Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
BarcaFan2002
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.04.17. 09:20:35

2014.04.29. 15:06:11

Nagy meccs lesz az esti. Nem tudom, hogy sokan miért szorítanak a Bayernnek ennyire, nyilván Guardiola miatt. Én azon a véleményen vagyok, hogy a bajorok többet ártottak nekünk a tavaszi 2 meccsen, mint a Real az utóbbi 10en. Kb. Plusz, hogy őszinte legyek, nem szeretném, hogy a németek túlszárnyalják a Barcát, és megvédjék a címüket. Annyi biztos, hogy ebben a párharcban a Realnak szorítok, a döntőben meg az lenne a legjobb ha minkét csapat kikapna :).
Valószínűleg a meccs elejét nagyon megfogja nyomni a Bayern, ha az első 20 percet megússza a madrid, akkor félig tovább is jutottak,ezért nagyon fontos lenne, hogy Guardiola még a szokásostól is jobban feltüzelje a játékosokat, kérdés, hogy erre mennyire lesz képes a pénteki eset után(mondjuk ha csak levetít egy videót, akkor ez lényegtelen). Én mondjuk azt is simán elképzelhetőnek tartom, hogy a szünetben 1-0 valamelyik csapatnak, aztán a végén lesz 3-2 vagy 3-3. Mondjuk az is igaz, hogy ilyen adok-kapokba keveredni egyik csapatnak sem érdeme most. Éppen ezért lesz fontos az első 20 perc. Valami azt súgja, hogy simán lehet egy igazi őrület, és a végén mégis sok gól és drámai véghajrá lesz. Persze lehet, hogy ezt csak a szurkolói énem mondatja velem :mrgreen: . Valszeg a Real nem fog változtatni az első meccsen mutatott taktikán,(Barca elleni meccs eleji letámadás szinte lehetetlen) maximum csak minimális szinten, a Bayern azonban igen, hiszen más lehetőségük nincsen. Ha a szünetben 0-1 akkor onnan szinte elképzelhetetlen, hogy visszajöjjön a hazai csapat, német mentalitás ide vagy oda. Bár nem lehetetlen, mi is megmutattuk, hogy lehet fordítani ez ellen a Real ellen rövid idő alatt is. Szerintem Bale nem lesz kezdő,Bale-el Ronaldoval együtt túl offenzív lenne ez a madrid, pláne, hogy Alaba most is sokat lesz elől, Ronaldo meg nyilván nem fog kimaradni. Igaz Bale legalább lekötné Alabát, de a labda úgyis a Real térfelén lesz, plusz a Bayernnél ugye, így meg(elvileg) nincs sok értelme lekötni Alabát, nem beszélve arról, hogy Bale védő munkáját egy ötéves pelenkás is felül tudná múlni(hatásvadász túlzás :)). Lahmnek mindenképpen jobbhátvédként kellene játszania, elvégre még ezt a félig sérült CR-t is nehéz lehet megállítani. Rafinha-án pedig elmehet a párharc. A két védő fal feltöréséhez szükség lesz a sok mozgásra és nyilván az átlövésekre és a beadásokra, ezekben Müller(gyorsaság,fejelőkészség)egész jó, így nyilván nagy segítséget tudna nyújtani, és ezúttal Kroos szervező munkája is elengedhetetlen. Persze Peptől kitellik, hogy valami váratlant húz, elvégre ezért taktikai zseni, de ezek azért várható húzások lennének(lehet,hogy ezért nem fogja őket használni). Az én kezdőim ezek lennének:
Casillas-Carvajal-Pepe-Ramos-Coentrao-Modric-Alonso-Illaramendi(csereként Isco)-Di Maria-Ronaldo-Benzema.
Neuer-Lahm-Dante-J.Boateng-Alaba-Javi Martinez(Schweinsteiger-hú ez nehéz volt :D)Ribery-Kroos-Müller-Robben-Mandzukic(vagy esetleg Götze,csatárnak ott van már Müller).
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.04.29. 14:55:02

Szerintem még a Madridi gól után is lehet esélye a BM-nek. Pep feltudja tüzelni úgy a csapatát, hogy 3 gólt rúgjanak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.04.29. 12:12:31

Lehet pesszimista vagyok, de nem látom magam előtt,hogy hogyan tudna továbbjutni a BM. 1-0ról nagyon nehéz, a real találni fog egy gólt szerintem, a kérdés,hogy mikor teszi. Ha akkor,mikor már vezet 1-2 góllal a bayern akkor van remény, ha 0-0nál a real szerez vezetést, akkor esélytelen lesz a münchen. Így is brutálisan beáll majd védekezni és kontrázni a madrid, ha a vezetést is megszerzik, ... :roll:
Előre kell a Müller/Götze-Mandzukic kettős, most nem lehet már kivárásra játszani.
Meglátjuk,de jelenleg 90-10%ot mondok a real továbbjutására. Nagyon nagyon meglepne,ha innen kiesnének.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2014.04.29. 11:57:41

En meg korantsem veszem biztosra,hogy a Real golt rug,es meg mindig a Bayernt tartom a favoritnak foleg hazai palyan.Tippem 2 vagy 1-0 es a hosszabitasban jutnak tovabb.
Az viszont szerintem is garantalt hogy vegig nagyon izgalmas lesz a meccs,nem sokon fog mulni.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.29. 10:20:37

visca el barca írta:guardiola érzi h ha gol kapnak akkor nagyon meleg lesz a pite...
Ha gólt kapnak, akkor vége. Akkor így 3 -at kell lőnie Bayernnek...

Nagyon kellett az az idegenbeli gól az odavágón... De nem lőtték meg, így 80% esélye van annak, hogy kiessen Bayern...

Tutira veszem, hogy ma gólt lő Real.
KépKép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.04.29. 09:36:11

most van az, hogy bármelyik csapatot nyugodtan tudom nézni, egyik sem a szívem csücske.
a mai meccsen szerintem a Madrid az esélyesebb, mert a Bayern nem lőtt gólt az elsőn, holnap én biztos Chelsea továbbjutást tippelek.a Madrid esélyeit abban látom elsősorban , hogy a Ribery- Alaba kettős teljesen erőtlennek látszik, az elő meccsen is csak Robben jelentett veszélyt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.29. 09:08:28

hihetetlen h még most se ismeri el senki a matracosokat és ugy beszélnek roluk mint akik valami marha nagy szerencsével jutottak el idáig. :D

amugy egy real buktát boixoshoz hasonloan én is szivesebben néznék a döntőben, de essenek csak ki ma. :D

a sport szerint a disznó meg martinez is pályán lesz, guardiola érzi h ha gol kapnak akkor nagyon meleg lesz a pite...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.29. 05:46:56

Boixos írta:azért azzal együtt, h a jelenlegi felállásból a bmonaco sikerének igazán tudnék örülni, megnéznék egy olyan verziót, amikor a cselzis murinnyó szedi ki a madridi carletto kezéből a 10. vázát.
vagyis inkább nem nézném meg.
Én azon a véleményen vagyok, hogy ezt majd meg tudod nézni.

A Real ma nagy valószínűséggel továbbjut.
A holnapi meccs esélyese a Chelsea. Ott max. egy váratlan "Gerrrard szintű" baki vethet végett Mou álmainak.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.29. 01:38:00

azért azzal együtt, h a jelenlegi felállásból a bmonaco sikerének igazán tudnék örülni, megnéznék egy olyan verziót, amikor a cselzis murinnyó szedi ki a madridi carletto kezéből a 10. vázát.
vagyis inkább nem nézném meg.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.28. 23:23:34

A visszavágókról nem igazán van mit mondani.
A játék képe ugyanaz az lesz mindkét meccsen. Annyi különbséggel, hogy a hazai csapatoknak kell a gól, főleg a bajoroknak. Róluk eltudom képzelni, hogy nagy hajtás lesz és támadnak ezerrel. Nincs is más választásuk. Az a baj, hogy tökéletes meccset kell játszaniuk, a Realnak elég lesz egy kontra és auf wiedersehen.

A Chelsea ésszel fog játszani és nem kapkodja el. Az AtMa jobban védekezik mint a PSG, meglátjuk mi lesz. De Chelsea-t mondanám esélyesebbnek, hogy behúzzák.

BL-ben ritkán van hosszabbítás, a héten lehet lesz. Ez az én megérzésem. Aztán majd kiderül.
Real essen ki, onnan nekem már mindegy. De jó lenne Mourinho arcát is kicsit visszább venni.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.28. 22:42:12

Remélem Pep kitalál valami jobb taktikát mert ezzel megint az lesz mint Madridban...
Akkor aztán megízlelheti a Real a döntőben,hogy milyen érzés ha saját maguk (Chelsea) ellen játszanak! :mrgreen:
Jó lesz nézni amint 9-9 játékos a saját tizenhatosán tömörül,a kezdő körnél meg Ronaldo meg Dem Ba majd küzdenek labdáért! :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.28. 19:07:52

Leon írta:Madrid sötétebb felében már meg is van a 10. BL cím. És ezt nem én mondtam: :mrgreen:

A spanyol Marca lap a Bayern München vezetőedzőjével, Pep Guardiolával készített interjút. A fő témát természetesen a keddi, Real Madrid elleni Bajnokok Ligája elődöntő visszavágója szolgáltatta.

"Még nem vagyunk ott a döntőben, hiszen 1-0-ra kikaptunk - kezdte. - Madridban viszont azt olvastam a héten, hogy ők már ott vannak a fináléban. Nemcsak, hogy ott vannak, hanem már meg is nyerték a trófeát. Mi véletlenül sem esünk ebbe a hibába. Két-három gólt szerezni a Real ellen nem éppen egyszerű dolog, de megpróbáljuk."
Csak a szokásos, pedig erre a fene nagy önbizalomra már nem egyszer ráfizettek a közelmúltban. Még ez a párharc sem lefutott, és a döntő sem lenne könnyű, bármelyik csapat is legyen az ellenfelük. Szerintem mind a 4 csapatnak reális esélye van még a végső sikerre. Korábban a Bayernt mondtam első számú favoritnak, de ha Chelsea úgy védekezik, mint az odavágón az Atletico ellen, vagy hétvégén a Pool ellen, akkor nagyon kevést esélyt adok az ellenfeleiknek.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.28. 17:49:59

Madrid sötétebb felében már meg is van a 10. BL cím. És ezt nem én mondtam: :mrgreen:

A spanyol Marca lap a Bayern München vezetőedzőjével, Pep Guardiolával készített interjút. A fő témát természetesen a keddi, Real Madrid elleni Bajnokok Ligája elődöntő visszavágója szolgáltatta.

"Még nem vagyunk ott a döntőben, hiszen 1-0-ra kikaptunk - kezdte. - Madridban viszont azt olvastam a héten, hogy ők már ott vannak a fináléban. Nemcsak, hogy ott vannak, hanem már meg is nyerték a trófeát. Mi véletlenül sem esünk ebbe a hibába. Két-három gólt szerezni a Real ellen nem éppen egyszerű dolog, de megpróbáljuk."
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.04.25. 13:56:20

Ferninho! Igen visszaolvastam a tegnapi kommenteket az elejerol, es te irtad, viszont most latom, hogy nem nagykepusegbol ( tegnap csak addig a kommentig olvastam) Ez esetben pedig en kerek elnezest toled, valamint Rivaldo11-tol ( valamit nagyon elneztem)! Es en sem akartam ugy reagalnui, ahogy azt tegnap eloszor irtam, csak annyiszor talalkozok olyan nagykepu Real drukkerekkel!
Azert remelem nincs harag! :)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.25. 02:05:52

1.
Martin12 írta: Ferninho! Eloszor is koszonom szepen, hogy kifejtetted az irasomrol a velemenyed. Telefonrol irtam, es siettem, ezert irtam neha hibasan es ezert irtam/irok (most is) ekezet nelkul!
nem is ezzel volt problémám, nem Bob_Marley a felhasználónevem ( :mrgreen: )
2.
na szoval a hozzaszolasomat egyaltalan NEM hozzad cimeztem, koze nem volt hozzad! Egyik Real-os irta, hogy a tiki-taka mennyire lejart, es hogy a kupadonton mennyire nyert a Madrid CR nelkul.
én írtam valami hasonló tartalmút, de ha leírod melyik ez a Realos, aki nem én vagyok, akkor bocsánat, de visszaolvastam és csak én írtam arról sztem...
az előző kommentedben ezt írtad:
Elhiszem h orulnek h nyertek meg minden, de attol meg Rivaldo11 helyeben nem kezdenem el ecsetelni h a kupaban a real cr nelkul verte meg a barcat,
na már most Rivaldo11nél nagyobb antirealost ha keresve se találsz, tehát valószínűleg nem neki szántad, amiiket leírtál tökéletesen illet rám, hasonlót írtam ,de nem abból a nézőpontból, amiből betámadtál engem, mivel totál rossz nézőpontból láttad ezt az egészet, az általam leírtakat, azért írtam azt amit, ebben a legújabb hozzászólásod is megerősített.

ha leírod nekem melyik Realosra gondoltál és az nem én leszek jövök azonnal és bocsánatot kérek.
madridista
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.04.24. 21:58:24

ferninho írta:
Martin12 írta:Na olvasom itt a hozzaszolasokat... itt most a realosoknak igen nagy lett a szaja. Elhiszem h orulnek h nyertek meg minden, de attol meg Rivaldo11 helyeben nem kezdenem el ecsetelni h a kupaban a real cr nelkul verte meg a barcat, amikor iden a bajnoksagban odavissza kikaptatok ( a bernabeut is beleertve ahol "lehetetlen" gyozni) es amugy is en meg mindig eselyesebbnek latom a bayernt, mert hogy otthon nem igy fognak jatszani az szinte biztos. Aztan majd kedden azert gyertek irogatni,hogy hany ezer hibaja volt a bironak. Ez a tiki taka lejarta duma ezt szerintem hagyjatok, mert oke ha egy chelsea mondana ezt akkor jo, de hogy ti kikaptatok iden 2 szer ettol a" sz*r"taktikatok akkor magyarazzatok meg. Szoval szerintem egy bayern chelsea donto lesz ott meg mindegy hogy ki nyer!
én ecseteltem, de látom, hogy felfogni nem sikerült ,hogy mit és miért írtam...
az első meccset totál eltaktikázta Ancelotti, 1. félidőt kb ajándékba odaadta a Barcának, a 2.ban már sokkal jobb volt a helyzet, de kikaptunk, bár a játék képe alapján X jogosabb lett volna, de a 3 pont a Barcáé lett és ez a lényeg.
a második meccsen hagyta a Realt focizni és fociztak is, nem sokon múlott, hogy nyerjen a Real, sőt... de megint csak a Barca nyert.
a Kupa Döntőn Carlo visszatért a bevált taktikához és tökéletesen működött is és még CR nélkül is megnyerte a Real és tegnap a Bayern ellen is működött ez a taktika.
ezért írtam azt amit ,nem nagyképűségből, nem ártana visszaolvasni és felfogni mi miért lett írva...
bár gondolom még mindig nem érted mire akarok kilyukadni és tudom ,hogy hiába koptatom itt a billentyűzetet, vagyis az írásodból nagyon ez jön le.

Ferninho! Eloszor is koszonom szepen, hogy kifejtetted az irasomrol a velemenyed. Telefonrol irtam, es siettem, ezert irtam neha hibasan es ezert irtam/irok (most is) ekezet nelkul!
na szoval a hozzaszolasomat egyaltalan NEM hozzad cimeztem, koze nem volt hozzad! Egyik Real-os irta, hogy a tiki-taka mennyire lejart, es hogy a kupadonton mennyire nyert a Madrid CR nelkul. Na ilyenkor akadok ki, amikor nyert az ellenfel 1-szer 3 meccsbol es mar nagy a pofa... ( nem a real-t akarom szidni)
A Chelsea peldat pedig azert irtam, mert ok MINdIG megtudjak csinalni a bunkerfocival, a Real viszont nem minden esetben. A keddi real taktikat pedig elfogadom!
Visszaterve hozzad mibol gondoltad, hogy neked szantam az uzenetem?( abban nem volt semmilyen utalas sem!) nem vagyok fogyatekos retardalt, a te ervedet is megertettem es felfogtam(!) hiaba probalsz sertegetni.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.24. 21:14:24

Realcsa írta:
Initom írta:Persze csak mindig ilyenkor jelentek meg... Daffyn és ferninhon kívül egy real drukker se volt itt mikor nem ment a csapatnak. :roll: Magas lóról mindig könnyebb beszélni.
Odaát is szoktak lenni új arcok, a különbség annyi h az ők hozzászólásaik ÁLTALÁBAN primitivek és nem húzzák sokáig, én szvsz tökéletesen nyugodtan és mindenfajta provokációtól mentesen beszéltem, ahogy a többiek is. Az, hogy miért most jelenünk meg? Nézd me gmikor regisztráltam, na ahhoz adjál hozzá még eygy keveset, mert volt már itt több nevem is csak elfelejtettem a jelszavam, mert ritkán lehetett korábban objektiven véleményt formálni, legyen az emebr madridista vagy barcás.
Hozzászólásaid mennyiségéből következtettem.Én egy szóval sem mondtam ,hogy Te primitív lettél volna,csak nem csoda ha nálunk kiakad pár ember a madridisták jelenlétén,pont most. (azt nem mondom ,hogy helyeslem azt. )
Daffyval is komoly beszélgetések voltak anno itt a fórumon madridista ellenére.(hiányzik is a fórumról)
Abi & Tito
Realcsa
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.11.26. 23:10:23

2014.04.24. 21:09:00

Initom írta:Persze csak mindig ilyenkor jelentek meg... Daffyn és ferninhon kívül egy real drukker se volt itt mikor nem ment a csapatnak. :roll: Magas lóról mindig könnyebb beszélni.
Odaát is szoktak lenni új arcok, a különbség annyi h az ők hozzászólásaik ÁLTALÁBAN primitivek és nem húzzák sokáig, én szvsz tökéletesen nyugodtan és mindenfajta provokációtól mentesen beszéltem, ahogy a többiek is. Az, hogy miért most jelenünk meg? Nézd me gmikor regisztráltam, na ahhoz adjál hozzá még eygy keveset, mert volt már itt több nevem is csak elfelejtettem a jelszavam, mert ritkán lehetett korábban objektiven véleményt formálni, legyen az emebr madridista vagy barcás.
A XX. század legjobb csapata!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.24. 20:50:07

A Sport1 ma esti műsorában, sikerült elkapnom Várhidi "zseniális" elemzését az Atletico-Chelsea meccsről.
Íme miért nem nyert az Atletico:

"Az Atletico nem volt felkészülve, hogy elődöntőt játszik!" 8)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.24. 18:39:07

Realcsa írta:
Martin12 írta:Na olvasom itt a hozzaszolasokat... itt most a realosoknak igen nagy lett a szaja. Ez a tiki taka lejarta duma ezt szerintem hagyjatok, mert oke ha egy chelsea mondana ezt akkor jo, de hogy ti kikaptatok iden 2 szer ettol a" sz*r"taktikatok akkor magyarazzatok meg
Az, hogy nagy lett a szánk, nem hinném h most elmondható rólunk, a kupameccs óta ovlasom itt a kommenteket és egyetlen nagyképű hozzászólás nem volt madridstától.... szóval ne beszélj hülyeséget.

Persze csak mindig ilyenkor jelentek meg... Daffyn és ferninhon kívül egy real drukker se volt itt mikor nem ment a csapatnak. :roll: Magas lóról mindig könnyebb beszélni.
Abi & Tito
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.04.24. 18:13:41

Lehet kövezni meg árulózni, de azért a topicot végigolvasva most inkább a jelenlévő madridistáknak lehet objektíven igazat adni. Azt játszották, amit kell, nem "eröltették a filozófiát", hanem kiharcoltak egy olyan előnyt a müncheni visszavágóra, amire szerintem előzetesen maximum néhány elvakult habfehér szimpatizáns számított. Kicsit erős bennünk gránátvörös-kék szemüvegen keresztül ez a felsőbbrendűségi érzés, hogy csak a tikitaka a foci, pedig észre kellene venni, hogy nem csak ebből áll a labdarúgás, még ha 3-4 évig ez egy verhetetlen taktika is volt. Az idők változnak, lesz még aranykorszak errefelé, de nem kell észnélkül kapaszkodni abba, ami annak idején még bevált.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.04.24. 18:10:34

Martin12 írta:Na olvasom itt a hozzaszolasokat... itt most a realosoknak igen nagy lett a szaja. Elhiszem h orulnek h nyertek meg minden, de attol meg Rivaldo11 helyeben nem kezdenem el ecsetelni h a kupaban a real cr nelkul verte meg a barcat, amikor iden a bajnoksagban odavissza kikaptatok ( a bernabeut is beleertve ahol "lehetetlen" gyozni) es amugy is en meg mindig eselyesebbnek latom a bayernt, mert hogy otthon nem igy fognak jatszani az szinte biztos. Aztan majd kedden azert gyertek irogatni,hogy hany ezer hibaja volt a bironak. Ez a tiki taka lejarta duma ezt szerintem hagyjatok, mert oke ha egy chelsea mondana ezt akkor jo, de hogy ti kikaptatok iden 2 szer ettol a" sz*r"taktikatok akkor magyarazzatok meg. Szoval szerintem egy bayern chelsea donto lesz ott meg mindegy hogy ki nyer!
én ecseteltem, de látom, hogy felfogni nem sikerült ,hogy mit és miért írtam...
az első meccset totál eltaktikázta Ancelotti, 1. félidőt kb ajándékba odaadta a Barcának, a 2.ban már sokkal jobb volt a helyzet, de kikaptunk, bár a játék képe alapján X jogosabb lett volna, de a 3 pont a Barcáé lett és ez a lényeg.
a második meccsen hagyta a Realt focizni és fociztak is, nem sokon múlott, hogy nyerjen a Real, sőt... de megint csak a Barca nyert.
a Kupa Döntőn Carlo visszatért a bevált taktikához és tökéletesen működött is és még CR nélkül is megnyerte a Real és tegnap a Bayern ellen is működött ez a taktika.
ezért írtam azt amit ,nem nagyképűségből, nem ártana visszaolvasni és felfogni mi miért lett írva...
bár gondolom még mindig nem érted mire akarok kilyukadni és tudom ,hogy hiába koptatom itt a billentyűzetet, vagyis az írásodból nagyon ez jön le.
madridista
Realcsa
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011.11.26. 23:10:23

2014.04.24. 17:58:09

Martin12 írta:Na olvasom itt a hozzaszolasokat... itt most a realosoknak igen nagy lett a szaja. Ez a tiki taka lejarta duma ezt szerintem hagyjatok, mert oke ha egy chelsea mondana ezt akkor jo, de hogy ti kikaptatok iden 2 szer ettol a" sz*r"taktikatok akkor magyarazzatok meg
Az, hogy nagy lett a szánk, nem hinném h most elmondható rólunk, a kupameccs óta ovlasom itt a kommenteket és egyetlen nagyképű hozzászólás nem volt madridstától.... szóval ne beszélj hülyeséget.
Miért mondhatja a Chelsea szurkoló h lejárt a tiki-taka ideje, és a Madridisták miért nem? Ez teljesen nyílvánvaló, még a legtöbb Barcelona szurker is elismeri h valami nem a régi, és kétlem h csupán Messiékből hiányzó tűz az amire lehetne ezt fogni. Kiismerték már ezt a taktikát, ami persze még midnig jó lehet, ha az ellenfél nem koncentrál 100%-ig, de ha ez nem történik meg akkor nincs mit tenni, ne mtud se Pep se a Barca újítani. Szvsz mi pedig nem tudunk tömörülő védelem ellen mit kezdeni, nem szégyen a valóságot és a tényeket elsimerni, bár kétségkívűl fájó dolog...... az, hogy némely katalán érzelmű emberkének ez miért nehezen felfogható, és miért reagálnak ilyen agresszívan ilyen esetekben (nem csak te, más is) azt nem tudom megmondani.
Peace!
A XX. század legjobb csapata!
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2014.04.24. 17:09:33

Buitre írta:
komutnemukod írta:Olyan csapat nincs amelyik hagyja magát beszorítani egy gyengébb ellenféllel szemben pusztán taktikai okokból.
azért azt tegyük hozzá, hogy a Madrid kizárólag csak ellenetek és a BM ellen rendezkedett így be, minden más meccsen megpróbálják irányítani a játékot. Az alapján, hogy az ellenfelet módszeresen a tizenhatosig gyömöszölő csapatok ellen kontrára játszunk, badarság kijelenteni, hogy kontracsapat vagyunk. Mourinho regnálása idején ez még így is volt, de Ancelotti alatt ez nem igaz. Egyébként a Bayernnek is lett volna lehetősége tegnap kontrákra, de inkább azt választották, hogy visszapasz, feljebb jönnek a hátvédek is, kezdődik a gyömöszölés. Imerős?...
Pont erről írtam. Persze az, hogy erősebb vagy gyengébb, nem tükrözi aktuálisan az eredményességet.
A Chelsea sem áll be minden csapat ellen kontrázni csak az ellen aki ellen játékban kevés.
Ez az egész kontra csapat dolog teljesen helyzet függő szerintem. Ha valaki focizott tudja, hogy gyengébb képességű brigád ellen nem állsz be védekezni, sőt tovább megyek nem is tudsz hiszen a játék természetéből adódóan eleve annál lesz többet a labda aki jobban bánik vele(legalábbis velem/velünk ez mindig így volt részese voltam mindkét szitunak).
Nincs olyan csapat és nem is volt aki kivétel nélkül minden meccsén kontrázott elejétől a végéig. Ha gyengébb ellen kontrázott akkor az a vezetés megszerzése után volt esetleg ember hátrány stb.
A Bayern-nél én a második félidőben némi tudatosságot véltem felfedezni abban, hogy kijjebb engedték a Madridot. A vezetés birtokában a Real azonban nem nagyon jött ki. Ancelotti azért nem egy nyeretlen ifjú, valószínűleg számított erre és fel is hívta a játékosok figyelmét rá.
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.04.24. 15:43:52

Na olvasom itt a hozzaszolasokat... itt most a realosoknak igen nagy lett a szaja. Elhiszem h orulnek h nyertek meg minden, de attol meg Rivaldo11 helyeben nem kezdenem el ecsetelni h a kupaban a real cr nelkul verte meg a barcat, amikor iden a bajnoksagban odavissza kikaptatok ( a bernabeut is beleertve ahol "lehetetlen" gyozni) es amugy is en meg mindig eselyesebbnek latom a bayernt, mert hogy otthon nem igy fognak jatszani az szinte biztos. Aztan majd kedden azert gyertek irogatni,hogy hany ezer hibaja volt a bironak. Ez a tiki taka lejarta duma ezt szerintem hagyjatok, mert oke ha egy chelsea mondana ezt akkor jo, de hogy ti kikaptatok iden 2 szer ettol a" sz*r"taktikatok akkor magyarazzatok meg. Szoval szerintem egy bayern chelsea donto lesz ott meg mindegy hogy ki nyer!
Válasz küldése