Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 12:50:15

a bvb 9,5 millioért megvette a werder 24 éves középhátvédjét, a görög sokratist. gondolom nem a padra vették. lehet spekulálni :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.24. 12:46:40

Napi Neymar:

Olyan hírek láttak napvilágot a brazil médiában, hogy mégis tett új ajánlatot a Barcelona a csatárért, most állítólag 25 millió euronál jár a licit a Santos 55%-áért.

Tehát idáig akkor összesen 45 misibe fájna a srác,remélem,hogy maximum 50nél megáll a klub! :x
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7495
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.24. 12:32:06

Az teljesen igaz, hogy még csak május van és ne várjunk csodát, de ha már a vezetőség egy ideje elkezdett tárgyalni, akkor elvárható hogy legyen vmi eredmény. Félreértés ne essék és sem azt mondom, hogy már holnap mutassák be a brazilt, de ha már elkezdték, akkor mutassanak is vmit. Ennek ellenére én sem siettetném, mert van idő, azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy más klubok röhögve kifizetnének 50 millát. Az az egy biztos hogy Neymar nem tölti ki a szerződését, arra apellálni nem lehet, hogy majd ingyen elhozzuk. Ne legyünk naivak, lehet hogy minket részesít előnyben, de lássuk már be nem akar minden boldog-boldogtalan kizárólag a Barca-ban focizni, legalábbis nem minden áron.

Hummels neve pedig nem nagyon tudom miért pörög ennyire. Kb annyi hír jelent meg róla mint Kompany-ról, ráadásul kijelentette, hogy Dortmundban akar focizni, de itt úgy beszélnek róla, mint aki az elsőszámú célpont. Bár lehet, hogy van vmi amiről nem tudok.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2013.05.24. 12:25:20

visca el barca írta:szerintem most neymar összes tulajdonosa arról győzködi a gyereket, hogy a real madrid mekkora klub. totál nem érdekli őket h hova megy, viszont a realtól simán letudnak gombolni 3x-4x annyi pénzt.

az egész ügylet a gyerek tökösségén mulik.
azért a faterja csak nem veri át... :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.24. 12:24:16

szerintem most neymar összes tulajdonosa arról győzködi a gyereket, hogy a real madrid mekkora klub. totál nem érdekli őket h hova megy, viszont a realtól simán letudnak gombolni 3x-4x annyi pénzt.

az egész ügylet a gyerek tökösségén mulik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.24. 12:10:44

Én is hajlandó vagyok elfelejteni arról, hogy még el sem kezdődött az átigazolási szezon. :D

Csak az idei pofonok miatt kitűntek a csapat gyengeségei és ezeket mindenki rendben akarja már látni minél előbb. Ez szerintem természetes. :)

Ami a Neymar saga-t illeti. Pár dolognak nem örülök, pár dolognak nem.

-Nem örülök annak, hogy feltételezhetően jövőre is Messifüggőek leszünk.
-Nem örülök annak, hogy a Santos azt képzeli, hogy egy 10-szeres aranylabdásnak képzel egy olyan játékost aki szerintem egy hozzáértő ember szemében még csak aranytojást tojó tyúk státuszban van. És itt lehet, hogy még az sem lesz belőle.
Neymar túlságosan nagy kincs a braziloknak ahhoz, hogy elengedjék őt egy árva buznyák nélkül. Minden áron le akarják majd passzolni, és lehet, hogy a Real Madridnak.

Viszont rohadt nagyot húznánk vele, ha idén még maradna Brazíliában. És egy talán számára jól sikerült világbajnokság után elhoznánk tök INGYEN.
Mondjuk valamennyit biztos ki kell pengetni érte...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.24. 12:08:40

Ha Neymar máshova megy akkor kapunk bánatpénzt is ha jól emlékszem.
De meglepődnék ha idén nem kerülne ide. Ha valamiért mégse, akkor is kell egy támadó Villa helyére mert frissíteni kell a csapatrészt, és tehermentesíteni Messit.
Nem tudom mennyire tolerálják ha neveket írok, d talán nem hülyeség hogy én Agüeronak örülnék legjobban. Őnála az egyetlen hátrány az ára. De minden másban ideális lenne. Agilis, gyors, gólerős, Messi barátja, jól megértik egymást a pályán, fiatal, argentín :p ,
Persze Neymar fog jönni, és rendben is van, de akkor is jó lenne, mert a Barca a legjobb csapat, és ehhez a legjobbakra van szükség.
Kép
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.05.24. 11:55:06

Jó döntést hozott a vezetés, hogy nem megy bele egy licitháborúba. Ne felejtsük el, hogy cs 1 év van hátra a szerződéséből, 1 év múlva akár ingyen is jöhet. Jelenleg én fontosabbnak tartom a védelem megerősítését, mert az átjáróház volt idén. Igaz ehhez az is kellett, hogy Alves, Alba mint a gyalogkakukk rohangáltak le és föl.

Én az idei taktikában amúgy nagyon hiányoltam az agresszív letámadást, sokszor kis túlzással, de díszsorfalat álltunk. Szerencsére a végén nekünk álltak, állnak sorfalat.
danid007
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2007.07.30. 14:05:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.24. 11:33:05

a neymar ügyet nagyon jól megfogalmaztad. tuti nem fog máshol játszani, már évek óta nyal a barcának, meg folyamatosan az jön le a nyilatkozataiból hogy itt akar kikötni. tehát a santos vagy elfogadja ezt a 20 millió körüli ajánlatunkat ha pénzt akar belőle szerezni, vagy jövőre ingyen el kell hogy engedjék. itt most ők vannak sz*r helyzetben, nem mi. teljesen jó döntést hozott a vezetés hogy nem licitálgat tovább, a santosnak meg nincs sok választása.
Cooh írta:Értelmetlenül jön elő jó pár embernél pánikroham az átigazolások miatt...
Sokan írták, ezért nem nagyon hangoztatom, hogy van még bőven idő. A többi csapatok se igazoltak még le senkit...(egy két kivétel persze van)

Neymar ügy:
Itt akar játszani ez +pont és nagy befolyással bíró tényező.
Esetleg máshol köt ki?! Akkor kapunk egy kis $ és lehet más után nézelődni...nem dől össze a világ.
Ha marad a Santos-nál még egy évet és utána jön hozzánk az csak megint +pont, "mivel nem kell fizetni érte"..
Várhat a Santos más ajánlatra, ha mi vagyunk a favoritok...olyan sejtésem van, hogy sacc/kb 25millió amit kifezetünk. El fogják adni, mivel pénzt akarnak még belőle, csak idő kérdése (<--idén nyáron)...
progman07
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.09.01. 15:39:01

2013.05.24. 11:00:59

Bojan Krkic írta:Ez igen. A vezetőség idén is kitesz magáért,szerencsétlen Abidal jó lesz fusira és szerezzünk pénzt a fiatalokból hogy vegyünk helyette másik fiatal(oka)t drágábban, akkor Augusztus végén megveszünk pár játékost hogy a szezon előtti alapozásban,csapatépítésben,csapatszervezésben még véletlenül se tudjanak részt venni. Vezetőség,így szeretlek.Én most leiszom magam.
Még nem is nyitott meg az átigazolási szezon, csak, hogy tisztázzuk.
Go Gunners! :)
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.24. 09:53:33

Ez igen. A vezetőség idén is kitesz magáért,szerencsétlen Abidal jó lesz fusira és szerezzünk pénzt a fiatalokból hogy vegyünk helyette másik fiatal(oka)t drágábban, akkor Augusztus végén megveszünk pár játékost hogy a szezon előtti alapozásban,csapatépítésben,csapatszervezésben még véletlenül se tudjanak részt venni. Vezetőség,így szeretlek.Én most leiszom magam.
FC Barcelona!
ABIDAL!
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.05.24. 09:51:40

Értelmetlenül jön elő jó pár embernél pánikroham az átigazolások miatt...
Sokan írták, ezért nem nagyon hangoztatom, hogy van még bőven idő. A többi csapatok se igazoltak még le senkit...(egy két kivétel persze van)

Neymar ügy:
Itt akar játszani ez +pont és nagy befolyással bíró tényező.
Esetleg máshol köt ki?! Akkor kapunk egy kis $ és lehet más után nézelődni...nem dől össze a világ.
Ha marad a Santos-nál még egy évet és utána jön hozzánk az csak megint +pont, "mivel nem kell fizetni érte"..
Várhat a Santos más ajánlatra, ha mi vagyunk a favoritok...olyan sejtésem van, hogy sacc/kb 25millió amit kifezetünk. El fogják adni, mivel pénzt akarnak még belőle, csak idő kérdése (<--idén nyáron)...

Ter Stegen ügy:
Ha tényleg a mi hívásunkat várja akkor felhívom én.. :lol:

Védelem:
David Luizt tudomásom szerint nem a védelemben játszatják már (kezdetekben igen) a kékeknél, hanem inkább a középpályát erősíti.
Én nem igazolnám le védőként, középpályára meg végképp.
Mindenképp olyan játékos kell aki lát a pályán, gyorsan gondolkodik, gyors és jól fejel...na ilyen tulajdonságokkal megáldott védőt nehéz találni...de nem lehetetlen.
Ha Abidal egészséges még eg évet lehetne neki adni, szerintem megvan benne minden, hogy legalább a bajnokságban lehetne rotálni...
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.24. 09:38:38

Hát, úgy tűnik, hogy Neymar nem lesz idén a minénk. El fogja vinni valaki más, egy FC Olajsejk.
Érdekes, hogy csak a Neymar-sagaról hallani, arról, hogy kapusposzton, meg védőposzton mi a helyzet, arról kuss van. Persze, tudom, ezzel lehet címlapra kerülni, de szerintem a védelem megerősítése sokkal égetőbb probléma.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.24. 09:04:15

[quote="Deus"]Én akármennyire is szeretném Neymart, de nálam is van egy határ... 40-50 milka már sok érte. Úgy hogy örülök, hogy a vezetőség bekeményített, s leléptek. Most a Santoson múlik a dolog. 18-20 milka a santosnak, és kész pont, mert ugye a másik két résztulajdonosnak is kell perkálni.


És srácok, nyugodjatok le, MÁJUS van még. Pénzügyi harc van most.[/quote ]És van egy óriási előnyünk mindenkivel szemben az hogy ő csak nálunk akar játszani.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.24. 08:58:28

Én akármennyire is szeretném Neymart, de nálam is van egy határ... 40-50 milka már sok érte. Úgy hogy örülök, hogy a vezetőség bekeményített, s leléptek. Most a Santoson múlik a dolog. 18-20 milka a santosnak, és kész pont, mert ugye a másik két résztulajdonosnak is kell perkálni.


És srácok, nyugodjatok le, MÁJUS van még. Pénzügyi harc van most.
KépKép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.24. 08:53:52

http://www.mundodeportivo.com/20130524/ ... 96877.html Hát ő már nagyon jönne.Szerintem a Santos is befogja látni hamarosan hogy nem tarthatja meg a palit és elfogadja az ajánlatunkat.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.24. 08:46:06

A Santos is csak bohóckodik még. Ők sem várhatják el, hogy cska nekik 50 misi leessen. Nyilván nem kellett volna még a harmadik kertésznek is részesedést adni Neymarból, mint egy Rt-ből... Annyira azért nem szenzáció egy sportoló sem.

Geridoss-sal pedig egyetértek! Én már bezártam volna a topikot egy hónapja. Még nekünk is van két forulónk a bajnokságból. Azt akarják úgy érzem néhányan, hogy az utolsó meccsen már pályára léphessen nálunk ... :roll: :lol: Csak ez még a FIFA-ban sem lehetséges...
Kép
zsovagi
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2006.03.23. 18:16:56

2013.05.24. 06:27:18

Laza írta: jah és amugy még annyit hogy ilyen ajánlattal...hogy... 23millió meg 2edző meccs neymar-ért xD pofám nem lenne oda állni..

hát ezért kár volt 12 csillagos szállodába tölteni 2-3napot ...inkább adták volna azt a pénzt is az UNICEF-nek nem?
Ne felejtsd el, hogy ez a kb. 25 milliót érő ajánlatot Neymar tulajdonjogának mindössze 55%-áért tették. Ez átszámolva (ha mindenkinek ennek függvényében fizetnek) összesen 45 millió. Ennél többet igazán a Santos sem várhat el, hiszen jövőre lejár a szerződése....
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.24. 04:22:29

Laza írta:nah...elolvastam ezt a Neymaros cikket..
meg se lepődök! ennyi erővel szinte én is kimehettem volna és azt mondom 10millió és haza jövök!
Jövőre lejár a szerződése. Akkor lennénk totál idióták, ha kiadnánk érte 50 milliót.
Laza írta: de azért valaki lenyilatkozhatná végre a sok kamuzás helyett hogy akkor kit akarunk megvenni,vagy ha félnek hogy felverik az árát akkor oké nem kell nevek, de azért döntsük már el hogy kell e támadó,akarnak e védőt a távozókat már most lehetne a médiában "reklámozni" stb
Szerintem nyugodj meg, a vezetőség biztosan tisztában van a céljaival, attól függetlenül, hogy nyilvánosságra hozzák, avagy sem...
Laza írta: Elsőgleges igazolás egy Kapus.
...Miért nem Németországba nyaralnak a híres tárgyalóink?
Mert május van.
Laza írta: -másodlagos egy védő.
miért nem anglia,Németország Franciaországban tárgyalunk védőkért...
Mert május van.
Laza írta: abidal ügyét eddig nem tudom hova tenni.
de az jutott nem rég eszembe...hogy a BarcaB-t miért nem ajánlják fel?
megnézik fél évig hogy birja az egészsége meg hogy mi hogy állunk a sérültekkel és télen egy opció lehetne.
Ja, szerintem is küldjük a tarcsiba, minden meg van oldva.

Laza írta: az meg hogy ki legyen az a 3-4 uj játékos akit leigazolunk az teljesen felesleges amíg ilyen "üzletemberek" tárgyalgatnak ...
Május van. Az átigazolási szezon augusztus 31-ig tart, és még el sem kezdődött.
Laza írta: mert a legfontosabb igazolás egy normális szakértelemmel rendelkező uriember kell hogy tárgyalhassunk,hogy felfedezzünk fiatal tehetséges játékosokat és persze ezeknek meg kell adni a játék lehetőséget.
Egy multifunkciós játékosmegfigyelő-igazgató-menedzserre gondolsz?
Laza írta:
az hogy jelenleg dobálózik a vezetőség a nevekkel hogy legyen ez vagy az
A média*.




Fogjátok már fel végre, és nem tudom hányan írtuk már le, de folyamatosan írjátok a sok sok ökörséget megállás nélkül, hogy MÁJUS VAN!!!!!!!!!! Mit akartok ti komolyan? Hogy már az átigazolási szezon előtt eldőljön az összes kérdés? Akkor van egy rossz hírem. Fölöslegesen ne stresszeljetek, mert azt garantálom nektek, hogy a felkészülés kezdetéig (júliusig) nem sok minden fog eldőlni, ha el is fog, biztos, hogy nem minden... Szóval egy-két ember lehiggadhatna inkább, ahelyett, hogy irreleváns dolgokat vár a vezetőségtől. Nem túl gyakori, hogy egy következő évi keret már májusban kész.... Ja, hogy ilyen még sosem volt, és nem is lesz? Furcsa... Biztos egy nagy sz@r a vezetőségünk, hogy ilyen lassan dolgoznak :s.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.24. 00:33:32

Cury (intermediary): "The offer for Neymar is on the table. It's 18M. Think it's the right price, in six months he can sign for free."

a két fél közötti közvetítő nyilatkozta. aki nem értené, annyi az egész, hogy a 18 milliós ajánlat ott van a santosnál, és úgy gondolja, hogy az egy korrekt ár, mivel fél év múlva aláírhatna ingyen.

aztán neymar mondta, hogy ő nem beszél csak a faterja. az öreg meg mondta, hogy választ vártak a santostól, hogy mi lesz, a santos meg ennyiért nem akarja eladni. erre jött, hogy ebben az esetben egy év múlva leléphetnek, fél év múlva pedig elkezdődhetnek a tárgyalások.


egyébként ne felejtsük el azt se, hogy nem csak a santoson van nyomás ebben a helyzetben. nekünk is kell valakit szerezni a balszélre, és konkrétan ő az egyetlen és a legjobb opció. nem várhatunk vele egy évet mi se.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.23. 23:36:26

nah...elolvastam ezt a Neymaros cikket..
meg se lepődök! ennyi erővel szinte én is kimehettem volna és azt mondom 10millió és haza jövök!

olyan érzésem van hogy csak azért mentek ki tárgyalni mert ezt várja el a "nép"!

logikátlan. épp ésszel fel sem birom fogni,most akkor mondjátok már meg nekem hogy van ez?! :
-spórulunk olyan játékosokon aki talán bele illenek a csapatba és a vezetőség szerint előre lépés lenne az adott játékos megszerzése,és akor skótoskodunk...

ez eddig rendben van...

na de akkor mikor el kéne vagy a vezetőség elszeretné adni az adott játékost akkor miért nem ezen az elven tárgyalunk?

most azért ne vicceljunk már..

oké neymar lehet megéri azt a 40-50 millát lehet nem.(mivel jövőre ingyen jönne)

Thiago 19 millió? vagy már nem is tudom mennyi...na neee hát dzsudzsákért adott ennyit a Dinamo...
Villa 15 millió?? hát az mi?

áhh ... lehet csak azért vagyok ideges mert nem látok a szinfalak mögé.

de azért valaki lenyilatkozhatná végre a sok kamuzás helyett hogy akkor kit akarunk megvenni,vagy ha félnek hogy felverik az árát akkor oké nem kell nevek, de azért döntsük már el hogy kell e támadó,akarnak e védőt a távozókat már most lehetne a médiában "reklámozni" stb

ha most logikusan gondolkodok...ezeken a tényeken végig futva...

-Elsődleges igazolás egy Kapus.
...Miért nem Németországba nyaralnak a híres tárgyalóink?
vagy mindegy hol csak kapus legyen meg.

-másodlagos egy védő.
miért nem anglia,Németország Franciaországban tárgyalunk védőkért...

harmadlagos lenne a csatár,még pedig annak a tudatába hogy Neymar valószínű az összes ajánlatot elutasítaná ha éreztetik vele hogy nekünk kell. tehát ugy mond az ő leigazolása csak "hab a tortán" kéne hogy legyen
mégis vele kezdjük a tárgyalásokat annak tudatába hogy van kb 5-6csatár ugy hogy Bojannal nem tudom mi a helyzet...
védőből meg kéne vagy 8-9 és van 6(igazi )

abidal ügyét eddig nem tudom hova tenni.
de az jutott nem rég eszembe...hogy a BarcaB-t miért nem ajánlják fel?
megnézik fél évig hogy birja az egészsége meg hogy mi hogy állunk a sérültekkel és télen egy opció lehetne.

az meg hogy ki legyen az a 3-4 uj játékos akit leigazolunk az teljesen felesleges amíg ilyen "üzletemberek" tárgyalgatnak ...
mert a legfontosabb igazolás egy normális szakértelemmel rendelkező uriember kell hogy tárgyalhassunk,hogy felfedezzünk fiatal tehetséges játékosokat és persze ezeknek meg kell adni a játék lehetőséget.

az hogy jelenleg dobálózik a vezetőség a nevekkel hogy legyen ez vagy az ...és a végén az van hogy "hmm a másik se rossz"
aztán ezekért fizetünk MINIMUM(!!!) 30millát 1-2év mulva JOBB(!!) esetben eladjuk 11ért...rosszabbi esetben mehet kölcsönbe addig amíg haza nem zavarják mindenhonnan és csóró játékos 3év alatt 5 csapatban van kölcsönben közben pedig mi fizetjük a fizetése X %át...

Gratulálok!

persze lehet itt ott sarkosítok és túl dramatizálok egy két dolgot,de szerintem nem sokat tévedtem.

ezek után... ha van vér a vezetőség pucájába akkor kijelentik hogy:
Megvettük Ter Stegen-t (pl)
eladtuk xy-t

és nem veszünk védőt..sem csatárt.
mert Bartra,Fontas,Muniesa-val feltöltjük a védelmet,
csatársort pedig: Delfoeuval és Rafinhaval vagy esetleg ha ugy adódig Bojan-nak is adnék még egy esélyt.

és akkor bejelentenék hogy:

" az átigazolásra szánt pénzből inkább a tartozásunkat törlesztjük"

és meglátjuk mi lesz... ezzel a kerettel is lehet bl-t nyerni hiszen a dortmundban sincsenek jobb játékosok...csak ők akartak nyerni... és a remek játékosokból álló sztár klubbok pedig már a csoportban elvéreztek.

persze nem azt mondom .. félre ne értsen senki hogy ez lenne a jó megoldás...de ez az állandó dilemma a játékosok fele azt se tudja még hogy megy vagy marad...majd csak megint az utolsó pár héten igazolunk 3 játékost és akkor építsd be a csapatba mert superkupa döntő meg bajnokság de még előtte utazz el amerikába kinába meg iránba mosolyogni és akkor jön a tét meccs és legyél össze szokva mert ugye mitől is ne lennél össze szokva hisz egymás mellett ültetek a repülőn...

-.-

szóval a lényeg hogy minél előbb legyen valami vagy házon belül vagy ne de jó lenne pár hét alatt lezavarni mindent és onnantól kezdve csak a csapatra koncentrálni nem pedig az ujságokra hogy melyik klubb akarja az általunk kiszemelt játékost elhappolni.

jah és amugy még annyit hogy ilyen ajánlattal...hogy... 23millió meg 2edző meccs neymar-ért xD pofám nem lenne oda állni..

hát ezért kár volt 12 csillagos szállodába tölteni 2-3napot ...inkább adták volna azt a pénzt is az UNICEF-nek nem?
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.23. 23:29:32

Adam Philip írta: Luis Suárez. :)
Kockázatos lenne Drakulát elhozni. Többet lenne eltiltott a szezonban, mint bevethető :lol:

Amúgy lehet hülyeséget mondok, de... idei Fifaban Draxlert egyik barátom 95re felvitte, egy próbát megérne :-k
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.05.23. 23:24:31

Jaj, nem szakadnátok le erről a Masi/Depay témáról? Még hozzá se szóltam de már elképesztő, milyen unalmas...

Neymarral kapcsolatban: hogyha most tényleg megszakadtak a tárgyalások és nem folytatódnak hamarosan, szvsz óriásit hibázik a vezetés. Mérvadó a játékos véleménye persze, de kaphat olyan ajánlatot, amit ő sem fog visszautasítani. Szerintem Perez a spanyol királyi kastély mellett mind a 9 BEK/BL trófeát odaadná érte, a Citynél meg az arab csávó 6 olajfúrótornyot + az Emirates összes részvényét. Bajban leszünk így, ha meg akarjuk várni a jövő nyarat :roll: Ráadásul ránk férne már nagyon a brazil :!:
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2013.05.23. 22:53:05

Nagyon helyes, nagyon nem is szabad feljebb menni. Már ez a 20-23 is össz 40 millió körüli összeget jelent, ha meg igaz, h már tavaly fizettünk 10-et, akkor 50-et. Egy olyan játékosért, akinek jövőre lejár a szerződése. Már így is bőven sok. A lent említettek mindegyikénél évek vannak még hátra a szerződésből, Ibránál is még volt 4, mielőtt leigazoltuk.

Elméleti kérdés: Bár ez a megosztott tulajdonjog csak Dél-Amerikában dívik, de elméletileg nem lenne elég csak a Santos 55 %-os részét megvenni? (Mivel fel sem merült sem most, sem anno a Tevez-Mascherano páros Európába szerződésekor, nyilván nem lehet, de nem tudom, miért) Többségi tulajdonosként akkor már mi rendelkeznénk afelől, h hol játszik és meglehetne úszni az egészet 20-30 között. Persze egy esetleges továbbértékesítésnél nekünk is kevesebb jutna.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.23. 22:48:21

visca el barca írta:
DonAndres írta:Úram atyám,mennyi belgaság... :D
Na kezdjük az elején:
A fifás hülyeségeket hagyjuk már...1000%-ig biztos vagyok abban,hogy azok az emberkék akik Depay-ról irogatnak,meg Masi-ról vagy kiről,összesen 2-szer nem látták őket játszani...A fifából ismerik őket,de arra ne alapozzunk már...2007-ben is nyomatáttok itt a Scott Dixon gyereket,aki a 07-ben felment 99-re?! Azóta is sokat hallani róla...
masi nevét a szádra ne vedd! :D

és igen is én is, lui is, sjd is mind-mind oriasi ternana szurkolok vagyunk, uhogy látjuk eleget játszani! :D

ha jol tudom lui ma kint volt a libero liberatiban az edzésen megnézni a jövő csillagát :D
Arról ne is beszéljünk,hogy Masi kb. 1-1,5 óra alatt visszahozná az árát a marketingértéknek köszönhetően.. Neymar<Messi<Masi !!
EZ semelyik épeszű embernek nem lehet kérdéses
Válasz küldése