Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.02.17. 13:06:00

Szerintem a legkevesebb hogy Alexis, és Villa nem lőnek gólokat, de mezőnybe sem tudnak mérvadóan hozzátenni a játékhoz. Pedrot ezért felesleges kritizálni mert zseniálisan játszik. A gólok meg Messire vannak kihegyezve. Én szerintem nincs különösebb jelentősége annak hogy ki rúgja be a végén, ha az adott játékos a játék többi elemében maradandót alkotott. Még támadók esetében sem feltétlen. Pedro teljesítménye kiváló pedig nem lő sok gólt, de nagy szerepe van abban hogy Messi belője. A gólok meg jönnek Messitől, vagy ha ő nincs mástól.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.17. 12:47:44

azért azt sem lehet elhanyagolni, hogy a futbalsztárok is elsősorban emberek! minden kariernek van egy felszálló egy stabil csúcs és egy leszálló ága. ez még bonyolódhat annyiban, hogy egy-egy játékos adott helyen kiég de mivel még (élettanilag)vannak tartalékai máshol befut egy újabb ciklust. lehet, hogy Villának a vérében van a góllövés de most a Barcában ugyancsak vérszegénységben szenvedhet mert éppenhogy gólt lőni -vajmi keveset- tud. kizárt, hogy a mai csapat irányító stáb ne ismerné tudományos alapossággal a játékosai képességét!! egyszerűen az a helyzet, hogy bizonyos okok miatt ezt a képességet nem lehet kihozni és a baj az hogy mi szurkolók az esetek többségébe csak találgatunk olyan nyilvánvaló dolgokat amiket ők ismernek, de nem képesek(akár átmenetileg sem) megoldani. ilyen esetek nálunk a Pedro, Villa, Sanchez trió gólszegény periódusa, de u. ez lehet a Madridnál a Higuain,Benzema kettős idei gyengébb szereplése sőt megjósólom: a Falcao lufi is hamarosan kipukkanhat.... de van ellenpélda is pl. Ibra francia feltámadása. ami biztos: a fociban a dolgok állandó változásban vannak smmi sem örök így sajnos Messi csodás csillogása is ki fog hunyni előbb utóbb, mint ahogy a Guardiola féle csoda is az utó életét éli....szerintem.
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2013.02.17. 11:54:53

Emberek! Villa, Eto középcsatárnak született, aztán ha jobbról vagy balról érkezik a kapu elé tökmindegy mert a vérében van a góllövés! Alexis, Pedro, Tello szélsők, nem rendelkeznek a középcsatárok góllövő érzékével. (Olyan, hogy szélső is meg befejező csatár is egy volt, Henry.) Jelenleg nincs befejező csatár a Barcában, tavaly ezzel bl elődöntőig jutott, idén ki tudja meddig fog jutni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.02.17. 11:49:46

Középcsatár témához szólva:
Szerintem a Madridnál is átalakult a csatárok helyzete. Hátrébb helyezkednek, mint eddig bármikor - és CR kicsivel előrébb helyezkedik, mint eddig bármikor. Oldalirányban nem történt változás a posztoknál, de előre-hátra igen.
Benzema/Higuain sokkal több védőmunkát vállalnak magukra, mint eddig, cserébe CR még jobban felszabadult. Ugyanazt próbálják elsütni, mint mi is: csak a kulcsemberek más-más poszton vannak.

CR-nek egyetlen dolog kell: terület. A labda nem kell neki sokat, csak összezavarja :) Az a lényeg, hogy úgy kapja meg a labdát, hogy lehetőleg már csak a kapus vagy egyetlen védő legyen vele szemben, és bikázhat egy jó nagyot a labdába, és 20 lövésből 1-2 be is akad a meccseken.
És azáltal, hogy Benzema és Higuain sokkal többet mozognak előre-hátra, jobban megosztják a figyelmet a középhátvédek és a védekező középpályások között - így CR gyakran tényleg csak a jobbhátvéddel találkozik egy-egy kontránál (hacsak az a védő nem futott fel a támadással...).
Ugyanakkor fenntartom, hogy erre a feladatra nem feltétlenül alkalmas sem Benzema, sem Higuain. Egy mozgékonyabb játékossal (Aguero-szerű) a Barca-szintjét meg tudnák közelíteni.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.02.17. 11:49:04

Stalkyard írta:
remontada írta:hiányzik egy igazi középhátvéd (puyi 3 évvel fiatalabban), és egy igazi középcsatár (eto, villa). két kulcsposzt nélkül bl-t nyerni nálam bravúr. bl-t a pep team akkor nyert, amikor elöl középen volt egy középcsatár, plusz messi. ez a hamis 9es dogmává vált, azóta inkább káros.
A középcsatár eleve nem lehet kulcsposzt a mai Barcában, mert egyáltalán nincs is ilyen poszt! :D É ha jól emlékszem, 2011-ben már ezzel a felállással nyertünk BL-t, földbe döngölve a Unitedet. Mert akkor Villa minden volt, csak középcsatár nem. A középhátvéd dologgal egyetértek, szóval ez 3-ból 1. :)
Sőt, ha visszanézed a 2009-es BL döntőt, már ott is középcsatár nélkül játszottunk. Eto'o rendre a jobb oldalon tűnt fel (gólt is onnan lőtt), és Messi volt már akkor is a visszavont ék.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.17. 11:44:00

remontada írta:2011ben Villa középcsatárt játszott, a bl döntőben is!
Hát Villa nem hogy a BL döntőben, de az egész szezonban sem volt középcsatár. Messi játszott hamis 9-es poszton, mint azóta mindig, Villa pedig szélső volt. Az teljesen más, hogy egy-egy támadás alatt befelé húzódott párszor Villa, de ezt a jelenlegi felállásban is gyakran megteszik az aktuális szélsők, ettől még nem lesznek középcsatárok.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2013.02.17. 11:35:34

2011ben Villa középcsatárt játszott, a bl döntőben is! középről lőtte a 3. gólt. a középcsatár nélküli felállás a 2011/12es idénytől van, egyelőre bl esély nélkül. de mondom, tévedjek én. ezzel együtt a realt ki kell ejteni a kupából!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.17. 11:27:42

remontada írta:hiányzik egy igazi középhátvéd (puyi 3 évvel fiatalabban), és egy igazi középcsatár (eto, villa). két kulcsposzt nélkül bl-t nyerni nálam bravúr. bl-t a pep team akkor nyert, amikor elöl középen volt egy középcsatár, plusz messi. ez a hamis 9es dogmává vált, azóta inkább káros.
A középcsatár eleve nem lehet kulcsposzt a mai Barcában, mert egyáltalán nincs is ilyen poszt! :D É ha jól emlékszem, 2011-ben már ezzel a felállással nyertünk BL-t, földbe döngölve a Unitedet. Mert akkor Villa minden volt, csak középcsatár nem. A középhátvéd dologgal egyetértek, szóval ez 3-ból 1. :)
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2013.02.17. 09:47:05

hiányzik egy igazi középhátvéd (puyi 3 évvel fiatalabban), és egy igazi középcsatár (eto, villa). két kulcsposzt nélkül bl-t nyerni nálam bravúr. bl-t a pep team akkor nyert, amikor elöl középen volt egy középcsatár, plusz messi. ez a hamis 9es dogmává vált, azóta inkább káros.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.02.17. 09:28:06

remontada írta:szerintem a bl idén nem fog menni, gyenge a védelem és a középcsatár nélküli játékot egy juve, real (milan!) kivédekezheti. plusz, bayern, manu, dortmund is ott van. de ne legyen igazam...
mindenesetre egy bajnokság+spanyol kupa kettőssel én már boldogan kiegyeznék.
Ne viccelj már, váratlan bravúr a Sahtar győzelme lenne.
Komolyan, a Realtól tartok a legjobban, mert ők valóban veszélyesek, de nem nekik áll a zászló.
Ami aggódalomra inhet, az a helyzetkihasználás, biztos vagyok benne, h ezen fog múlni a BL-győzelem. Igén valami katasztrófális a helyzet.
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2013.02.17. 09:10:06

szerintem a bl idén nem fog menni, gyenge a védelem és a középcsatár nélküli játékot egy juve, real (milan!) kivédekezheti. plusz, bayern, manu, dortmund is ott van. de ne legyen igazam...
mindenesetre egy bajnokság+spanyol kupa kettőssel én már boldogan kiegyeznék.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.17. 08:58:33

csababarca írta: Pont,hogy oda való.
Mik az erősségei? gyors, jó rúgótechnika, jó fizikum.
Vesd össze a real madrid játékával..tökéletesen illene ebbe a rohanós madridba, ezért se lenne jó ha odamenne,mert erősödnének vele.
Persze jön a kérdés,hogy hol fog játszani? mert baloldali játékos, ott meg van egy Cé. Egyiket se tolnám át a jobbosra, mert ott nem lennének olyan hatákonyak. Ronaldo centerbe esetleg.
Én mint személyiségre értettem azt hogy nem oda való.Technikai tudása alapján, persze hogy simán oda való lenne, főleg Coeantro helyett (mert ha jól tudom, akkor balhátvédet is tud játszani.). :wink: De isten mentse!! a Walesi gyalogkakukkot Moutól. :lol: :lol:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2013.02.17. 08:56:12

remontada írta:A Real elleni kupavisszavágó lesz az idény legfontosabb meccse, mert
a)a bajnokság gyakorlatilag megvan
b) a bl váratlan bravúr lenne
A spanyol kupa tehát a mérleg nyelve. Ha kiejtjük aRealt, utána a bajnokira fel lehet küldeni egy pinto-montoya, bartra, masche, alba-song thiago s. roberto rafinha-tello alexis kezdőt.
Mitől lenne a BL váratlan bravúr. A jelenelgi formák alapján a Bayernnek és talán a Juvénak lenne ellenünk esélye. A Real hazai pályán, a hullámvölgyünk közepén, úgy, hogy jó meccset fogtak ki, alig bírtak el velünk. Az MU gyenge.
Ez a csapat bőven esélyes a triplázásra!
A Fifa egy szégyen
remontada
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2012.10.12. 12:58:28

2013.02.17. 08:37:22

A Real elleni kupavisszavágó lesz az idény legfontosabb meccse, mert
a)a bajnokság gyakorlatilag megvan
b) a bl váratlan bravúr lenne
A spanyol kupa tehát a mérleg nyelve. Ha kiejtjük aRealt, utána a bajnokira fel lehet küldeni egy pinto-montoya, bartra, masche, alba-song thiago s. roberto rafinha-tello alexis kezdőt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15495
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.02.16. 20:22:47

JOseppe írta:
Gareth Tello írta:Ne, kezdődik...
A Marca szerint nyáron Gareth Bale megszerzése lesz a fő cél a Real Madridnak. :cry:
http://www.marca.com/2013/02/16/futbol/ ... 15483.html
Komolyan a Dunának megyek, ha Modric után (várjuk vissza!) Bale is Madridba költözik...
Pep is megakarja szerezni, most olvastam az elmundo deportivon. :D Nagyon nem madridba való a srác. :wink:
Pont,hogy oda való.
Mik az erősségei? gyors, jó rúgótechnika, jó fizikum.
Vesd össze a real madrid játékával..tökéletesen illene ebbe a rohanós madridba, ezért se lenne jó ha odamenne,mert erősödnének vele.
Persze jön a kérdés,hogy hol fog játszani? mert baloldali játékos, ott meg van egy Cé. Egyiket se tolnám át a jobbosra, mert ott nem lennének olyan hatákonyak. Ronaldo centerbe esetleg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.16. 19:36:55

Gareth Tello írta:Ne, kezdődik...
A Marca szerint nyáron Gareth Bale megszerzése lesz a fő cél a Real Madridnak. :cry:
http://www.marca.com/2013/02/16/futbol/ ... 15483.html
Komolyan a Dunának megyek, ha Modric után (várjuk vissza!) Bale is Madridba költözik...
Pep is megakarja szerezni, most olvastam az elmundo deportivon. :D Nagyon nem madridba való a srác. :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.16. 17:59:14

Ne, kezdődik...
A Marca szerint nyáron Gareth Bale megszerzése lesz a fő cél a Real Madridnak. :cry:
http://www.marca.com/2013/02/16/futbol/ ... 15483.html
Komolyan a Dunának megyek, ha Modric után (várjuk vissza!) Bale is Madridba költözik...
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.16. 14:26:19

"Mourinho Mr. Gáláns a játékvezetőkkel - mondta a Daily Mailnek Graham Poll. - A legnagyobb hatást a bajnokságban gyakorolja, mert akkor személyesen megismerkedik valamennyi bíróval. Amikor 2004-ben a Chelsea-hez érkezett azonnal meghívott engem a csapat edzésére és bemutatkozott. Tudta, hogy akkoriban én voltam az egyik legismertebb angol játékvezető, abban a szezonban hat meccset vezettem a Chelsea-nek. Nagyon udvariasan viselkedett, a világ legjobb játékvezetőjeként mutatott be a csapatának. A mérkőzések előtt is rendkívül szívélyes. Én fújtam a sípot az első Premier League-meccsén, 1-0-ra verték a Manchester Unitedet. A találkozó után megkérdezte, hogy mindennel elégedett voltam-e az öltözőben, én pedig viccesen azt feleltem, hogy ráférne egy festés. Öt héttel később visszatértem és két új zuhanyzó, ingyenes piperecikkek és plazmatévé fogadott az öltözőben. Persze ismerem Mourinho másik oldalát is. Én vezettem azt a meccset, amikor az FA Kupa elődöntőjében 2-1-re kikaptak a Liverpooltól. A meccs után már kevésbé volt nagyvonalú, a játékoskijáróban várt rám, csóválta a fejét és csalódottnak tűnt. "Azt hittem barátok vagyunk - mondta, amin átsiklottam."

Kép

Érdekes interjú ez, hát akkor most már értem hogy miért szídja ennyire a birókat. :lol: :lol: Ezen a képen is jól látszik, hogy miként figurázza a játékvezetést a Special5.:x

http://www.hatharom.hu/article/8949ca-m ... raham-poll
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.02.17. 08:46:02-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.02.11. 15:01:10

Barcaman1993 írta:Nyugi, májusban fölemelik a 10. serleget aztán csókolom. Na még az kéne, de a nyáron el fogja takarítani onnan magát.
Nyerjék meg ha ez kell ahhoz hogy elhúzzon Sapnyolországból, vagy ne nyerjék meg és menjen. Mindegy de kívül tágasabb. A Liga érdeke.

Kép
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.11. 14:37:52

Barcaman1993 írta:
Mezner2 írta:Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!
Nyugi, májusban fölemelik a 10. serleget aztán csókolom. Na még az kéne, de a nyáron el fogja takarítani onnan magát.
Nagyon remélem,hogy már az MU kiveri őket,mi meg a kupából,és egy hét alatt összedől a szezonjuk,a legnagyobb és legjogosabb elégtétel lenne,ami csak történhet.
Egyébként óriási szerencséje van,hogy Perez papa elszúrta a szerződését,mert így nem tudják megalázni és elkergetni,a Chelseaből is kivert kutyaként távozott,megelőzve azt,hogy Abra rúgja ki,itt sajnos ilyen nem lesz,mert óriási összegeket emésztene fel az eltávolítása,de ami tuti,hogy jó sokáig fog tartani amíg ellapátolják utána Madridban a trutymót (mint az Internél,vagy a Chelseanél) felépít egy csapatot,olyan játékosokkal akik nem a klub,hanem az ő filozófiájához megfelelőek,az új edző meg csak kapkodja a fejét,hogy mennyi hulladékot hagyott maga után !
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.02.11. 14:27:26

Mezner2 írta:Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!
Nyugi, májusban fölemelik a 10. serleget aztán csókolom. Na még az kéne, de a nyáron el fogja takarítani onnan magát.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.11. 14:24:12

Mezner2 írta:José nyilatkozata Guardioláról:

"Mindenki a maga döntéséért felelős! Talán szándékosan választott olyan bajnokságot, ahová én soha nem szerződnék? Nem tudom... Az biztos, hogy én soha nem fogok Németországban dolgozni! Nem akarok mondani semmit az ügyről, nekem teljesen mindegy mit csinál!"


Ez a szerencsétlen .12-13 meccsből 2-t tudott nyerni Pep ellen (akit mindenki lenéz),úgyhogy ha valakinek oka lenne menekülni,az ő.
Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!

Igen, +1...talán mióta létezik a Bajnokok Ligája két ekkora szerencsét még nem hordott a hátán a Föld mint a Porto és az Inter győzelme, pechünkre pont ez az arrongáns valami ült a padon mindkétszer, és lett ő a hallhatatlan Special Five El Uniqo, legalábbis saját belátása szerint.Azt hiszi róla szól minden, bár nem lepődök meg...Londonban kezdte és azóta se fejezte be...(a portos időszakáról nem tudok, de lehet jobb is)

Kicsit elkalandoztam, de a mondandóm lényege az lenne, hogy sokan mondják, hogy nem való a Madrid kispadjára...Igazából pont oda való...Arrogáns, nagyképű, ki ha én nem csapat élére...Elég csak a legutóbbi média által kreált hírekre gondolni, hogy amíg a madridi média felhozta Messi "ténykedéseit" akkor ő volt egy gnóm kis patkány, majd erre jött a katalán hiénás videó amikor már az egész Barcelona egy sunyi brigád, mert ilyet fel mer hozni a média.Hozzáteszem mind a két oldal szánalmas ebből a szempontból, de meglehet nézni hogy állt hozzá mindkét szurkolótábor a dologhoz...Bár ismét jön az, hogy azt hitték, hogy(akárki akármit mond "odaajándékoztuk" a tavaly bajnokságot)egy bajnoki cím után ők a menők.Ebben ismét 5pecUniqo keze van.

Na mindegy.Remélem jövőre találkoznak és Mourinho jön rá, hogy neki a jobb ha nem megy oda ahol Pep van.mert csak a saját maga renoméját viszi lejjebb.Bár nem hiszem hogy komoly futtballberkekben van neki olyan, hogy renomé...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Maxi 2013.02.11. 14:27:59-kor.
Forca Barca
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.11. 13:57:42

José nyilatkozata Guardioláról:

"Mindenki a maga döntéséért felelős! Talán szándékosan választott olyan bajnokságot, ahová én soha nem szerződnék? Nem tudom... Az biztos, hogy én soha nem fogok Németországban dolgozni! Nem akarok mondani semmit az ügyről, nekem teljesen mindegy mit csinál!"


Ez a szerencsétlen .12-13 meccsből 2-t tudott nyerni Pep ellen (akit mindenki lenéz),úgyhogy ha valakinek oka lenne menekülni,az ő.
Többször is teljesen megsemmisítette és megalázta ezt a portugál ---- (1-3, 5-0) nem értem mire fel a nagy arc,miközben egy bajnokságot és egy kupát tud felmutatni,egy bivalyerős kerettel 3 év alatt,jött,látott,és megbukott Real edzőként,én a helyében nagyon mélyen meglapulnék valamelyik sarokban,és nem Guardiola-val lennék elfoglalva !!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.02.11. 12:49:42

most egy darabig MU. szurkoló(is)lettem és megnéztem az Everton elleni meccsüket úgy látom szoros lesz!(ok. nem kell hozzá nagy ész) mik dönthetnek?
- a hazai pálya
- a sztárok( CR, Benzema, DiMaria, Özil - Rooney, Van Preise...)
-hogy kapnak gólt az angolok az tuti, ha rúgnak is(a Bernabeuban) nyerhetnek
-tudnak e (taktikai) ellenszert a madridi kontrákra!
mindkét csapat nagyon erős én a Madridot sajna veszélyesebbnek, hatékonyabbnak gondolom ezért szurkolok nagyon a MU-nak.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.11. 11:34:42

José nyilatkozata Guardioláról:

"Mindenki a maga döntéséért felelős! Talán szándékosan választott olyan bajnokságot, ahová én soha nem szerződnék? Nem tudom... Az biztos, hogy én soha nem fogok Németországban dolgozni! Nem akarok mondani semmit az ügyről, nekem teljesen mindegy mit csinál!"

Ezt az aroganciát, egyre pofátlanul beképzelt ez az ember. :?

http://www.bundesliganet.hu/index.php/9 ... etorszagba

Egyébként a Real B, én szerintem most Casemiro szerződtetésével nagyot fogott.Nagy tehetségnek tartják a brazilt, és hogyha sikeresen beépitik majd a nagy csapatba, akkor sztem már Khedirát is kiszoríthatja a kezdőből. :wink:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Válasz küldése