La Masia - Barça fiatalok

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 13:31:19

bence-barca írta:
Tarsi88 írta: A mostani helyzetben elférne itt, de amikor visszajött a Juvétól akkor előtte volt a sorban a bomba formában lévő Puyol Pique kettősön kívül Abidal, Mascherano és Milito is.
Akkor még Abidal nem jött szóba kh-nak, Mascherano is leginkább kvkként játszott, míg Milito meg sérüléséből vt lábadozva. Helyette hoztunk egy Csigirinszkijt. Persze akkor még nem lehetett tudni, h ekkora befürdés lesz az ukrán. Szóval szerintem akkor is elfért volna cserének. :)
És honnan tudjuk, hogy ő vissza akart volna jönni cserének?ezek mellett itt nem állt másból, csak, hogy szét rúgott mindenkit.:Dplusz Abidal már akkor is játszott rég KH!a válogatottban.tanárian.
kicsit off de hasonló a helyzet Thiago Silvaval, honnan tudjuk, hogy tavaly tényleg megkerestük őt?mikor arról szóltak a hírek, hogy Keita helyett keresünk valakit.
Forca Barca
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 13:27:11

Tarsi88 írta: A mostani helyzetben elférne itt, de amikor visszajött a Juvétól akkor előtte volt a sorban a bomba formában lévő Puyol Pique kettősön kívül Abidal, Mascherano és Milito is.
Akkor még Abidal nem jött szóba kh-nak, Mascherano is leginkább kvkként játszott, míg Milito meg sérüléséből vt lábadozva. Helyette hoztunk egy Csigirinszkijt. Persze akkor még nem lehetett tudni, h ekkora befürdés lesz az ukrán. Szóval szerintem akkor is elfért volna cserének. :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.15. 13:24:28

visca el barca írta:egy ujabb tehetség aki elkotyavetyélunk... fossuk magunkból a tehetségeket, aztán kölcsönadogatjuk őket mindenfelé... nem értem miért örültök ennek... nem az a baj h rafinha elmegy - valoszinuleg nem esünk ki miatta - ha nem az h ez nyilvanvaloan megint egy olyan kolcsonadás, mint az elmult években bármelyik. jelentkezzen aki legelabb EGY olyan jatekost tud mondani, aki kölcsönben volt és visszajött. fáj leirni de sokkal jobb lenne, ha az ide be nem férő tehetségeket inkább jó pénzért eladnánk. simán lehetne évi 20 millios bevétel belőlük... de nalunk ez sem mukodik...

ez a klub achillese.....
Már egyszer leírtam, teljesen új a jelenlegi szituáció. Minőségi, bő keret van, a srácok jók, de nincs helyük a nagyoknál, ennél jobb megoldás pedig nincs. Fújjuk a régi sémát, mert ahhoz szoktunk hozzá, de ez egy olyan "probléma", amivel most szembesülünk igazán először.

Te meg csak egy olyan szituációt mondj, amikor előfordult a klub történetében, hogy egy Sergi Roberto szintű gyereknek egy Busquets, Song, Thiago, Fábregas, Xavi, Iniesta sorral kellett felvennie a versenyt. Pedig láttuk többször, hogy lenne helye, de ki helyett? Ezért mondom, hogy ilyen még szerintem nem volt, várjuk ki, mi fog ebből kisülni.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 13:20:48

Nem leszek túl népszerű, de alapjaiban véve az a gond, hogy elhitettük magunkkal, hogy elég nekünk nagyrészt az utánpótlásra támaszkodni, holott ezt kb Pep (re)aktiválta, hogy ilyen szinten szemezgetünk a csikóból.mellékesen nem szabad elfelejteni, hogy nem hogy a Barca utánpótlásából hanem talán a világ mindenfajta futballjából jött ki egy olyan generáció amit lehet összevásárolni sem lehetne jobban, sőt!
És már ott tartunk mi szurkolók, hogy miden egyeneset rugó fiatalt fel kell hozni a VILÁG egyik legjobb csapatához.Szép és jó, hogy van/volt egy ilyen generációnk, de ez nem túlzás ha azt mondom megismételhetetlen.
Ráadásul pont az elmúlt évek alapján, lehetne bízni a főnökségben, mert nem voltak restek bedobni a fiatalokat és nem hogy bedobni, de ott is tartani.
Viszont szerintem, lehet, hogy nem most csak pár év múlva, de a saját kardunkba fogunk dőlni ezzel csak a csikó hozzáállással.Persze kellenek ők, nagyon is, de mi szurkolók(épp emiatt) kezdünk nagyon átesni a ló túloldalára.Nyilván ha elengedünk valakit kölcsönbe az nem véletlen, minthogy az sem, ha nem hozzuk vissza.
Messit el kellett kuldeni?vagy Init?vagy Xavit?vagy Puyolt?
hogy akarunk a világ legjobbjai lenni, ha a keretben van 6-8 nyeretlen semmit nem bizonyító tinisztár(mindenképp tehetséges)?
Forca Barca
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.15. 13:12:59

bence-barca írta: Cacares szerintem idesorolható lenne. Nyilván nem kezdő khnak, de szerintem visszalehetett volna hozni.
A mostani helyzetben elférne itt, de amikor visszajött a Juvétól akkor előtte volt a sorban a bomba formában lévő Puyol Pique kettősön kívül Abidal, Mascherano és Milito is.
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 12:59:32

Tarsi88 írta:
És ez feltétlenül a klub hibája? Mondj egy nevet akit kölcsön adtunk és utána olyan teljesítményt mutatott, hogy TE visszahoztad volna a csapathoz.
Cacares szerintem idesorolható lenne. Nyilván nem kezdő khnak, de szerintem visszalehetett volna hozni.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.15. 12:56:54

visca el barca írta: jelentkezzen aki legelabb EGY olyan jatekost tud mondani, aki kölcsönben volt és visszajött. fáj leirni de sokkal jobb lenne, ha az ide be nem férő tehetségeket inkább jó pénzért eladnánk. simán lehetne évi 20 millios bevétel belőlük... de nalunk ez sem mukodik...

ez a klub achillese.....
És ez feltétlenül a klub hibája? Mondj egy nevet akit kölcsön adtunk és utána olyan teljesítményt mutatott, hogy TE visszahoztad volna a csapathoz. Nem tudhatjuk, hogy ha valaki jó teljesítményt nyújt a kölcsön klubban azt visszahozzuk-e, mert még nem volt ilyen játékos. Persze Hlebeket és társait jobb lenne ha eladnánk, de kutya nem fizetne értük, így legalább a fizetésüket nem nekünk kell állni. A fiataloknál én is a kölcsönjátékot támogatom, egy spanyol első osztályú csapatban, hogy szokják a liga légkörét.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.15. 12:53:00

jelentkezzen aki legelabb EGY olyan jatekost tud mondani, aki kölcsönben volt és visszajött.
cuenca azt hiszem.
ő harmadosztályban volt kölcsönben. :D

egyébként meg lehet fordítani a kérdést.
jelentkezzen az, aki tud olyan játékost, akit kölcsönadtunk, és ott úgy teljesített, hogy egyértelműen vissza kellett volna hozzuk a csapatba.

hleb ? egyik helyen sem közelítette meg a régi önmagát, ahova kölcsönbe ment, pedig a stuttgarthoz is visszaadtuk.
bate-ból nem lóg ki ma már.
keirisson ? sajnos semmit nem tudni róla, meccse is alig volt.
cuenca az ajaxnál ? sérült volt 80%-ban.
fontás ? a kieső mallorcába sem fér be.
henrique ? ő azért játszogatott, ahova adtuk, de full középszer, ez kiderült.
afellay ? 0.

tehát ez nem feltétlen csak a klub sara, a kölcsönadott játékosok sem nyújtottak olyat, ami miatt követelhetnénk, hogy igen is vissza kellett volna őket hozni a klubhoz.
szerintem akit kölcsönadunk, és nagyot robbant, azt szvsz visszahozzák.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.05.15. 13:08:48-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.15. 12:20:39

kristop írta:Mazinho (father): "Rafinha will join a Liga team on loan next season. In January, Celta tried to sign him, but Barça didn't agree." [rg]

az egyik fiatalnak már tudjuk is a jövőjét akkor. megnézzük mit tud egy elsőosztályú csapatban. ha ő megy, akkor ez nem az a "csak kerüljön minél távolabb a csapattól" kölcsönadás, hanem tényleg játéklehetőség biztosítás egy elsőosztályú csapatban. róla el is tudom képzelni, hogy kezdőként végigtolja egy betis szinten.
egy ujabb tehetség aki elkotyavetyélunk... fossuk magunkból a tehetségeket, aztán kölcsönadogatjuk őket mindenfelé... nem értem miért örültök ennek... nem az a baj h rafinha elmegy - valoszinuleg nem esünk ki miatta - ha nem az h ez nyilvanvaloan megint egy olyan kolcsonadás, mint az elmult években bármelyik. jelentkezzen aki legelabb EGY olyan jatekost tud mondani, aki kölcsönben volt és visszajött. fáj leirni de sokkal jobb lenne, ha az ide be nem férő tehetségeket inkább jó pénzért eladnánk. simán lehetne évi 20 millios bevétel belőlük... de nalunk ez sem mukodik...

ez a klub achillese.....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 11:47:53

kristop írta:Mazinho (father): "Rafinha will join a Liga team on loan next season. In January, Celta tried to sign him, but Barça didn't agree." [rg]

az egyik fiatalnak már tudjuk is a jövőjét akkor. megnézzük mit tud egy elsőosztályú csapatban. ha ő megy, akkor ez nem az a "csak kerüljön minél távolabb a csapattól" kölcsönadás, hanem tényleg játéklehetőség biztosítás egy elsőosztályú csapatban. róla el is tudom képzelni, hogy kezdőként végigtolja egy betis szinten.
Na, ez jó lesz. :) Nem kerül olyan messze a csapattól, megszokja a La Liga színvonalát, iramát, és sokkal tapasztaltabban jöhet vissza majd a kölcsönből. :)
Kíváncsi leszek, melyik csapat fogja elvinni végül, szerintem akár egy Sociedadban is simán elférne.
Illetve az lesz még érdekes, hogy Sergi Roberto így a nagycsapatban fogja-e végigjátszani a szezont, és ha igen, akkor mennyi lehetőséget fog kapni Titótól.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.15. 11:17:07

kristop írta:az egyik fiatalnak már tudjuk is a jövőjét akkor. megnézzük mit tud egy elsőosztályú csapatban. ha ő megy, akkor ez nem az a "csak kerüljön minél távolabb a csapattól" kölcsönadás, hanem tényleg játéklehetőség biztosítás egy elsőosztályú csapatban. róla el is tudom képzelni, hogy kezdőként végigtolja egy betis szinten.
Így van! Szerintem is ez lenne a legjobb döntés, ha kölcsönadnánk egy kis tapasztalatot szerezni, elvégre még csak 20 éves... A tudása megvan ahhoz, hogy itt legyen, de jelenleg minimum 5-en előtte vannak a sorban. Bízok benne, hogy kölcsönadjuk fejlődni :wink:
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.15. 01:15:39

Mazinho (father): "Rafinha will join a Liga team on loan next season. In January, Celta tried to sign him, but Barça didn't agree." [rg]

az egyik fiatalnak már tudjuk is a jövőjét akkor. megnézzük mit tud egy elsőosztályú csapatban. ha ő megy, akkor ez nem az a "csak kerüljön minél távolabb a csapattól" kölcsönadás, hanem tényleg játéklehetőség biztosítás egy elsőosztályú csapatban. róla el is tudom képzelni, hogy kezdőként végigtolja egy betis szinten.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.14. 16:33:00

Annak én sem látom sok értelmét, hogy felhozzunk 3 fiatalt, amikor szinte egyik sem fog annyi lehetőséget kapni, amennyire szüksége lenne. Most akkor vagy kiállunk amellett, amit hangoztatunk és ha nem is minden második meccsen, de minimum a kupameccseken és az idény végén jobb esetben 1-2 tét nélküli bajnokin bevetjük őket vagy megbízunk bennük annyira, hogy 1-2 kötelező hazai bajnokin legalább 25 perceket játszanak-vagy nem.

Pl. nem értem, hogy J.Dos Santosnak milyen jövőt szánnak, mert amit most csinál, hogy az első keretnél van egész évben, de nem kap lehetőséget, az biztosan nem szolgálja senki érdekét. Vagy megbízunk benne és tudják Titoék, hogy van annyira jó, hogy pluszt tudjon adni a csapatnak, vagy nem. Utóbbi esetben pedig engedjük el, mert ennek így semmi értelme.

Világos, hogy nem Bartra nem lesz egyből stabil középhátvéd 40-45 meccsel egy idényben, ahogy Montoya sem, ugyanakkor az is, hogy ez minden csak nem a bizalom a fiatalok iránt.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.14. 15:53:34

Sergi Roberto nagyon ügyes játékosnak tűnik, remélem kap lehetőséget. Rafinhát nem láttam sokat, Deulofeutól meg nem várok sokat, de cáfoljon rám.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7492
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.14. 15:47:37

Nem tudom mennyire jó ötlet felhozni Rafinha-ékat. Már tavaly is voltak aggályaim, de úgy látszik minden évben kötelező jelleggel fel kell jönni 3 fiatalnak. Rafinha ráadásul olyan Ini-Fabregas poszt. Talán Sergi Roberto kaphat játékperceket, de a brazil nem hiszem. Még a tesó is csak most kezd beépülgetni, felesleges egy ilyen tehetséget lelátóra küldeni. Ha nincs ilyen kényszerhelyzet 100% hogy Bartra sem nagyon jutott volna szóhoz a sérülése ide vagy oda. JDS szintén zenész. Sajnos Tito látványosan nem az a típus aki szereti bevetni a fiatalokat, Pep ebben más volt, valószínűleg közrejátszott, hogy náluk is volt egy ideig. Bőven elég lenne évente egyet felhozni, de ő kapjon is lehetőséget. Az lesz a vége, hogy megunják, elmennek kölcsönbe vagy végleg és kalap kabát. Lásd Dos Santos, Assulin, Fontás stb. és most JDS sőt, lehet Montoya is csatlakozik.
Deulofeu szerződésének nagyyon örülök, nem is a kivásárlási ára miatt, hanem ez talán azt jelzi, hogy tényleg számítanak rá. Kíváncsi leszek játszani fog-e még a szezonban.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.14. 14:12:00

nekem roberto és rafinha jövő évi felhozatala megvan, deuról nem tudok biztosat, csak ezt a barcastuffot olvastam.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.14. 13:39:12

Gareth Tello írta:Nem arról volt szó, hogy Rob, Rafinha és Deu is a nagycsapat tagja lesz jövőre? Vagy az sem volt hivatalos bejelentés? :D
de, csak a forumozok többsége simán elfelejti az ilyen hireket, és mikor nyomják a ch managert ezen dolgok felett simán elsiklanak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.14. 13:30:42

shutterisland írta:ebben én is bízom, sőt, abban is, hogy vele karöltve montoya,bartra,roberto,rafinha, és még pár játszótárs is szerepet kap.
nekem fontosabb lenne, hogy lássam a fiataljainkat az utolsó meccseken, mint hogy most 98 v 100 pontunk van.
Szerintem ezzel nem kevesen vannak így.
Montoya, Bartra, Deulofeu, Rob, Rafinha alap, de én örülnék, ha Espinosa is lehetőséget kapna valamelyik hátralévő bajnokin. :) Néhányszor láttam a srácot idén a B-ben, nagyon tetszett a játéka, szerintem megérdemelne akár csak egy 15-20 percet is végre a nagycsapatban.
shutterisland írta:ezt pont most olvastam én is.
de nem tudom, mennyire tekinthető ez a barcastuff megbízhatónak...
Nem arról volt szó, hogy Rob, Rafinha és Deu is a nagycsapat tagja lesz jövőre? Vagy az sem volt hivatalos bejelentés? :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.14. 12:39:19

ezt pont most olvastam én is.
de nem tudom, mennyire tekinthető ez a barcastuff megbízhatónak...
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.14. 12:10:19

Barcelona B winger Gerard Deulofeu (19), who has renewed his contract until 2017, will be promoted to the first team next season. [catr ser]
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.14. 04:04:40

Deulofeu új szerződést írt alá a klubbal, ez 2017-ig szól, 35M euro a kivásárlási ára.
örülök, hogy berakta más, én nem akartam, mert akkor megint jönnek hárman egyből, hogy így kiskedvencem, úgy szőke herceg. :lol:

nos, szenzációs hír, egy 4 éves szerződés ilyen magas kivásárlási árral jót sejtet.
A 35 millió eurós kivásárlási ár alapvetően rendben van, bár nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valamelyik arab klub (lásd City, PSG) elborult agyú vezetője kipengeti ezt az összeget a srácért.
hát ha majd felkerül már a nagyokhoz, és elindul azon az úton, amire a tehetsége predesztinálja, akkor kevés lesz ez a 35 millás kivásárlási ár, de egyelőre még bőven-bőven magas összeg, egy jó ideig nem forog veszélyben az, hogy valaki lecsap rá.
ha meg valaki még most letenné, akkor vigye, mert azért bármennyire is bízom benne, ez brutális összeg, meg akkor legalább látom is focizni, ha már nem ebben a csapatban, akkor máshol :D
viccet félretéve pofás kis összeg, potenciál-arányos.
Deulofeu 2012-2013, Segunda División
30 meccs (2117 játékperc)
18 gól
6 gólpassz
A gólkirályi cím ugyan már elúszott
az el, de nem új dolog, tito azt hiszem 5x vitte fel a nagyokhoz bajnokira (mondjuk ebből 1x játszott, 25 percet...) és ugye így 5 meccs kiesett a kicsiktől, az nagy hendikep.
de mostantól szerintem már a nagycsapat bajnokijain is lehetőséget fog kapni Titótól.
ebben én is bízom, sőt, abban is, hogy vele karöltve montoya,bartra,roberto,rafinha, és még pár játszótárs is szerepet kap.
nekem fontosabb lenne, hogy lássam a fiataljainkat az utolsó meccseken, mint hogy most 98 v 100 pontunk van.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.13. 18:33:14

Gareth Tello írta:A gólkirályi cím ugyan már elúszott, de mostantól szerintem már a nagycsapat bajnokijain is lehetőséget fog kapni Titótól. :)
Ne legyél abba te olyan biztos :roll:

Egyébként én is örülök, hogy aláírta végre új szerződését! :)
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.05.13. 17:53:23

Chino írta:Nagy gratula srácoknak, azért a listavezető ellen idegenben nem semmi, habár nagyon sok meccset elbohóckodtunk. Azért a tiziért viszont kár. Annál is inkább kellett ez az X mert így a bajnokság végére kegyetlen a sorsolásunk, tulajdonképpen (az Elchet is beleszámolva) az első négy helyezett csapattal játszunk. Jó lenne ha legalább 4 pontot össze tudnánk hozni.

Espinosa egyre jobban játszik (nemcsak a gólja miatt), a szezon első felében nem mutatott sokat (legalábbis amelyik meccseket láttam) az utóbbi időben viszont nagyon jól tolja.

Amúgy Kiko most kölcsönben van vagy meg is vettük?
én úgy tudom, hogy megvettünk Kiko-t
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.13. 17:43:05

Erxy írta:Deulofeu új szerződést írt alá a klubbal, ez 2017-ig szól, 35M euro a kivásárlási ára.
Katt
Jó, hogy végre lezáródott ez a mizéria is, és Deu marad. :) A 35 millió eurós kivásárlási ár alapvetően rendben van, bár nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valamelyik arab klub (lásd City, PSG) elborult agyú vezetője kipengeti ezt az összeget a srácért.

Deulofeu 2012-2013, Segunda División
30 meccs (2117 játékperc)
18 gól
6 gólpassz

A gólkirályi cím ugyan már elúszott, de mostantól szerintem már a nagycsapat bajnokijain is lehetőséget fog kapni Titótól. :)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.05.13. 16:38:51

Deulofeu új szerződést írt alá a klubbal, ez 2017-ig szól, 35M euro a kivásárlási ára.
Katt
Kép
Válasz küldése