Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.06. 16:42:26

Bosszantó lenne, ha ma is ugyanúgy lépnénk pályára, mint Milánóban, ahol megelégedtünk a döntetlennel. Hazai pályán, azért illene megverni őket, ha a csoport elsőségre pályázunk(ami enélkül is meglesz valószínűleg, de mégiscsak jó lenne, ha nem két "alibi" döntetlennel tudnánk le a Milant).

Ennek szellemében én egy magabiztos győzelmet várok és Messi is nyugodtan betalálhat, mert kissé unalmas már mindenhol arról olvasni, hogy leáldozott a karrierje. :lol:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.11.06. 10:03:43

Nem tudom miért lett ennyire hangulatkeltő az itteni beharangozó. Mi az, hogy meg kell verni a Milant a csoportelsőségért? Két pont előnnyel csoportelsők vagyunk most is, ha nem kapunk ki, azok is maradunk. Ráadásul nekik még menni kell a Celtichez, és túl meggyőző egyik meccsük sem volt eddig. Nem tudom miért kellene bárkit is meggyőzni ma este, szerintem még mindig tavasszal osztogatják a serlegeket.

Igen, jó lenne győzni (amire nem rosszak az esélyeink), jó lenne meggyőzően tenni azt, de hatalmas különbség nincs 3-0, 1-0, de még 1-1 között sem. Elég csak a 2010-es Interre gondolni, mennyire voltak ellenfelek a csoportban, és mennyire tavasszal.

Ráadásul a Milan nyugodtan felveheti a kiscsapat-mentalitást, ez az, ami igazán fekszik nekik, négy védő, négy kemény középpályás, de még Kaka és Balotelli is legfeljebb negyven méterre lesz a kaputól. Ha meg ők ketten párszor el tudnak futni a kapuig, már ki is hozott mindent Allegri a meccsből.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2013.11.05. 22:41:15

Hiába nagyon gyenge most a Milan, biztos vagyok benne, hogy fel fogják szívni magukat ellenünk. Nálunk kicsit több élet kéne a pályán, főleg a támadásokba. Az lenne a jó a védekezés szempontjából ha Alves helyett Montoya kezdene, mert ő többet védekezik és akkor Adriano nyugodtan tudna segíteni a támadásokban, és nem csak két kv maradna hátul hanem egy kicsit gyorsabb szélső is, amire van egy olyan érzésem, hogy szükségünk lesz.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.05. 16:57:38

Stalkyard írta:
sörvirsli írta: Ini gól
What? :mrgreen:
Végül is 2010ben is ő nyerte meg a VB-t. :mrgreen:
Amúgy valamiért ilyen megérzésem van,de attól sem aludnék rosszul ha Messi gurítana egy hármast csak,hogy megmutassa ki is a főnök a labdarúgásban.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.05. 14:37:08

Most én sem várom annyira izgatottan a meccset, mint mondjuk az előzőt, végül is a továbbjutás már szinte biztos, hogy megvan, egyedül annyi, hogy azért jó lenne visszavágni a milánóiaknak a döntetlen után.

Illetve örülnék, ha kezdene Bartra. :)

Barcelona's record in 8 official games against AC Milan at Camp Nou: 4W - 3D - 1L. Goals: 17-8.
Stalkyard írta:What? :mrgreen:
Rémlik? :mrgreen:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.05. 14:01:13

pont ez az, hogy 4 pont előnyünk van a továbbjutásért, úgy, hogy nekünk még két hazai meccsünk van.
nyilván megnézzük a meccset, szurkolunk, hiszen a vereség sok mindent átírhatna, de ezerszer nagyobb érdeklődés és hájp lenne a meccs körül, ha mondjuk a milan menne előttünk a csoportban.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.11.05. 13:29:54

sörvirsli írta: Ini gól
What? :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.11.05. 12:29:33

Azért én nem venném ilyen biztosra. Ez a BL, itt nem nagyon szoktak féltávnál visszavenni, főleg, hogy a riválisok nincsenek annyira lemaradva. Egy Milan győzelem sokkal nyitottabbá tenné a csoportot. Viszont, ha ezt a meccset behúznánk, szinte biztosítva lenne az első hely és az Ajax illetve a Celtic ellen már pihentetni lehetne a kulcsembereket.
Én egy szoros meccset tippelek, annak ellenére, hogy otthon játszunk, az olaszoknak nagyon fontos lesz a pontszerzés, ha tovább akarnak jutni. Az, hogy a bajnokságban hogyan teljesítenek jelen esetben szerintem irreleváns, simán benne lehet egy X is.
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.11.05. 05:34:18

Hát ebben van valami. Csak kicsit furi, hogy még egy interjú, vagy egy kis cikkecske sincs az oldalon.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.05. 03:21:35

Vakmacska írta:Jön a Milan, és nagy a csönd. Mi történt?
kisebb a tét, csak presztízs nagy.
ha most győzelmi kényszerben lenne a csapat, nyilván fel lennénk tüzelve, de egyrészt kijelenthető, hogy már már 99%-os továbbjutó a csapat, másrészt pedig szerintem mindenki unja már, hogy minden évben ezekkel kell játszani.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.04. 21:25:13

Messi most nincs formában így sok divatbarcás nem is néz mostanában Barca meccseket. :mrgreen:
Amúgy sima győzelem ide:3-0 Neymar,Alexis meg Ini góljaival. 8)
Most pihentek picit többet így biztos nem lesz a borzasztó pontatlanság mint pénteken, a Milan meg még pocsékabb formában van.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.11.04. 21:07:23

Jön a Milan, és nagy a csönd. Mi történt?
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.10.24. 12:28:49

A sport2őn lesz és 18.00-tól!
A 17 órai kezdés azért van kiírva mert minden klasszikus előtt szoktak okoskodni egy órát előtte a stúdióban kb mint a BL meccsek előtt. 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
vargazoli
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2010.09.28. 13:57:02

2013.10.24. 10:54:56

Sziasztok

Végül is hol és mikor lesz látható a szombati Reál elleni meccs?
"Szerintünk" Sport 1 tv 18 óra, a PORT.hu szerint Sport 2 Tv 17 óra.

Fel szeretném venni, ezért nem mind1.
Üdv
vargazoli
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.10.24. 10:45:55

Véleményem szerint is a meglévő alapanyagból kellene inkább dolgozni.
Remélem a fiatalok egyre több játéklehetőséget fognak kapni, hogy beilleszkedjenek, és fejlődjenek.
Villa szerintem azért volt olyan pocsék, amilyen, mert nem a posztján játszott, ráadásul
a sérüléséből nehéz volt visszatérnie. És azért ne feledjük, hogy tavaly azért az egész csapat
maga alatt játszott. Az, ami Titoval történt, kijött a csapaton is. Ráadásul Tito nem volt remek edző, csak a sablonokat erőltette.
Véleményem szerint is fog kelleni egy KH, mivel Puyolra nemigen lehet már számítani. Itt azért
nehéz választani, mert ide egy vezéregyéniség kellene, aki összekapja őket. Olyan, mint Puyol.
Ha tudunk egy ilyet igazolni, akkor olyan variálási lehetőségeink vannak, amilyet csak el lehet képzelni.
Ha egy csatárt akarnak igazolni, akkor mindenképpen egy olyasvalakiben kell gondolkodni szerintem, aki fizikálisan le tudja gyűrni a védőket, és magas is. Szerintem ezért hozták Ibrát is,
hogy az Alves-féle beadásokkal megtalálják. Az más kérdés, hogy nem jött be.

Amit hiányoltam a Milan ellen, az Adriano beindulásai voltak. Bár lehet, hogy a biztonság miatt nem ment úgy fel. Mondjuk ő elég jól lő távolról is, sajnos távoli lövésekből csak egy-kettő volt.
Kéne ezeket is gyakorolni edzéseken szerintem.

Összességébe véve, szerintem mindkét csapat elégedett ezzel az egy ponttal.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.10.23. 23:48:34

Sokakban még mindíg az van hogy Neymar árából hozhattunk volna egy középpályást meg védőt...Merthogy elől elment amit mutattunk...Igen bajok voltak a védelemmel,de legalább akkorák elől is...Nehogy már csak Messi legyen az egyedül aki képes gólt lőni...Pedro,Alexis,Villa jó ha 10ből egyet begurítottak...Azért ez sem volt állapot...És igen Neymar nem szórja azért úgy a gólokat,bár azért lőtt már nem is kicsit fontosat,de veszélyes szitut teremteni tud,sokkal jobbak a passzai centerezései mint másoknak,és benne van a gól,nem egyszer nem rajta múlt hanem egy kis szerencsén,vagy a bírón...De benne van a veszély a gól,megérte...

Xavi helyett vkit hagyjuk,kezdi összekapni magát Xavi,és amúgy ki az a birka edző aki kirakná őt a kezdőből még jelenleg...Okés majd...De most még akárki játszana helyett kiljebb lennénk...Könnyű őt kritizálni,ő olyan szürke eminenciás típus,de ha jól megnézzük akkor kulcsfontosságú,még most is...

Hátul pedig nem személyileg voltak a legnagyobb bajok,hanem fejben...Illetve abban hogy rendre sérült volt 4ember...Meg minden meccsen más felállásban játszottunk kényszerűségből...Barthra amúgy simán képes hozni már most egy normál árú igazolás szintjét...Most az hogy 40-60 millárt lett volna jobb,pl TS vagy Luiz,hagyjuk mert annyit meg baromság lett volna adni bárkiért...ÉS Barthra csak fejlődni fog,egy lehetőséget mindenképp érdemelt,eddig élt is vele...Nem vagyunk kiljebb vele mint egy Sakhoval lettünk volna pl sőt...Most Hummels Verthongent,vagy mit tudom én Kompanyt meg hagyjuk mert a büdös életben nem lettek volna mozdíthatók emberi áron...Innentől jól döntöttünk és bejött eddig...Azt majd elválik,de ezért szidni bárkit is egyenlőre alaptalan...Mascheranot meg lehet szidni hátul,okés most hibázott,de eddig az egész szezonban kb egyszer sem,ellenben Pique egy nagy rakás gőzölgő...volt. Náha amúgy mindenki hibázik ez meg benne van...

Az meg hogy utóbbi meccseken nem voltunk túl jók,hát Messi sérült volt,beállt de nincs épp csúcs formában nyílván, érthető...És ennyi, ez látszódott a csapaton...Neymar meg túl kevés ideje van itt ahhoz hogy a hátára vegye a csapatot egy-egy masszívan védekező ellenfél ellen...Plusz lehet be kellett volna rakni őt centerbe és nem Cesct erőltetni,aki hát pocsék már megint mondjuk ki...Ez hiba volt,de végülis mind1,eddig sokat nem buktunk emiatt...

Amúgy összességében javulunk sztem,ez a visszaesés meg nem csoda,válogatott forduló után mindíg pocsékak vagyunk mert mindenki játszik a nemzeti 11ben...Amúgy egész európában az összes nagy csapat sz.r volt emaitt a hétvégén...A Milan ellen meg egy jó x volt a fejekben ami tökéletes eredmény nekünk,látszott annyira nem akartunk azért előre menni...Fejben a madridra készült már mindenki,ami nem baj,csak látszódjon is ez meg a hétvégén...Hát nehéz lesz,de majd elválik...

Amúgy hogy idén mire megyünk a BLben jó kérdés...Ezt most megítélni nehéz,ilyen tájban a 2009es Pep team sem volt jobb mint a mostani Barca...De ez mind1,nyílván hogy a csoportból tovább jutunk Barca szinten nem kérdés...Sosem az a kérdés a BLben,egy nagy csapatnál hogy milyen ősszel,hanem hogy tavaszra hova tud fejlődni...A Bayern sajnos előttünk van,úgy érzem per pillanat elég sokkal...De tavaszra ha ténylegesen stabilizálni tudjuk a védekezésünket,és Neymar beilleszkedik 100%osan,no meg Messit nem fogják továbbra is sérülések hátráltatni, akkor őket is elkaphatjuk,lazán...A kérdés itt hogy hova tudunk fejlődni tavaszra...De a lehetőség nylíván most is benne van a csapatban,nagyon is...Amúgy meg nehéz ügy ez,azért akármennyire is jók voltunk minden évben voltak nehéz meccsek,ez a BL...ÉS utóbbi években a pénzcsapatok térhódításával csak nehezedett...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.10.23. 23:11:22

szerintem inkább a taktikát kellene a meglévő alapanyagra igazítani. itt van nekünk, Cesc, Song, Mascherano, Sergio, Iniesta, Xavi, Sergi Roberto a középpályára, de új embereket akarunk hozni? ha ebből az alapanyagból nem lehet ütőképes, működő középpályát felépíteni, akkor semmiből. Messi, Neymar, Sanchez, Pedro, Tello támadósorban sincs hiba. Messi miatt felesleges világklasszis csatárt igazolni, így csak a jól cselező, gyors szélsők jöhetnek szóba. a védelemben vannak leginkább problémák. bármennyire fáj ezt kimondani, alves kevés már. egy jobbhátvédet mindenképpen igazolnunk kell. Bartra elég biztató formát mutatott, de egy középső védő is jöhetne, hogy meglegyen a létszám. Szerintem egy jobbhátvéd kellene nagyon, egy jó középső védő a padra, és mivel VV lelép értelemszerűen egy új kapus.
Nem értem, Martino miért ragaszkodik mascheranohoz a védelem tengelyében. a középpályán 1000* hasznosabb. jól passzol, bátran vállalkozik, technikás, labdabiztos, Sergio mellett simán elférne. Ini formán kívül, de temetni nagyon nem kellene. egy éve még aranylabdás formában játszott, azon kevés játékosok egyike, akik tényleg prémium kategóriás játékosok, és rengeteget dob a csapat játékán, ha megy neki.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.23. 22:36:52

visca el barca írta:diagonal
miért ne lehetne

kapus, kh, xavi helyére vki, meg pedro helyére valaki és kész. ezért fáj h idén csak neymart igazoltuk, mert jövőre 4 uj játékos 80-120 millioért nem fog jönni. egy kapus evidens, ha puyol szegény megint kifingik akkor hátvéd és sztem ennyi. de az is bőven benne van (sőt, sanszos), hogy megvesszük reinát és adios :lol:
Lehetne, sőt nem lehetne hanem pontosan ezt kellene, nemhogy kellene már meg kellett volna tenni fokozatosan. De én gondolkoztam ezen sokat, tényleg nehéz. Adva van egy csapat amely mindet megnyert többször ahogy írtad te is, most ki az aki meg meri ezt lépni hogy kihagy egy Xavit, egy Puyolt ha rendben vannak. És ki az aki felvállalja hogy igazol 3-4 játékost ( most hagyjuk a neveket, röpködött itt elég név Reustól Thiago Silváig ), aztán beépíti őket kihagyva a régi nagyokat és felvállalva hogy alkalomadtán rámehet egy új csapat felépítésre egy egész szezon is amikor nem nyerünk esetleg semmit. Ezzel együtt azt gondolom meg kellene, meg kellett volna már nyáron is ezt lépni, minden egyes hónap csak késlelteti azt ami szerintem elkerülhetetlen úgyis.
Ami Neymart illeti, tudom hogy ezzel sokan nem értenek egyet, de változatlanul azt gondolom hogy az ő árából meg lehetett volna oldani együttesen a Xavi + középső védő kérdést. Mindkettő fontosabb lett volna mint hogy legyen egy Neymar a bal szélen.
Don Blaugrana 2005
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.09.30. 18:00:44

2013.10.23. 18:36:10

Most már lassan ott tartok, hogy csak azokat a meccseket fogom megnézni ahol hazai pályán játszunk Valladolid szintű csapatok ellen, akkor talán nem alszok be rajta. :? Elképesztő, hogy milyen rossz játékot játszunk, és ráadásul nem elsőre. Mert lehet, hogy vannak akik szeretnek optimisták lenni, de azért észre kéne venni, hogy a Celtic, az Osasuna és az Atletico elleni meccseink is ugyanilyen semmilyen,lötyögős, szenvedéssel teli meccsek voltak. Persze lehet mondani, hogy ezért meg azért de az inkább Mourinho reszortja. Nem beszélve arról, hogy milyen érdekes, hogy ilyen problémáink csak nekünk vannak, érdekes, hogy egy Bayern simán el verte a City-t idegenben,de azért jön a duma, hogy de ők majd nem így játszanak ellenünk, őket majd megverjük, Ja persze :? Ráadásul ezzel jönni, hogy a Milan-t sosem könnyű megverni. Ja mert van náluk 2-3 játékos aki tud is focizni. De igazatok van hiszen volt jó csapatuk régen, kb mintha a Bilbao-ról beszélnénk. Egyébként nem az a lényeg, hogy csoport elsők leszünk-e vagy sem, hanem, hogy egy ilyen Milan-t simán vernünk kellett volna(idegenben is). DE nem baj, álljunk hozzá úgy mint a magyar szakemberek, akik minden gyenge meccs után azt mondják, hogy milyen jók vagyunk, hogy ez végülis egy tök jó eredmény nekünk, és, hogy majd máskor jobb lesz. Érdekes, tisztára mintha visszamentünk volna, a 8-1 meg a 7-0 előtti időszakra.
Úgyhogy nem vagyok valami bizakodó a továbbiakra nézve(beleértve a hétvégét is).
De azért:
Visca El Barca!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.23. 18:20:33

Subinho írta:Ez a tegnapi meccs borzasztó volt! A szezon elején nagyon jól játszott a csapat, Neymar a csapat egyik legjobbja volt, Cesc és Messi is jó formában volt. Messi most ugyan visszatért, de Neymar és Cesc látványosan "leült"... Nem, ne mondja senki, hogy fáradtak, mert október közepe van! Tavaly legalább decemberig tartott a játék és év elejétől esett vissza a forma, de most... másfél hónap után ugyanaz, mint tavasszal volt. Ezzel a játékkal nem lehet sokra menni... Tegnap egy nem túl acélos Milan volt az ellenfél. Ha annál a Robinho helyzetnél mondjuk Rooney, vagy CRonaldo van ott, akkor nem bénázzák így el és 2! Arról meg nem is beszélve, hogy Messi góljánál ha nem Constant van mellette, hanem mondjuk Terry, Vidic, vagy épp Ramos, akkor az valószínű nem gól... Sok más helyzet nem volt... Alexis hazaadta Amelianak, Adriano meg mellé bombázta 1 méterről... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezzel a semmilyen játékkal egy MU, vagy Real ellen lehetett volna 2-0 oda... Ez azért is fontos, mert hétvégén klasszikus!!! Ez a játék oda édes kevés lesz!!!
Szerintem is sok egy kicsit a Ha. Ráadásul mindig negatív irányban. Mivel biztosabb hogy Rooney azt berúgja? Sőt, ha a góljánál mondjuk Benzema van ott, lehet, hogy nem is gól. Mi van ha Ini vagy Alexis helyzeténél Ramos felrúgja valamelyiket? Így nem lehet elemezni, mert legalább -ha nem több-kontra van a sok pro mellett.

Neymar kapcsán tökéletesen egyetértek veb-bel. Ez teljesen más, mint amihez Brazíliában hozzászokott. Ráadásul még csak 21 éves. Mind mentálisan, mind fizikailag sokkal nagyobb terhelés alatt van, amihez még nem szokott hozzá és ez teljesen normális. Így is az egyik legfoglalkoztatottabb játékosunk. Ezért nem ártott volna neki egy kis pihenő tegnap, de utólag mindig okosabb az ember.

Kicsit tartok a hétvégétől, de van néhány dolog ami valamivel felénk billenti a mérleg nyelvét. Sokat fog számítani a hazai pálya, a Real egy nappal kevesebbet pihenhet és még nem álltak össze teljesen. Emellett az sem elhanyagolható, hogy itt azért többen vannak akik tudják milyen/mit jelent egy klasszikus. Ezek olyan nüanszok amik eldönthetnek egy meccset.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.10.23. 17:54:07

Subinho írta:Nem, ne mondja senki, hogy fáradtak, mert október közepe van!
neymar esetében teljesen érthető. a santosban hozzászokott a heti egy lötyögéshez, ahol csinált 2 cselt és lőtt belőle 3 gólt. volt 90 perc grundstyle, egy meccsen futott 5-6 km-t. most van neki 2x annyi meccs, ahol 2x annyit kell futnia, uhogy nagyjabol 4x-es terhelést kap.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.10.23. 17:16:26

Chino írta:Én nem értek sokakat. Nem hiszem, hogy olyan katasztrofális lett volna ez a meccs. Nem voltak helyzeteink. Alexisnek, messinek, Adrianonak, Iniestanak is tiszta ziccere volt a gól mellett. És ezek mellett még ott volt Neymar két lövése stb. Azért simán zsebre lehetett volna tenni ezt a három pontot.
Nekem viszont pont ez a bajom. Először lehozunk egy 0-ás meccset (és azért ott is mik maradtak ki), aztán pedig olyanokat látok, hogy Adriano (aki idáig 20 méterről belőtt mindent) 2 méterről mellérúgja, Iniesta a kapuig nem bírja elgurítani 10 méterről, Sanchez meg csak önmagát adja, egyébként pedig minden kimarad. Az egyetlen gólt is úgy rúgtuk, hogy Messi tiszta ziccerből becselezte magát 3 ember közé (és már ő sem először csinálja ezt), azt is megköszönhetjük annak, hogy 4 vs 2 mehettek a kapura, és nem ért oda még plusz 3 db favágó a nyakára.
Szóval engem kicsit aggaszt, hogy a csapat gyakorlatilag be van oltva gól ellen, egy olyan meccs előtt, ahol azért nem sok lehetőségünk van a hibázásra.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.10.23. 16:52:04

Subinho írta:Ez a tegnapi meccs borzasztó volt! A szezon elején nagyon jól játszott a csapat, Neymar a csapat egyik legjobbja volt, Cesc és Messi is jó formában volt. Messi most ugyan visszatért, de Neymar és Cesc látványosan "leült"... Nem, ne mondja senki, hogy fáradtak, mert október közepe van! Tavaly legalább decemberig tartott a játék és év elejétől esett vissza a forma, de most... másfél hónap után ugyanaz, mint tavasszal volt. Ezzel a játékkal nem lehet sokra menni... Tegnap egy nem túl acélos Milan volt az ellenfél. Ha annál a Robinho helyzetnél mondjuk Rooney, vagy CRonaldo van ott, akkor nem bénázzák így el és 2! Arról meg nem is beszélve, hogy Messi góljánál ha nem Constant van mellette, hanem mondjuk Terry, Vidic, vagy épp Ramos, akkor az valószínű nem gól... Sok más helyzet nem volt... Alexis hazaadta Amelianak, Adriano meg mellé bombázta 1 méterről... Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezzel a semmilyen játékkal egy MU, vagy Real ellen lehetett volna 2-0 oda... Ez azért is fontos, mert hétvégén klasszikus!!! Ez a játék oda édes kevés lesz!!!
Kicsit sok a kommentedben a "HA", ami tudjuk mennyit ér a fociban. Semmit. HA Robinho helyett más lett volna a pályán, lehet, hogy az első gólt be sem kapjuk, mint ahogy akkor sem HA nem Mascherano kezd. A MU mostani formáját elnézve pedig nem vennék rá mérget, hogy a tegnap esti Milan nem csapta volna meg őket nagyon simán. A mai fociban ezen a szinten már nüanszok döntenek. Természetesen jó teljesítmény nélkül képtelenség eredményt elérni, de a szerencsefaktornak is óriási a szerepe. A tegnapi meccs lehetett volna egy sima 2-0 a Milan-nak, de ugyanúgy lehetett volna 5-2 ide. Mint ahogy tavaly is egy laza 0-0-ról folytathattuk volna, HA nincs az a szerencsétlenül megpattanó labda. Tény, hogy elég gyenge volt a tegnapi produkció, de gondolom ők is tisztában vannak vele, hogy szombaton egy komolyabb minőség kell a sikerhez.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.23. 16:32:20

visca el barca írta: bence

miért ne lehetne
Lehetne, de mégsincs.
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2013.10.23. 16:25:25

A tegnapi meccset én azért borzasztónak nem nevezném. Az ugye azért megvan mindenkinek, hogy ez az X (ahogy azt a hozzáértő riporter is mondta) MINDKÉT csapatnak elég volt? Tata-t ismerve ő is elégedett volt (Paraguay-jal sem verte szét a világot, de nagyon jól taktikázott), és szerintem egyáltalán nem játszottak kifejezetten rosszul a fiúk. De ezt a meccset nem kellett minden áron megnyerni, és ez látszott is.
A Madrid ellen más lesz a sebességi fokozat, no de a Real azért is fog jönni, hogy nyerjen, nem fognak buszt tenni a kapu elé. Én bizakodó vagyok. A Milannak van játéka, ezt játszották. A Realnak még csak alakulgat valami játék-félesége, ezt most ki kell használnunk!Az biztos, hogy az első 5-10 percben szerintem nagyon jönni fognak, mert abban az időszakban még mindig sebezhetőek vagyunk... :?
Visca el Barca!
Szuszimester
Válasz küldése