Valdano maradt volna, megvettétek volna Villas Boas-t, aki csendben el kezdett volna dolgozni és a Barca-Real viszony lassan helyreállhatott volna, közben a kívülállók számára is esélyes, h szimpatikusabbá válhatott volna a Real...

látszólag Villas Boas lutri lett volna, de "mi" a Laporta érában mit csináltunk? Laporta mindkétszer egy "zöldfülűnek" adott lehetőséget, és mindketten nyertek BL-t is és bajnokságokat is... nem történhetett volna meg ez a Madridnál is? (nehezebben, de ki tudja....)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.05.26. 10:14:08-kor.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.26. 01:37:44

daffy írta: valdano lemondott!
Inkább úgy mondanám, hogy kirúgták! - közelebb állna az igazsághoz.

Útjában állt Mourinhonak és mennie kellett, így már nincs a Realnál senki aki mintegy ellensúlyként működne és gátolná a portugált a teljes diktatúra gyakorlásában - nincs ebben semmi új, tudtuk már a nyáron is, hogy ezekkel a feltételekkel vállalta az edzői munkát, csakhogy Valdano nem hódolt be, ezzel veszélyeztetve a Real Moundril létrehozását. - és ez most nem vicc és nem beszólogatás.
Sajnos eljött az idő, hogy azok a Real drukkerek, akik még a '90es években kedvelték meg a csapatukat, elkezdjék ízlegetni azt a keserű pirulát, amit az tény hozott létre, hogy Perez elnök egy dühös, vérig sértett egoista kezeibe tette az egész klubot, úgy mindenestől és most várja, hogy jön -e végre a sok-sok kupa vagy nem jön?! Mourinho pedig köszöni a lehetőséget, erre várt, megszületett a saját kis külön birodalma, Perez úr önként vállalta az udvari bolond kevésbé hálás szerepét, csak Ő ezt nem veszi tudomásul...
Van, aki ezt célorientáltságnak nevezi - én meg azt mondom, hogy amíg csak a saját presztízsét rombolta a döntései nyomán kialakult helyzettel, most jól aláaknázta a Real Madrid néven működő intézmény még megmaradt a múltból táplálkozó jó hírnevét is és most így szépen elüldögélhet a saját maga álltal kreált időzített bomba tetején és várhat a csodára, amit majd a jó José szállít ígérete szerint, ami ugyebár szép szó és ha megtartják, úgy jó...
Nah, Mourinho - mostmár tényleg azt teszel, amit csak akarsz, elérted.
Egyetelen - egy csapat tudja csak keresztülhúzni a számításaid és ez a Barça - ránk uszítottad már a spanyol és a nemzetközi sajtót, az UEFA doppingellenőreit, a játékosaid szinte gyűlölettel telve lépnek pályára ellenünk és biztos, hogy lesznek még aljas húzásaid a következő idényben is, de csak csináld, de ne feledd! Egy futball klub azután is fennmarad, miután te már eltávoztál erről a világról - ha a következő idényben sem érsz célt és lélépsz, ki fogja tudni azt a káoszt és pusztítást rendbe szedni, amit magad után hagysz?!
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.25. 21:13:57

daffy írta:
valdano lemondott! a pontos ok sosem derül ki,de vélhetően a mourinhoval való összeveszés van a háttérben. perez helyében GONDOLKODÁS NÉLKÜL mou-t tettem volna lapátra. valdano tett annyit a klubért,hogy ne így távozzon és mourinho itt egy porbafingó senki,aki túl sokat képzel magáról.
ennyi...

Valdano egy idióta, de ha rajta múlt volna, idén sem mérgesedett el volna a két klub közötti viszony ennyire... ő tényleg madridista, aki ugyan sokat megenged magának, de egy bizonyos határt eddig nem lépett át... ő volt az utolsó gát murinnyó totális önkényuralma előtt, most kezdődik a valódi murinnyó-éra... :?
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.25. 21:12:53

LG írta:Hány gólt is lőtt idén?
41 meccsen 27 gól.
juhaszdani95
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.08.24. 14:28:59

2011.05.25. 21:12:30

LG írta:
MessiFan írta:Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
Remek szezont? Akkor elkerülte a figyelmemet. Hány gólt is lőtt idén?
A Bajnokságban 20-at :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.25. 21:10:43

MessiFan írta:Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
Remek szezont? Akkor elkerülte a figyelmemet. Hány gólt is lőtt idén?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.25. 21:04:26

MessiFan írta:Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
azért még nem írt alá semmit,nem olyan tuti,hogy jön. a city is engedi olcsóbban adebayort,aki a fizetése feléről is lemond,csak hogy maradhasson. szimpatikus. így lehet,hogy ade marad és aguero a citybe megy.

valdano lemondott! a pontos ok sosem derül ki,de vélhetően a mourinhoval való összeveszés van a háttérben. perez helyében GONDOLKODÁS NÉLKÜL mou-t tettem volna lapátra. valdano tett annyit a klubért,hogy ne így távozzon és mourinho itt egy porbafingó senki,aki túl sokat képzel magáról.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.05.25. 21:03:08

Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.25. 20:05:30

Agüero egy remek szezont tudhat maga mögött és előtte is jó volt hisz lőtte a gólokat szépen :)
És ezzel semmire nem megy hisz az EL győzelem volt az egyetlen amit beszereztek. A Real egy remek hely a bizonyításra.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.25. 20:02:52

Rinku írta:Agüeroban ki mit lát, hogy ekkora zseninek, világmegváltó, katalánverő (?), istencsászárkirálynak tartják és 40 (!!!) millió €-rót kicsengetnének érte? Szerintem semennyivel sem különb Torresnél, egy képességei alapján jó játékos, akinek vannak jó napjai és elég szép meccseket le tud hozni néhanapján... De hát nem az én pénzem, mindneki úgy szegényedik kedvére, ahogy a kedve tartja, a most alig tevékenykedő Benzema úgy kenterbe veri ezt a kölyköt, hogy nacsak... Kun mi olyat tud, amit esetleg Benzema nem tudna elvégezni? Elnézést, ha nem egyezik a két játékos posztja, de az év hülyeségének tartanám, ha megvennék. :)
Agüero nagy jó játékos, Forlánnal együtt vitték a csapatot éveken át, de az idei szezonjuk olyan lett, mint a csapatuk teljesítménye. Sztem nem kéne leírni, mert nem véletlenül argentín válogatott, meg már minket és párszor elintéztek. Realban előfordulhat, hogy 20-30 gólt is bőven termelne 1 szezonban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.25. 20:00:16

Agüeroban ki mit lát, hogy ekkora zseninek, világmegváltó, katalánverő (?), istencsászárkirálynak tartják és 40 (!!!) millió €-rót kicsengetnének érte? Szerintem semennyivel sem különb Torresnél, egy képességei alapján jó játékos, akinek vannak jó napjai és elég szép meccseket le tud hozni néhanapján... De hát nem az én pénzem, mindneki úgy szegényedik kedvére, ahogy a kedve tartja, a most alig tevékenykedő Benzema úgy kenterbe veri ezt a kölyköt, hogy nacsak... Kun mi olyat tud, amit esetleg Benzema nem tudna elvégezni? Elnézést, ha nem egyezik a két játékos posztja, de az év hülyeségének tartanám, ha megvennék. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.25. 19:58:22

Subinho írta:gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
Akkor egész évben zárva legyen és nyisson ki 2+x meccs erejéig? Az a pár meccs csak a hab a tortán. Nehogy már ne beszélhessük ki a Real meccseit, vagy fölállásait ebben a Topicban...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.25. 19:55:30

Subinho írta:gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
erről szól,ha neked nem,akkor fáradj el.
Ennek nem örülök. Confused Ha Agüero odakerül, akkor valaki távozik az Higuain, Benzema kettősből?
akkor még nem,de ha adebayor maradna,akkor igen. sajnálom,hogy mindig benzemán csattan az ostor,ha eladja a real,akkor nálam leírta magát a vezetőség,ha nem alapkezdő,akkor mourinho.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.25. 19:44:11

gyerekek, ez nem a Barca vs. Real fórum??? elnéztem??? :shock:
vagy ez az istenítsünk real játékosokat és beszéljük ki kit igazolnak fórum??? :?
a barca vs. real mecsek lecsengtek, 2011-ben ez az eredmény 9-3 a barca javára!!! ez a lényeg! ez a Barca vs. Real, nem pedig, hogy ki kezdjen a realban, vagy hogy kit igazoljanak.. az legyen az ő problémájuk!!! kit érdekel, hogy higu, benza, kaká, vagy épp agöero??? :roll:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.25. 19:31:46

daffy írta:barcaman1993!
karim idén
ha eladjuk vagy nem alap kezdő,nálam josé elásta magát és nem érdekelnek a címek. látni kell,hogy ez a gyerek végre rendben van fejben és képességekben magasan veri higut. labdát tart,cselez,széles a technikai repertoárja. higuain jó cserejátékos,de nem kezdő szintű. gyors és ennyi.
Mourinho feladata összeállítani a csapatot és nem nekem. Én megjegyezte a véleményemet, hogy jobbnak tartom Pipitát és kész. Ha Mourinho őt játszatja, akkor meg van az oka. Ha nem akkor is. Ha meg szándékosan nem játszat vkit, akkor botrány lesz és mindenki észreveszi. Jelenleg nincs. Amíg vmelyikőjük nem járatja a száját, addig minden rendben van.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.05.25. 19:28:25

[quote="Game90"]16 - C. Ronaldo több, mint kétszer annyi gólt lőtt a La Liga első hatban végzett csapatai ellen, mint Messi (7).

52 - C. Ronaldo lőtte kapura a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.[/quote

Az elsőhöz hozzászólnék. Ugye Messi még tét meccseken lőtte azt a 7 gólt, nos, a madrid az uccsó meccseken már tét nélkül játszott, azt nem tom, hogy az ellenfélnek volt e tétje, mint pl a villareal vagy sevilla a végén, ahol alkotott ronaldo.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.25. 19:19:39

daffy írta:
közben aguero új házat vett madridban,a real játékosok közelében. eldőlni látszik az ügy.
Ennek nem örülök. :? Ha Agüero odakerül, akkor valaki távozik az Higuain, Benzema kettősből?
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kimber
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2010.08.16. 20:03:31

2011.05.25. 18:55:02

Higuain tökéletes csereember volt még Raúl idején az utolsó 20 percekre tudott hozzátenni a játékhoz, lőtte a gólokat. Kezdőként sokat szerencsétlenkedett, a kiscsapatoknak lőtt -egyébként hasznos- góljai mellett sok helyzetet elpuskázott, nem kezdő szint egy Madridnak.
Benzema sokkal nagyobb ígéret volt már elsőre is, bár érthetetlen volt számomra miért játszott ilyen sokáig összeszorított seggel. Nagyon kell a fickónak a bizalom, a folyamatos játéklehetőség. Amikor ezt megkapta magára is talált. Sok lehetőséget látok benne, ha kap lehetőséget. Amit észrevettem még, hogy felszabadultabban játszik akkor, ha nem ő az előretolt ék, vagy az egyedüli csatár. Nálam a szélen játszana, elől pedig Agüero vagy Tevez volna a tökéletes megoldás. Elég ütős lenne egy Agüero-Benzema C., Ronaldo, Özil támadó sor, Kaká és DiMaria cserékkel. :)
De ehhez Murinho gyáva sajnos...
Hala Madrid!
Viva Espana!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.24. 22:06:54

Game90 írta: 52 - C. Ronaldo lőtte kapura a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.
ezt pontosítanám:

C. Ronaldo végezte el a legtöbb szabadrúgást ebben a bajnokságban, 34-gyel többet a második helyezettnél.
tudniillik 10ből 5 a vip szektorban landol,4 a sorfalban.

közben aguero új házat vett madridban,a real játékosok közelében. eldőlni látszik az ügy.
coentrao üzletbe pedig garay lehet a kulcs./record/ nem tartom jó ötletnek,jobbra kellene valaki. sagna,vdw

barcaman1993!
karim idén
ha eladjuk vagy nem alap kezdő,nálam josé elásta magát és nem érdekelnek a címek. látni kell,hogy ez a gyerek végre rendben van fejben és képességekben magasan veri higut. labdát tart,cselez,széles a technikai repertoárja. higuain jó cserejátékos,de nem kezdő szintű. gyors és ennyi.
Válasz küldése
cron