Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.29. 22:19:48

Igazából -ha már megvan a két kapus-Mangala, Marquinhos, Kroos, és Reus-akár 2015-től csatlakozva-megszerzésével le is lehetett volna már zárni a dolgainkat-igaz, kóstált volna ez így vagy 140 millát, ám Fabre ára, meg esetleg mér egy-két emberke csökkentette volna ezt az összeget amolyan 90 körülire, és hátra is dőlhetnénk.
De nem.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.29. 22:07:15

Bestbarca írta: Node ha megy Xavi, ami persze közel nem biztos,akkor mivan...Én azt mondom maradjon beugróként,fix kezdőbe 70meccset viszont nem fog bírni...Namost ha Xavival nem számolunk,akkor Ini Rakitic Rafinha Sergi roberto marha harmatos...Szal Ini is 50%ban sérült egy szezonban,és nem fiatal,az meg hogy az ifjonc Rafinha meg az új igazolás Rakitic osztogat,pláne a semmit mutató Roberto háááát...Kéne oda biztosítéknak Xavi...Hogy jóvan megpróbáltuk,deha nem jön be akkor ott a nagyöreg...Nomeghát pl egy Koke szintű játékos gyanúsabban beválna mint Rafinha...Deha nem jön kpra senki,és Xavi is megy hááát...Így hosszú évek után előfordúlhat hogy nem lesz ki osztogasson nálnunk...
Remélem, hogy kacsa ez "nemkellaközéppályárasenki" hír, mert ha igaz méginkább magunk alatt vágjuk a fát. Nem bírom elhinni, hogy Koke volt az egyetlen alternatíva. Amúgy én pl. Kroos-nak jobban örültem volna. A spanyolt egy kicsit lutrinak érzem. Igazából egy igazán jó szezonja volt, amikor az egész csapatnak nagyon ment. Persze fiatal, de annyit azért nem tett le az asztalra, hogy 40-50 milliókat adjunk érte. Azért a német már bizonyított és korban sincs túl sok differencia köztük.
Bestbarca írta:Elől meg Alexis megy vagy nem az is kérdés...Nekem xes.Szal hajt küzdd és ügyes srác,de vhogy életidegennek érzem a Barcába mai napig...És hát okés hogy mindíg nem mehet be,de pl egy szezonban 10szer luftot rúg,meg elesik kulcsmomentumokban,és akkor még a ziccerek befejezési arányáról ne is beszéljünk...Ez itt nem fér bele...És mindíg jó de már jobb meg majd javul...Nagy meccseken pont 0át ér...Életében ha 2 jó megoldás volt nagy meccsen,meg mellette 100rossz...Lehet mindenki jobban járna ha menne...De persze benne van hogy LE alatt berobban igazán,tehetséggel nincs baj...
Nagy mmeccseken 0-át ér!?!? Nézd már meg hány pontot köszönhetünk az ő villanásainak. Pont, hogy a nagy meccseken is odatette magát és sokszor ő jelentette a különbséget a javunkra.


Amit viszont nem értek, hogy 40 millióért hajkurásszuk Marquinhost, Mangala-val kapcsolatban pedig a vezetőség csuklóból kijelentette, hogy drága a 45. Ráadásul akár még Tellot is be lehetett volna vonni. A brazil és a francia között pedig van különbség. Mangala azért már egy rutinos, kiváló képességű és fizikumú védő (és ő is elég fiatal, ha ez az egyik fő szempont), míg Marquinhos inkább csak egy ígéret egyelőre, amilyen már mellesleg van itt.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.29. 21:58:28

Ha ez a vezetőség tudná, hogy mit csinál, akkor 2éve, vagy mikor nem szarakodtak volna 5-6 millió eurón, és rögtön lerakják a 35-40 milliót T.Silva-ért, és már semmi bajunk nem lenne most, és akkor reális lenne, hogy ilyen Matyiők röpködnek a nevek között. De nem, akkor is addig szenvedtek, ameddig jött egy ajánlat, amivel nem tudtak versenyezni.
(Most Luizzal is ez volt, bár érte lehet nem olyan kár, min a másik brazilért.)
És ez a gondolat csak a védelmet érinti, nem beszélve a középpályáról, meg arról, hogy most is csak csatárokról van hír.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.29. 21:54:54

Man United want to sign Barcelona attacker Alexis Sanchez (25), who will be allowed to leave if a club triggers a 50M release clause. [sun]

Nem is tudtam, hogy Sancheznek 50 millió a kivásárlási ára. Mondjuk a Sun írta, tehát helyén kell kezelni, de amennyiben ez igaz, akkor csak ennyiért szabad eladni Alexist.
Azonban még mindig reménykedem abban, hogy Alexis marad a Barcában.

Egyébként Suarez leigazolása ellen több érv is felmerül (függetlenül attól, hogy piszok jó játékosnak tartom):
- 4 hónapig nem játszhat, nem edzhet a csapattal, sőt még a Camp Nouba sem teheti be a lábát, jobb esetben december lesz mire felveszi a ritmust
- a transzfer miatt nagy valószínűséggel Alexis távozik, természetesen a Barcára jellemző "jól megkért áron", így marad a Messi-Ney-Pedro(Duli) trió
- a hiányposztok (khv, tkp) megerősítése minőségi játékosokkal továbbra is megoldatlan marad
- így a FIFA büntetés valószínűsíthető életbe lépése miatt, 2016-ig nem lesz lehetőség ennek korrigálására

Felmerül a kérdés, Zubiék tényleg ennyire alkalmatlanok?
Ugyanis készakarva sem lehetne jobban szétrombolni ezt a csapatot.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.06.29. 19:41:49

Szerintem a vezetőség pontosan tudja, hogy mit csinál. Ne mondjuk már, hogy a Barcelona(!!!) vezetősége annyira nagyon béna lenne.

az utóbbi időkben abban merült ki a barcelona mindenkori vezérkarának a tevékenysége, h nagyokat fürödtek a csapat által összehozott dicsőségben, lófalloszt sem törődve a "mi lesz ezután" kérdéskörrel. most éppen itt tartunk és semmi olyan nem történik, ami miatt olyan kummára nyugodtan hátra lehetne dőlni, h "ez igen, ez ám a klubvezetés".
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.29. 19:21:49

Szerintem a vezetőség pontosan tudja, hogy mit csinál. Ne mondjuk már, hogy a Barcelona(!!!) vezetősége annyira nagyon béna lenne.
Annyira tudja mit csinál, hogy 3 éve nem képesek felismerni, hogy újítani kell a hátsó alakzaton...
Nem bízom zubiékban, csak reménykedni tudok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.29. 19:09:14

Szerintem a vezetőség pontosan tudja, hogy mit csinál. Ne mondjuk már, hogy a Barcelona(!!!) vezetősége annyira nagyon béna lenne.
De, pontosan ezt gondolom. Ha az elmúlt 2 évben nem hoznak rendre rossz döntéséket, akkor ha lett is volna visszaesés (ami törvényszerű lett volna a sikerek után), nem ilyen mértékű.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.29. 19:07:56

ZBarca írta:...
Mathieu balhátvéd nem jobb, Krosst Kroosnak hívják és pont ma hozták le a Spanyol lapok, hogy nem jön több középpályás - bár aztán ki tudja -, Cuadrado meg azon a poszton nem tudna játszani.

Amúgy ez a csatárfelállás már nekem is eszembe jutott, de nem tudom mennyire lenne megvalósítható.
defender3 írta:...
Rojo szerintem csak akkor kéne, ha nem jönne Mathieu. De ha jön a Francia is, meg Marquinhos is, akkor fölösleges lenne, csak tumultus lenne a védelemben, és valaki(/valaki) alig játszana(/játszanának)..
defender3 írta: http://www.insidespanishfootball.com/11 ... rom-barca/
Remélem összejön, talán így ő is rendbe tudná tenni a karrierjét, amit a sérülések eddig hátráltattak.
Ennek viszont nagyon örülnék, Cuencában több volt szerintem mint Telloban, nagyon rosszkor sérült le, aztán már nem is kapta meg itt a lehetőséget. Drukkolok neki, hogy a következő csapatánál sikeres legyen!

Amúgy ha már Alexist mindenképp el akarjuk adni a Suárez biznisz miatt, akkor adjuk el Pedrot meg Tellot is, és az ő árukból megvehetnénk Cuadradot előre, még jobban is járnánk vele a VB alapján, mint ezzel a kettővel.. :mrgreen: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.29. 19:11:25-kor.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2014.06.29. 18:23:19

Hát ebből mi lesz a végén ki tudja...

Rakiticet értem,kell egy kis erő,harapósság a középpályára ez a finomkodás nem megy amit leművelünk...Mellette ezért nem fog ő zavarba jönni ha passzolnia indítania kell...

Cesc ment,akivel kb centert játszattunk,középpályán semmivel nem vagyunk kiljebb tőle,úgyis Xavi Ini játszik ha vannak,a büdös életbe nem raktuk volna be Xavi helyére Cesct...Előre meg ne rakjuk be mert ez nem működik rendes meccsen,ennyi...Amúgy Xavi helyén Cesc sztem nem is lett volna megoldás,többször írtam már neki Ini posztja kéne sztem,de az foglalt...Rakitic meg megoldja a többit amit kell majd neki...

Node ha megy Xavi, ami persze közel nem biztos,akkor mivan...Én azt mondom maradjon beugróként,fix kezdőbe 70meccset viszont nem fog bírni...Namost ha Xavival nem számolunk,akkor Ini Rakitic Rafinha Sergi roberto marha harmatos...Szal Ini is 50%ban sérült egy szezonban,és nem fiatal,az meg hogy az ifjonc Rafinha meg az új igazolás Rakitic osztogat,pláne a semmit mutató Roberto háááát...Kéne oda biztosítéknak Xavi...Hogy jóvan megpróbáltuk,deha nem jön be akkor ott a nagyöreg...Nomeghát pl egy Koke szintű játékos gyanúsabban beválna mint Rafinha...Deha nem jön kpra senki,és Xavi is megy hááát...Így hosszú évek után előfordúlhat hogy nem lesz ki osztogasson nálnunk...

Elől meg Alexis megy vagy nem az is kérdés...Nekem xes.Szal hajt küzdd és ügyes srác,de vhogy életidegennek érzem a Barcába mai napig...És hát okés hogy mindíg nem mehet be,de pl egy szezonban 10szer luftot rúg,meg elesik kulcsmomentumokban,és akkor még a ziccerek befejezési arányáról ne is beszéljünk...Ez itt nem fér bele...És mindíg jó de már jobb meg majd javul...Nagy meccseken pont 0át ér...Életében ha 2 jó megoldás volt nagy meccsen,meg mellette 100rossz...Lehet mindenki jobban járna ha menne...De persze benne van hogy LE alatt berobban igazán,tehetséggel nincs baj...

No és akkor Suarez...A harapós :D Hogy harapott pont nem érdekel...A világtörténelem legnagyobb csatárai kb 90%ban gusztustalanok voltak a pályán...De beveri az tény...kérdés kell e ide,ő kell e...Neymar nem fog visszafutkározni visszazárni,Messi szintén,ahogy Suarez sem...Ezt a mai futballban nem bírja el senki...Arról nem is beszélve hogy megint egy törpe kis játékos...Kb nincs ember a Barcába akiben van fizikum...És ezen a ponton vernek meg minket...Ha találkozunk egy fizikális csapattal, akkor ott vége van...Nem állapot hogy úgy borítanak meg minket a pályán ahogy akarnak...Csak finomkodva nem megy manapság...Rakiticnek ezért örülök legalább vmi erő és harcosság,nem csak a balett...túl egysíkúak vagyunk e téren...Szal nem tudom kell e Suarez,sztem nem,nekünk nem kell,ide nem kell most...Pláne hogy október végéig még nem is játszat akkor mikorra fog beilleszkedni?Meg hogy?Amúgy elájulok akkora játékos de nekünk nem ez kell most...pláne alexisben vagy egy kis bika,ütközik és őt cseréljük egy újabb cingárra...Mert sztem az elképzelés az lenne hogy akkor jön ha Alexist el tudjuk adni így vagy úgy...

Védelem meg...Matyiő,ahogy szokás itt csúfolni...Sztem nincs vele baj bőven megállná a helyét mint rutinos védő,amikor láttam játszani panasz nem volt...Marquinhosért meg karcos a 40de bejöhet,hozzuk azt legalább megpróbáltunk vkit hozni hátra, nem megy ez a töketlenkedés...Nem alacsony, gyors technikás bevállhat...Azt ennyi...Alves meg ha elmenne akkor kellene egy magas védőt venni aki szögletnél tudna egy pár centit vinni a csapatba,és mellé ha gyors már jó...Mellé tudjon egy passzt nyomatni azt kész,van itt elég kreatív...nem középpályásot szélre...Alvessel meg védekezés szempontjából csak kevesebben vagyunk,elől meg nem miatta oldjuk meg ha megoldjuk,innentől...psg még jó pénzt is fizetni érte,adjuk el,már nem hoz sajnos pluszt nekünk,sőt...

Azt hogy a végén mi lesz kiderül de túl fényesen én sem látom a világot jelenleg...De ezek csak pletykák majd elválik...LE ben bízok viszont a bolond motiválni tuti tud,már beljebb vagyunk...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.06.29. 18:21:54

Szerintem a vezetőség pontosan tudja, hogy mit csinál. Ne mondjuk már, hogy a Barcelona(!!!) vezetősége annyira nagyon béna lenne. Forradalmasítani kell és ehhez fiatalokra van szükség. Ezért nem feltétlenül kell befutott játékosokat igazolni, elég csak 20 év körüli bizonyított tehetségeket. Pl az Atma sem azért volt ilyen jó, mert olyan kimagasló játékosaik voltak (egy-két kivétellel), hanem mert kiváló volt a csapatösszhang.
Nem kell parázni, remélem jövőre valahogy így fog kinézni az átlagos kezdőcsapatunk:

------------------------------------------------MATS/C. Bravo--------------------------------

-----Montoya/Mathieu--------------Piqué--------------Bartra/Marquinhos-------------Alba-------

-----------------------------------------------------Busi/Masch-----------------------------------------------
----------------------Rakitic/Cuadrado/Kross----------------Ini-------------------------------

-------------------------------------------------------Messi---------------------------------------------------
----------------------------------------Sánchez---------------------Neymar-----------------------------

Mikor Messi a hátvédsor előtt járkál, addig AS és Ney ki tudnak bontakozni, mint a válogatottjukban, Maschot meg vkp-ként kéne játszatni.
Tudom, talán messze nem ez a Barca történelmének legjobb 11-e, de fiatalok sikeréhesek és tehetségesek. Mindenesetre tekintsünk pozitívan a jövőbe! :)
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.29. 17:55:26

Nem tudom, h mi értelme lenne eladni Alexist aki még így is, h meg van kötve nagyon jó teljesítményt nyújtott a szezonban. Inkább Pedro mehetne, mert én kevesebbet látok benne, mint Alexisben. Suarez meg elég necces, mert lehet úgy járunk vele mint Ibrával.

A védelembe úgy néz ki jön Mathieu meg ha jól megy akkor Marquinhos is és Alves végre elmegy, ami azért nagy erősítés lenne. Még Rojo jöhetne és játszhatna balhátvédet is, mert ahogy néztem a vb-n elég jól tolta. Így lehetne egy Bartra, Marquinhos, Pique, Mathieu, Rojo középső védő keret, hozzá Alba, Montoya, Adriano szélső védőkkel és ha kell akkor Rojo v Mathieu meg tudná játszani a balhátvédet. Meg Mascherano is be tudna ugrani ha minden kötél szakad. Ilyen védelemmel szerintem neki lehetne vágni a szezonnak, és a kezdőbe mehetne Marquinhos-Bartra páros a cserék meg Pique, Mathieu, Rojo sorrendben, bár Rojot lehetne balhátvéd cserének is venni.

http://www.insidespanishfootball.com/11 ... rom-barca/
Remélem összejön, talán így ő is rendbe tudná tenni a karrierjét, amit a sérülések eddig hátráltattak.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.29. 17:54:51

Amúgy nem hiszem, hogy a vezetőség tényleg komolyan gondolja a Suarez ügyet. A Barca több mint egy klub és gondolom a vezetők se akarják, hogy elharapóddzon a viszony a játékosok között :D :D :D

Kizártnak tartom, hogy leigazolunk egy olyas valaki játékost, aki tényleg kiváló csatár de agyilag még Eto-nál is lejjebb található. Ráadásul ha jönne, akkor nem maradna a védelemre pénz... (meg a Középpályára, ha Xavi is lelép)

Összehasonlításképpen:
- a vezetőség terve: Sanchez ki, Suarez be, 50 millió elszórása
- egy normális terv: Pedro ki, Marqinhos be, Kroos be, 50 millió elszórása

Nincs olyan épeszű ember, aki a felsőt válassza :(
Miután a normális terv megtörténik nyugodtan jöhetnek a debil üzletek mindenféle Cuadrado-król meg hasonlókról, de addigra a csapat kész van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.06.29. 17:59:55-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.29. 17:35:15

Sajtó kitalációja ismét ez a " vonjukbeAlexistaSuareztranszferbe " .
Alexis még LE-vel sem beszélt akkor ők már biztos tudják , hogy Alexis megy a Poolba. -.-'
Az meg , hogy Suarezzel megegyezett a Barca , az olyan , mint amikor Reussal megegyezett. Reus álma is az volt , hogy a Barcában játszhasson , meg Suarez álma is az volt.
Csak ebben az a különbség , hogy Reus leszögezte , hogy még egy évet marad Dortmundban , addig Suarez nem mondott semmit , szerintem csak ez az egy bökkenő van. De abban is biztos vagyok , hogy Pedro transzfer lenne és nem Alexis. Sanchez szerintem nem menne Angliába , ő innen már csak Olaszországba menne. ( nem vagyok jós , de ezt gondolom)
Azt meg már hallottuk , hogy LE számol Telloval , láthattuk mennyire számol vele.
Ugyanez a helyzet Pedroval is szerintem.
Lesznek itt még érdekességek , és még csak most kezdődik Július , ne akarjuk már ezt ilyen hamar lezárni , túl egyszerű lenne.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.29. 16:19:29

mess2009 írta:én őszintén azt reméltem, hogy a Suarez - Barca transfer csak egy agyrém, egy kacsa! de az, hogy éppen Alexist adnák érte ??!! na ez nálam végképp lenullázza ezt a vezetői bagázst. ha nem nézem hogy ez a pali mit művel foci címén a pályán akkor is !! azért a néhány gól(különbség)ért még egy ácsorgó , sétáló hatalmas arcot idehozni??!! tudom, nem hibátlan a chílei szidtam is eleget, de ez ami itt készül euró milliókért??! döbbenet! a Liverpoolnál örülhetnek , soha még egy ilyen balek bandát nem találnak az biztos...
Pedig ment a duma, hogy nem kell a szurkolóknak aggódnia, mert tudják mi a dolguk. Ennek szellemében alapvető változtatásokat fognak végrehajtani, azaz megújítják, felfrissítik a keretet.
Eddig sikerült...
Egyébként, ha már a támadó szekcióba szeretnének valami "nagy nevet" igazolni, akkor már inkább igazolják le Cuadradot, aki a kp jobb és bal oldalán illetve elöl is bevethető. Arról nem is beszélve, hogy egyedül többet fut, mint a Messi-Suarez duó együttvéve. Ráadásul nagyon jó barátságban van a labdával és a passzainál sem kell Steve Wondert emlegetni.
Tudom, ő sem lenne olcsó, de 40M körül talán meg lehetne úszni. Azért az még se 80M, és még Alexis is maradna.
A büdzsé fennmaradó részét meg lehet két minőségi hátvédre költeni, oszt csókolom.

PSG centre back Marquinhos (20) told his club that he wants to join Barcelona this summer, but PSG want at least 40M for the player. [md]

Úgy néz ki, Marquinhos is aktivizálja magát a siker érdekében!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.29. 15:59:33

Nem igazolunk több kp-t?
Védőt se,csak a francia mennyei szintű arcot.
Totálisan legyengül a csapat, kp eleve haldoklott,erre elmegy két ember,jön egy szem Rakitic.
Védelem kabaré,3 embert kellene igazolni alsóhangon oda...
Borzalmas ez,de remélem csak kacsa ez a nem igazolunk kp-t mert az egyenlő lesz a bukással.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.29. 15:10:20

én őszintén azt reméltem, hogy a Suarez - Barca transfer csak egy agyrém, egy kacsa! de az, hogy éppen Alexist adnák érte ??!! na ez nálam végképp lenullázza ezt a vezetői bagázst. ha nem nézem hogy ez a pali mit művel foci címén a pályán akkor is !! azért a néhány gól(különbség)ért még egy ácsorgó , sétáló hatalmas arcot idehozni??!! tudom, nem hibátlan a chílei szidtam is eleget, de ez ami itt készül euró milliókért??! döbbenet! a Liverpoolnál örülhetnek , soha még egy ilyen balek bandát nem találnak az biztos...
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.06.29. 14:22:02

palesz77 írta:
Realboy94 írta:Ne féljetek, nem lesz az olyan rossz. Első pár, monnyuk 10 meccs rohadt nehéz lesz- nem a felkészülési-, de aztán jó lesz az. Nálunk is így volt. Bár kétségeim vannnak afelől, hogy Ti vagytok olyan jók, mint Mi. :mrgreen: 8)

U.i.: a kisbetűs részt ne olvassátok, nem akarok senkit provokálni. Előre is sorry
Igazából engem az a része nem nagyon fog zavarni, ha az elején döcögősen indulunk, elvégre megújulás lesz, kell idő, míg megszokják a dolgokat a srácok. Én attól félek leginkább, amit veb is írt. Alapból lehet, hogy nem lenne rossz ez a Rakitic-Ini-Rafinha trió, de ha lesérül Ini, akkor ott komoly gondok lehetnek.. Ha ő kiesik pár hónapra, akár az egész szezont bukhatjuk érzésem szerint.

De így, hogy nem jön Kroos, legalább jövőre - már ha igazolhatunk - jöhet Koke.. :mrgreen: (Tényleg örülnék neki, de csak vicc volt..)
Ha nálunk lesérül Khedira...izé...Modric, akkor mi is bajban vagyunk. Xabi-t még talán tudjuk pótolni... Kroos, ha jönne, akkor viszont ilyenek nem lennének.
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.29. 14:12:09

Realboy94 írta:Ne féljetek, nem lesz az olyan rossz. Első pár, monnyuk 10 meccs rohadt nehéz lesz- nem a felkészülési-, de aztán jó lesz az. Nálunk is így volt. Bár kétségeim vannnak afelől, hogy Ti vagytok olyan jók, mint Mi. :mrgreen: 8)

U.i.: a kisbetűs részt ne olvassátok, nem akarok senkit provokálni. Előre is sorry
Igazából engem az a része nem nagyon fog zavarni, ha az elején döcögősen indulunk, elvégre megújulás lesz, kell idő, míg megszokják a dolgokat a srácok. Én attól félek leginkább, amit veb is írt. Alapból lehet, hogy nem lenne rossz ez a Rakitic-Ini-Rafinha trió, de ha lesérül Ini, akkor ott komoly gondok lehetnek.. Ha ő kiesik pár hónapra, akár az egész szezont bukhatjuk érzésem szerint.

De így, hogy nem jön Kroos, legalább jövőre - már ha igazolhatunk - jöhet Koke.. :mrgreen: (Tényleg örülnék neki, de csak vicc volt..)
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.06.29. 14:04:02

blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... no-3338862 szerintem itt már csak az a kérdés hogy kit vonunk be az üzletbe.Csak Sanchezt ne,elég selejt van nálunk válogassunk azok közül.( Pedro,Tello,Bojan Affelay)
Én azt mondom ha mindenképp jön Suarez én Sanchezt leszámítva mind a négy embert odaadnám de Sanchezt semmi kép [-X Söt nem lehetne az összes selejtet odaadni ? :roll: De ha megvan Suarez és a vezetőség bedurrantat a gatyájába utána valami védőtis igazoljanak már.Én már ott tartok hogy akár Matyi is jöhetne csak jöjjön valaki
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1274
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.06.29. 13:50:06

Ha igaz h nem jön senki a stratégiákat fontos középpályára.....akkor cél a bronz es 8 köze jutás a BL ben Suarez Mangala ide vagy oda ...teljesen mindegy !
Nagy átalakítás ....
Remelem h ez nem igaz !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Realboy94
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:01:29

2014.06.29. 13:40:43

Ne féljetek, nem lesz az olyan rossz. Első pár, monnyuk 10 meccs rohadt nehéz lesz- nem a felkészülési-, de aztán jó lesz az. Nálunk is így volt. Bár kétségeim vannnak afelől, hogy Ti vagytok olyan jók, mint Mi. :mrgreen: 8)

U.i.: a kisbetűs részt ne olvassátok, nem akarok senkit provokálni. Előre is sorry
Luka Modric, Gareth Bél,
Megverjük a Barcát még.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.29. 13:37:16

visca el barca írta:szomoruan olvason h nem igazolunk idén (de sztem a tilalom miatt jövőre sem) több kp-t. bele sem merek gondolni mi lesz ha iniesta kidől mondjuk fél évre.

busi-rakitic-rafinha-sergi "oldalpassz" roberto. elég gyenge névsor. :oops:
Vagy Rafinha robbant, vagy elbúcsúzhatunk már a nyáron a jövő évtől... Egy kp mindenképpen kéne, a védelemben pedig 2-3 ember. Ha ez meg van, max. akkor kéne foglalkozni Suarezzel (akkor sem)... Megint elverünk egy csomó pénzt olyan játékosra akire nincs szükségünk, a hiányposztokat meg ismét nem töltjük be. Suarez árából simán kijönne egy Toni Kroos-Marquinhos pakk. Azt hiszem nem kérdés, hogy melyik lenne a fontosabb...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.29. 13:27:00

visca el barca írta:szomoruan olvason h nem igazolunk idén (de sztem a tilalom miatt jövőre sem) több kp-t. bele sem merek gondolni mi lesz ha iniesta kidől mondjuk fél évre.

busi-rakitic-rafinha-sergi "oldalpassz" roberto. elég gyenge névsor. :oops:
Így van,és ennek ellenére nem a hiányposztokra igazolnak ,sőt még amink meg van azt is szétrobbantják. Elmennek ezek a pi........ba =D> =D> =D> =D> =D> =D> #-o #-o #-o #-o #-o #-o
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.29. 13:25:20

szomoruan olvason h nem igazolunk idén (de sztem a tilalom miatt jövőre sem) több kp-t. bele sem merek gondolni mi lesz ha iniesta kidől mondjuk fél évre.

busi-rakitic-rafinha-sergi "oldalpassz" roberto. elég gyenge névsor. :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.29. 13:12:40

blaugrana99 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... no-3338862 szerintem itt már csak az a kérdés hogy kit vonunk be az üzletbe.Csak Sanchezt ne,elég selejt van nálunk válogassunk azok közül.( Pedro,Tello,Bojan Affelay)
Tudom hogy ezek közül max.Pedro,és Tello piacképes ,de szerintem a nap erősen megsütötte LE és vezetőség fejét.
Válasz küldése