Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.12.18. 22:25:41

Nero. írta:Szerintem is most kezdődik a lejtmenet. Azt hiszem Ancelottiéknál is eddig tartott a buli és ők is valami hasonló nagy győzelmi szériában voltak.
bár így lenne... jönne nekik egy 4-5 meccses nyeretlenségi sorozat februárban BL-kieséssel, stb. [-o<
A realitás viszont az, hogy kétlem, hogy ez a Real idén nagyon összeesne. Elképzelhető, hogy a BL-t és/vagy a spanyol kupát nem nyerik meg, de fejben túlságosan is együtt van ez a Real ahhoz, hogy nagyon szétessen ilyen rövid idő alatt. Főleg Zidane vezetése alatt nem. A 2016-os naptári évben a Real Madrid 15 meccsen szerzett pontot/pontokat illetve döntött el egyenes kieséses szakaszban párharcot 80. perc után szerzett góllal/gólokkal. Ebben benne van mindhárom kupadöntőjük, amiket megnyertek és mindkét klasszikus. Ez a Madrid annyira ott van fejben az elsőtől az utolsó másodpercig minden meccsen, hogy az bravúros.
Viszonyítási alapként: Mi ebben a naptári évben 2 meccset fordítottunk a javunkra így. Az egyik a kupadöntő, a másik a Valencia elleni derbi az ősszel. A Bayern-nek 4 ilyen meccse van.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.12.18. 21:41:48

ntibi67 írta:
Veidt_madridista írta:Latom itt egy ujabb troll :D
Attól nem troll,lehet igy gondolja.Ennél durvábbakat olvashatsz a tieidtől,kedves REAdóoptimalizálóL szurkoló!
Ezt meg mindig nem én találtam ki, hanem abban a rohadt indexes vagy milyen cikkben volt :D raadasul az adócsalás SZINONIMÁJAKÉNT.

Motaro (mar nem szorakozok meg egy idezessel telorol)
CR lott egyet meg a rendes játékidőben, 75. perc korul lehetett, de az biztos h mar 2-2 volt az allas. Befujtak lesnek de nem volt az, a tuloldalt belogott egy védő.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.18. 21:34:36

ntibi67 írta:Az jutott eszembe,hogy ugye most debütált a videóbiró a klub vébén,ha ez már hamarabb lett volna,akkor lehet a Realnak nincs idén BL győzelme (les góllal egyenlítettek) és lehet nincs a portugáloknak EB címük sem,mert ellenünk a 2.góljuknál Ronaldó lesről lépet vissza.
De lehet, hogy nincs a 2009-es BL győzelmünk, és minden máshogy alakul. Nincs értelme ilyeneken gondolkodni.
Szerintem is most kezdődik a lejtmenet. Azt hiszem Ancelottiéknál is eddig tartott a buli és ők is valami hasonló nagy győzelmi szériában voltak
Mondjuk Ancelottiék nemcsak nyertek, de nagyon jól is fociztak.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.18. 20:44:05

ntibi67 írta:Az jutott eszembe,hogy ugye most debütált a videóbiró a klub vébén,ha ez már hamarabb lett volna,akkor lehet a Realnak nincs idén BL győzelme (les góllal egyenlítettek) és lehet nincs a portugáloknak EB címük sem,mert ellenünk a 2.góljuknál Ronaldó lesről lépet vissza.
Nameg mi is megkaptuk volna a tizit Atleti ellen, dehát ez ilyen, előre kell nézni, és fejlődni, aztán gondoskodjunk róla hogy idén ne egy meg nem adott tizin múljon.


Amúgy igen, szerencsére a klub(hoki) VB miatt a Real naptára sűrűbb lesz, és azt a meccset a Real épp a Mestallában kell hogy pótolja.
Ha ma nyerünk, akkor igaz ideiglenesen, de 3 pontra csökken a különbség, ami lélektanilag fontos lehet.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.12.18. 20:38:58

Az jutott eszembe,hogy ugye most debütált a videóbiró a klub vébén,ha ez már hamarabb lett volna,akkor lehet a Realnak nincs idén BL győzelme (les góllal egyenlítettek) és lehet nincs a portugáloknak EB címük sem,mert ellenünk a 2.góljuknál Ronaldó lesről lépet vissza.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.18. 19:55:15

Szerintem is most kezdődik a lejtmenet. Azt hiszem Ancelottiéknál is eddig tartott a buli és ők is valami hasonló nagy győzelmi szériában voltak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.18. 18:35:50

randomguy írta:én abban bizom hogy a klubvb után leeresztenek. eddig se voltak verhetetlenek, koránt sem, viszont nagyon akarnak, hátha ez a klubvb cimer után alábbhagy egy kicsit, és akkor feljövünk mint a talajvíz 8)
Pontosan, jön a Klub VB címer átok 8) Mi meg épp most szabadultunk meg tőle, #ifyouknowwhatimean :twisted: :lol:
Kíváncsi leszek, hogy ki fogja megfogni őket, és mikor. Januárban idegenben Sevilla, hazai Malaga(akik ellen ők is szenvedtek tavaly), februárban idegenben Celta, idegenben Valencia, idegenben Villarreal.


Amúgy az "idén"-t inkább a tavalyi szezonra gondoltam, csak idegállapotba voltam a meccs miatt, így kapkodtam az írással :lol:

Ramosos eset tényleg vicces volt, na sebaj, majd kapunk egy tizit 3-0-nál és rögtön visszaáll a világ rendje... :lol:
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.12.18. 18:23:44

én abban bizom hogy a klubvb után leeresztenek. eddig se voltak verhetetlenek, korántsem, viszont nagyon akarnak, hátha ez a klubvb cimer után alábbhagy egy kicsit, és akkor feljövünk mint a talajvíz 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára randomguy 2016.12.18. 18:42:01-kor.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2016.12.18. 18:08:51

azt, hogy mennyi idő alatt változik a játék képe, én azt csak szeptembertől nézem, mert akkor kapott lehetőséget a saját keret/csapat kialakítására.

Egyébként nem tartom zseninek, csak azt írtam le hogy kiváló motivátor és fejben nagyon rendbe lettek rakva. Sok hiányossága van Zizunak: nem mindig mer belenyúlni egy meccsbe, nem is mindig nyúl jól bele. Taktikailag egyelőre elég sokszor megverik még. Ez az amihez idő kell, hogy beletanuljon. Ezek a hibák (taktika stb. ) meg nagyban közrejátszanak abban, hogy olyan a játék képe amilyen. Ha jövő ilyenkor is itt tartunk akkor majd aggódok. Az a szerencséje, hogy a) jönnek az eredmények és b) ő Zidane, ezért több időt kap, kevésbé remeg alatta a pad. Más edző nem kapna ennyi bizalmat a szurkolók és Perez részéről sem - bár ha kupa nélkül hozzuk le a szezont akkor izgulnék a helyében, mert ennél kevesebb is elég volt már Pereznek ahhoz hogy kirúgjon valakit.

csababarca írta: ha nem szórakozunk
ti is tudjátok, hogy a ha nem játszik a fociban. Ha mi rúgjuk az elsőt akkor meg mi kontrázunk és lehet hogy fordítva van az egész. Ha a Depor ellen nincs Ramos, ha ma kiállítják, ha nem, sérült Bale, ha egyszer kiállhatnánk úgy hogy mindenki egészséges... ettől szép a foci, különben mindent le lehetne szimulálni fifában :mrgreen:
Madridista.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.18. 18:05:38

LG írta:A Chelsea elleni párharcon tényleg csak magunknak köszönhettük a kiesést, de abban a szezon kezdődtek az ötlettelen, meddő labdafölényes meccsek, akkor lettünk nagyon Messi függőek, mások viszont nagyon maguk alatt teljesítettek, a bajnokság rá is ment erre. Abban az évben a Real szvsz jobb volt nálunk, illetve az utóbbi évek legjobb Realja volt az szerintem, csak akkoriban Ramos még nem a nagy megmentő volt, hanem az, aki kilőtte a büntetőt a világból a Bayern ellen.

Visszatérve hozzánk, érdekes volt, hogy a bajnokság végén játszottunk a legjobban, mikor Pep már bejelentette a távozását.
Tudom, hogy akkor már elkezdett nagyon akadozni sokszor a gépezet, ezért is írtam, hogy nem hoztuk ki a maxot abból a keretből és felállásból. Megfáradt Pep is kicsit, nem tudta úgy motiválni a srácokat, kicsit romlott a kémia, ezért több volt a szenvedés. De amikor ment a csapatnak, akkor nagyon, jellemző volt ez a szezonra, vagy sima gálázás volt, vagy szenvedés. Nagy volt a kontraszt, és nagyon változó a játék. De nekem sok szép meccs maradt meg arról a szezonról - nyilván azért is, mert az idő megszépíti az emlékeket -, ha végig maximumon tudta volna tartani Pep a fordulatszámot, az a szezon sokkal jobb is lehetett volna szerintem. Persze ez elmondható nyilván a legtöbb csapatról, de arra különösen igaz szerintem.
S.Agüero írta:Már nem azért, de 1 éve ott van már Zizu, és ugyanolyan a játék, mi az, hogy idő kell neki? Ne reménykedjetek benne, hogy változni fog a játék képe, továbbra is ugyanez lesz, ha egy év alatt nem változott semmi... :roll:
Ez amúgy igaz, már eszközölhetett volna komolyabb változtatásokat, mégse tette. Meg is van kötve a keze persze CR miatt is, de nem sok rendszert látni eddig a Real játékában. Ott van Klopp, neki is kellett fél év "tanulóidő", a mostani szezonra viszont érezhetően látszódnak a változtatásai. Zidane meghozta a győztes mentalitást, ami lehet ezzel a kerettel elég lesz győzelmekre, de a játékba szerintem annyira nem nyúlt bele, mint lehetne. Most is Casemiro rögtön a kezdőbe van, miközben jegeli a jó formában levő Iscot és Kovacicot, akikkel érzésem szerint komolyabb játék lenne elérhető. Pedig amilyen játékosállomány van a középpályán, arra lehetne építeni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.18. 18:04:49

S.Agüero írta:Hát ebben a szezonban nem sok mindenkit vertek azért bucira, hogy ne érdekelje őket. :D Persze nyilván mi se, de az most egy másik téma.
túlzás volt a bucira,de nem ez a lényeg.
Hanem hogy 6 ponttal vezetnek, az atleticot, akit itt egekig magasztalnak egyesek nem tudom mire, 0-3al verték le idegenben, ellenünk Xeltek pl.

Mindegy, de nyernek, addig nem gond a játék annyira...majd ha vmikor pontvesztések jönnek, a rossz játék akkor fog tudatosulni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.18. 17:58:34

Hát ebben a szezonban nem sok mindenkit vertek azért bucira, hogy ne érdekelje őket. :D Persze nyilván mi se, de az most egy másik téma.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.18. 17:44:37

S.Agüero írta:Már nem azért, de 1 éve ott van már Zizu, és ugyanolyan a játék, mi az, hogy idő kell neki? Ne reménykedjetek benne, hogy változni fog a játék képe, továbbra is ugyanez lesz, ha egy év alatt nem változott semmi... :roll:
nem hiszem,hogy érdekli őket,ha közben bucira vernek mindenit.
Márpedig egyelőre ez a helyzet.
ellenünk is győzelem-x a mérlege, nyilván lehetne másképp ha nem szórakozunk,de a száraz tények ezek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2016.12.18. 17:42:33

babaking írta:...Ha nem hiszed el, hogy bepattanhat nem is fog...

Megértem, hogy zseninek tartod, fordított esetben én is annak tartanám, de ez azért kicsit olcsó magyarázat(nem idéztem be az egészet), főleg egy madridistától(?). Nekem kb hasonló a véleményem, tehát röviden, hogy Zidane jól motivál Madridban és nem esik pánikba hátrányban sem. Ezen felül lennék kíváncsi arra, hogy miben tud többet elődeinél. Mert azt nekem ne mondja senki, hogy van olyan edző, amelyiknél ne lenne elsődleges a megfelelő motiválás. Ebbe pedig jobban innen nem látunk bele, maximum feltételezünk, de az már okoskodás.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2016.12.18. 17:40:54

Kercsó írta:Azért nem semmi ez a vonaglás, amit itt lerendeztek egy egy Real győzelem után... :roll:
Nem kötelező olvasni ezt a "vonaglást".. :wink:
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.18. 17:36:20

Már nem azért, de 1 éve ott van már Zizu, és ugyanolyan a játék, mi az, hogy idő kell neki? Ne reménykedjetek benne, hogy változni fog a játék képe, továbbra is ugyanez lesz, ha egy év alatt nem változott semmi... :roll:
babaking
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2016.12.05. 12:16:37

2016.12.18. 17:12:02

palesz77 írta:
babaking írta:hány olyan meccs volt amit 1 kapuralövéssel sikerült lehoznotok?
Olyan azért hál istennek nem sok. :D

Amúgy részben igaz, pont az első Klub VB döntő és az akkori Európai Szuperkupa Döntő is ugyanúgy hosszabbításos meccs volt nálunk is, nem túl fényes játékkal. Voltak ott is hullámvölgyek, a 10/11-es "csodacsapat" is emlékeim szerint eléggé visszaesett tavaszra, mégis a többség a szépre emlékszik inkább csak abból az évből. Vagy pl Eto'o az utolsó szezonjában, tavasszal sorra hagyta ki az ajtó-ablak ziccereket, olyan volt mint Suárez, mégis milyen jó szezonnak tűnik az nála így a távolból, főleg a BL döntős gólja miatt. Bár lehet csak én vagyok így vele.. :D

Arra meg kíváncsi leszek, hogy mikor lesz olyan, hogy egy ilyen ki-ki meccset nem a Real húz be, tényleg már-már hihetetlen, hogy ilyenkor mindig ők jönnek ki jobban. Most gondolok pl a kapufára, 90. perc utáni ajtó-ablak helyzetre.. Nyerhettek volna ugyanúgy a japánok is, nem tettek szerintem sokkal kevesebbet a győzelemért, mégis 4-2 oda. Nagyon érzi ezt a Zidane féle Madrid, kíváncsi leszek meddig lehet ezt így hozni.
Pont ebben rejlik egyelőre Zidane ereje. Tavaly kapott egy kupac játékost és egy kakiban lévő csapatot. Idén elkezdte valamelyest a képére formálni a dolgokat de idő kell neki, és akkor majd a szép játék is jön. Az hogy eddig eredményes az a mentalitásnak köszönhető amit a csapathoz hozott. Az hogy végig küzdenek és el is hiszik, hogy befelé fog pattanni.

A Mourinho előtti Madridnak (de talán még nála is ) ez volt a baj. Ha gólt kaptunk hitehagyva sétáltak a játékosok, fejben gyengék voltak, nem hitték el, hogy egy utolsó perces lövés akár meglehet - így nyilván nem is volt. Ha nem hiszed el, hogy bepattanhat nem is fog. Ez volt az egyik legnagyobb baja az elmúlt évek Madridjának. Volt olyan Classico ahova úgy mentek ki a fiúk, hogy csak nehogy nagy verés legyen belőle (nyilván nagy verés lett belőle). Zidannal ez változott, emlkékezzetek vissza az áprilisi meccsre. Végre egy olyan Madrid állt a pályán akik elhitték, hogy meglehet. Kérdés mi lesz ha jön az első pofon, mert a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb jönni fog, hogy utána mi lesz
Madridista.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.18. 16:58:26

palesz77 írta:
recrea írta:A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
Az a 3-4-3 amit jatszottunk abban a szezonban sokszor, es a Chelsea ellen is, szerintem se lett kimaxolva amugy. Azt a parharcot sose fogom megerteni, hogy buktuk el.. :D Csak arra az evre mar kicsit megfaradt Pep is sajna, es a tavozasaval vege is lett annak a "projectnek", pedig tenyleg volt fantazia abban a csapatban - is.
A Chelsea elleni párharcon tényleg csak magunknak köszönhettük a kiesést, de abban a szezon kezdődtek az ötlettelen, meddő labdafölényes meccsek, akkor lettünk nagyon Messi függőek, mások viszont nagyon maguk alatt teljesítettek, a bajnokság rá is ment erre. Abban az évben a Real szvsz jobb volt nálunk, illetve az utóbbi évek legjobb Realja volt az szerintem, csak akkoriban Ramos még nem a nagy megmentő volt, hanem az, aki kilőtte a büntetőt a világból a Bayern ellen.

Visszatérve hozzánk, érdekes volt, hogy a bajnokság végén játszottunk a legjobban, mikor Pep már bejelentette a távozását.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.18. 16:35:55

S.Agüero írta:Ilyen nincs. :lol:
https://twitter.com/i/web/status/810460958472577024" target="_blank
labdavót. mit nem értesz ezen?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.18. 16:34:58

recrea írta:A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
Az a 3-4-3 amit jatszottunk abban a szezonban sokszor, es a Chelsea ellen is, szerintem se lett kimaxolva amugy. Azt a parharcot sose fogom megerteni, hogy buktuk el.. :D Csak arra az evre mar kicsit megfaradt Pep is sajna, es a tavozasaval vege is lett annak a "projectnek", pedig tenyleg volt fantazia abban a csapatban - is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.18. 16:34:48

recrea írta: A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
egyetértek ezzel, máig nem értem, mit csináltunk azon a chelsea elleni párharcon. ha akkor csak a ziccereink 10%át belőjük, 4-5 góllal megyünk tovább.
S.Agüero írta:Ilyen nincs. :lol:
https://twitter.com/i/web/status/810460958472577024" target="_blank
ez meg?! mondjuk nem ezen múlott, de nokomment.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2016.12.18. 16:36:22-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.12.18. 16:24:52

Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.18. 16:23:35

visca el barca írta:
Kercsó írta:Szóval mi alapján jobb bármelyik csapat?
az alapján jobb a barca, mert valaki barca szurkoló. mégis mit vársz? :lol:
Hát, idén maximum emiatt...én sem tudom, mit nem ért a srác :D

Meg lettünk mi is tolva, mikor ment a szekér, el ne vitassuk már. A csúcsbarca meg nálam a 2012-es volt, amikor kivertük magunkat a BL-ből, én csapatot olyan jól játszani se előtte, se azóta nem láttam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2016.12.18. 16:25:03-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.18. 16:10:12

Kercsó írta:Szóval mi alapján jobb bármelyik csapat?
az alapján jobb a barca, mert valaki barca szurkoló. mégis mit vársz? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Kercsó
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.07.24. 14:13:04
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2016.12.18. 15:55:38

Azért nem semmi ez a vonaglás, amit itt lerendeztek egy egy Real győzelem után... :roll:
MessiNeymarSuarez írta:Idén ennél a csapatnál szvsz jobb volt a Juve, Bayern,Atleti, Barca.
Érdekes...
Idén ti 2 meccsből 1 pontot szedtetek össze ellenünk. 6 ponttal megyünk a bajnokságban, a spanyol kupában is jobban mutat a 7-1 vagy 6-1 mint az 1-1 :lol: ettől persze ugyanúgy lelépítek majd a Herculest és ott lesztek a következő körben, egyedül a BL-re lehet azt mondani, hogy jobban vetéttek a csoport kört (több pont, több rúgott gól, jobb gól átlag stb.). Szóval miért lennétek jobb csapat mint a Real?
Idén az Atléti 3 meccsből 3 pontot szedett össze ellenünk. 9 ponttal megyünk előttök a bajnokságban, és 1 meccsel kevesebbet játszodtunk. Kupában biztos a következő kör. Bl-ben több pont, viszont a rúgott gólokkal nem fognak vagánykodni sehol. Emelett leiskoláztuk őket a bajokságban, behúztok a BL döntőt. Szóval mi alapján jobb az Atma mint a Real?
A Bayern és a Juve ha csak az idei bajnoki szezont nézem.
Real: 15 mérkőzés 37 pont, gólátlag 40-14
Bayern: 14 mérkőzés 33 pont, góltátlag 34-9
Juve: 17 mérkőzés 42 pont, gólátlag 36-14

Szóval mi alapján jobb bármelyik csapat?
„Jó estét, jó szurkolást!”.
Válasz küldése